Witaj
Gość

Wątek: Silence  (Przeczytany 4871 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Silence
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 08, 2010, 03:58:21 pm »
Nie porównuj naszego forum i mojej osoby do politykow etc. Ja zajmuje sie tym forum z wlasnej nie przymuszonej woli i za darmoche bo mam z tego fun.

Jestes moderowany i wcale nie musze akceptowac kazdego Twoje postu. Taka jest Twoja kara i koniec.
Jak sie nie podoba to nie musisz tutaj zagladac.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Silence
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 08, 2010, 05:54:53 pm »
Nie porównuj naszego forum i mojej osoby do politykow etc. Ja zajmuje sie tym forum z wlasnej nie przymuszonej woli i za darmoche bo mam z tego fun.

Jestes moderowany i wcale nie musze akceptowac kazdego Twoje postu. Taka jest Twoja kara i koniec.
Jak sie nie podoba to nie musisz tutaj zagladac.

ukaraj sam siebie za debilizm, który wypisujesz tutaj O_o

skoro już się tym forum zajmujesz, to rób to dobrze i stosuj sie do regulaminu. a odrzucanie moich, tudziez innych moderowanych osob, bo masz "takie widzimisię i nie musisz akceptować", jest tylko i wyłącznie przejawem tego że jesteś niedowartościowany, tak właśnie ludzie w internecie poprawiają sobie humor. Np. raziel pisze, że był hero 17 razy, poprawiając sobie humor po kolejnym pobiciu w szkole, a ty niby pokazujesz na forum swoją "władzę", po kolejnej odmowie prośby o randkę, shit happen. jesteś adminem i samo bycie adminem, odbiera ci prawo bycia stronniczym, czy też nieakceptowania postów ze względu na to, że "coś". Posty merytoryczne muszą być akceptowane, bo inaczej forum nie ma sensu! jak ci w życiu nie wychodzi, to pech, ale rób to, co do ciebie nalezy i patrz dalej niż czubek swojego noska na ruoffie. dostałem "karę" rotfl.

nie odpowiedziałeś na moje zgłoszenie- moderuj topic epic phail i wystaw wszystkim przeklinającym ostrzeżenia, w końcu od tego jesteś, a nie od robienia sobie fun'u, bo nie tylko moim zdaniem jesteś i byłeś kiepskim modem, jedyni którzy tutaj ogarniają imo jest naito ze swoim troszkę gejowskim podejsciem i soulern, który chociaż nie lubi kogoś, to jest bezstronny i sprawiedliwy. Koszałek z jego /real life card, też nic tu już nie robi, poza wlepianiem mi ostrzeżeń za sygnaturę (chociaż w tym samym czasie puf propaguje spożycie narkotyków chociażby).


także czekam, na twój wolontariat w tej sprawie.

oh, wait, pewnie będzie excuse card, że od tego są moderatorzy
 hahaha
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 05:58:22 pm wysłana przez gustd »


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Silence
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 09, 2010, 03:54:59 pm »
Po 1 nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz wiec sie nie wypowiadaj. Moje sprawy osobiste maja sie bardzo dobrze, nie narzekam na brak kobiet i nie musze sie dowartosciowywac na forum. Ale pewnie i tak mi nie uwierzysz bo przeciez to jest tylko internet i tutaj kazdy moze byc kim chce.

Po 2 ciesze sie za konstruktywna krytyke z Twojej strony ale jezeli zaden administrator nie ma nic do mojej pracy tutaj oraz nie wplywaja zadne skargi na mnie od userow to znaczy, ze jestes odosobniony w swoich pogladach i tylko Ty tak uwazasz. A ja uwazam, ze dobrze wypelnialem i wypelniam swoje obowiazki.

Po 3 czy ja cos kiedykolwiek pisalem o ruoffie ? Nie wiem czego w ogole tyczy sie ten argument.

Po 4 Jak juz mowilem, zajmowanie sie tym forum jest moim hobby. Nie bedziesz mi mowil kiedy, co i jak mam zrobic poniewaz nie Ty tu jestes od decydowania o tym. Kiedy bede mial wystarczajaco duzo czasu to sie tym zajme, o to mozesz byc pewny.

Mysle, ze sobie wyjasnilismy juz wiekszosc spraw.

Odpowiedz na pytanie czy "silence" na forum bedzie mijal po czasie była i brzmi on NIE, nie bedzie.
Dlatego uwazam, ze temat moge zamknac.

Jezeli chcialbys sie jeszcze czegos dowiedziec ew masz jeszcze jakies uwagi co do mojej pracy pisz pm do mnie badz do ktoregokolwiek innego administratora.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Silence
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 09, 2010, 04:49:53 pm »
Aby nie było później niedomówień, dodam jeszcze, że sprawa tematu epic phail (i w ogóle całego działu, w którym się on znajduje), o którym mówi gustd, jest od paru dni omawiana i uzgadniana w dziale moderatorów...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel