Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382881 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1050 dnia: Marzec 21, 2008, 10:17:51 pm »
Po 1 glad ma tyle hp i cp, że zanim zginie to ...
Po 2 może stał z tyłu? Nikt go nie targetował?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1051 dnia: Marzec 21, 2008, 10:23:19 pm »
no raczej archer woli targetowac robe/light usera niz heavy usera :>


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1052 dnia: Marzec 22, 2008, 09:42:57 am »
No racja ,trochę mi się pomieszało  :D
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1053 dnia: Marzec 22, 2008, 10:22:57 am »
no raczej archer woli targetowac robe/light usera niz heavy usera :>

Hmm to tlumaczy czemu PR wydawal mi sie slaby ;/


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1054 dnia: Marzec 22, 2008, 11:54:48 am »
Cytuj
Na jednym ,z tych filmików zauważyłem ,że ani razu nie zginął Razz Czyli był jednym z lepszych graczy  Very Happy.
Taa a w 2-gim padl 2 razy :P Poza tym gosc za bardzo mp oszczedza- biciem z samego banana to on nawet maga nie ubije jak ten cp-poty spamuje.Co z tego ze konczy walke z polowa mp, jak nikogo nie zabije :P
...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1055 dnia: Marzec 22, 2008, 07:31:18 pm »
A teraz odejdę trochę od DiegoVargasa i zapytam się(zresztą jak zwykle :P) czy ja nie mam przypadkiem mało Defa, mało P.atk i Atk.Spd. ?? :D

P.Atk. -795
P.Def. -826
Atk.Spd. -393

BTW. To jest zdjęcie ---->[IMG]

jak by co to dołączyłem jeszcze załącznik  :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2008, 07:57:36 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1056 dnia: Marzec 23, 2008, 12:04:07 am »
L2calc mi podpowiada, że masz tyle ile powinieneś mieć przy dual keshach +0, tallumie hvy +4/+3 i bez buffków.

Jak zgadłem (a zgadłem) to masz mało bo jesteś bez buffków :P
wannabe
]|[


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1057 dnia: Marzec 23, 2008, 12:07:36 am »
Wsio w normie

PS. oO, to jest jeszcze gdzieś c4?
PPS. Ciekawe dye...
PPS2. Na Prophecie 66 mam więcej PvP ;p (nie żartuje)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1058 dnia: Marzec 23, 2008, 12:10:18 pm »
PS. oO, to jest jeszcze gdzieś c4?
tak na dragonie  x15(DN)
PPS. Ciekawe dye...
Jak widzisz (podpowiem jak nie wiesz)
+4STR -4CON +2DEX -3CON
PPS2. Na Prophecie 66 mam więcej PvP ;p (nie żartuje)
No to gratuluje :D
L2calc mi podpowiada, że masz tyle ile powinieneś mieć przy dual keshach +0, tallumie hvy +4/+3 i bez buffków.

Jak zgadłem (a zgadłem) to masz mało bo jesteś bez buffków :P
IDEALNIE :D
dokładnie to +4 armor, reszta +3 ,a keshe to myślałem czy nie enchantnąć ,ale szkoda mi adena .Wole sobie szybciej kupić s-grade.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2008, 06:21:09 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1059 dnia: Marzec 28, 2008, 01:26:28 pm »
Mam pytanie odnośnie sprzętu dla Gladiatora. Chciałbym go zrobić na użytkownika Light Armoru, ale nie wiem czy jest to dobry pomysł. Cieżka zbroja zapewnia lepszą obronę a lekka lepsze uniki. Niedługo będzie 40 poziom i chciałbym już wybrać odpowiedni strój dla mojego Gladiatora. Opcje mam takie żeby zakupić Plated Leather lub Full plate, jak sie nie uda to sprzęt z Luxa.

Mam jednak wątpliwości, większa obrona zmniejsza ilośc otrzymywanych obrażen, natomiast lekka zwiekszajac mozliwosc unikow sprawia ze rzadziej nas trafiaja choc z wiekszymi obrazeniami.

Wg L2Calc:
40 lvl: Bron - Dual Katana + Haste
Full Plate - P.Def - 444, Evasion - 72. p.Atak - 350
Plated Leather + FP Helm i Rekawice - P.Def - 406, Evasion - 81, p.atak - 398

48 Lvl:
FP - P.Def - 554, Evasion - 80, P.Atak - 382
PL - P.Def - 437, Evasion - 89, P.Atak - 443

Bez Symboli.

Czy te 9 evasion bedzie mi rekompensowalo okolo 80 p.defa. Czy może lepiej sie nie bawić w Light i pojsc w ciezka zbroje, glownie mi chodzi o PvE niz PvP.


Co do symboli, to niechcialbym obnizac zbytnio Con [bo tego kosztem chce Symbole], maksymalnie moglbym obnizyc o 4 punkty. Pytanie tylko czy, dac + 4 do DEX czy do STR, czy tez moze dac po 2 do tego i tego.

Jesli wybiore Light to doladowywac do DEX co zwiekszy mi Acc, Spee, A.Speed, Evasion, Critical, czy moze pojsc w lighcie w strone sily zwiekszajac tym p.atak i wieksza szanse na krytyki ze skilli?


Reasumujac: Czy light zapewni mi rekompensate utraty obrony, oraz jesli zaloze light to Jakie Dyes z uwzglednieniem maksymalnego minusa dla Con -4.


Przeszukiwalem temat o Gladiatorze, informacje nie sa satysfakcjonujace w interesujacym mnie temat. Jesli ktos kto jest ogranym Gladiatorem moglby sie podzielic ta wiedza, o Gladiatorze w Lekkiej zbroi, bylbym wdzieczny. Chodzi mi o informacje z pierwszej reki, od kogos kto taki lub podobny schemat przerobil i jego opinie na temat takiego schematu.




Jeszcze jedno, czy Gladiator majac L.A.M przy kazdym rozwoju tej umiejetnosci zwieksza swoje Evasion [tak maja chyba sztylety i luki] czy poprostu dostaje dodatkowy Evasion tylko z racji tego ze ma do niego Mastery i nie zwieksza sie ona wraz ze wzrostem skilla?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1060 dnia: Marzec 28, 2008, 02:19:15 pm »
luki i dagerzy nie dsotaja dodatkowego evasion z powodu armor mastery tylko maja wlasne oddzielne evasion mastery ktore znacznie wiecej im daje niz to co ma glad

light armor to w zasadzie 2 interesujace pancerze, plated leather i draconic light, reszta to syf dla glada w porownaniu z bonusami z heavy w b i a grade armorach bo bw>all b grade, tallum >all a grade a ci co latali w draco ktorych widzialem to biegali w  draco tylko dlatego ze "fajnie w nim wyglada" bo jak przychodzilo do koxu czy pvp to albo wskakiwali w tallum hvy albo IC heavy (w sumie roznica miedzy drac a tallum jest +10 atc speed na korzysc talluma i 10 pkt mniejsyz def ma niz glad w draco wiec roznica minimalna) a IC tak w ogóle to juz >all (o dynasty nie wspominam :p)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1061 dnia: Marzec 28, 2008, 03:25:14 pm »
Nie polecam light nawet do PvE, heavy jest znacznie lepszym rozwiązaniem, jak sam wyliczyłeś na calcu   
różnica w eva jest znikoma.
A co do dye: ładuj w STR, kosztem Cona albo Dexa, Twój wybór. :D
The Abyss x3|Duelist|76+


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1062 dnia: Marzec 28, 2008, 05:13:00 pm »
@DIO:
z lightów IMO DC też całkiem fajnie pasuje

@Alchard:
9pkt to znikoma różnica?! zabij trochę mobków (nieważne czy w heavy czy w lighcie), pozniej niech Ci ktos da agility/ chant of evasion (+4 eva). Zapewniam Cię, że to odczujesz. Sam byłem zdziwiony jak moby białe/ żółte moby często chybiają w mojego dorfa z chant of evasion (maj heavy, bez tarczy, bez dyes na dex) +9 evasion to kolosalna różnica.

Nie mowie, ze light jest lepszy od heavy. Nigdy osobiscie nie przetestowalem choc nieraz myślałem o tym, myślę, że kiedys (planuje glada wziac na sube [do ktorej daleko]) wezme lighta DLA ODMIANY ;) jesli bedzie porownywalnie lub minimalnie gorzej to zostawie, jesli bedzie odczuwalnie gorzej to wtedy wroce do heavy (co mi sie w L2 niepodoba to to, ze jest bardzo schematyczny - trzymajac sie okreslonych buildow jestesmy fajni a jak eksperymentujemy to jestesmy niefajni [SK, summonerzy, orkowie magiczni troszke odbiegaja od tej reguła - moga miec wiele fajnych biuldow, w wiekszosci przypadkow za eksperymenty dostajemy po dupie :/])


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1063 dnia: Marzec 28, 2008, 06:59:17 pm »
DC light jest syfny w starciu z Tallumem bo:

1. sporo mniejszy pdef
2. sporo (w porownaniu do roznicy w draco vs tallum) mniej atc speed

taa chant of evasion w dobrze zbufowanym party jest pierwszym bufem ktorego NIE daje zeby zachowac miejsce dla czegos bardziej przydatnego :p


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1064 dnia: Marzec 28, 2008, 07:18:48 pm »
eva  humanów ssie..
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1065 dnia: Marzec 28, 2008, 08:04:17 pm »
DC light jest syfny w starciu z Tallumem bo:

1. sporo mniejszy pdef
2. sporo (w porownaniu do roznicy w draco vs tallum) mniej atc speed

taa chant of evasion w dobrze zbufowanym party jest pierwszym bufem ktorego NIE daje zeby zachowac miejsce dla czegos bardziej przydatnego :p
że jest gorszy i to sporo od talluma heavy to wiem, ale jak to sie mawia 'jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma' - u mnie na serwie DC light jest 2x tanszy niż tallum heavy (ktory de facto jest najdroższym setem A grade :O) - jesli mialbym wybierac DC light vs. BW heavy to naprawde bym sie zastanawial.

co do chant of evasion - wszystko zależy - ja gram 99% czasu solo (tzn. ja+mój WC+mój BD :D) WC rzuca WSZYSTKIE buffy, BD rzuca fire+fury+warrior i jeszcze mam wolne sloty tak wiec używam chant of evasion ;)


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1066 dnia: Marzec 28, 2008, 09:56:09 pm »
jakie dyes do glada dodac?


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1067 dnia: Marzec 28, 2008, 10:58:17 pm »
Cześć. Zacząłem grać na serwerku IL i słyszałem, że gladiator jest jedną z najlepszych postaci do 1 vs 1 i small pvp. Chciałbym się dowiedzieć czy to prawda i dlaczego.
W c4 było jasne, że sps wbijał cancel - sleep, necro sleep - debuffy i ownowali, ale czemu dualist jest taki silny w Il?
I drugie pytanie na jakiej zasadzie działa skill sonic barrier? Dodaje xxxx do p defa i m defa jak UD tanka, czy robi god mode, że postać w ogóle nie otrzymuje obrażeń?

Azure Gaming x5:
sps 72+


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1068 dnia: Marzec 28, 2008, 11:16:51 pm »
skille nie zabieraja wszystkich naladowan tak jak wczesniej czyli mozesz zrobic kombo na przyklad :

mass banan>banan>TSS>4x rage>DSS>3x rage>mass banan etc(jeszcze jak blisko jestes to force buster w miedzyczasie)

sonic barrier to "god mode" :>



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1069 dnia: Marzec 29, 2008, 09:30:06 am »
skille nie zabieraja wszystkich naladowan tak jak wczesniej
Zapomniałeś o jeszcze jednym dosc duzym kopie jakim jest dodanie krytyków ze skilli :)


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1070 dnia: Marzec 29, 2008, 01:42:26 pm »
Hmm,a jak się glada koksa?
W sensie nie pytam o to,gdzie ,tylko  czy używa się skilli,czy głównie regularów i ogólnie o to,czy koks nim jest w miarę ciekawy.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1071 dnia: Marzec 29, 2008, 03:20:27 pm »
Ze skilli na expie co najwyżej blaster. Duży dmg, mały koszt mp, możliwość kryta.
Exp solo jest trochę męczący. Ale wystarczą podstawowe warrior buffki żeby było ciekawiej.


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1072 dnia: Marzec 29, 2008, 11:32:52 pm »
jakie dyes do glada dodac?

+4STR -4 CON


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1073 dnia: Marzec 29, 2008, 11:49:31 pm »
A czy ma ktoś może filmy zawierające pvp z gladiatorem w roli głównej?
Szukałem na Livepvp z godzine i nic  :dry:.
Z góry dzięki.
Azure Gaming x5:
sps 72+


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1074 dnia: Marzec 30, 2008, 12:18:49 am »
Wpisz w to livepvp cienight
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.