Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382885 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1400 dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:51:28 pm »
a dlaczego tak uwazasz?
[/quote]

Bo mam w tym doswiadczenie sam gladem nie gralem ale moj brat bardzo czesto i widzialem co robil na arenach z gladami w tallumie czy w draco nawet

Ja gram zawsze moonlighsentinelem z gladem w tallumie daje rade spokojnie w MJ przewaznie dostaje po dupie przez resist na stun


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1401 dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:58:05 pm »
a dlaczego tak uwazasz?

Bo mam w tym doswiadczenie sam gladem nie gralem ale moj brat bardzo czesto i widzialem co robil na arenach z gladami w tallumie czy w draco nawet

Ja gram zawsze moonlighsentinelem z gladem w tallumie daje rade spokojnie w MJ przewaznie dostaje po dupie przez resist na stun
[/quote]
nie no sry swietne doswiadczenia, na pewno bede sie wzorowal na tym co mowisz bo widziales jak brat gra ...


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1402 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:06:25 pm »
Ja duzo gralem na fun serwach i tez wiem co mowie poprostu do pvp glad MJ i tyle chcesz to skladaj talluma i zaluj


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1403 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:07:27 pm »
to zależy w jakiej kronice, na graicii final mj>tallum i to mocno bo atacck speed daje mniej i tallum to jak by nie patrzeć low a więc nie wsadzisz mu bonusa do pvp, na wcześniejszych kronikach tylko tallum
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1404 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:13:14 pm »
dps + wiekszy udzwig > p.atk + acc na pve


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1405 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:20:11 pm »
no w pve tak, ale chyba była mowa o pvp a tam dps w mj>tallum, dodatkowo stun resist(w sumie mało przydatne dla glada), więcej p.defa vs większy udźwig
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1406 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:21:06 pm »
no w pve tak, ale chyba była mowa o pvp a tam dps w mj>tallum, dodatkowo stun resist(w sumie mało przydatne dla glada), więcej p.defa vs większy udźwig
no w pvp moze i tak, ale co to za pvp gladem przed 78 T_T


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1407 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:21:13 pm »
MJ
Duzo p.defa
+50% resist na stun
+4% ataku
-2con +2str
+3 accurace

tallum
resist prawie nieprzydatny
8% atak speed to jedynie jest dobre
udzwig na pvp sie nie przydaje a czlowiek i tak duzo nosi co innego elf czy darc elf
i minus dla glada malo p.defa

Jak zalozysz duale s na +4 to atak sped bedziesz mial dalej tylko 8% wiecej a w mj bedziesz wytrzaymywal PRAWIE jak tank ponadto olbzymi demage


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1408 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:27:09 pm »
udzwig na pvp sie nie przydaje a czlowiek i tak duzo nosi co innego elf czy darc elf
cp potki złotko ważą - nie mało :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 11:02:04 am wysłana przez Frohike »
I'm offline.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1409 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:32:38 pm »
Powiem tyle ci co sie nie znaja bo gladem nie grali niech nie pisza "tallum lepszy a czemu nie wiem bo tak ludzie biegaja" bo na to wyglada ze nic ciekawego nie napisali o tallumie dla glada a ludzie przewaznie chodza w tallumie bo wiadomo znacznie taniej wychodzi jak skladasz a tez do glada jest dobry oczywiscie nie jak MJ niektozy wola dolozyc i kupic lub zlozyc lepszy armor czyli MJ



czlowiek nosi tyle ze jak idziesz na mass pvp nie bezesz 10k ss tylko wez se z 2k i np 300 cp potow
a nawet wiecej

Double post...
/Fro
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 11:04:32 am wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1410 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:35:12 pm »
nie, ludzie wolą kupić tanio talluma, bo dobry to armor a dużo nie kosztuje a kasę sobie zostawiać na IC seta czy Dynasty.

300 cp potów nie starcza na zbyt długo na mass pvp, trust meh

no i matka natura aka stwórca skryptu smf umieścił w nim taki przycisk jak edytuj post, może zaczniesz z niego korzystać?
I'm offline.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1411 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:41:32 pm »
Ej miales kiedys 300 cp potek ze piszesz ze to nie starczy na zbyt dlugo jak jestes ogarnietym gladem masz ogarniete party to pvp nie trwa wiecznie i widze ze nie ma sensu z wami rozmawiac bo doswiadczenia nie macie a gadacie jak byscie byli na massowkach conajmniej 300 na 300   ja takiej jeszcze nie widzialem  a wtedy cp potek moze by zabraklo


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1412 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:51:12 pm »
Ej miales kiedys 300 cp potek ze piszesz ze to nie starczy na zbyt dlugo jak jestes ogarnietym gladem masz ogarniete party to pvp nie trwa wiecznie i widze ze nie ma sensu z wami rozmawiac bo doswiadczenia nie macie a gadacie jak byscie byli na massowkach conajmniej 300 na 300   ja takiej jeszcze nie widzialem  a wtedy cp potek moze by zabraklo
300 na 300 to na siege powinno być na nieloldead serwerze, a skoro takiego nie widziałeś nigdy, to znaczy, że na retaila(albo nawet na jakiegoś dobrego lowrate priva) nosa nie wstawiłeś ergo twoje pojęcie o tym, jak naprawdę wygląda L2 jest ździebko małe ;)

a jak jesteś ogarniętym gladem, masz ogarnięte pt, to jeszcze musisz wziąć pod uwagę, że enemy też mogą być ogarnięci i czas trwania pvp się lekko wydłuża...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 01:54:45 pm wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1413 dnia: Czerwiec 30, 2009, 02:08:38 pm »
przed gracii final tallum był lepszy niż mj bo dawał sporo do reuse skili na których glad w pvp bazuje, więc w tallumie jak by nie patrzeć wychodził o wiele większy dps na pvp niż w mj, a że glad jako heavy armor user nie jest pierwszy w kolejce do targetu to dps>p.def z mj(w gracii final to sie zmieniło bo atack speed już nie daje do reuse skili, a bonus 5% dmg w pvp z mj i 4% p.atack z samego seta wychodzi na lepsze dps niż z tego ciut szybszego rzucania skili z talluma, plus p.def który przesadza sprawę na korzyść mj)
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1414 dnia: Czerwiec 30, 2009, 02:22:08 pm »
Youngpadawam czlowieku jestes noobem to co piszesz to w ogóle sie czytac nie da nie pisze o siege bo to nie zdaza sie codziennie a jezeli chcaial bys wiedziec na serwie jednym z klanem mielismy aden pewnie niewiesz jak siege wyglada chyba widziales tylko na you tube  a tyle cp potek na siege moze nie starczyc ale tallum tego nie uratuje bo w czasie siege i tak sie skoncza i tak po drugie w gracji wheit limit jest zwiekrzony i armor ktory ma taka premie daje gowno na 1 vs 1 tallum a mj nie ma porownanie jedyna sprawa na co tallum jest lepszy to expienie. A w poscie wczesniej nie pisalem o siege moze mimo tego ze nie umiesz grac nie umiesz tez czytac a na mass pvp 300 cp potek jest WYSTARCZAJACO!!!



A jezeli uwazasz ze ludzie wola kupic talluma i odlozyc juz na dynasty to bylo glupie stwierdzenie poniewaz na low rate  80+ level nie jest latwo wbic. A jezeli zrobie lucznika tez mi powiesz zebym kupil Dc light set(bo tez nie jest zle) i odkladal na draco???????
Bo tak w ogóle ja nie pisalem co lepiej kupic i na co odlozyc tylko jaki armor jest LEPSZY DO GLADA NA PVP!

Again double post... Zaraz ostrzeżenie poleci O,o
/Fro
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 11:06:38 am wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1415 dnia: Czerwiec 30, 2009, 02:28:50 pm »
Na mass pvp i to jeszcze gladem ktory ma 5k+ cp 300cp potek to jest NIC.
new future.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1416 dnia: Czerwiec 30, 2009, 02:47:04 pm »
To jak chcesz wez mniej ss i tego typu zeczy a wez cp poty ale nigdzie nie jest napisane ze wrog bedzie bil tylkociebie :D


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1417 dnia: Czerwiec 30, 2009, 03:14:03 pm »
bez jaj kto idzie gladem na CS'a? Glad na CS'ie to free frag, chyba że sie uda zmieszać zergi...


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1418 dnia: Czerwiec 30, 2009, 03:24:00 pm »
No w graci final to juz nie taki free frag, nawet ze swoich smiesznych bananow potrafi zadac ladny dmg
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1419 dnia: Czerwiec 30, 2009, 03:27:16 pm »
300 cp potek znika po 5 min przy dobrym spamie

ja na bd biore po 400, z decrase weight+blessing, to taki glad weznie z 600 i jest praktycznie nie do zabicia 1 vs 1/1 vs 2
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1420 dnia: Czerwiec 30, 2009, 03:33:08 pm »
Imo wbicie 1 skillla wiecej za 2-4k dmg bedzie zawsze lepsze niz skille o dmg wiekszym max o 100-150. Dlatego nadal obstawał bym za tallumem(choć mj stał sie w finalu bardziej interesującą opcją niz we wczesniejszych kronikach)
Co do CS-a- nadal lipa, bo many nie ma po max 10 fragach. Natomiast w pt vs pt może być teraz miejsce dla glada, bo dmg wyrabia bardzo przyjemny, a i many na takie pvp spokojnie starczy.
...


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1421 dnia: Czerwiec 30, 2009, 03:47:43 pm »
E, tez nie do konca, jezeli pt zgrane, mass recharge jest to takim gladem nadal mozna pobic i w dosc szybki sposob hillerow z gry wylaczyc
new future.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1422 dnia: Czerwiec 30, 2009, 04:18:39 pm »
E, tez nie do konca, jezeli pt zgrane, mass recharge jest to takim gladem nadal mozna pobic i w dosc szybki sposob hillerow z gry wylaczyc

no fajnie ale do takiego pt prędzej dadzą maga lub uka, który wyrobi większy dps na mane niż glad...
Glad jak zawsze niedoceniona postać do pt, bardziej nastawiony na solo ganki.

a co do armora powiem tak do Gracii final tallum > majestic, mocniejszy def ale my opieramy sie na skillach a imo szybszy reuse bardziej przydatny do spamowania skilli, a na stun mamy LH lub war frenzy ewentualnie epic jewellry :P... w Finallu to dziekujemy tallumowi i przechodzimy na Majestic... chociaż talluma nadal będzie niezłym setem na koksik.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 04:22:44 pm wysłana przez widelec »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1423 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:28:39 pm »
Gladi jest w tej chwili bardzo dobrą postacią do melee party. Praktycznie wyparł tyrka (chyba, że party nastawione na RB) i sprawuje się o wiele lepiej od niego.

Sami mieliśmy Glada w naszym const i stanowił on najmocniejsze uderzenie na stigmie + hexie (cryty z TSS-a w ludzi z resistami w light armorach po 9kk na 79 lvlu  s duals 150 water). Jedyny kłopot to był jego speed, ale jak umiejętnie manewrował swoim prawie perma sonic speedem, to w połączeniu z perma wind od SWS-a i zerkiem 1 (+ speed) nawet dawał radę.

Ze względu na swoją ilość CP i HP na full buffie (dye - CON w IC z song of vitality + blod pact + body of avatar około 13k HP) bardzo dobrze sprawował się też jako main targeter.

Z spamem CP + bishem brał na klatę kilku DD bez większych kłopotów, dzięki czemu reszta party miała wolną rękę do działania.

Ogólnie polecam glada do melee party, najlepiej tylko, żeby był tam jedyną postacią w heavy armor.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1424 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:12:54 pm »
Bo tak w ogóle ja nie pisalem co lepiej kupic i na co odlozyc tylko jaki armor jest LEPSZY DO GLADA NA PVP!
no do pvp to obydwa, tallum i MJ sa do dupy