Witaj
Gość

Wątek: Podejście drugie..proszę o usunięcie konta.  (Przeczytany 1642 razy)

Podejście drugie..proszę o usunięcie konta.
« dnia: Maj 31, 2011, 03:06:57 pm »
Jeszcze raz proszę o usunięcie tego konta,nie wiem jaki to Wam sprawi problem,bo raczej żadny,jeśli dla jednej osoby mogliście to zrobić,proszę o to samo.Korona Wam z głowy chyba nie spadnie?Nie chce mieć styczności z forum gdzie połowa to trolle,a idea forum dawno poszła w zapomnienie,liczy się kto kogo bardziej zflamuje,dokopie.
Powodów jest wiele,nie chce mi się czasem odpisywać na posty zombie z L2,brak konta mi to ułatwi.
Łatwiej jest się postarać i debilnymi postami dostać bana,niż po ludzku komuś usunąć konto kiedy o to zwyczajnie prosi,a prośb takich jest mało i zajmuję to mało czasu,parodia.
Jednak także dziękuje bo kiedyś forum było naprawdę okej,i służyło do innych spraw. Liczę na zwykłą odrobinę życzliwości i mała przychylność w tej sprawie,czekam na usunięcie konta.

Jeszcze raz liczę na wyrozumiałość,nie lubię mieć zbędnych kont,z których już nie mam zamiaru korzystać,także proszę o spełnienie mojej pierwszej a zarazem ostatniej prośby.
Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu forum a także na realnej ścieżce życia.
PS.Kiedyś usuneliście konto dla pewnego,cytuję "przemiłego pana",jako wyjątek.Ja proszę także o wyjątek,albo się traktuje kogoś na równi albo nie robi się wyjątków.
Będę nalegał o kasację konta aż do skutku.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 03:53:41 pm wysłana przez LentroN »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Podejście drugie..proszę o usunięcie konta.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2011, 04:21:17 pm »
Czytając to nie wiem, czy mam się śmiać, czy też płakać.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


Odp: Podejście drugie..proszę o usunięcie konta.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2011, 04:29:25 pm »
Nie obchodzi mnie to,nie zaprzeczaj,że forum w ciągu kilku lat jest totalnym dnem i nie chce aby moje konto tu było.Nie wlaczajac dzialu offa i reklam serwerow,klanow itp,reszta jest tylko w wiekszej ilosci przesiaknieta trollami i glupimi odzywkami.
Na marginesie offtop,kogo obchodzi czy masz sie ochote smiac czy plakac,wywal swoj post z tego tematu bo nie ma on z nim zadnego zwiazku.
A smiac sie mozesz,forum idzie w kierunku innego portalu zaczynajacego sie na samo..gdzie trolle i dzieci go opanowaly rzucajac nowymi tekstami aby podbudowac swoj e-penis w internecie i aby ich slynne teksty znalazly sie na innym portalu mis...

Reasumujac,usuncie konto i nie bedziesz mial wiecej takich dylematow w trakcie czytania czy zaczac sie smiac czy plakac,jestes najlepszym przykladem,ze ktos zaklada temat a nawet moderatorzy gadaja nie na temat i ciezko jest sie czasami czegos dowiedziec,cos uzyskac.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 04:34:11 pm wysłana przez LentroN »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Podejście drugie..proszę o usunięcie konta.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2011, 04:37:06 pm »
Widzisz tę twarz w moim avatarze? Właśnie taki uśmiech zagościł na mojej twarzy dzięki Tobie, dzięki!
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


Odp: Podejście drugie..proszę o usunięcie konta.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2011, 04:38:58 pm »
I widzisz,jesteś najlepszym przykładem,że aby unikać karmienia trolli po prostu najlepiej nie posiadać konta.
Dowiedziałem się jaki masz wyraz twarzy,avatar,dziękuje bardzo,było mi to niezmiernie potrzebne,a teraz czekam na konkrety.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Podejście drugie..proszę o usunięcie konta.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2011, 05:26:43 pm »
+1 LentroN
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans