Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 922961 razy)

  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1200 dnia: Grudzień 28, 2014, 05:04:19 pm »
nie tam, już nie jestem studenciakiem, więc czasu nie ma, a jak lecą takie banhammery to jak tu wylevelować postać :D


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1201 dnia: Grudzień 28, 2014, 06:45:03 pm »
A cóż teraz porabiasz likas? :)
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1202 dnia: Grudzień 28, 2014, 07:25:25 pm »
praca, praca i jeszcze raz opieprzanie się :P, na core sobie pykam, ale bez spiny


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1203 dnia: Grudzień 28, 2014, 08:06:23 pm »
xRelapse dostał prezent w postaci statusu moderowanego (nie mylić z moderatorem :D )
Wesołych świąt.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1204 dnia: Grudzień 28, 2014, 08:28:03 pm »
aha jak gość ciśnie sobie bekę z ludzi nawet ich nie obrażając i nie wyzywając to się do niego trzeba dowalić, ale jak durgi gość rzuca mięsem i daje się w tak żałosny sposób sprowokować to jest ok?

Cytuj
1. Nie używamy wulgaryzmów w stosunku do innych osób i nie nadużywamy ich.
[...]
4. Nie piszemy tekstów obraźliwych, opryskliwych, nie karmimy trolli.
[...]
itd. itp.

W sumie to forum jest martwe, więc whatever, ale jak się już się bawisz w moderatora to przynajmniej trochę sumiennie to rób. No offense.

/Arimas: Gorąco polecam opcje "Zgłoś do moderatora"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2014, 08:37:25 pm wysłana przez Arimas »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1205 dnia: Grudzień 28, 2014, 09:36:26 pm »
ja tam nie wiem za co xrelapse wam podpadl :/ trollowanie to trollowanie ale nie widzialem zeby kogos obrazal
retired


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1206 dnia: Grudzień 28, 2014, 10:28:27 pm »
Dokładnie. Fajnie, że jest opcja zgłoś, ale to jest dodatek. Od tego jesteś, żeby sprawdzać czystość forum, a nie tylko przeglądać raporty. lol.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1207 dnia: Grudzień 29, 2014, 02:01:15 am »
ja tam nie wiem za co xrelapse wam podpadl :/ trollowanie to trollowanie ale nie widzialem zeby kogos obrazal

dlugo sie 30 wbija ??


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1208 dnia: Grudzień 29, 2014, 06:36:46 am »
pjeńć mjesieńcy

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1209 dnia: Grudzień 29, 2014, 11:28:39 am »
Z tego co ja widzę to nie dostał bana, tylko jest moderowany, trolling w jego przypadku jest kiepski i wkurwiający, do tego przeinacza tłumaczenie tekstu, który dla kogoś może być ważny.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1210 dnia: Grudzień 29, 2014, 03:28:35 pm »
relapsełę zrobił wam wkurwełę?  :beksa:


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1211 dnia: Grudzień 29, 2014, 05:03:24 pm »
Cytuj
Witam!

Obawiam się że Pana zaskoczę ale odpowiem Panu nawet po polsku. Rzeczywiście parę dni temu zastosowaliśmy sankcje wobec wielu postaci w związku z używaniem nielegalnego oprogramowania. To nie jest związane z tym, że konta nie są założone i wykorzystywane w Rosji (choć zgodnie z naszym Regulaminem nie obejmujemy terenu Polski). W Pańskiej sytuacji jedyne co moge Panu poradzić - wysłać zgłoszenie ze szczegółami do słuzby wsparcia technicznego po angielsku (choć, podkreślę to raz jeszcze, według naszego Regulaminu możliwy jest tylko język rosyjski). W związku z językiem obcym nie moge Panu zagwarantować, że dostanie Pan szybko odpowiedź na zgłoszenie.

Z poważaniem,
Kamelia
retired


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1212 dnia: Grudzień 29, 2014, 05:25:39 pm »
nasza gwiazdeczka  :beksa:


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1213 dnia: Grudzień 29, 2014, 05:57:50 pm »
a support na to :
Cytuj
504 Gateway Time-out
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1214 dnia: Grudzień 29, 2014, 08:28:13 pm »
czyli czekasz na l2 eu

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1215 dnia: Grudzień 29, 2014, 10:07:35 pm »
w full party na 25+ lvlu leci po 6 expa/4 sp i 3 adeny z moba, calkiem sporo
haha ta jasne :) na tym lvl w full party dostajesz jakies 0.05% za moba a adeny leci po 10-20, zalezy gdzie bijesz - to akurat na ol'mahumach ale sa lepsze spoty jak orc camp czy kilka innych gdzie mozna tluc aoe
ogolnie z expem nie ma problemu, przynajmniej do 40lvl - problem jest z adena, dlatego sporo osob expi wolno bo jada na 2 konta - z krasiem i z mainem, w tej kronice spoiler to prawdziwa maszynka do robienia kasy i zrobienie go jako pierwszej postaci z buferem na drugim koncie jest naprawde madrym rozwiazaniem.
https://www.youtube.com/watch?v=BH6fhUIsYFs 1-14 w 5h , ja kolejne postacie z bufem na plecach i sprzetem potrafilem zrobic 1-19 w jakies 12h ciaglej gry


czyli czekasz na l2 eu
chwilowo tak - jak mnie odbanuja to pewnie bede gral na ru, jak nie to startuje na classic eu , z doswiadczeniem nabytym na ru mysle ze pojdzie mi calkiem sprawnie :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2014, 10:10:49 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1216 dnia: Grudzień 30, 2014, 01:08:10 am »
na innym streamie widzialem ze ktos dostaje 4-8 expa w full pt, nie pamietam tylko na jakim spocie

tutaj dvp w full pt na 25 lvlu dostaje ~10 expa i ~5 sp, no i fakt, robia aoe, ale tak czy siak jest to w chuj malo https://www.youtube.com/watch?v=dsDH8mKdxfw

Ja tutaj widze, ze dostaje ~200-400 expa a nie 10


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1217 dnia: Grudzień 30, 2014, 01:05:52 pm »
Być może kolega oglądał strima, jak 9 osobowe party 12 lvlowców biło keltiry :P


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1218 dnia: Grudzień 30, 2014, 01:32:27 pm »
no przepraszam, mala pomyleczka ;d ta cyrylica mnie zgubila


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1219 dnia: Grudzień 30, 2014, 05:41:58 pm »
dziś, może jutro pojawi się ta wyczekiwana informacja :D mam nadzieję, że nie będzie ona brzmiała : "Tak, otworzymy serwer L2 EU Classic". A pojawią się jakieś dodatkowe informacje - np spodziewany termin preordera ;p
ciekawe czy nie będą się też wykręcali czasem potrzebnym na dokonanie tłumaczenia  ;p Jeśli otworzą w marcu to już będzie dobrze

 :afro:


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1220 dnia: Grudzień 30, 2014, 05:46:19 pm »
w full party na 25+ lvlu leci po 6 expa/4 sp i 3 adeny z moba, calkiem sporo
haha ta jasne :) na tym lvl w full party dostajesz jakies 0.05% za moba a adeny leci po 10-20, zalezy gdzie bijesz - to akurat na ol'mahumach ale sa lepsze spoty jak orc camp czy kilka innych gdzie mozna tluc aoe
ogolnie z expem nie ma problemu, przynajmniej do 40lvl - problem jest z adena, dlatego sporo osob expi wolno bo jada na 2 konta - z krasiem i z mainem, w tej kronice spoiler to prawdziwa maszynka do robienia kasy i zrobienie go jako pierwszej postaci z buferem na drugim koncie jest naprawde madrym rozwiazaniem.
https://www.youtube.com/watch?v=BH6fhUIsYFs 1-14 w 5h , ja kolejne postacie z bufem na plecach i sprzetem potrafilem zrobic 1-19 w jakies 12h ciaglej gry


czyli czekasz na l2 eu
chwilowo tak - jak mnie odbanuja to pewnie bede gral na ru, jak nie to startuje na classic eu , z doswiadczeniem nabytym na ru mysle ze pojdzie mi calkiem sprawnie :)

W sumie nie ma tragedii, takiego kraska i ppka zrobic na botku bdzie mozna;d


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1221 dnia: Grudzień 30, 2014, 06:45:15 pm »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1222 dnia: Grudzień 30, 2014, 07:01:27 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=fgZxCoV0Kzo
5;40++ dobry frapsik

Zajebisty, za glebe od wara nic się nie traci, nice :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1223 dnia: Grudzień 30, 2014, 07:22:10 pm »
Cytuj
Уважаемый пользователь!
Если Вы твердо уверены в том, что Вы (и другие пользователи, имевшие доступ к Вашему аккаунту), не использовали стороннее ПО, то мы можем провести проверку Вашего компьютера, но Вы обязательно должны учесть следующие моменты:
1) Компьютер должен быть именно тот, с которого Вы осуществляли доступ к игре в момент блокировки. Если Вы предоставите доступ к другому компьютеру, мы ничем не сможем Вам помочь, и проверка не будет произведена.
2) Компьютер должен быть именно в том состоянии, что был на момент запуска игры, когда игровой аккаунт был заблокирован.
3) Если Вы передавали доступ к аккаунту и вашему игровому персонажу соответственно, и стороннее ПО использовал тот, кому Вы дали доступ, мы ничем не сможем Вам помочь.
4) Если операционная система была переустановлена или восстановлена, или иным образом изменена, мы ничем не сможем Вам помочь.
Санкции могут быть изменены исключительно в том случае, если мы обнаружим в логах системы защиты бота, а по факту бота на компьютере нет, и он никогда не запускался. Любые попытки обмана Администрации, введение в заблуждение, предоставление недостоверных данных сделают невозможным дальнейшее расследование вопроса.
Для начала Вам нужно выполнить следующие действия:
1)  Создать нового персонажа.
2)  Войти в игру с Вашего компьютера, который использовался непосредственно перед блокировкой персонажа. Напоминаем, что любые изменения системы компьютера недопустимы и сделают проверку невозможной.
3)  Находиться в игре минимум 15 минут.
4)  Указать в ответе на данное сообщение Имя персонажа точную дату и время входа в игру.
Если мы увидим, что в логах системы защиты обнаружен бот, то мы дополнительно сообщим о необходимости проверки Вашего компьютера. После Вашего согласия на проверку наши специалисты запросят дополнительную информацию. Для проверки потребуется программа TeamViewer, последней версии.
retired


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1224 dnia: Grudzień 30, 2014, 07:43:13 pm »
gl :)