Witaj
Gość

Wątek: Powrót na Core  (Przeczytany 15087 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Powrót na Core
« dnia: Listopad 30, 2016, 01:48:30 pm »
Wróciłem do gry w Lineage 2 na Core i mam parę pytań odnośnie zmian jakie zauważyłem.

Zalogowalem się na konto - wybrałem jedną z moich postaci i wszedłem do gry. Jako, że nie mam żadnej postaci na 85+ niektóre zmiany są dla mnie nie jasne. Zalogowalem się na jedną postać którą miałem na 13 lvl i okazuje się że nie ma żadnych aktywnych zadań. Czy zmieniono system zdobywania poziomów? Bo z tego co widzę za wbicie konkretnego poziomu dostaje gifty w postaci sprzętu i innych rzeczy potrzebnych na dany poziom. Nie ma w ogóle zadań?

Mam zamiar stworzyć nową postać i w tej kwestii potrzebuje również rady/wyjasnienia. Gdy ostatnio grałem z bratem system klas wydawał się mocno uproszczony. Wybór rasy wydał mi się czysto kosmetyczny, gdyż po przebudzeniu taki Prophet i OL posiadali ten sam zestaw nowych umiejętności, które zastępowały stare (chyba że ktoś nie wymieniał wszystkich). Słyszałem wcześniej że mieli to zmienić tak by np. Iss Prophet różnił się od Iss OL.

I tu meritum do którego zmierzam. Chciałbym grać tankiem najlepiej człowiekiem lub "jasnym" elfem. Czy taki Sigel Hell Knight różni się czymś od pozostałych tankow? I jak wygląda potem system subklas tzn. Czy mają wpływ na klasę główna?

Widzę że dostalem mounta jak go włączyć/użyć?

Póki co tyle pytań tylko przychodzi mi do głowy.


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2016, 10:17:42 pm »
Raczej nie warto zaczynać. Populacja zdycha i bez 103 i przeciętnego sprzętu (+8) ciężko o party solowemu graczowi.
Jak kupisz postać 102/102 czy 103/103 (dość tanio) i przyinwestujesz przynajmniej 2k euro - to ma sens.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2016, 11:45:52 pm »
Lol, mówisz to gościowi który nawet sie nie przebudził, niech sobie troche pobije mobki, po miesiącu mu się znudzi i pójdzie podbijać inne mmo.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2016, 12:21:02 am »
Raczej nie warto zaczynać. Populacja zdycha i bez 103 i przeciętnego sprzętu (+8) ciężko o party solowemu graczowi.
Jak kupisz postać 102/102 czy 103/103 (dość tanio) i przyinwestujesz przynajmniej 2k euro - to ma sens.

Ciężko o party do czego ? Populacja zdycha ? Skąd niby takie informacje ?

@Okiralla

Jak będziesz miał jakieś konkretne pytanie to pisz w grze do mnie, czyli Naito
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2016, 01:04:18 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2016, 11:38:36 am »
Doti ogarze czy ja pytalem o cokolwiek z tego co napisałeś? Gdybym miał wątpliwości co do populacji czy inwestowania to pewnie pytalbym.

QRQ - to nie tak że jestem całkiem nowym graczem, który kiedyś pogral do 13 lvl i teraz wraca. Nie skacze po grach MMO jak niektórzy. W L2 grałem sporo ale odbilem się od Innovy i przebudzen.

Nie rozumiem takich ludzi. Śledzą fora internetowe i gdy znajdzie się ktoś zaczynający gre uświadamiają go "gra umiera, trzeba placic, lepiej sobie odpuść, i tak nie dojdziesz do endgejmu". I tu mamy pętle bo jak gra ma nie umierać skoro jedyni aktywni to tacy pesymiści. Skoro pojawiają się  nOwe osoby to chyba lepiej je zachęcić niż płakać jaki ten l2 jest słaby i umierający.

Naito odezwę się ;)


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2016, 02:27:22 pm »
Graj, liczę, że zdasz recenzję z punktu widzenia nowego gracza, po kilku miesiącach.  :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2016, 03:30:19 pm »
Również mam taką nadzieję. Bardzo podoba mi się pewne zdanie, które nie raz słyszę. Mianowicie "Lineage 2 to nie sprint, to maraton" Ważne aby o tym pamiętać zaczynając w tą grę.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2016, 04:39:54 pm »
Lineage 2 to maraton P2W. Bez grubego e-portfela nie podchodź, no chyba, że classic, ale mowa tu o serwerze Core.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2016, 08:53:23 pm »
Ja w CP mam osoby, które nie wydały na grę (prócz konta premium) ani złotówki i jakoś grają w jednym z dwóch top klanów. Wszystko się da tylko trzeba chcieć i być wytrwałym.

Ogólnie klasy zadające obrażenia i dominujące w PvP są kosztowne w zrobieniu i faktem jest to iż, jeśli ktoś chce określić się mianem TOP DD trzeba wydać sporo kasy. Niemniej jednak bez tego również można grać w TH lub EN. Można również grać w klanach takich jak NakedForce, Ecarlate, Lilith czy BlackAngels i w nosie mieć donatorów czy farmerów.

Zarabiać da się na różnych rzeczach. Chociażby tak jak ja dziś z moim cp, gdzie z instancji Tauti Normal dostaliśmy Tauti Ring warty 6 bilionów adeny. Miejsc, gdzie się da coś wartościowego dostać i zarobić jest sporo.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2016, 10:05:51 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2016, 10:19:08 pm »
Ja w CP mam osoby, które nie wydały na grę (prócz konta premium) ani złotówki i jakoś grają w jednym z dwóch top klanów. Wszystko się da tylko trzeba chcieć i być wytrwałym.

Ogólnie klasy zadające obrażenia i dominujące w PvP są kosztowne w zrobieniu i faktem jest to iż, jeśli ktoś chce określić się mianem TOP DD trzeba wydać sporo kasy. Niemniej jednak nie trzeba i również można grać w TH lub EN. Można również grać w klanach takich jak NakedForce, Ecarlate, Lilith czy BlackAngels i w nosie mieć donatorów czy farmerów.

Zarabiać da się na różnych rzeczach. Chociażby tak jak ja dziś z moim cp, gdzie z instancji Tauti Normal dostaliśmy Tauti Ring warty 6 bilionów adeny. Miejsc, gdzie się da coś wartościowego dostać i zarobić jest sporo.



Zarabiać da się (sensownie) tylko spekulacją i grą na rynku, skup taniej, sprzedaj drożej. Wspomnij, że szansa dropa tego ringa na runce z bonus dropem wynosi ~1,5%. W CP można zarobić na drobne wydatki, ale za uja nie ubierzesz się za 2 lata w to samo co mają teraz top donatorzy a różnica będzie coraz większa, przykład idzie z ostatniego update l2store:
https://4gameforum.com/threads/614237/
Bardzo dobry P2W content, szczególnie ostatnie skille, polecam Krystyna Czubówna.

Jak ktoś chce zacząć od nowa to tylko PvE, bez min 1k pln po prostu nie ma co się denerwować :)
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2016, 10:58:36 pm »
@Elen

Jest bardzo dużo możliwości zarabiania. Nie znaczy to, że są łatwe i na dzień dobry wszystkie sprawiają, że ma się end-game sprzęt. Robi się codziennie coś i trochę z jednego źródła wpada, trochę z innego i następnego. Po roku czy 2 latach grania już coś się ma. Większość ludzi by chciała mieć wszystko na już. Na już to tylko dotacja i tyle. Każdy poświęca tej grze tyle czasu i uwagi ile może. Jeżeli grasz godzinę dziennie to nie oczekuj, że będzie najlepszy. Grasz wydajnie 10 godzin każdego dnia i przez wiele lat to również się dorobisz, ale kosztem wielu godzin. Niektórzy wejdą wyłożą uero i też mają. Każdy znajdzie coś dla siebie, tylko trzeba zaakceptować to co się za włożony wkład powinno mieć a nie oczekiwać za nic cudów.

Lineage 2 jest również grą bardzo niesprawiedliwą. Niektórzy gracze wszystko dostają za 1 razem, mają dużo szczęścia, wielu natomiast ma go mniej, więc gra wydaje się być dla nich kosmicznie trudna. Wiem co to znaczy ulepszać jakiś kosztowny przedmiot i kilka razy go resetować. Wiem co to znaczy otworzyć 200 tarotów i nie dostać niczego. Niektórzy klikną raz czy dwa i mają.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2016, 03:30:31 am »
Powiedz mi z którego mobka wydropię takie fajne jewelki...


Połowa EQ które nosisz jest z item shopu i albo ty albo ktoś inny za nie zapłacił Innovie.
Gdy gra była P2P abonament kosztował 13€
Teraz jest f2p ale nie oszukujmy się, premka jest wymagana i kosztuje 9€, do tego nie kupisz jej za adene od gracza jak w Aionie
Do tego masz przekoksany itemshop z którego itemy poprostu potrzebujesz.
Ok w wielu grach takie rzeczy są ale zazwyczaj są to itemy dające przewagę rzędu kilku %. W L2 cały ten szajs boostuje o 100%-1000% vs gracz który nic z IS nie ma...

TL;DR
najlepszy sposób na zarobek - dobrze płatna praca w $£€
najlepszy spot na farmę - IS
najlepszy gracz - najbardziej zdotowany.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2016, 12:34:55 pm »
Powiedz mi z którego mobka wydropię takie fajne jewelki...



EoD i GE również są z poziomu gry dostępne. Pokazujesz jakieś naprawdę end-game buffy, które zostały dopiero co dodane i myślisz, że błyszczysz. A kto powiedział, że każdy ma je mieć ? Myślisz, że ja mam i planuję to mieć ? Niebawem komuś wypadnie Smoczy Łuk i co ? Też będziesz płakał, że nie możesz mieć bo ma tylko 1 osoba, która stanie się za jego sprawą naprawdę ponad przeciętna ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2016, 02:42:43 pm »
1kkk - 50pln

5,5k + 5*5,5k(GE)+5EoD = 32,5kk - 1,6PLN + 5EoD
Z tym, że EoD są nie tradeowalne i niezbyt łatwo dostępne (chyba, że coś się zmieniło) wiec jesteś limitowany ile paczek jesteś w stanie kupić.
Paczka z IS - 0,60€ ~ 2,6PLN  i kupujesz ile wlezie

Oczywiście, że nie musisz tego mieć, ale pt które to ma was pozamiata.

I tutaj zgrywasz takego obrońcę l2store a na forum innovy:
Temat nowego eventu

Post przed eventem

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 02:58:45 pm wysłana przez QRQ »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2016, 03:49:31 pm »
No i co to tymi postami chcesz udowodnić ? Ja celowo tam tak piszę, aby zwrócić uwagę administracji tego serwera, że nie są mile widziane jakiekolwiek dodatkowe wzmocnienia dla osób, które już w tej chwili są i tak za mocne. Nie ma to nic wspólnego z tym co napisałem tutaj. Nadal możesz to mieć z poziomu gry. Te umiejętności to element tej gry i na każdym innym oficjalnym serwerze również są. Tu pewnych rzeczy nie ma, pewne były wstrzymywane i widać było, że jednak to co piszą ludzie na forum trafia w jakiś sposób do osób odpowiedzialnych za Core.

Nie napiszesz tam niczego co nie zwróci ich uwagi to będą myśleli, że jest okej. Z tymi nowymi umiejętnościami czy bez nich i tak nie jesteś w stanie rywalizować z najmocniejszymi party na serwerze. Trzeba to zaakceptować i tyle. Nie każdy będzie najlepszy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 03:55:53 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2016, 04:20:50 pm »
Drobne sprostowanie bo chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz w paru sprawach

Gdy gra była P2P abonament kosztował 13€
Innova zawsze miała model F2P z PA
Teraz jest f2p ale nie oszukujmy się, premka jest wymagana i kosztuje 9€, do tego nie kupisz jej za adene od gracza jak w Aionie
Kupisz za adenę od kogoś pejsejfkarda i doładujesz konto i kupisz PA
Ok w wielu grach takie rzeczy są ale zazwyczaj są to itemy dające przewagę rzędu kilku %. W L2 cały ten szajs boostuje o 100%-1000% vs gracz który nic z IS nie ma...

TL;DR
najlepszy sposób na zarobek - dobrze płatna praca w $£€
najlepszy spot na farmę - IS
najlepszy gracz - najbardziej zdotowany.
W każdej grze w jaka grałem jest to samo wiec pozostaje to zaakceptować i grać albo odinstalować i zapomnieć.Nie żebym bronił core jest jaki jest mi się podoba gram od początku i póki co nie zamierzam przestawać. Jak mi się znudzi to wywalę grę i zajmę się czymś innym a nie będę płakał po forach że niebo jest niebieskie

/Edit - Naito - Dodano autora cytatów.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 04:40:12 pm wysłana przez Naito »
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2016, 04:31:13 pm »
Nadal możesz to mieć z poziomu gry. Te umiejętności to element tej gry i na każdym innym oficjalnym serwerze również są.

Nie napiszesz tam niczego co nie zwróci ich uwagi to będą myśleli, że jest okej. Z tymi nowymi umiejętnościami czy bez nich i tak nie jesteś w stanie rywalizować z najmocniejszymi party na serwerze. Trzeba to zaakceptować i tyle. Nie każdy będzie najlepszy.

Ok a teraz "Panie Obrońco Innovy", proszę mi powiedzieć jak otrzymać Talisman - Hunter Abundance z poziomu gry. Jak dostać scrolle do overenchantu nie zerujące itemu tylko cofające o -1 w przypadku niepowodzenia. Z góry dziękuje, zawsze oddany sprawie jEleń.

Jak dla mnie już bardziej fair byłby skrzynki ze smoczymi broniami, bo są dostępne przynajmniej w grze :).
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2016, 04:48:33 pm »
Ok a teraz "Panie Obrońco Innovy", proszę mi powiedzieć jak otrzymać Talisman - Hunter Abundance z poziomu gry.



Z tego NPC, możesz dostać również wiele innych naprawdę bardzo wartościowych przedmiotów.

Otworzyłem przed chwilą jedną paczkę.



Dostałem kamyk warty 1 bilion adeny co jest znaczą liczbą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 04:52:42 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2016, 06:13:40 pm »
Skąd wziąc te koszulki co masz na paskach? Czy jest jakaś która daje bufa na 30min tak jak te niebieskie róże? Jak tak to jak ją zdobyć.? I drugie pytanie co to za małpki na pasku.? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2016, 07:01:13 pm »
Obie te rzeczy można było dostać na niedawnych eventach za grosze. Nie twierdzę, że pewnych rzeczy nie ma w L2Store i wszystko jest idealne na tym serwerze. Nie bronię Innovy, ale nie popadajmy znowu w jakąś skrają paranoję. Wszystko można kupić za adenę od graczy na rynku. Dzięki L2Store również można zarabiać i tak ludzie robią. Bez wydawania grosza na grę, kupują za adenę coś co inni biorą z L2Store, po czym otwierają, zatrzymują i z zyskiem po zakończeniu promocji sprzedają.

Nie ma złotej reguły na zarabianie. Wielu kombinuje jak tylko się da. Jedni wychodzą na tym lepiej inni gorzej. Ci którym się nie chce dotują a jeszcze inni nie robią nic i sobie wchodzą zabić kilka stworków na instancji.

PS. Shiny koszulka daje salavation na 30 minut. Małpka Battle Rhapsody na 30 sekund. Pozostałe balance i rebirth. Czas odnowienia zależy od poziomu Aghationa. Ja mam takie, żeby tylko mieć, więc za często nie mogę z tego korzystać. Przyjdzie kolejny event to może ulepszę. Jakby nie było eventy są robione dla aktywnych graczy i mają dawać coś co jest tylko eventowe.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:02:22 pm »
Obie te rzeczy można było dostać na niedawnych eventach za grosze. Nie twierdzę, że pewnych rzeczy nie ma w L2Store i wszystko jest idealne na tym serwerze. Nie bronię Innovy, ale nie popadajmy znowu w jakąś skrają paranoję. Wszystko można kupić za adenę od graczy na rynku. Dzięki L2Store również można zarabiać i tak ludzie robią. Bez wydawania grosza na grę, kupują za adenę coś co inni biorą z L2Store, po czym otwierają, zatrzymują i z zyskiem po zakończeniu promocji sprzedają.

Nie ma złotej reguły na zarabianie. Wielu kombinuje jak tylko się da. Jedni wychodzą na tym lepiej inni gorzej. Ci którym się nie chce dotują a jeszcze inni nie robią nic i sobie wchodzą zabić kilka stworków na instancji.

PS. Shiny koszulka daje salavation na 30 minut. Małpka Battle Rhapsody na 30 sekund. Pozostałe balance i rebirth. Czas odnowienia zależy od poziomu Aghationa. Ja mam takie, żeby tylko mieć, więc za często nie mogę z tego korzystać. Przyjdzie kolejny event to może ulepszę. Jakby nie było eventy są robione dla aktywnych graczy i mają dawać coś co jest tylko eventowe.

Przynajmniej poprawili chesty w undergroundzie :D To jedziemy dalej:

Jak zdobyć stary (permamentny) agathion za fishing ?
Jak zdobyć scroll of blessing 100% ?
Jak zdobyć recki na talisman abundance (high-grade) ?
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:03:50 pm »
@Elen

Jakiś konkurs pytań tu urządzasz ? Dobrze się czujesz ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:06:40 pm »
@Elen

Jakiś konkurs pytań tu urządzasz ? Dobrze się czujesz ?

@Naito

A ty jesteś adwokatem Innovy ? Dobrze się czujesz ?  hahaha
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:18:24 pm »
Jakim Adwokatem znowu ? Co nie wolno nic pozytywnego napisać ? Z resztą nie wiem gdzie widzisz wychwalanie Innovy...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Powrót na Core
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:42:12 pm »
Obie te rzeczy można było dostać na niedawnych eventach za grosze. Nie twierdzę, że pewnych rzeczy nie ma w L2Store i wszystko jest idealne na tym serwerze. Nie bronię Innovy, ale nie popadajmy znowu w jakąś skrają paranoję. Wszystko można kupić za adenę od graczy na rynku. Dzięki L2Store również można zarabiać i tak ludzie robią. Bez wydawania grosza na grę, kupują za adenę coś co inni biorą z L2Store, po czym otwierają, zatrzymują i z zyskiem po zakończeniu promocji sprzedają.

Nie ma złotej reguły na zarabianie. Wielu kombinuje jak tylko się da. Jedni wychodzą na tym lepiej inni gorzej. Ci którym się nie chce dotują a jeszcze inni nie robią nic i sobie wchodzą zabić kilka stworków na instancji.

PS. Shiny koszulka daje salavation na 30 minut. Małpka Battle Rhapsody na 30 sekund. Pozostałe balance i rebirth. Czas odnowienia zależy od poziomu Aghationa. Ja mam takie, żeby tylko mieć, więc za często nie mogę z tego korzystać. Przyjdzie kolejny event to może ulepszę. Jakby nie było eventy są robione dla aktywnych graczy i mają dawać coś co jest tylko eventowe.
Kurcze wydawało mi się że jedna z tych koszulek dawała bufa na 30min, bo na jakims streamie widziałem, a małpka rozumiem że aktualnie jest nie do dostania.? Nawet l2store.?
W sumie to nie małpki a jakies diabełki. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 08:44:24 pm wysłana przez endriuu »