Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020  (Przeczytany 3015 razy)

  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

[L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« dnia: Lipiec 18, 2020, 03:01:06 am »
Siemano !
Brazylijski serwer , ma iść na niego dużo fajnych clanow jak HighSociety , Elmatadores etc ,
Zrekrutuje chętnych graczy ,epiki będa mniej wiecej w godzinach 22-24 więc zapraszam na priva
http://www.l2themoment.com/
Information

L2TheMoment - Lineage 2 Interlude.

50x Craft/PvP
Server Platform: Interlude L2OFF - Oficial Files PTS
Server Timezone: Time (-3 GMT)
Grand opening July 31, 2020, 19:00hs

Rates

Exp / SP (EXP) x50
Adena x45
Spoil chance x5
Spoil amount (basic material) x5, others x1
Drop chance x5
Drop amount (basic material) x5, others x1
SealStones 5x
Quest rate 1x

Enchant

Safe +3
Max Weapon: +16
Max Armor/Jewels: +16
Enchant Rate: Retail

Gameplay

Noblesse : Quest Retail
Jobs 20, 40 free and 76 level 20kk Adena
Advanced Cancel: buffs returns after 10 segundos
Olympiad Time - 2 Weeks cycle (Fights start 19:00 untill 23:59 -3GMT)
Olympiad Days - Wendnesday,Friday,Saturday and Sunday
Olympiad config - 7 registered in all to fight and 5 base
Auto learning skills
Offline shop with radius to organize town, need a special item selling in gmshop.
Infinity Scape to Giran
Teleportation free for all Towns. Gk Global
Epic Bosses: Chaotic Zones
Mana Potion restore 1000mp with delay 15secs- at Shops of server for Adena.
Mana Drug for farm restore 300mp with delay 10 secs

Clans

Alliance Limit: 0 clan - Disabled
Clan penalty 12 hours
CH BID only clan lvl 8
Max clan members : 45 players

Buffs

20+4 slots (Divine Inspiration) (Learning with Divine Inspiration)
1 hrs buffs
Npc Full Buffs - All buffs Free Without Summoners buff and Malaria
Profile Buffs Macro in Npc full buffs by adena and with 2hrs time
Summoners buffs and HotSpring buffs by adena (1kk) on npc buffer profile
Summoners buffs and all players buffs: Retail time

Subclass

You can get sub class from NPC
Attention, the quest is not required!
To get you need tall of 4 Scepters and 100kk adena; 75+ lvl.
Scepter mined by killing raid bosses (to hit is not necessarily) and search the chest that appears (necessarily). Only characters level 75 + for get a scepter in the chest.
Scepters is not tradeable / no sell, you can only delete.
After the talk with a chest, the scepter appears in quest inventory.
After that you'll get Cabrio Infernium Scepters and 100kk adena, you should return to the NPC Trizen and with one click you will get a subclass
Boss Sub Class Spawn:
80 Level - Cabrio: 9 Hours (Random + - 30 Minutes)
80 Level - Golkonda: 9 Hours (Random + - 30 Minutes)
80 Level - Hallate: 9 Hours (Random + - 30 Minutes)
80 Level - Kernon: 9 Hours (Random + - 30 Minutes)

Nobless

Quest Retail - Noblesse

NPC Shop

Armor and weapons up to B grade.
All consumables are available in the store.

Seven Sign

Retail

SPECIAL ZONE - Primeval Isle

*Mobs only external area
Drops Medals and G. Medals
Trex respawn on external area with 5 minutes respawn and random position
Uruka boss (Semi Epic boss) with drops of core, orfen, queen and S-grade items

Boss

80 Level - Ketra's Hero Hekaton 12 Hours (Random +- 30 Minutes)
80 Level - Ketra's Commander Tayr 12 Hours (Random +- 30 Minutes)
80 Level - Ketra's Chief Brakki 12 Hours (Random +- 30 Minutes)
80 Level - Varka's Hero Shadith 12 Hours (Random +- 30 Minutes)
80 Level - Varka's Commander Mos 12 Hours (Random +- 30 Minutes)
80 Level - Varka's Chief Horus 12 Hours (Random +- 30 Minutes)

80 Level - Flame Splendor of Barakiel: 9 Hours (Random +- 30 Minutes)

80 Level - Uruka (special boss): 24 Hours (Random +- 30 Minutes)

80 level - Ant Queen - Respawn = 24 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Ring - 30%
80 level - Core - Respawn = 24 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Ring - 30%
80 level - Orfen - Respawn = 24 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Earring - 30%
80 level - Zaken - Respawn = 48 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Earring - 100%
85 Level - Frintezza - Respawn = 72 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Necklace - 100%
80 level - Baium - Respawn = 120 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Ring - 100%
85 Level - Antharas - Respawn = 168 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Earring - 100%
85 Level - Valakas - Respawn = 168 Hours (Random +- 30 Minutes) - Drop Necklace - 100%

All Epic bosses Chaotic zones
All other bosses are oficial status and respawn.
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2020, 07:42:43 am »
A Ty jeszcze z dzień temu nie grałeś czasem na e global?XDD


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2020, 08:09:51 am »
W wiekssosci swoich postow w ktorych reklamujesz kolejny uber server (srednio co tydzien), mowisz o klanach ktore ida na niego. Zapewne ma to pomoc w przyciagnieciu ludzi, tylko jest 1 problem, a mianowicie nikt procz ciebie tych klanow nie zna xD
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2020, 08:53:46 am »
Kiedy w nazwie serwera od razu piszesz jak długo będzie żył xD


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2020, 11:06:15 am »
no o tych klanach chcialem wlasnie napisac :D to jest wlasnie typowy skoczek, przez takich wlasnie serwery umierac zaczely juz lata temu, bo zamiast siedziec i korzystac z serwera dluzej, to jak mu kurwa nie udalo sie zenchantowac czegos czy nie wyszedl jeden epic, to spierdalaja na nastepny serwer, ktory tez ma byc uber super, a wychodzi supa dupa ;d


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2020, 11:36:54 am »
A Ty jeszcze z dzień temu nie grałeś czasem na e global?XDD
Jeszcze tak , ale jak nie ma co robić a dominować serwer , i grać pve to nie nasza idea grania.
W wiekssosci swoich postow w ktorych reklamujesz kolejny uber server (srednio co tydzien), mowisz o klanach ktore ida na niego. Zapewne ma to pomoc w przyciagnieciu ludzi, tylko jest 1 problem, a mianowicie nikt procz ciebie tych klanow nie zna xD
to czy reklamuje czy nie reklamuje nic nie zmienia , jest owy serwer. może jest ktoś zainteresowany. nie muszę tu się tłumaczyć z niczego.
Jeżeli nie grałeś z nami na żadnym serwerze to raczej wypowiadanie jest zbędne. a oczywiście nie obrażając nikogo z całym szacunkiem pewnie jesteś jednym z wielu zjadaczy chleba którzy dalej poszukują wymarzonego serwera , najlepiej low ratowego ze stabilnością 10 lat i 10k onlinu w dzisiejszych realiach ;) a czy ktoś clany zna czy nie , sluchaj jak pewnie my sie biliśmy z owymi elmatadorsami ktorzy mieli 6-7 pt na dexie Ty pewnie spoilowales cbp w branded więc nie ma tu nawet o czym rozmawiać , wystarczy sobie w youtube wpisac l2 elmatadores troche wysiłku i powinieneś znaleźć a raczej nie Ty masz takie kontakty by wiedzieć o tym kto gdzie idzie bądź jakie serwery wstają i kiedy. Wystarczy troche poszperać troche w zakładce clany i rekrutacja i tam zobaczysz , że prowadziłem rekrutacje na l2 themoment czy l2 metal dużo wcześniej , Tylko po prostu owe starty serwerów przełożyli i byłem zmuszony wybrac serwer dla ludzi ponieważ o to prosili ;)
Kiedy w nazwie serwera od razu piszesz jak długo będzie żył xD
Sam reklamujesz wyżej serwer low ratowych o którym piszesz , że pokazuje online 200 osób i jest spoko . Plujesz jadem w kogoś innego bądź inny serwer , zachęcając do swojego. więc pewnie miałem racje co do zwykłego zjadacza chleba. Szkoda mi więcej czasu na wytłumaczenie prostej rzeczy , że są gracze pve i gracze którzy chcą sie bawić i mieć fun przy tym i dominować , raczej my sie zaliczamy do tych drugich :)

Dlatego , wydaje mi się , że niekoniecznie wam to oceniać, a raczej osoby , które ze mną grają. zazwyczaj to nie jest moja decyzja o przejściu lecz tylko moich ludzi, staram się by mieli z tego jak największy fun. Jeżeli chcą przejść to szukam odpowiedniego serwera i przechodzimy. Gdyby było inaczej to nikt by nie grał ze mną))))
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2020, 12:18:09 pm wysłana przez JokeJR »
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2020, 12:28:43 pm »
joker jestem zaskoczony jak powaznie traktujesz swoje granie w L2.Czuc ze jestes prawdziwym graczem a nie jakims tam zjadaczem chleba leszczykiem. Wielkie pozdro dla Ciebie  :P


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2020, 12:40:03 pm »
A Ty jeszcze z dzień temu nie grałeś czasem na e global?XDD
Jeszcze tak , ale jak nie ma co robić a dominować serwer , i grać pve to nie nasza idea grania.
W wiekssosci swoich postow w ktorych reklamujesz kolejny uber server (srednio co tydzien), mowisz o klanach ktore ida na niego. Zapewne ma to pomoc w przyciagnieciu ludzi, tylko jest 1 problem, a mianowicie nikt procz ciebie tych klanow nie zna xD
to czy reklamuje czy nie reklamuje nic nie zmienia , jest owy serwer. może jest ktoś zainteresowany. nie muszę tu się tłumaczyć z niczego.
Jeżeli nie grałeś z nami na żadnym serwerze to raczej wypowiadanie jest zbędne. a oczywiście nie obrażając nikogo z całym szacunkiem pewnie jesteś jednym z wielu zjadaczy chleba którzy dalej poszukują wymarzonego serwera , najlepiej low ratowego ze stabilnością 10 lat i 10k onlinu w dzisiejszych realiach ;) a czy ktoś clany zna czy nie , sluchaj jak pewnie my sie biliśmy z owymi elmatadorsami ktorzy mieli 6-7 pt na dexie Ty pewnie spoilowales cbp w branded więc nie ma tu nawet o czym rozmawiać , wystarczy sobie w youtube wpisac l2 elmatadores troche wysiłku i powinieneś znaleźć a raczej nie Ty masz takie kontakty by wiedzieć o tym kto gdzie idzie bądź jakie serwery wstają i kiedy. Wystarczy troche poszperać troche w zakładce clany i rekrutacja i tam zobaczysz , że prowadziłem rekrutacje na l2 themoment czy l2 metal dużo wcześniej , Tylko po prostu owe starty serwerów przełożyli i byłem zmuszony wybrac serwer dla ludzi ponieważ o to prosili ;)
Kiedy w nazwie serwera od razu piszesz jak długo będzie żył xD
Sam reklamujesz wyżej serwer low ratowych o którym piszesz , że pokazuje online 200 osób i jest spoko . Plujesz jadem w kogoś innego bądź inny serwer , zachęcając do swojego. więc pewnie miałem racje co do zwykłego zjadacza chleba. Szkoda mi więcej czasu na wytłumaczenie prostej rzeczy , że są gracze pve i gracze którzy chcą sie bawić i mieć fun przy tym i dominować , raczej my sie zaliczamy do tych drugich :)

Dlatego , wydaje mi się , że niekoniecznie wam to oceniać, a raczej osoby , które ze mną grają. zazwyczaj to nie jest moja decyzja o przejściu lecz tylko moich ludzi, staram się by mieli z tego jak największy fun. Jeżeli chcą przejść to szukam odpowiedniego serwera i przechodzimy. Gdyby było inaczej to nikt by nie grał ze mną))))

Srednio idzie zrozumiec o co ci w tym wall of text chodzi ale +/- zrozumialem  ze:

- spoilowanie cbp na dexie na ktorym gralem chyba na c4 ostatnio , jest czyms zlym . Zreszta co ma jedno do drugiego ? O.o

- szukam serwera 10k online itp. - nie szukam niczego na sile. Cos sie pojawi to sie pogra , spedzam milo czas z zona.

- nie gralem z wami nq serwerach . O MATKO BOSKO  przecie jak tak mozna , zeby nie grac z jokjr.... Czlowieku  moge sie wypowiqdac bo odnosze sie do tego co widze na forum, ani slowa o wawzym gejmpleju wiec wtf?

- Na koniec przepraszam, ze nie widzialem ze taka slawa jak Ty rekrutowala wczesniej na te serwery. Przepraszam i kajam sie :(. A tak serio . Nie widzialem bo malo interesuja mnie servery na tydzien.

- Co do klanow szybko i zwiezle. Nie szukalem, nie bede szukal info o jakichs klanach skaczacych pp serverach x50++++ bo z tego co widze te klany tam sa slawne.


- aaa i jeszcze.  Szkoda ze nie jestem tak wplywowym czlowiekiem aby miec kontaktyb i znac te klany, wiedziec jaki serwer startuje i kiedy. Kurde naprawde jest to wyznacznik zajbiatosci.( ta fraza mnie rozwalila xD)

Podsumowujac. Chcesz tracic mase czasu na gre , pompowac epenisa "dominujac" ludzi na serwerach x50 .
Prosze bardzo. Ja jak i osoby ktore pisaly w tym temacie odnosza sie do tego co widza na forum , Ty piszesz tu o jakichs pierdolach i spinasz swoje zajebiate ego na maxa ;).


Ps. Wydaje mi sie ze wiekszoac ludzi najzwyczajniej w swiecie czeka na jesienne serwery, a nie smigaja co tydzien gdzie indziej " bo ida jakies tam klany".


« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2020, 01:00:23 pm wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 18, 2020, 01:40:40 pm »
A Ty jeszcze z dzień temu nie grałeś czasem na e global?XDD
Jeszcze tak , ale jak nie ma co robić a dominować serwer , i grać pve to nie nasza idea grania.
W wiekssosci swoich postow w ktorych reklamujesz kolejny uber server (srednio co tydzien), mowisz o klanach ktore ida na niego. Zapewne ma to pomoc w przyciagnieciu ludzi, tylko jest 1 problem, a mianowicie nikt procz ciebie tych klanow nie zna xD
to czy reklamuje czy nie reklamuje nic nie zmienia , jest owy serwer. może jest ktoś zainteresowany. nie muszę tu się tłumaczyć z niczego.
Jeżeli nie grałeś z nami na żadnym serwerze to raczej wypowiadanie jest zbędne. a oczywiście nie obrażając nikogo z całym szacunkiem pewnie jesteś jednym z wielu zjadaczy chleba którzy dalej poszukują wymarzonego serwera , najlepiej low ratowego ze stabilnością 10 lat i 10k onlinu w dzisiejszych realiach ;) a czy ktoś clany zna czy nie , sluchaj jak pewnie my sie biliśmy z owymi elmatadorsami ktorzy mieli 6-7 pt na dexie Ty pewnie spoilowales cbp w branded więc nie ma tu nawet o czym rozmawiać , wystarczy sobie w youtube wpisac l2 elmatadores troche wysiłku i powinieneś znaleźć a raczej nie Ty masz takie kontakty by wiedzieć o tym kto gdzie idzie bądź jakie serwery wstają i kiedy. Wystarczy troche poszperać troche w zakładce clany i rekrutacja i tam zobaczysz , że prowadziłem rekrutacje na l2 themoment czy l2 metal dużo wcześniej , Tylko po prostu owe starty serwerów przełożyli i byłem zmuszony wybrac serwer dla ludzi ponieważ o to prosili ;)
Kiedy w nazwie serwera od razu piszesz jak długo będzie żył xD
Sam reklamujesz wyżej serwer low ratowych o którym piszesz , że pokazuje online 200 osób i jest spoko . Plujesz jadem w kogoś innego bądź inny serwer , zachęcając do swojego. więc pewnie miałem racje co do zwykłego zjadacza chleba. Szkoda mi więcej czasu na wytłumaczenie prostej rzeczy , że są gracze pve i gracze którzy chcą sie bawić i mieć fun przy tym i dominować , raczej my sie zaliczamy do tych drugich :)

Dlatego , wydaje mi się , że niekoniecznie wam to oceniać, a raczej osoby , które ze mną grają. zazwyczaj to nie jest moja decyzja o przejściu lecz tylko moich ludzi, staram się by mieli z tego jak największy fun. Jeżeli chcą przejść to szukam odpowiedniego serwera i przechodzimy. Gdyby było inaczej to nikt by nie grał ze mną))))

Srednio idzie zrozumiec o co ci w tym wall of text chodzi ale +/- zrozumialem  ze:

- spoilowanie cbp na dexie na ktorym gralem chyba na c4 ostatnio , jest czyms zlym . Zreszta co ma jedno do drugiego ? O.o

- szukam serwera 10k online itp. - nie szukam niczego na sile. Cos sie pojawi to sie pogra , spedzam milo czas z zona.

- nie gralem z wami nq serwerach . O MATKO BOSKO  przecie jak tak mozna , zeby nie grac z jokjr.... Czlowieku  moge sie wypowiqdac bo odnosze sie do tego co widze na forum, ani slowa o wawzym gejmpleju wiec wtf?

- Na koniec przepraszam, ze nie widzialem ze taka slawa jak Ty rekrutowala wczesniej na te serwery. Przepraszam i kajam sie :(. A tak serio . Nie widzialem bo malo interesuja mnie servery na tydzien.

- Co do klanow szybko i zwiezle. Nie szukalem, nie bede szukal info o jakichs klanach skaczacych pp serverach x50++++ bo z tego co widze te klany tam sa slawne.


- aaa i jeszcze.  Szkoda ze nie jestem tak wplywowym czlowiekiem aby miec kontaktyb i znac te klany, wiedziec jaki serwer startuje i kiedy. Kurde naprawde jest to wyznacznik zajbiatosci.( ta fraza mnie rozwalila xD)

Podsumowujac. Chcesz tracic mase czasu na gre , pompowac epenisa "dominujac" ludzi na serwerach x50 .
Prosze bardzo. Ja jak i osoby ktore pisaly w tym temacie odnosza sie do tego co widza na forum , Ty piszesz tu o jakichs pierdolach i spinasz swoje zajebiate ego na maxa ;).


Ps. Wydaje mi sie ze wiekszoac ludzi najzwyczajniej w swiecie czeka na jesienne serwery, a nie smigaja co tydzien gdzie indziej " bo ida jakies tam klany".



Troszkę przenośni nie zrozumiałeś  , grasz sobie z żoną czy nie żoną for fun to graj, nikt tego nie komentuję i nie mówię tu o żadnej zajebistości czy coś w tym stylu , są kwestie o której ludzie nie wiedzą i nie będą wiedzieć bo są ograniczeni do l2 forum.
Jeżeli nie interesują Cie klany mid ratowe to zostaw wypowiedź dla siebie
My jesteśmy mid ratowymi graczami , Ty najwyraźniej nie więc różnica znacząca
a do co kontaktów , główna kwestia tego co wiemy a czego nie wiemy ,  są do tego powody dlaczego jest tak a nie inaczej
bo sie wypowiadasz na temat mid ratowych serwów a nie znasz clanów , nie znasz serwerów , nie masz pojęcia o dzisiejszych realiach po siedzisz na x3 , to siedź i bij gremliny nie mam z tym problemu bo sie wypowiadasz a nie wiesz nic na ten temat , to trzeba było grać na midratowych serwerach l2 warland , metal , dex itd itd to byś znał clany , nie grywasz na takich to po co ten komentarz. Kompletnie nie rozumiem :D :D
Osobiście nie mam zamiaru siedzieć na serwerach żeby po prostu siedzieć i nie mieć z tego funu no kurde :D bądźmy szczerzy. Po prostu nie sprawia to frajdy i wszystko na ten temat. a siedzieć na serwerze dluzej gdzie nie ma funu dla niektórych osób , żeby ktoś na tym forum powiedzial , że jest ok to mało mnie to interesuję bo nie gram dla was :D
Nie spinam sie o ego. Chciałem delikatnie wytłumaczyć dlaczego tak jest a nie inaczej. a jak widać nie masz kompletnie pojęcia o tym co sie dzieje i dlaczego tak jest ponieważ patrzysz na to sperspektywny forumowicza bo zobaczyłeś , że w ciągu miesiąca zareklamowałem 2-3 serwery :D :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2020, 02:55:44 pm wysłana przez JokeJR »
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 18, 2020, 01:49:31 pm »
joker jestem zaskoczony jak powaznie traktujesz swoje granie w L2.Czuc ze jestes prawdziwym graczem a nie jakims tam zjadaczem chleba leszczykiem. Wielkie pozdro dla Ciebie  :P
xDDDD
Nie traktuje poważnie , grałem kiedyś inaczej , siedzialem dlugo na serwach , zaczynałem na serwach gdzie stały juz miesiąc i sie swietnie przy tym bawiłem teraz sie pozmieniało i się stosunkujemy do czegoś co jest.
po prostu ludzie nie rozumieją , że jest ktoś ma inne idee niż oni. a Jedynie do czego Ci ludzie się ograniczają to do krytykowania bo nic innego na tym forum od nich nie można zobaczyć.
Jak już ktoś tu kiedyś stwierdził , zostały na tym forum juz tylko ameby :P

a miesiąc na mid rate jest wystarczające do zabawy i większość społeczności l2 o tym wie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2020, 01:55:04 pm wysłana przez JokeJR »
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 18, 2020, 02:00:38 pm »
A Ty jeszcze z dzień temu nie grałeś czasem na e global?XDD
Jeszcze tak , ale jak nie ma co robić a dominować serwer , i grać pve to nie nasza idea grania.
W wiekssosci swoich postow w ktorych reklamujesz kolejny uber server (srednio co tydzien), mowisz o klanach ktore ida na niego. Zapewne ma to pomoc w przyciagnieciu ludzi, tylko jest 1 problem, a mianowicie nikt procz ciebie tych klanow nie zna xD
to czy reklamuje czy nie reklamuje nic nie zmienia , jest owy serwer. może jest ktoś zainteresowany. nie muszę tu się tłumaczyć z niczego.
Jeżeli nie grałeś z nami na żadnym serwerze to raczej wypowiadanie jest zbędne. a oczywiście nie obrażając nikogo z całym szacunkiem pewnie jesteś jednym z wielu zjadaczy chleba którzy dalej poszukują wymarzonego serwera , najlepiej low ratowego ze stabilnością 10 lat i 10k onlinu w dzisiejszych realiach ;) a czy ktoś clany zna czy nie , sluchaj jak pewnie my sie biliśmy z owymi elmatadorsami ktorzy mieli 6-7 pt na dexie Ty pewnie spoilowales cbp w branded więc nie ma tu nawet o czym rozmawiać , wystarczy sobie w youtube wpisac l2 elmatadores troche wysiłku i powinieneś znaleźć a raczej nie Ty masz takie kontakty by wiedzieć o tym kto gdzie idzie bądź jakie serwery wstają i kiedy. Wystarczy troche poszperać troche w zakładce clany i rekrutacja i tam zobaczysz , że prowadziłem rekrutacje na l2 themoment czy l2 metal dużo wcześniej , Tylko po prostu owe starty serwerów przełożyli i byłem zmuszony wybrac serwer dla ludzi ponieważ o to prosili ;)
Kiedy w nazwie serwera od razu piszesz jak długo będzie żył xD
Sam reklamujesz wyżej serwer low ratowych o którym piszesz , że pokazuje online 200 osób i jest spoko . Plujesz jadem w kogoś innego bądź inny serwer , zachęcając do swojego. więc pewnie miałem racje co do zwykłego zjadacza chleba. Szkoda mi więcej czasu na wytłumaczenie prostej rzeczy , że są gracze pve i gracze którzy chcą sie bawić i mieć fun przy tym i dominować , raczej my sie zaliczamy do tych drugich :)

Dlatego , wydaje mi się , że niekoniecznie wam to oceniać, a raczej osoby , które ze mną grają. zazwyczaj to nie jest moja decyzja o przejściu lecz tylko moich ludzi, staram się by mieli z tego jak największy fun. Jeżeli chcą przejść to szukam odpowiedniego serwera i przechodzimy. Gdyby było inaczej to nikt by nie grał ze mną))))

Srednio idzie zrozumiec o co ci w tym wall of text chodzi ale +/- zrozumialem  ze:

- spoilowanie cbp na dexie na ktorym gralem chyba na c4 ostatnio , jest czyms zlym . Zreszta co ma jedno do drugiego ? O.o

- szukam serwera 10k online itp. - nie szukam niczego na sile. Cos sie pojawi to sie pogra , spedzam milo czas z zona.

- nie gralem z wami nq serwerach . O MATKO BOSKO  przecie jak tak mozna , zeby nie grac z jokjr.... Czlowieku  moge sie wypowiqdac bo odnosze sie do tego co widze na forum, ani slowa o wawzym gejmpleju wiec wtf?

- Na koniec przepraszam, ze nie widzialem ze taka slawa jak Ty rekrutowala wczesniej na te serwery. Przepraszam i kajam sie :(. A tak serio . Nie widzialem bo malo interesuja mnie servery na tydzien.

- Co do klanow szybko i zwiezle. Nie szukalem, nie bede szukal info o jakichs klanach skaczacych pp serverach x50++++ bo z tego co widze te klany tam sa slawne.


- aaa i jeszcze.  Szkoda ze nie jestem tak wplywowym czlowiekiem aby miec kontaktyb i znac te klany, wiedziec jaki serwer startuje i kiedy. Kurde naprawde jest to wyznacznik zajbiatosci.( ta fraza mnie rozwalila xD)

Podsumowujac. Chcesz tracic mase czasu na gre , pompowac epenisa "dominujac" ludzi na serwerach x50 .
Prosze bardzo. Ja jak i osoby ktore pisaly w tym temacie odnosza sie do tego co widza na forum , Ty piszesz tu o jakichs pierdolach i spinasz swoje zajebiate ego na maxa ;).


Ps. Wydaje mi sie ze wiekszoac ludzi najzwyczajniej w swiecie czeka na jesienne serwery, a nie smigaja co tydzien gdzie indziej " bo ida jakies tam klany".



Troszkę przenośni nie zrozumiałeś  , grasz sobie z żoną czy nie żoną for fun to graj, nikt tego nie komentuję i nie mówię tu o żadnej zajebistości czy coś w tym stylu , są kwestie o której ludzie nie wiedzą i nie będą wiedzieć bo są ograniczeni do l2 forum.
Jeżeli nie interesują Cie klany mid ratowe to zostaw wypowiedź dla siebie
My jesteśmy mid ratowymi graczami , Ty low rate Mała róznica lecz znacząca
a do co kontaktów , główna kwestia tego co wiemy a czego nie wiemy ,  są do tego powody dlaczego jest tak a nie inaczej
bo sie wypowiadasz na temat mid ratowych serwów a nie znasz clanów , nie znasz serwerów , nie masz pojęcia o dzisiejszych realiach po siedzisz na x3 , to siedź i bij gremliny nie mam z tym problemu bo sie wypowiadasz a nie wiesz nic na ten temat , to trzeba było grać na midratowych serwerach l2 warland , metal , dex itd itd to byś znał clany , nie grywasz na takich to po co ten komentarz. Kompletnie nie rozumiem :D :D
Osobiście nie mam zamiaru siedzieć na serwerach żeby po prostu siedzieć i nie mieć z tego funu no kurde :D bądźmy szczerzy. Po prostu nie sprawia to frajdy i wszystko na ten temat. a siedzieć na serwerze dluzej gdzie nie ma funu dla niektórych osób , żeby ktoś na tym forum powiedzial , że jest ok to mało mnie to interesuję bo nie gram dla was :D
Nie spinam sie o ego. Chciałem delikatnie wytłumaczyć dlaczego tak jest a nie inaczej. a jak widać nie masz kompletnie pojęcia o tym co sie dzieje i dlaczego tak jest ponieważ patrzysz na to sperspektywny forumowicza bo zobaczyłeś , że w ciągu miesiąca zareklamowałem 2-3 serwery :D :D

Spedzanie czaeu z zona, to nie granie z zona ;D rozgranicz zycie od gry.


Powiem ci, ze nierozumiem prawie nic z tego o czym piszesz , poza kilkoma argumentami - i to nie zlosliwosci ale naprawde ciezko ogarnac o co ci chodzi.

https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 18, 2020, 02:19:11 pm »
mogłem rzeczywiście coś z tą żoną źle zrozumieć po twojej wypowiedzi ;)
spanie po nocach nie sprzyja człowiekowi niestety ;)
po prostu mamy inne poglądy. Krytykujesz kogoś , że daje info o clanach , których nikt nie zna bo nie gra na takich serwach i wszystko w temacie
może ktoś jest chętny pograć na tym serwie i go po prostu zapraszam.
a skoro nie znasz tych clanów to rozumiem, mam Ci to jakoś udowodnić ? :D . Piszesz , że coś się pojawi to sobie pograsz to normalne , że nie znasz ludzi którzy grają czy tam clanów.
info jest dla graczy którzy grają na owych serwerach i znają te clany.

Kompletnie nie interesuję mnie reszta. na pewno ten temat nie jest skierowany do graczy takich jak Ty.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2020, 02:23:19 pm wysłana przez JokeJR »
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 18, 2020, 02:47:30 pm »
mogłem rzeczywiście coś z tą żoną źle zrozumieć po twojej wypowiedzi ;)
spanie po nocach nie sprzyja człowiekowi niestety ;)
po prostu mamy inne poglądy. Krytykujesz kogoś , że daje info o clanach , których nikt nie zna bo nie gra na takich serwach i wszystko w temacie
może ktoś jest chętny pograć na tym serwie i go po prostu zapraszam.
a skoro nie znasz tych clanów to rozumiem, mam Ci to jakoś udowodnić ? :D . Piszesz , że coś się pojawi to sobie pograsz to normalne , że nie znasz ludzi którzy grają czy tam clanów.
info jest dla graczy którzy grają na owych serwerach i znają te clany.

Kompletnie nie interesuję mnie reszta. na pewno ten temat nie jest skierowany do graczy takich jak Ty.

Oki, EOT bo troszke o co innego chodzilow tym co wczesniej mowilem. Niema sensu sie spierac bo i tak nie dojdziemy do sedna
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 18, 2020, 02:54:41 pm »
Masz rację , też mi się wydaję , że nie dojdziemy do sedna
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 18, 2020, 03:03:51 pm »
Właśnie dlatego potrzebny jest solidny polski low rate server na którym wszyscy z tego forum mogą się pozabijać i pokazać kto tu jest prawdziwym lajnejdżowym samcem alfa, asgota działaj coś wariacie


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 19, 2020, 11:02:02 am »
dejta mje popkorn :D


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2020, 03:45:10 am »
Ten rbkastro to jakiś mongoł, nie interesują go serwery mid rate ale wchodzi w most i komentuje.   :noob:


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2020, 06:06:00 am »
Ten rbkastro to jakiś mongoł, nie interesują go serwery mid rate ale wchodzi w most i komentuje.   :noob:
xD
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 21, 2020, 01:11:09 pm »
Trzeba zaczac od tego ze kazdy gra gdzie chce i nikt nikomu tego nie zabroni.

Ludzie ktorzy ida na x50 z full buffem chca ominac etap expienia supportu ,tracenia slotow na suppa itd
Po prostu chca sie szybko pefalpic.

Z drugiej strony sa zamkneci w strefie wlasnego komfortu bo nie ma co sie oszukiwac na low rate :
1.Nie chca grac
2.Nie daliby sobie rady ani na low rate ani na offie.

Nie trzeba szukac daleko przeciez Jokery grali na RaidFight x3 cos tam ogarniali ale w topce nie byli .
Bana za RMT dostali.Co do ogaru hmmm .... Spoilowac pare dni keye na dc robe na woa majac pt nukerow
zamiast w pare h w cp time na toi 10.

Wiem mozesz napisac ze onlinu nie mieliscie ze to ze tamto ze sprzedawaliscie itemy jak quitowaliscie
ze pt z topki mialo 20 osob itd itd
Tylko pamietaj dzieci w przedszkolu na lezakowaniu wymyslaja lepsze wymowki .

Kazdy gra gdzie chce .

Zaraz tu jego cp memberzy sie rozpisza :P

GL HF milego dnia
 
ps.„Ten, kto jest dobry w szukaniu wymówek, rzadko jest dobry w czymkolwiek innym.”  Benjamin Franklin


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2020, 03:31:57 pm »
Trzeba zaczac od tego ze kazdy gra gdzie chce i nikt nikomu tego nie zabroni.

Ludzie ktorzy ida na x50 z full buffem chca ominac etap expienia supportu ,tracenia slotow na suppa itd
Po prostu chca sie szybko pefalpic.

Z drugiej strony sa zamkneci w strefie wlasnego komfortu bo nie ma co sie oszukiwac na low rate :
1.Nie chca grac
2.Nie daliby sobie rady ani na low rate ani na offie.

Nie trzeba szukac daleko przeciez Jokery grali na RaidFight x3 cos tam ogarniali ale w topce nie byli .
Bana za RMT dostali.Co do ogaru hmmm .... Spoilowac pare dni keye na dc robe na woa majac pt nukerow
zamiast w pare h w cp time na toi 10.

Wiem mozesz napisac ze onlinu nie mieliscie ze to ze tamto ze sprzedawaliscie itemy jak quitowaliscie
ze pt z topki mialo 20 osob itd itd
Tylko pamietaj dzieci w przedszkolu na lezakowaniu wymyslaja lepsze wymowki .

Kazdy gra gdzie chce .

Zaraz tu jego cp memberzy sie rozpisza :P

GL HF milego dnia
 
ps.„Ten, kto jest dobry w szukaniu wymówek, rzadko jest dobry w czymkolwiek innym.”  Benjamin Franklin
1.raczej ciężko się bić z '' piłkarzykami '' którzy dostali coiny na starcie , oczywiscie tu mowa o grekach , nie o polakach , i gdzie do tego sami grecy mieli 2 pt i polaków trzecie gdzie nas tylko 9 ? :D to jedna sprawa a dwa , że nikt nie mówił , że mieliśmy być w top. zaszaleliśmy jednym low ratem od lat dla funu a nie żeby coś znaczyć na serwie. a to , że byliśmy sami a reszta serwera +60 gdzie my już pierwsze bronie S poskładane to ciut ciężko i tutaj przypominam , pierwszy nasz low rate cpkowo ;)
2. RMT , napisanie na czacie WTS ITEMS nie uważam za RMT i powodu do zbanowania 17 postaci high lvl.
3. co do dc robe keyów , ciekawe ale jakoś o dziwo jak mielismy 2 osoby siedzielismy na woa a jak wiecej to na toi ;)
4. Do tego ciekawe który forumowiczowy cwaniak w ogole by się poszedł bić z takimi apokalyptosami , na tą chwilę jednym z lepiej zorganizowanych pt low ratowych , chyba tylko Tygryski którzy '' siedzą na low rate ''. My nie podołaliśmy bo nie grywamy na low rate. Jeżeli już chcesz nas rozliczać
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2020, 03:34:48 pm wysłana przez JokeJR »
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 TheMoment - IL x50 - START 31.07.2020
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 05, 2020, 11:16:07 pm »
Zabawne jak ludzie urządzają sobie wzajemnie personalne wędrówki po aktach, że ten tu to a ten tamto zamiast skupić się na temacie. Nie pojęte przeze mnie jest to jak łatwo zwieść w TYM PRZYPADKU Polaka z tematu dyskusji, spowodować że zapomni temat i powód rozważań. Zabawne bo wiecie co...po tych wszystkich wycieczkach personalnych kto co i jak wracamy do punktu wyjścia i ktoś pisze tak: "Masz racje chyba nie dojdziemy do sedna". Jasne że nie bo nie skupiamy się na temacie więc jak mamy dojść do sensownych wniosków :) Połowa z ludzi która was czyta nie rozumie ni słowa z tych opowiastek o wzajemnych wyczynach. Czytamy licząc na argumenty za i przeciw grze na serwerze a nie dla Baśni Tysiąca i jednej nocy...Admin powinien porządek tutaj zrobić imo..
Cytryna