Witaj
Gość

Wątek: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.  (Przeczytany 4124 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« dnia: Grudzień 29, 2010, 11:36:15 am »
Jak już pewnie wszyscy zdążyliście zauważyć na forum od pewnego czasu użytkownik Solar posiada nową rangę o nazwie "Redaktor". Rangę, która nie została utworzona bez przyczyny i bez potrzeby jak również dla żartów, czy też po to aby po prostu wyróżnić tego użytkownika. Natomiast jest ona wynikiem rozwoju naszego serwisu, który w niedalekiej przyszłości mamy nadzieję zmieni się znacznie nie tylko z wyglądu, ale i z treści, które zawiera czy też rozrywki jaką oferuje.

Grupa ta jest przede wszystkim odpowiedzialna za przygotowanie treści na nową w pełni profesjonalna i odpowiadającą wszystkim dzisiejszym standardom stronę serwisu, która została już zakupiona i którą wraz z Redaktorami będę przygotowywał. Osoby będące w tej grupie nie posiadają praw moderacyjnych na forum, jak również nie należą do osób odpowiedzialnych za to w jakim kierunku rozwija się nasz serwis. Jest to grupa nie zależna od moderatorów, posiadająca odrębny dział w którym przygotowywane są, informacje umieszczone na stronie serwisu.

Ponieważ Lineage2 dość szybko i znacznie się zmienia, jak również forum wymaga sporej ilości moderatorów postanowiliśmy zorganizować kolejny zespół zwolniony od obowiązków moderacyjnych skupiający się tylko i wyłącznie na rozwoju strony do którego w tej chwili zostaje ogłoszony nabór.

Wymagane:
- Średnia znajomość Lineage2,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność pracy w grupie,
- Umiejętność pisania obszernych tekstów zrozumiałych dla większości czytelników,

Ponieważ serwis jest prowadzony całkowicie za darmo i nie przynosi dochodów w postaci prawdziwych pieniędzy informujemy, że zgłaszając się do współpracy każdy kandydat akceptuje takowy stan rzeczy i zobowiązuje się zrezygnować z wynagrodzenia pieniężnego za poświęcony czas na rozwój serwisu.

Proszę umieszczać zgłoszenia, wraz z uzasadnieniem w tym temacie.
Wszystkich zainteresowanych informuję, że kandydatury będziemy rozpatrywać w gronie: Madith, Soulern, Naito.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 12:33:49 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:18:34 pm »
Fajnie gdyby pojawiła się jakaś wersja demo w sieci, żeby zobaczyć na ile profesjonalnie to wyjdzie.
Jeśli ma to być polskie elliebelly :) to podpisuję się pod takim projektem!

PS. Kiedy planowane otwarcie strony?


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:21:58 pm »
Nareszcie :) Mam nadzieje, ze to wypali skoro zaplaciliscie za nowa stronke.

PS. Kiedy planowane otwarcie strony?

Pewnie jak znajda sie redaktorzy, ktorzy ja beda uzupelniac :D



  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:45:21 pm »
Pewnie jak znajda sie redaktorzy, ktorzy ja beda uzupelniac :D
Do jakich działów potrzebni Redaktorzy?


Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:12:30 pm »
Jeśli ma to być polskie elliebelly :)
ile mamy na osob forum biegle wladajacych jezykiem ktorego uzywa sie w korei?


no to byloby na tyle z polskiego elliebelly


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:18:14 pm »
Do jakich działów potrzebni Redaktorzy?

Oni nie są potrzebni na forum, tylko na stronę gdzie będą posiadali prawa pozwalające na pisanie artykułów dotyczących Lineage2. Co do dema, to pojawi się ono wówczas, gdy będzie wystarczająco dużo zrobione.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2010, 09:44:24 am »
Bardzo by się przydał ktoś z znajomością rosyjskiego grający na ruoffie.
PS co do strony to ja ja widziałem i mogę zdradzić, że jest z XXI wieku a nie jak ta obecnie no i na pewno lepiej wygląda niż lineage2.com :D :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2010, 12:27:57 pm »
Co do rosyjskiego, to translate.google ktory tlumaczy z ruska na ang moim zdaniem jest bezkonkurencyjny.


Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2010, 01:02:58 pm »
Co do rosyjskiego, to translate.google ktory tlumaczy z ruska na ang moim zdaniem jest bezkonkurencyjny.
w takim razie bedziesz potrzebowal kogos zajmujacego sie tlumaczeniem tekstow z ang na polski, tak zeby potrafil to uporzadkowac(jednoczesnie ta osoba bedzie musiala miec chociaz minimalna wiedze o jezyku rosyjskim)

na przyklad

Cytuj
море адреналина от захватывающих сражений
Cytuj
the sea of adrenaline from an exciting battle




  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2010, 02:17:16 pm »
W takim razie zglaszam sie do wspolpracy.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2011, 02:10:40 pm »
W takim razie zglaszam sie do wspolpracy.

Twoja kandydatura właśnie jest rozpatrywana wewnątrz Administracji i grupy Redaktor. Tak przy okazji zapraszam do współpracy, ponieważ naprawdę jest warto, jeśli kogoś interesuje tego typu hobby.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 02, 2011, 02:20:10 pm »
To ja także zgłaszam swoją kandydaturę, znajomość o Lineage 2 posiadam "chyba" z angielskim nie ma u mnie problemów. Co do pisania obszernych tekstów posiadam tak owa zdolność co mogę potwierdzić Poradnikiem mej myśli który już jakiś czas jest na tym forum, moje elokwentne komentarze trafiają cel niczym kule karabinu ironia mej produkcji jest w jak najwyższym dziełem destrukcji która potrafię jednak okiełznać.
Pozdrawiam: Puff
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 07:17:38 pm wysłana przez PuFF »


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 02, 2011, 02:39:17 pm »
Ja także chciałbym zgłosić się do współpracy. Z językiem angielskim nie ma u mnie problemów (przez ponad 3 lata mieszkałem w Anglii, obecnie w Polsce). Ze znajomością L2 także bez problemów, gram już od paru lat, i wiem co w trawie piszczy :)
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2011, 12:44:15 am »
To się zgłoszę i ja . Mieszkam obecnie w Anglii więc angielski nie jest dla mnie żadnym problemem , gram trochę na ru offie by posprawdzać nowości , oraz aktywnie na ruskim serwerze więc z tym też jakiś strasznych problemów nie mam . Grę Lineage znam na poziomie dość wysokim , a i czasu wolnego też na pewno miałbym dosyć sporo na pisanie wszelakich tekstów.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:49:24 am »
Kandydatury użytkowników Daglas i PuFF zostały rozpatrzone.

Daglas - Zgłoszenie rozpatrzone pozytywnie. (Witamy w ekipie)
PuFF - Zgłoszenie zostało uznane za niepoważne i nie zostało rozpatrzone. (Przykro mi)

Osoby takie jak zaboroo i xXxFelekxXx w niedalekiej przyszłości otrzymają odpowiedzi.

Pozdrawiam i miłego dnia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 11:13:24 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2011, 06:15:37 pm »
     Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko redaktora. Moja kariera związana z Lineage'm zaczęła się w 2004 roku, trwa do dzisiaj. Posiadam spore doświadczenie, które posiłkuje wiedza z różnego typu for dyskusyjnych. Uważam, że podołam pisaniu dłuższych artykułów.
    Posiadam także sporo wolnego czasu, zdolności językowe stoją u mnie na odpowiednim poziomie. Interesuję się pisaniem, sądzę że "pisanie dla portalu" było by ciekawą formą rozrywki.



Tutaj cały dział napisany przeze mnie :


http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,238.0.html


Poradnik(niestety, kiedyś z braku czasu praca zawieszona)

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,24411.0.html

Kilka prezentacji :

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,34937.0.html

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37631.0.html


http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,21796.msg241241.html#msg241241

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38672.msg463983.html#msg463983
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2011, 06:21:45 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Nowy Portal dla naszego serwisu i grupa Redaktor.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2011, 03:03:49 am »
Skoro nie ma więcej zgłoszeń dotyczących tego ogłoszenia czas na to aby w końcu ogłosić decyzję dotyczącą użytkowników takich jak:
xXxFelekxXx, HellSign, zaboroo

A więc:
- Użytkownik xXxFelekxXx w dniu dzisiejszym został przyjęty do grupy redagującej portal. ( Witamy w ekipie )
- Użytkownik zaboroo kandydatura tego użytkownika nie została rozpatrzona pomyślnie. ( Przykro mi )

- HellSign z powodu otrzymania statusu Moderatora na forum, nie może należeć do tej grupy, więc sprawa jest oczywista.

Na chwilę obecną grupa składa się z 4 osób, czyli: Naito, Solar, Daglas i xXxFelekxXx. Gorąco zachęcamy do brania udziału w tym projekcie, który tak jak już mówiłem ma szansę stać się jednym z lepszych portali dotyczących Lineage2.

Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans