Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382947 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1150 dnia: Kwiecień 18, 2008, 08:00:11 pm »
A powiedzmy gladiator, załóżmy coś koło 50 lvla podczas expa. Potrafi się skutecznie obronić?


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1151 dnia: Kwiecień 18, 2008, 09:06:09 pm »
ja jak wpadlem gladowi na plecy na expie to chlop ze stuna nie wyszedl (2 siadly) i padl a walczylem bez buffow jako pr
wszystko zalezy od stuuacji jak bedziesz meic moba na sobie i gosc cie zlapie z zaskocznia to gg , jak go zobaczyc to mozesz sie obronic


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1152 dnia: Kwiecień 19, 2008, 10:39:06 am »
W sumie to nie wiem czemu tak duzo gladów teraz biega ,a w sumie to glad sux :
- słaby/średni na exp (dagger/mag lepszy)
- w 1v1 dobry, ale da sie dość latwo zabić (np przez mystic muse slow vort gg)
- w mass SUX w 9v9 SUX
- wolno biega xD
+ :
w 4v4, 1v1 jest dobry.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1153 dnia: Kwiecień 19, 2008, 10:55:23 am »
Od ct1,5 na exp lepszy od daggera i to znacznie(+50% dmg z detectow).
Z magów w sumie tylko mm łatwo go kładzie, bo ma dwa slowy z 900 range, reszta magów do ubicia imo (maja slowy z 600 range, a ich vortexy mało speeda obcinają)- na tym sie kończy lista postaci, które mogą go łatwo ubić.
Co do 9vs9- agree
O speedzie nie wspomnę (sonic move w sumie tylko na magów dobry, bo można na 4 skille ich położyć)
A dużo gladow biega, bo:
-Kazdy lubi miec 15k hp+cp :D
-Miec 25% szansy na zabicie maga na 1 skill tez jest fajne
-Najłatwiej złożyć mu bron S grade
-Za dużo ludzie teraz live pvp oglądają (czy raczej oglądali), i im sie potem niewiadomo co wydaje :D
...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1154 dnia: Kwiecień 19, 2008, 06:57:47 pm »
To akurat prawda mm go kładzie... chociaż sonic rage zaboli każdego maga ,sonic blaster i sonic storm tez jest dosyć mocne ... a no i jeszcze szansa na krytyk :wink: .Według mnie to + glada to :
 -dużo życia i CP
 -dobra obrona
 -silne skille, szansa na krytyk ze skilla
 -dzięki sonic barrier jest postacią niezniszczalną(szkoda tylko, że przez 10 sek. :wink: )
 -jak się nim umie grać to można się cieszyć naprawdę dobrą postacią do PvE i PvP
 -dzięki sonic move potrafi bardzo dobiec szybko do przeciwnika
a minusy to :
 -wolno biega
Hmm... więcej się nie doszukałem :wink:, chociaż na pewno się znajdą. :D
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1155 dnia: Kwiecień 19, 2008, 07:06:41 pm »
IMHO to poprostu bez sensu, sporo ludzi traktuje go jak jakiegoś omgwtfpwnz a w sumie nawet sporo klas go kladzie
(bez skilli z 3rd) - sorc/sps ze skillami z t1 wszyscy nukerzy, zdaje mi sie ze 3rd aw(odbije tss w glada ^^) i ew. 3rd PW(chyba może uniknać skilla), tyrant czasem wygra, necro raczej wygrywa(tylko wada - do *upy slow = problem).

A (jak to wynikało, w pewnym sensie z dyskusji na forum) łucznik w najgorszym razie mu ucieknie


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1156 dnia: Kwiecień 19, 2008, 07:17:40 pm »
wszystko zalezy od buffow
na selfach pokona dosyc duzo klas
anyway tyrant i taklepszy;p


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1157 dnia: Kwiecień 19, 2008, 07:36:49 pm »
Cytuj
(bez skilli z 3rd) - sorc/sps ze skillami z t1 wszyscy nukerzy, zdaje mi sie ze 3rd aw(odbije tss w glada ^^) i ew. 3rd PW(chyba może uniknać skilla), tyrant czasem wygra, necro raczej wygrywa(tylko wada - do *upy slow = problem).
Jak mowa o 3rd, to akurat zaden dagger nie ma szans, bo jak on włącza swoje uber skille, to glad włacza sonic barrier i sie smieje.
Co do magow- nie zawsze walka zaczyna sie z ponad 900 range, a wtedy przewaznie padasz na 3 skille zanim sie zorientujesz co sie dzieje.
No a po 3rd jest jeszcze riposte stance- nie ma to jak odbić slowa/vortexa w maga.
Necro to jest jak dla mnie najlatwiejszy z magow do ubicia- wystarczy unholy resistance i necro juz moze bsoe dawac(a jak masz divine, to juz w ogóle)
...


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1158 dnia: Kwiecień 20, 2008, 12:11:08 pm »
Vortex nekro zdejmuje 1 z tych buffów,nie zapominaj o magicznym przycisku "wygrałem"-anchorze.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1159 dnia: Kwiecień 20, 2008, 12:21:27 pm »
Vortex nekro zdejmuje 1 z tych buffów,nie zapominaj o magicznym przycisku "wygrałem"-anchorze.
lionheart wtf


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1160 dnia: Kwiecień 20, 2008, 12:24:13 pm »
Vortex nekro zdejmuje 1 z tych buffów,nie zapominaj o magicznym przycisku "wygrałem"-anchorze.
Vortexy nie zdejmuje rezistow.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1161 dnia: Kwiecień 20, 2008, 02:26:55 pm »
Cytuj
(bez skilli z 3rd) - sorc/sps ze skillami z t1 wszyscy nukerzy, zdaje mi sie ze 3rd aw(odbije tss w glada ^^) i ew. 3rd PW(chyba może uniknać skilla), tyrant czasem wygra, necro raczej wygrywa(tylko wada - do *upy slow = problem).
Jak mowa o 3rd, to akurat zaden dagger nie ma szans, bo jak on włącza swoje uber skille, to glad włacza sonic barrier i sie smieje.

Rotfl.
Counterattack
Temporarily allows you to reflect damage caused by a melee attack skill back to the enemy.
Nie wiem jakie jest reuse bariery, ale to ma napewno szybsze (jeśli zależy od atk speed), zdaje mi sie ze Counterattack ma reuse ~2 minutki. co oznacza że duelist walnie tssa z critem i ma selfowna xD
Czyli jeśli glad nie ma(reuse)/ nie zdazy wlaczyc bariery - owned.
Nie licząc już tego że JAKIKOLWIEK dagger po 3rd : lethal lethal lethal.(lethale należy wliczać do szans w 1v1 , bo jednak są częste)
Często więc wszystko co się natknie na daggera ... ma problem.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1162 dnia: Kwiecień 20, 2008, 02:30:28 pm »
moze dowiedz sie jak dziala counterattack zanim zaczniesz pisac pierdoly ok?
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1163 dnia: Kwiecień 20, 2008, 02:57:26 pm »
Cytuj
zdaje mi sie ze Counterattack ma reuse ~2 minutki.
zle ci sie zdaje ... a poza tym jakbys mimo wszystko troche blaha poczytal to dowiedzialbys sie ze counter attack nie odbija 100% dmg ...


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1164 dnia: Kwiecień 25, 2008, 11:08:19 am »
Glad>Dagger, koniec dyskusji...
AyGo


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1165 dnia: Maj 02, 2008, 11:46:03 am »
Gram na high ratowym serwerze i mam pytanie jaki skill wziąć dla glada z ślubu? co najbardziej sie mu przyda? jakies super leczenie pomozcie


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1166 dnia: Maj 02, 2008, 12:17:55 pm »
Wystarczy zmienic serwer...
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1167 dnia: Maj 02, 2008, 12:41:57 pm »
Cytuj
zdaje mi sie ze Counterattack ma reuse ~2 minutki.
zle ci sie zdaje ... a poza tym jakbys mimo wszystko troche blaha poczytal to dowiedzialbys sie ze counter attack nie odbija 100% dmg ...
Nie wiem sam ile ma dokładnie, bo blah = lol, a nie źródło informacji, ale wystarczającą, że AW79 farmią Oly na tyrantach/gladach z tym skillem :)
HATE ME MOAR!


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1168 dnia: Maj 02, 2008, 01:20:38 pm »
Cytuj
zdaje mi sie ze Counterattack ma reuse ~2 minutki.
zle ci sie zdaje ... a poza tym jakbys mimo wszystko troche blaha poczytal to dowiedzialbys sie ze counter attack nie odbija 100% dmg ...
Nie wiem sam ile ma dokładnie, bo blah = lol, a nie źródło informacji, ale wystarczającą, że AW79 farmią Oly na tyrantach/gladach z tym skillem :)
wiesz ja gdzies widzialem porownanie SoR i CA to SoR odbijal wiecej dmg niz ktos zadal HK a CA mniej :> nie wiem jak jest teraz bo jakis czas temu juz to widzialem ale 100% raczej nie odbija


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1169 dnia: Maj 02, 2008, 01:36:51 pm »
CA odbija dużo więcej niż SoR...u nas gościo mówi, że odbija 100% dmg jaki zadany jest ze skilli melee. Reszty rzeczy nie odbija, a SoR odbija nawet debuffy i range skille(archer może się zestunować)...a to akurat słowa naszego DA.
HATE ME MOAR!


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1170 dnia: Maj 02, 2008, 01:44:29 pm »
CA odbija dużo więcej niż SoR...u nas gościo mówi, że odbija 100% dmg jaki zadany jest ze skilli melee. Reszty rzeczy nie odbija, a SoR odbija nawet debuffy i range skille(archer może się zestunować)...a to akurat słowa naszego DA.
czyli cos sie pozmienialo xD


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1171 dnia: Maj 03, 2008, 02:44:41 am »
SoR odbija nawet debuffy i range skille(archer może się zestunować)...a to akurat słowa naszego DA.
Wydaje mi się, że ten Stun to raczej był efekt Physical Mirror :P


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1172 dnia: Maj 03, 2008, 09:07:54 am »
Ile trwa counterattack?
...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1173 dnia: Maj 03, 2008, 09:30:49 am »
Fro_the_emo_cats_owner_mastah - Nie sprawdzę teraz, bo ten malaka pojechał na jakieś wakacje i go nie ma już z miesiąc prawie :)
Cytuj
Ile trwa counterattack?
5-6sec
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1174 dnia: Maj 03, 2008, 09:55:31 am »
Cytuj
zdaje mi sie ze Counterattack ma reuse ~2 minutki.
zle ci sie zdaje ... a poza tym jakbys mimo wszystko troche blaha poczytal to dowiedzialbys sie ze counter attack nie odbija 100% dmg ...
Nie wiem sam ile ma dokładnie, bo blah = lol, a nie źródło informacji, ale wystarczającą, że AW79 farmią Oly na tyrantach/gladach z tym skillem :)
czyli i tak mialem racje, a to z reuse to wyczytalem chyba 'przy okazji' na lineage2.com forum ;f moze chodzilo o fullbuffa, nie wiem.