Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570681 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2175 dnia: Sierpień 19, 2011, 09:10:18 pm »



  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2176 dnia: Sierpień 19, 2011, 09:10:43 pm »
-_-' MAC KRETYNIE GLUPI, NIE WIEM JAKT DO TAKICH -_-' PISAC ALE TO JUZ JEST CHORE.


Pytam o szybki lvl 6 WW w jungli, -_-'(gadasz) o malzu ktory ma 100% killa na midzie blah blah blah, jak widac nie tylko ja mialem rozum by ci wytlumaczyc, ze jestes kretynem ze tak uwazasz i nigdy nie grales normalnego meczu. -_-'(gadasz) nastepnie z jakims high elo i poziomie z high elo, przy czym rowniez failujesz.

Mowisz ze WW jest gownem w jungli i jest lepszym na topie, to bylo dzisiaj widac! Wypominam ci to, -_-' z jakims lol flamem ze nie mam co robic tylko ogladac streamow.

WEZ TY SIE -_-' LECZ.
jestes nobem


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2177 dnia: Sierpień 19, 2011, 09:17:19 pm »

jestes nobem
micz nie powinien o tym w ogóle się odzywac. :/


@seken
Taaa, strasznie jestem mad, że muszę takich tardów czytać, ale luz, u bad?

http://www.own3d.tv/live/8624/Riot_Games_High_Definition_Stream

Dominion stream dla zainteresowanych(Wiem, jestem zero bo oglądam streama, mam nadzieje ze seken mi wybaczy)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2178 dnia: Sierpień 19, 2011, 09:22:41 pm »

jestes nobem
micz nie powinien o tym w ogóle się odzywac. :/


@seken
Taaa, strasznie jestem mad, że muszę takich tardów czytać, ale luz, u bad?

http://www.own3d.tv/live/8624/Riot_Games_High_Definition_Stream

Dominion stream dla zainteresowanych(Wiem, jestem zero bo oglądam streama, mam nadzieje ze seken mi wybaczy)

:/


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2179 dnia: Sierpień 19, 2011, 09:46:44 pm »
Naucz sie czytac rickert  :oops:.
eot, nie mam zamiaru z Toba dyskutowac, bo zaraz Ci zylka peknie ;/.



  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Twilight Sparkle
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2180 dnia: Sierpień 20, 2011, 11:56:40 am »

jestes nobem
micz nie powinien o tym w ogóle się odzywac. :/


@seken
Taaa, strasznie jestem mad, że muszę takich tardów czytać, ale luz, u bad?

http://www.own3d.tv/live/8624/Riot_Games_High_Definition_Stream

Dominion stream dla zainteresowanych(Wiem, jestem zero bo oglądam streama, mam nadzieje ze seken mi wybaczy)
głupiec


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2181 dnia: Sierpień 20, 2011, 12:00:18 pm »

jestes nobem
micz nie powinien o tym w ogóle się odzywac. :/
;/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2182 dnia: Sierpień 20, 2011, 02:27:49 pm »
Ten dominion wygląda nawet fajnie na 1 rzut oka, dużo bardziej dynamiczny, non stop ktoś kogoś leje, bo w normalnym 5 vs 5 olbrzymią wagę trzeba przywiązywać do last hitów i farmy (niekonieczne opartej na killach). Teraz przy mniejszej ilości golda za killa, w zasadzie nawet ze statów ujemnych (teamowo) da się wygrać, jeżeli kontroluję się jungle (szczególnei smoka i barona) i dobrze last hituje.

Wczoraj mieliśmy typowe 5 vs 5 z teamem analogicznym do nas: Carry AD z suportem na doł, caster na mida, jungler (u nas trynd) i solo top.

do jakieś 30 minuty przeciwnicy mieli około 15 fragów przewagi, ale ogarnęliśmy trochę koordynacje, 1 osoba zaczęła na TS mówić kto ma co robić i gdzie idziemy, przeciwnicy poczuli się w miarę pewnie i po mału udało się odrabiać staty, aż w 75 minucie wygraliśmy ; p


Dlatego odnośnie tego co pisze Shen, że tribunal nei działa.

W cale się nei dziwię, bo jak w tej grze na solo Q gra już tyle retardów i rageman'ów, to tribunal musiałby działać 10 x wydajniej, by ten plebs usuwać na bieżąco. Dlatego ogarnijcie się, zacznijcie grać pre made na komunikatorach głosowych i można wszystko wygrać, a gry są na woskim poziomie, bo jak masz pre made, to trafiasz na pre made, czyli ludzi, którzy też nie chcą robić QQ o debili i poszli po rozum do głowy, żeby grać w full teamie kumpli

Nie wiem jak ci, co mają rozegrane po +500 gier, mają problemy by na friend liście dobrać sobie piątkę. Sam jak wieczorem wbijam zagrać 1-2 rundy, to mam dostępnych z 20-30 osób i zasze coś się znajdzie, a jak nawet brakuje 1-2 osób, to kumpel zaprosi kumpla i już jest piątka, a ja mam kolejną osobę na friendliście.

Także płaczcie dalej, bo śmiesznie się czyta takie posty tak niezaradnych ludzi, którzy zachowują się, jakby grali w to 1 raz. Gra jest darmowa, więc gra multum debili, retardów, idiotów itd. Myślę, że jakieś 70-80% osób. Pre made są po to, żeby odsiać od swojej gry takich osobników.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2183 dnia: Sierpień 20, 2011, 04:11:14 pm »
Ja póki co katuje Hona.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2184 dnia: Sierpień 20, 2011, 06:16:42 pm »
Ten dominion wygląda nawet fajnie na 1 rzut oka, dużo bardziej dynamiczny, non stop ktoś kogoś leje, bo w normalnym 5 vs 5 olbrzymią wagę trzeba przywiązywać do last hitów i farmy (niekonieczne opartej na killach). Teraz przy mniejszej ilości golda za killa, w zasadzie nawet ze statów ujemnych (teamowo) da się wygrać, jeżeli kontroluję się jungle (szczególnei smoka i barona) i dobrze last hituje.

Wczoraj mieliśmy typowe 5 vs 5 z teamem analogicznym do nas: Carry AD z suportem na doł, caster na mida, jungler (u nas trynd) i solo top.

do jakieś 30 minuty przeciwnicy mieli około 15 fragów przewagi, ale ogarnęliśmy trochę koordynacje, 1 osoba zaczęła na TS mówić kto ma co robić i gdzie idziemy, przeciwnicy poczuli się w miarę pewnie i po mału udało się odrabiać staty, aż w 75 minucie wygraliśmy ; p


Dlatego odnośnie tego co pisze Shen, że tribunal nei działa.

W cale się nei dziwię, bo jak w tej grze na solo Q gra już tyle retardów i rageman'ów, to tribunal musiałby działać 10 x wydajniej, by ten plebs usuwać na bieżąco. Dlatego ogarnijcie się, zacznijcie grać pre made na komunikatorach głosowych i można wszystko wygrać, a gry są na woskim poziomie, bo jak masz pre made, to trafiasz na pre made, czyli ludzi, którzy też nie chcą robić QQ o debili i poszli po rozum do głowy, żeby grać w full teamie kumpli

Nie wiem jak ci, co mają rozegrane po +500 gier, mają problemy by na friend liście dobrać sobie piątkę. Sam jak wieczorem wbijam zagrać 1-2 rundy, to mam dostępnych z 20-30 osób i zasze coś się znajdzie, a jak nawet brakuje 1-2 osób, to kumpel zaprosi kumpla i już jest piątka, a ja mam kolejną osobę na friendliście.

Także płaczcie dalej, bo śmiesznie się czyta takie posty tak niezaradnych ludzi, którzy zachowują się, jakby grali w to 1 raz. Gra jest darmowa, więc gra multum debili, retardów, idiotów itd. Myślę, że jakieś 70-80% osób. Pre made są po to, żeby odsiać od swojej gry takich osobników.

cool story bro


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2185 dnia: Sierpień 20, 2011, 07:57:09 pm »
Ten dominion wygląda nawet fajnie na 1 rzut oka, dużo bardziej dynamiczny, non stop ktoś kogoś leje, bo w normalnym 5 vs 5 olbrzymią wagę trzeba przywiązywać do last hitów i farmy (niekonieczne opartej na killach). Teraz przy mniejszej ilości golda za killa, w zasadzie nawet ze statów ujemnych (teamowo) da się wygrać, jeżeli kontroluję się jungle (szczególnei smoka i barona) i dobrze last hituje.

Wczoraj mieliśmy typowe 5 vs 5 z teamem analogicznym do nas: Carry AD z suportem na doł, caster na mida, jungler (u nas trynd) i solo top.

do jakieś 30 minuty przeciwnicy mieli około 15 fragów przewagi, ale ogarnęliśmy trochę koordynacje, 1 osoba zaczęła na TS mówić kto ma co robić i gdzie idziemy, przeciwnicy poczuli się w miarę pewnie i po mału udało się odrabiać staty, aż w 75 minucie wygraliśmy ; p


Dlatego odnośnie tego co pisze Shen, że tribunal nei działa.

W cale się nei dziwię, bo jak w tej grze na solo Q gra już tyle retardów i rageman'ów, to tribunal musiałby działać 10 x wydajniej, by ten plebs usuwać na bieżąco. Dlatego ogarnijcie się, zacznijcie grać pre made na komunikatorach głosowych i można wszystko wygrać, a gry są na woskim poziomie, bo jak masz pre made, to trafiasz na pre made, czyli ludzi, którzy też nie chcą robić QQ o debili i poszli po rozum do głowy, żeby grać w full teamie kumpli

Nie wiem jak ci, co mają rozegrane po +500 gier, mają problemy by na friend liście dobrać sobie piątkę. Sam jak wieczorem wbijam zagrać 1-2 rundy, to mam dostępnych z 20-30 osób i zasze coś się znajdzie, a jak nawet brakuje 1-2 osób, to kumpel zaprosi kumpla i już jest piątka, a ja mam kolejną osobę na friendliście.

Także płaczcie dalej, bo śmiesznie się czyta takie posty tak niezaradnych ludzi, którzy zachowują się, jakby grali w to 1 raz. Gra jest darmowa, więc gra multum debili, retardów, idiotów itd. Myślę, że jakieś 70-80% osób. Pre made są po to, żeby odsiać od swojej gry takich osobników.
Po co robisz kolejny wielki post o randomach skoro:
a) Na tej stronie nikt nie plakal o randomy.
b) Bez urazy, ale pisales juz 5 razy 'wyklady' o tych premadach i naprawde malo komu chce sie to czytac po raz 'enty'.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2186 dnia: Sierpień 20, 2011, 10:45:54 pm »
panth op na midzie, dwie gry vs malza wygrane. szkoda tylko ze taki flame za kazdym razem leci ze ide nim na mid.


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2187 dnia: Sierpień 20, 2011, 11:27:26 pm »
ten lol rzeczywiscie musi byc plytki jezeli porownuje sie postacie a nie graczy i ich umiejetnosci


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2188 dnia: Sierpień 20, 2011, 11:41:59 pm »
ten lol rzeczywiscie musi byc plytki jezeli porownuje sie postacie a nie graczy i ich umiejetnosci
Na naszym elo co jesteśmy? To i owszem.

http://www.own3d.tv/iRickertz

Stream z trawy op, jak komuś się nudzi gramy 5v5 premade rankedy, solo queue na 1500 elo etc.

Na razie tylko się bawię i uczę, potem może coś lepiej. :o
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2189 dnia: Sierpień 21, 2011, 12:19:55 am »
nie, to shen tylko robi ciągle emo o wszystko i wysnuwa wnioski na podstawie 2 wygranych/przegranych gier. Tak samo na ofie jak gral na subie warlordem i plakał, że nie ma z kim grać, to podobna historia jest w LoL'u.

Bula, dlaczego micz robi z siebie takiego idiote swoimi postami?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2190 dnia: Sierpień 21, 2011, 12:25:14 am »
ten lol rzeczywiscie musi byc plytki jezeli porownuje sie postacie a nie graczy i ich umiejetnosci
Czyli rozumiem w dota czy hon wszystkie postacie sa idealnie zbalansowane i nie ma lepszych gorszych pickow, liczy sie tylko skill graczy? Moze faktycznie trzeba zmienic gre.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2191 dnia: Sierpień 21, 2011, 12:33:37 am »


Bula, dlaczego micz robi z siebie takiego idiote swoimi postami?
mICZA już poznałeś. :)

ten lol rzeczywiscie musi byc plytki jezeli porownuje sie postacie a nie graczy i ich umiejetnosci
Czyli rozumiem w dota czy hon wszystkie postacie sa idealnie zbalansowane i nie ma lepszych gorszych pickow, liczy sie tylko skill graczy? Moze faktycznie trzeba zmienic gre.
Są lepsze i gorsze picki, w tej grze NIE chodzi o wybranie dobrego teamu(to również) i nie chodzi o skill do postaci(Co trudnego w kilkaniu qwer, no może postacie skillshotowe nidalee/orianna itp. wymagają skilla) Skill w tej grze to:
-Dobre inicjowanie teamfightu
-Dobre ustawianie się.
-Dobra farma.
-Timer w jungli i pilnowanie buffów itp.

Ta gra nie wymaga skilla w postaci, tylko mózgu. :o
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2192 dnia: Sierpień 21, 2011, 12:43:55 am »
Bula, dlaczego micz robi z siebie takiego idiote swoimi postami?
nie wiem, jego pytaj


ten lol rzeczywiscie musi byc plytki jezeli porownuje sie postacie a nie graczy i ich umiejetnosci
Czyli rozumiem w dota czy hon wszystkie postacie sa idealnie zbalansowane i nie ma lepszych gorszych pickow, liczy sie tylko skill graczy? Moze faktycznie trzeba zmienic gre.
oczywiscie ze sa lepsze/gorsze picki

ale za cholere bym nie napisal "poszedlem SF'em na mida i potyral mnie bat" tylko dlatego ze ogolnie ciezko jest wygrac lane'a sf'em z batem



  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2193 dnia: Sierpień 21, 2011, 12:45:00 am »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2194 dnia: Sierpień 21, 2011, 01:18:30 am »
Rickert, czemu nie grasz na EU btw?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2195 dnia: Sierpień 21, 2011, 01:32:19 am »
Rickert, czemu nie grasz na EU btw?
Zaczynałem grać w LoL'a dzięki koledze, który od początku lol'a jest na US. Wbiłem 30, podociłem, więc trochę głupio zmieniać. Niemniej jednak acc na eu mam(tylko po lewej stronie, kolega najwidoczniej nie lubił grać z polakami ruskimi itp..) :P

Jakbyście kiedyś chcieli zagrać czy cuś to pm na forum.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Twilight Sparkle
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2196 dnia: Sierpień 21, 2011, 11:34:48 am »
bo jest głupi
ten lol rzeczywiscie musi byc plytki jezeli porownuje sie postacie a nie graczy i ich umiejetnosci
Czyli rozumiem w dota czy hon wszystkie postacie sa idealnie zbalansowane i nie ma lepszych gorszych pickow, liczy sie tylko skill graczy? Moze faktycznie trzeba zmienic gre.
to jest tak, jakbys spotkal buko (bule) na solo lane to by cie styral jak psa, buczka styralby dert, a derta styralby ktokolwiek inny


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2197 dnia: Sierpień 21, 2011, 11:40:22 am »
tak tak "kazdy ponad każdy"

alarion nie masz racji gralem moze z 3 razy z graczami "sk" (solo mm) w honie i we 2 wygralismy ofc 3 zrobila rage quit a koles gral supportem

imo lol jest zbyt prosty tylko last hit enemy creep a jak gralem pare razy to nie zauwazylem wiekszego znaczenia czy teraz wrzuce  ulti czy za pare sec

ofc to tylko moja opinia
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2198 dnia: Sierpień 21, 2011, 12:18:17 pm »
nie zauwazylem wiekszego znaczenia czy teraz wrzuce  ulti czy za pare sec

Czyi nic w lolu nie znaczyłeś, nigdy się nie wybiłeś na 'trudny poziom' jak 99% osób tutaj którzy mówią, że lol jest łatwą grą... :)


bo jest głupi
Musiałbym być rysikiem))
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Twilight Sparkle
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2199 dnia: Sierpień 21, 2011, 03:46:02 pm »

NIE WIDZE ROZNICY