Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016  (Przeczytany 17157 razy)

  • ozborn
  • L2Emi- serwer partnerski
  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2016, 03:45:53 pm »
Gdyby nie stacksub to chętnie bym wbił

Nigdy nie miałem do czynienia z systemem stacksub. Mógłbym i ktoś opisać jak to działa? Znacząco wpływa na rozgrywkę od standardowego systemu?
Rozwala go totalnie.
Polega to na doczepieniu do gry dodatkowego systemu robienia subklasy - zamiast jak w tradycyjnym subie przełączania na jedną z kilku subklas masz 2 jednocześnie. Czyli jednocześnie możesz używać skili z obydwu klas.
Np. HE/DA - czyli łucznik z właściwościami tanka, dużym p.def, m.def, evasion, UD i panterką. Akurat takiej suby nie spotkałem, ale to tylko dlatego, że admin ustawił tak skile pasywne, że jeśli w jednej i drugiej klasie miałeś takie same, to ich staty się sumowały. W praktyce wyglądało to tak, że jeśli HE miał light armor mastery i brał subklasę  np. WL - miał jak gdyby drugi raz light armor mastery, to tak wybranej kombinacji subklas nie opłacało się chodzic w heavy armor bo zestackowane light armor mastery (suma z klasy HE i WL) dawało większy p.def w light armor niz heavy armor z pojedyńczym heavy armor mastery (z skili WL).
Wiem, ze czyta się to trudno i zrozumieć może trudno, ale uwierz mi, totalnie z***na sprawa.

Zanim zapytasz się o mutanta.
Ograniczenie  wyboru "dragonowej" subklasy polegało na możliwości wyboru subklasy jedynie z własnej rasy.
Czyli mogłeś zrobić kombinację wspomnianego już HE/DA(human-human), ale już np kombinacji HE/TK nie mogłeś (human-elf).  W d**pę dostawały przy tym dwarfy, bo co miałeś sobie zrobić, ws/bh?

Tyle założeń teoretycznych admina.
W praktyce ktoś odkrył przez przypadek, że trzeba było zrobić klasyczną (retailową) subklasę z innej rasy a potem dopiero potem na przełączeniu na klasę innej rasy robić "dragonową" - serwer był ślepy i widział przy wyborze pierwotną rasę. Żeby to zadziałało do końca trzeba było skasować potem pierwszą subę reatilową, pierwotną.
Czy coś koło tego, nie miałem mutanta, więc mogę niedokładnie podawać sposób robienia mutanta, ale efekt końcowy był taki jak opisałem. Np necrus/olek, albo necrus/ee


[edit]
Pobudzę wyobraźnię- miałeś postać z dwoma najsilniejszymi drainami w grze z krótkim reuse + summon + transfer pain, w drugim przypadku jednego z najlepszych nukerów z najszybszym w grze casting speed. Żeby było śmieszniej pomijając samą zjeb**ą ideę, to dochodziły do tego rożnego rodzaju bugi, np. WL ma skill na zwiększenie critical rate, ale wg. opisu skila powinno działać to jedynie z bronią typu pole. Był bug - goście z subą WL brali w łapę pole, odpalali skill i robili switch broni na łuk.
Efekt w praktyce miałeś jak w Lineage 2 po wprowadzaniu 4 profesji - przed jej wbiciem jesteś zerem.
Na DN bez suby jesteś takim samym zerem.
[/edit]


Dziękuję


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 16, 2016, 10:35:44 am »
Gdyby nie stacksub to chętnie bym wbił

Nigdy nie miałem do czynienia z systemem stacksub. Mógłbym i ktoś opisać jak to działa? Znacząco wpływa na rozgrywkę od standardowego systemu?
Rozwala go totalnie.
Polega to na doczepieniu do gry dodatkowego systemu robienia subklasy - zamiast jak w tradycyjnym subie przełączania na jedną z kilku subklas masz 2 jednocześnie. Czyli jednocześnie możesz używać skili z obydwu klas.
Np. HE/DA - czyli łucznik z właściwościami tanka, dużym p.def, m.def, evasion, UD i panterką. Akurat takiej suby nie spotkałem, ale to tylko dlatego, że admin ustawił tak skile pasywne, że jeśli w jednej i drugiej klasie miałeś takie same, to ich staty się sumowały. W praktyce wyglądało to tak, że jeśli HE miał light armor mastery i brał subklasę  np. WL - miał jak gdyby drugi raz light armor mastery, to tak wybranej kombinacji subklas nie opłacało się chodzic w heavy armor bo zestackowane light armor mastery (suma z klasy HE i WL) dawało większy p.def w light armor niz heavy armor z pojedyńczym heavy armor mastery (z skili WL).
Wiem, ze czyta się to trudno i zrozumieć może trudno, ale uwierz mi, totalnie z***na sprawa.

Zanim zapytasz się o mutanta.
Ograniczenie  wyboru "dragonowej" subklasy polegało na możliwości wyboru subklasy jedynie z własnej rasy.
Czyli mogłeś zrobić kombinację wspomnianego już HE/DA(human-human), ale już np kombinacji HE/TK nie mogłeś (human-elf).  W d**pę dostawały przy tym dwarfy, bo co miałeś sobie zrobić, ws/bh?

Tyle założeń teoretycznych admina.
W praktyce ktoś odkrył przez przypadek, że trzeba było zrobić klasyczną (retailową) subklasę z innej rasy a potem dopiero potem na przełączeniu na klasę innej rasy robić "dragonową" - serwer był ślepy i widział przy wyborze pierwotną rasę. Żeby to zadziałało do końca trzeba było skasować potem pierwszą subę reatilową, pierwotną.
Czy coś koło tego, nie miałem mutanta, więc mogę niedokładnie podawać sposób robienia mutanta, ale efekt końcowy był taki jak opisałem. Np necrus/olek, albo necrus/ee


[edit]
Pobudzę wyobraźnię- miałeś postać z dwoma najsilniejszymi drainami w grze z krótkim reuse + summon + transfer pain, w drugim przypadku jednego z najlepszych nukerów z najszybszym w grze casting speed. Żeby było śmieszniej pomijając samą zjeb**ą ideę, to dochodziły do tego rożnego rodzaju bugi, np. WL ma skill na zwiększenie critical rate, ale wg. opisu skila powinno działać to jedynie z bronią typu pole. Był bug - goście z subą WL brali w łapę pole, odpalali skill i robili switch broni na łuk.
Efekt w praktyce miałeś jak w Lineage 2 po wprowadzaniu 4 profesji - przed jej wbiciem jesteś zerem.
Na DN bez suby jesteś takim samym zerem.
[/edit]

Oczerniać to potrafisz, polecam karierę w polityce. To co piszesz już dawno jest historią.
System stacksub polega na tym, że nie ma stada klonów robiących dokładnie to samo, jest więcej możliwości. Można sobie zrobić combo ofensywne, defensywne bądź z supportem. Jest he/wl co bije z łuku mocniej niż zwykły he ale jest na niego kontra w postaci suby na tanka, oczywiście z obciętymi tankowymi bonusami. Nuker/tank klęknie w spotkaniu z nukerem/summonerem, którego znowu kładzie wspomniany he/wl. Nie można zrobić party, które będzie niszczyć każdy inny setup, na wszystko jest kontra. Wystarczy pomyśleć.
Ol/es? Many mu braknie po 10 sekundach, nie ma certów, forgoten scrolli. Dobry jako zabawka na boku a nie jako main. Jak już wspomniał takie coś jedynie na support ewentualnie pve.

A wasze wspomnienia z dragona c4 to nie fantastyczność tamtego serwera tylko nostalgia, gdzie każdy tą grę jeszcze poznawał.

Nikt kto będzie tam grał nie liczy na więcej niż 3 miesiące. Ot taki trochę inny mid rate na zimowe wieczory. Zapraszam.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2016, 03:57:41 pm »
Gdyby nie stacksub to chętnie bym wbił

Nigdy nie miałem do czynienia z systemem stacksub. Mógłbym i ktoś opisać jak to działa? Znacząco wpływa na rozgrywkę od standardowego systemu?
Rozwala go totalnie.
Polega to na doczepieniu do gry dodatkowego systemu robienia subklasy - zamiast jak w tradycyjnym subie przełączania na jedną z kilku subklas masz 2 jednocześnie. Czyli jednocześnie możesz używać skili z obydwu klas.
Np. HE/DA - czyli łucznik z właściwościami tanka, dużym p.def, m.def, evasion, UD i panterką. Akurat takiej suby nie spotkałem, ale to tylko dlatego, że admin ustawił tak skile pasywne, że jeśli w jednej i drugiej klasie miałeś takie same, to ich staty się sumowały. W praktyce wyglądało to tak, że jeśli HE miał light armor mastery i brał subklasę  np. WL - miał jak gdyby drugi raz light armor mastery, to tak wybranej kombinacji subklas nie opłacało się chodzic w heavy armor bo zestackowane light armor mastery (suma z klasy HE i WL) dawało większy p.def w light armor niz heavy armor z pojedyńczym heavy armor mastery (z skili WL).
Wiem, ze czyta się to trudno i zrozumieć może trudno, ale uwierz mi, totalnie z***na sprawa.

Zanim zapytasz się o mutanta.
Ograniczenie  wyboru "dragonowej" subklasy polegało na możliwości wyboru subklasy jedynie z własnej rasy.
Czyli mogłeś zrobić kombinację wspomnianego już HE/DA(human-human), ale już np kombinacji HE/TK nie mogłeś (human-elf).  W d**pę dostawały przy tym dwarfy, bo co miałeś sobie zrobić, ws/bh?

Tyle założeń teoretycznych admina.
W praktyce ktoś odkrył przez przypadek, że trzeba było zrobić klasyczną (retailową) subklasę z innej rasy a potem dopiero potem na przełączeniu na klasę innej rasy robić "dragonową" - serwer był ślepy i widział przy wyborze pierwotną rasę. Żeby to zadziałało do końca trzeba było skasować potem pierwszą subę reatilową, pierwotną.
Czy coś koło tego, nie miałem mutanta, więc mogę niedokładnie podawać sposób robienia mutanta, ale efekt końcowy był taki jak opisałem. Np necrus/olek, albo necrus/ee


[edit]
Pobudzę wyobraźnię- miałeś postać z dwoma najsilniejszymi drainami w grze z krótkim reuse + summon + transfer pain, w drugim przypadku jednego z najlepszych nukerów z najszybszym w grze casting speed. Żeby było śmieszniej pomijając samą zjeb**ą ideę, to dochodziły do tego rożnego rodzaju bugi, np. WL ma skill na zwiększenie critical rate, ale wg. opisu skila powinno działać to jedynie z bronią typu pole. Był bug - goście z subą WL brali w łapę pole, odpalali skill i robili switch broni na łuk.
Efekt w praktyce miałeś jak w Lineage 2 po wprowadzaniu 4 profesji - przed jej wbiciem jesteś zerem.
Na DN bez suby jesteś takim samym zerem.
[/edit]

Oczerniać to potrafisz, polecam karierę w polityce. To co piszesz już dawno jest historią.
System stacksub polega na tym, że nie ma stada klonów robiących dokładnie to samo, jest więcej możliwości. Można sobie zrobić combo ofensywne, defensywne bądź z supportem. Jest he/wl co bije z łuku mocniej niż zwykły he ale jest na niego kontra w postaci suby na tanka, oczywiście z obciętymi tankowymi bonusami. Nuker/tank klęknie w spotkaniu z nukerem/summonerem, którego znowu kładzie wspomniany he/wl. Nie można zrobić party, które będzie niszczyć każdy inny setup, na wszystko jest kontra. Wystarczy pomyśleć.
Ol/es? Many mu braknie po 10 sekundach, nie ma certów, forgoten scrolli. Dobry jako zabawka na boku a nie jako main. Jak już wspomniał takie coś jedynie na support ewentualnie pve.

A wasze wspomnienia z dragona c4 to nie fantastyczność tamtego serwera tylko nostalgia, gdzie każdy tą grę jeszcze poznawał.

Nikt kto będzie tam grał nie liczy na więcej niż 3 miesiące. Ot taki trochę inny mid rate na zimowe wieczory. Zapraszam.


Dokładnie :)  :goodjob:
Voth : Old member Just4FuN


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 16, 2016, 06:28:16 pm »
Ja gralem na poprzedniej edycji rok temu to przyznam ze zabawa byla dobra. Na dynasty trzeba bylo poczekac z 1.5 miecha zanim otworzyli hb i quest na wymiane recek/key sie zrobilo. Serwer stal do sierpnia z tego co wiem i dopiero wtedy byl wipe i postawili bete tegorocznej edycjo hellraisera.

Zaczynajac rok temu tez do konca nie bylem przekonany do systemu substack ale jakos sie przyzwyczailem. Jezeli ktos ma ochote na cos nowego w l2 to na pewno nie pozaluje :)


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2016, 08:50:22 am »
Sprawdzić każdemu polecam, po zagłębieniu sie i poznaniu trochę co z czym sie je nie zamienił bym stacka dragona na zwykłego l2 ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2016, 02:21:40 pm »
Oczerniać to potrafisz, polecam karierę w polityce. To co piszesz już dawno jest historią.
System stacksub polega na tym, że nie ma stada klonów robiących dokładnie to samo, jest więcej możliwości. Można sobie zrobić combo ofensywne, defensywne bądź z supportem. Jest he/wl co bije z łuku mocniej niż zwykły he ale jest na niego kontra w postaci suby na tanka, oczywiście z obciętymi tankowymi bonusami. Nuker/tank klęknie w spotkaniu z nukerem/summonerem, którego znowu kładzie wspomniany he/wl. Nie można zrobić party, które będzie niszczyć każdy inny setup, na wszystko jest kontra. Wystarczy pomyśleć.
Ol/es? Many mu braknie po 10 sekundach, nie ma certów, forgoten scrolli. Dobry jako zabawka na boku a nie jako main. Jak już wspomniał takie coś jedynie na support ewentualnie pve.

A wasze wspomnienia z dragona c4 to nie fantastyczność tamtego serwera tylko nostalgia, gdzie każdy tą grę jeszcze poznawał.

Nikt kto będzie tam grał nie liczy na więcej niż 3 miesiące. Ot taki trochę inny mid rate na zimowe wieczory. Zapraszam.
"Oczernianie" - przedstawianie innej osoby w niekorzystnym świetle za pomocą nieprawdziwych faktów.
Z tego co pamiętam, napisałem gdzieś, że bardzo szanuję admina.
Co do faktów dot. DN chcesz naprawdę ze mną wdać się w dyskusję?
Może i oczernianie dotyczyć serwera, załóżmy.
Możesz wskazać jedno miejsce w mojej poprzedniej wypowiedzi, w której cokolwiek skłamałem czy napisałem nieprawdę? Potrafisz?
Dragon istnieje już chyba 10-11 lat. Grałem tam od początku, przez kilka lat,  wbiłem kilka tygodni po starcie, więc jeśli już nostalgia, to na pewno nie z c4, a raczej z c1(c3).

Co do suby opisałeś to dobrze, tylko, jak już to napisałem powyżej, rozwala to dokumentnie system pvp klasycznego Lineage (papier-kamień-nożyce) i powoduje, że przed zdobyciem dragonowej suby twoja postać robi za mięso armatnie. Dokładnie jak na retailu po wprowadzeniu 4 profesji.
Co do many (BTW nigdzie nie pisałem o subie ol/es) - nie wiem co się działo przez ostatnie lata na DN, kiedyś mana była na serwerze, można ją było krafcić w Ivory Tower u NPC.
Pokolenie skoczków serwerowych znajdzie tam swoje miejsce i pewnie będzie się dobrze bawić do kolejnego skoku.
Z uwag dotyczących języka polskiego polecam też bardzo ostrożnie używać słów typu "nikt", "wszyscy", "nigdy", "zawsze".
I uważnie czytać, to co chce się komentować.

Dokładnie :)  :goodjob:
Ty, to jesteś tutaj promotorem tego serwera  , więc wiesz, spadaj na drzewo ;D

Sprawdzić każdemu polecam, po zagłębieniu sie i poznaniu trochę co z czym sie je nie zamienił bym stacka dragona na zwykłego l2 ;p
Tylko pod warunkiem w miarę sensownego stopnia trudności zdobycia horna.
No i żeby serwer nie padł po 3 miechach. 3 miechy to ja mam czasami przerwy w grze. Tfu, miałem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2016, 02:36:16 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2016, 08:12:56 pm »
Teraz horn to nie problem mozna wyfarmic itemki i wymienić na horna
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 17, 2016, 08:53:02 pm »
horna masz za 1200 mss kolego :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 17, 2016, 10:12:47 pm »
Horna kupisz na rynku za prę kk , to nie problem :)
Voth : Old member Just4FuN


Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2016, 09:37:55 am »
EDIT:
JEDNAK NIE GRAM


serwer dead jak ch** :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2016, 08:43:49 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 18, 2016, 08:18:50 pm »
jaki online?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 18, 2016, 11:34:43 pm »
jaki online?


Tez jestem ciekaw, ktos cos ?
Wbilem 20 lvl i cos nie za wiele ludzi widac, moze ze wzgledu na godzine ? a moze jak wyzej serwer niewypal ;p ? Poczekamy jeszcze chwile zobaczymy ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 19, 2016, 12:25:53 am »
jaki online?


Tez jestem ciekaw, ktos cos ?
Wbilem 20 lvl i cos nie za wiele ludzi widac, moze ze wzgledu na godzine ? a moze jak wyzej serwer niewypal ;p ? Poczekamy jeszcze chwile zobaczymy ;p

admin pisal 600-700, imho jak sobie pomnozy przez 3 xD
W weekend zasypia sklepami pewno giran cosik Dion, moze nawet phantomy jak maja odpala, ale nikogo nie oszukaja, po siege wyjdzie.

« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2016, 02:34:36 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 19, 2016, 09:40:23 am »
Chyba za dlugo przekladali start i sie community wku*** tez widze ze ludzi praktycznie brak wiec chyba padaka, a szkoda bo czekalem na niego dosc dlugo. No trudno :)


Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 19, 2016, 11:02:02 am »
Chyba za dlugo przekladali start i sie community wku*** tez widze ze ludzi praktycznie brak wiec chyba padaka, a szkoda bo czekalem na niego dosc dlugo. No trudno :)

Z roku na rok jest coraz gorzej z eu community, moze nie za rok - ale za dwa juz w ogole poza ru nie bedzie praktycznie Nik gral.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 25, 2016, 10:37:02 pm »
witam wszystkich szukamy wraz z kumplami  aktywnego kota i wc na ten wlasnie server online jest w miare ok i widac wchodza nowi gracze zainteresowanych prosze o pm ( cp lukow )


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 02, 2016, 06:46:07 am »
Z roku na rok jest coraz gorzej z eu community, bo za dużo badziewiastych serwerów ujrzało światło dzienne tylko po to, by wykitować po paru tygodniach. Bądźmy poważni, ileż razy można robić to samo w koło macieju i to jeszcze na serwerach, które miedzy sobą różnią się chyba tylko ratami.   


Przechodząc do DN:
Jak ja zaczynałem przygodę z l2, to w 2007 DN był czymś godnym polecenia, mimo dziesiątek niedziałających poprawnie rzeczy. Graczy tam było wielu i ten ogrom był bardzo odczuwalny, i szczerze mówiąc nawet serwery z niby 5k+ online nie są w stanie się czymś takim pochwalić.
Zostawiając dobre wspomnienia na boku i skupiając teraz gadkę na temat nowego Hell, to z tego co mogłem potestować, nowy Hell hellboundem jest tylko z nazwy, bardziej przypomina hybrydę gracji z hb, ale wyszło to całkiem fajnie. DN poszedł w dużym stopniu w jakość i chyba po raz pierwszy system łączonych klas działa w miarę sensownie, admini DN bez wątpienia się postarali i ich wysiłek jest godny odznaczenia. To co bije po oczach to fakt, że graczy jest tam tylu, ilu tylko biedny kot napłakał...                                                                               
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 06:48:17 am wysłana przez AdekNiejadek »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 02, 2016, 01:34:20 pm »
To jest bardzo trafne, co napisałeś. Musze z żalem zgodzić się z tym w 100%.
Dlatego mocno krytykuję tutaj na forum serwery, które widzę, ze nie mają szans na dłuższe działanie i tylko zabierają czas graczom.
Już dawno temu zostałem uznany przez lokalnych  nubków za lokalnego hejtera, lol.
Przez tyle miesięcy szukałem dobrego mida i tylko straciłem czas i nerwy, zamiast cieszyć się grą.
Kiedyś w ciemno można było iść na jakikolwiek serwer l2off i cieszyć się grą bez wyczekiwania, kiedy padnie.
Teraz kłamliwa reklama, zapewnienia lol-adminów i jeszcze większych zj**ów ich wspierających powodują rozwalenie community privów.
Nie, nie ma dobrych i ciekawych midów, są 2 -3 dobre low-raty, ale już nie ten czas, by nolifić na grind w ciągle tej samej grze.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 02, 2016, 02:24:49 pm »
Dragon byl moim pierwszym prywatnym serwerem L2. Musiało to być ponad 10 lat temu. Stare dobre czasy. Powodzenia z nową odsłona :)
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 09, 2016, 11:05:44 pm »
gra ktos? Jakis klan? planuje zaczac WC/OL i moge jakiegos DD zrobic


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 10, 2016, 05:55:03 pm »
Jedna rzecz mnie zastanawia, co to "cos" robi w dziale z serverami na plikach l2off.....


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 10, 2016, 08:54:26 pm »
to ze to stack sub  nie znaczy ze nie moze byc off


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 05, 2017, 10:31:55 am »
witam jestem starym graczem z servera Nightmare sieci Dragon Network klan Sheva ally TEMP i powiem wam tyle odkad gram w l2 lepszej sieci serverow i plikow nie widzialem oczywiscie mowa o latach wstecznych jakis 10 lat temu teraz syf kila i mogila tyle mozna powiedziec odkad rozpadla sie wspolpraca GM bodajze Tracka i kogos tam jeszcze postawili na jakies swoje projekty i nie za bardzo im to wychodzi
ale mysle ze gdyby dragon postawil stary dobry server Interlude badz chocizby HB na takich zasadach jakie to byly lata wstecz to znalazlo by sie wiecej chetnych do gry
teraz za duzo kombinowania za duzo zmian i wymyslania co tu zrobic by bylo dobrze a najwazniejsze jest to ze szczegol tkwi w prostocie
wazne by server stal nie mial problemow z niedorobionymi plikami i ludzi gralo w uj 3-5k taki byl online 10-12 lat temu gdy na samym nm bylo tyle ludzi a pomyslec ze byly jeszcze servery dragona infinity czy pozniej arena
zaluje ze nie ma juz takiego servera jak stare Dragon Network bo stack suby byly tam naprawde bardzo przyjemne :)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 05, 2017, 03:31:10 pm »
whatttt? Dragon to może miał dobre pliki na tamte czasy, a na tamte czasy każde pliki c4 z dodatkami były "dobre", bo i tak każdy miał wywalone, a off nie były aż tak zbugowane, żeby dało się to zauważyć albo specjalnie przeszkadzało w rozgrywce. Stacksub nie był przyjemny, był ultra niezbalansowany, ale też nikt na ten balans wtedy nie patrzył. Odnośnie tego czy jakaś tam współpraca się posypała w załodze to sprawa drugorzędna. Zmieniło się community i nastawienie ludzi, głównie przez to, że dostęp do plików jest łatwy, tani, a zanim lud się połapie, że będzie lipa to parę procent graczy zostawi kilkaset dolarów i koło fortuny się kręci. Co do serwerów, rzeczywiście było dużo i większość było grywalnych.
Lionna x2, Infinity x5, Dragon x15, Nightmare x30, Mercury->Judgument x50 i chyba coś tam było jeszcze x10 (ale dawno to było, pamięć zawodna)
Dobre czasy  8)

 :bump:


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: [L2OFF] Dragon-Network - HB x25 - START 18.11.2016
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 05, 2017, 06:00:37 pm »
był jeszcze Shadow