Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382849 razy)

  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1700 dnia: Listopad 09, 2009, 08:46:44 am »
Cytuj
Hmm powie mi ktoś czemu haste z warriora skoro w GF atk.spd. nie wpływa na reuse skilli?
Hmm bo od pewnego czasu glad stal sie dobry w pve, w fog czy na HB spokojnie moze robic za głównego dd z racji detect weakness. W połączeniu z warrior haste expi sie nim naprawde przyjemnie, a lvli i sp na oe skilli nigdy za wiele. Poza tym w sumie nic ciekawego inne suby mu nie daja.

Ponadto atck speed nadal jest odpowiedzialny za szybkość "castowania" skilli. Innymi słowy mając 700 a 600 atck speeda w pierwszym wypadku TSSa rzuci się powiedzmy te pół sekundy szybciej (nie wiem czy tyle, to tylko przykład).
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1701 dnia: Listopad 09, 2009, 04:33:52 pm »
Racja, dziękuję. :D
Mogąc wybrać tylko jeden z dwóch: warrior haste/ cp, które lepsze?
The Abyss x3|Duelist|76+


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1702 dnia: Listopad 09, 2009, 06:55:34 pm »
Ja bym bral haste, jednak najpierw trzeba pofarmic troche, potem mozesz to zmienic na cp/zrobic kolejnego warriora na suba.
...


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1703 dnia: Listopad 10, 2009, 06:51:11 pm »
Ponownie dziękuję  :D
The Abyss x3|Duelist|76+


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1704 dnia: Listopad 24, 2009, 09:20:34 pm »
Jakie dyes na pvp.Z góry dzięki


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1705 dnia: Listopad 24, 2009, 10:10:04 pm »
Jakie dyes na pvp.Z góry dzięki

+5 str +4 con / -9 dex.
Albo tylko +str -dex jak nie chcesz być za wolny.

Ile razy to będzie jeszcze wałkowane?
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1706 dnia: Listopad 28, 2009, 04:22:59 pm »
siemka przebrnolem przez te tematy i ciekaw jestem waszej opinie gram na serwerach dragon network (subki laczone itd) ciekaw jestem waszej opinie na temat walki np z sps/ee albo bp/wk gram postacia glad/pp(chodzi glownie o to ze nie jestem wstanie w szybkim tempier zabic np takiego sps/ee spala mi mane i po walce... probowalem troche stunowac ale z marnym skutkiem :/ ) zaluzmy ze mam full bosa itd i przecieny tez chodzi o walke na oly duale mam tal dle ++ ale zastanawiam sie na innymi niestety co myslicie o dynasty albo icarus ? thx za odpowiedz


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1707 dnia: Listopad 29, 2009, 09:24:25 am »
nie ten dzial


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1708 dnia: Grudzień 07, 2009, 06:14:05 pm »
Witam,
Jestem calkiem nowy na tym forum... Pisze gdyz mam mam pewien problem dotyczacy glada.. Wybaczcie mi moja impertynencje, ale przebrnalem przez okolo 40 stron tego poradnika i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania.. Pozwolcie mi przedstawic moj problemik i wybaczcie, jezeli nie zauwazylem tego co bylo juz wczesniej...

Otoz gram gladem juz dosc dlugo, ale w dalszym ciagu nie jestem w stanie znalezc JEDNOZNACZNEJ 100% odpowiedzi w pewnej kwesti. Kwestia dotyczy atrybutow STR i DEX... Szukajac w necie co chwila natykam sie na sprzeczne opinie i co dziwniejsze kazdy jest bardziej przekonany i pewny od drugiego.. I tak w kolko.. Tak wiec pozostaje mi zapytac tutaj. Patrzac na rozstrzal wiadomosci od 2006-2009r. stali bywalcy na forum tej sekcji powinni wiedziec co w trawie piszczy...

Tak wiec: gram na kronice Hellbound. Dobierajac set, dyes nie wiem czym sie kierowac..
-Slyszalem ze STR wplywa na dmg skilli glada, na obrazenia skill crita oraz szanse na tego crita.
-Jednoczesnie slyszalem ze STR owszem wplywa na sile, ale szansa na crit skilla uzalezniona jest od DEX.
-Pozniej slyszalem ze DEX wplywa na szanse wejscia skill cirta, tylko dlatego że: zmniejszony reuse skilli -> wiecej skill/per time -> wieksza ich ilosc wiec wieksza szansa na crita

Nie rozumiem nic z tego, a chcialbym dobrac absolutnie optymalnie dyes dla glada oraz set.....

Aktualnie latam z tallumem oraz dyes +4str/-4dex, +4con/-4dex, +4wit/-4int (zwiekszony ressist na root)... I qrwa jezeli rzeczywiscie dex zwieksza szanse na wejscie crita ze skilla to roznica 12 w dexie (+4 zamiast -8) moze robic niebagatelna roznice.. Nie wspominajac ze z kazdym zerg/haste/prophecy/fury ta roznica w atk. speed bedzie coraz wieksza, gdyz atrybuty wywoluja +- efekt procentowy...
Wtedy przestawilbym na +4dex/-4str, +4con/-4str, +4wit/-4int

Tak wiec moi mistrzowie, wypowiedzcie sie w tej kwestii. Z gory bardzo dziekuje za poswiecony mi czas i hipotetyczna pomoc :)

My regards


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1709 dnia: Grudzień 07, 2009, 06:20:33 pm »
Witam,
Jestem calkiem nowy na tym forum... Pisze gdyz mam mam pewien problem dotyczacy glada.. Wybaczcie mi moja impertynencje, ale przebrnalem przez okolo 40 stron tego poradnika i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania.. Pozwolcie mi przedstawic moj problemik i wybaczcie, jezeli nie zauwazylem tego co bylo juz wczesniej...

Otoz gram gladem juz dosc dlugo, ale w dalszym ciagu nie jestem w stanie znalezc JEDNOZNACZNEJ 100% odpowiedzi w pewnej kwesti. Kwestia dotyczy atrybutow STR i DEX... Szukajac w necie co chwila natykam sie na sprzeczne opinie i co dziwniejsze kazdy jest bardziej przekonany i pewny od drugiego.. I tak w kolko.. Tak wiec pozostaje mi zapytac tutaj. Patrzac na rozstrzal wiadomosci od 2006-2009r. stali bywalcy na forum tej sekcji powinni wiedziec co w trawie piszczy...

Tak wiec: gram na kronice Hellbound. Dobierajac set, dyes nie wiem czym sie kierowac..
-Slyszalem ze STR wplywa na dmg skilli glada, na obrazenia skill crita oraz szanse na tego crita.
-Jednoczesnie slyszalem ze STR owszem wplywa na sile, ale szansa na crit skilla uzalezniona jest od DEX.
-Pozniej slyszalem ze DEX wplywa na szanse wejscia skill cirta, tylko dlatego że: zmniejszony reuse skilli -> wiecej skill/per time -> wieksza ich ilosc wiec wieksza szansa na crita
pogrubione - blad, a co do tego ze dex-> wiecej atk.speed-> szybszy reuse bla bla bla to na 1k uzytych skilli bedziesz mial pare dodatkowych z uwagi na ten "zmniejszony" reuse, oplaca sie?(oczywiscie ten 1k to liczba wzieta z nikad ale mnie wiecej taka roznica bedzie)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1710 dnia: Grudzień 07, 2009, 06:35:40 pm »

pogrubione - blad, a co do tego ze dex-> wiecej atk.speed-> szybszy reuse bla bla bla to na 1k uzytych skilli bedziesz mial pare dodatkowych z uwagi na ten "zmniejszony" reuse, oplaca sie?(oczywiscie ten 1k to liczba wzieta z nikad ale mnie wiecej taka roznica bedzie)

Teraz pytanie na ile procent jestes pewien ze DEX nie wplywa na szanse crita?

Oraz teoretyzujac ze masz racje i DEX rzeczywiscie nie wplywa na szanse crita to jaka bedzie roznica w atk.speed bedac w tallum secie z zergem/haste'm/pofem w kombinacji:
a) +4dex
b) -8dex
roznica 12 dex

Zestawiajac roznice 12 DEXa z pmfun, byloby to okolo 13-14% roznicy w atk. speed... Nie jest to aby wartosciowsze (spam skilli piekielnie szybki) anizeli roznica w dmg z 12 STR (tutaj roznicy w dmg skilli glada nie umiem juz okreslic (?)).
?


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1711 dnia: Grudzień 07, 2009, 06:42:20 pm »

pogrubione - blad, a co do tego ze dex-> wiecej atk.speed-> szybszy reuse bla bla bla to na 1k uzytych skilli bedziesz mial pare dodatkowych z uwagi na ten "zmniejszony" reuse, oplaca sie?(oczywiscie ten 1k to liczba wzieta z nikad ale mnie wiecej taka roznica bedzie)

Teraz pytanie na ile procent jestes pewien ze DEX nie wplywa na szanse crita?

Oraz teoretyzujac ze masz racje i DEX rzeczywiscie nie wplywa na szanse crita to jaka bedzie roznica w atk.speed bedac w tallum secie z zergem/haste'm/pofem w kombinacji:
a) +4dex
b) -8dex
roznica 12 dex

Zestawiajac roznice 12 DEXa z pmfun, byloby to okolo 13-14% roznicy w atk. speed... Nie jest to aby wartosciowsze (spam skilli piekielnie szybki) anizeli roznica w dmg z 12 STR (tutaj roznicy w dmg skilli glada nie umiem juz okreslic (?)).
?

na 100% dex nie wplywa na szanse na kryta

i lepszy bedzie build na str niz na dex


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1712 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:39:49 pm »
(...)
Aktualnie latam z tallumem oraz dyes +4str/-4dex, +4con/-4dex, +4wit/-4int (zwiekszony ressist na root)... (...)

Od zamierzchłych czasów C4->C5 już tego nie ma. Obecnie MEN jest odpowiedzialny za wszystkie resisty w tym na root. IMHO zamiast tego daj sobie jeszcze 1 punkt str.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1713 dnia: Grudzień 07, 2009, 08:05:47 pm »
Dzieki Wam za rade i pomoc.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1714 dnia: Grudzień 08, 2009, 12:05:12 am »
Cytuj
Zestawiajac roznice 12 DEXa z pmfun, byloby to okolo 13-14% roznicy w atk. speed... Nie jest to aby wartosciowsze (spam skilli piekielnie szybki)
A czy aby na pewno atk. spd wpływa na reuse skilli?


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1715 dnia: Grudzień 08, 2009, 12:14:02 am »
Cytuj
Zestawiajac roznice 12 DEXa z pmfun, byloby to okolo 13-14% roznicy w atk. speed... Nie jest to aby wartosciowsze (spam skilli piekielnie szybki)
A czy aby na pewno atk. spd wpływa na reuse skilli?
on mowil o hellbound


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1716 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:44:35 pm »
witam chcialbym zapytac o attribiute system gram na dragonie moglby ktos wyjasnic jak to dziala? bo jak na razie mam dualki s grade wbilem eartha 7 lvl i w sumie nie odczuwam zadnego bonusa do dmg? jak rozmawiam z innym to bija nawet o 50% mocniej :/ np lucznicy czy inne klasy i zastanawiam sie czy zmieniac tego eartha na cos innego ? jesli moglby ktos wyjasni najlepiej ktos z dn bede wdzieczny thx


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1717 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:29:18 pm »
witam chcialbym zapytac o attribiute system gram na dragonie moglby ktos wyjasnic jak to dziala? bo jak na razie mam dualki s grade wbilem eartha 7 lvl i w sumie nie odczuwam zadnego bonusa do dmg? jak rozmawiam z innym to bija nawet o 50% mocniej :/ np lucznicy czy inne klasy i zastanawiam sie czy zmieniac tego eartha na cos innego ? jesli moglby ktos wyjasni najlepiej ktos z dn bede wdzieczny thx

zebys odczul bonus z ele musisz zenchantowac skille minimum na +1 na dany element czyli w twoim wypadku +1earth kazdy skill z jakiego korzystasz podczas pvp. Wtedy dmg w osobe bez resistow na earth zwiekszy sie o 75% bodajze
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1718 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:36:56 pm »
witam chcialbym zapytac o attribiute system gram na dragonie moglby ktos wyjasnic jak to dziala? bo jak na razie mam dualki s grade wbilem eartha 7 lvl i w sumie nie odczuwam zadnego bonusa do dmg? jak rozmawiam z innym to bija nawet o 50% mocniej :/ np lucznicy czy inne klasy i zastanawiam sie czy zmieniac tego eartha na cos innego ? jesli moglby ktos wyjasni najlepiej ktos z dn bede wdzieczny thx

zebys odczul bonus z ele musisz zenchantowac skille minimum na +1 na dany element czyli w twoim wypadku +1earth kazdy skill z jakiego korzystasz podczas pvp. Wtedy dmg w osobe bez resistow na earth zwiekszy sie o 75% bodajze
on ma wbite ~300 earth xD


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1719 dnia: Grudzień 17, 2009, 12:36:10 am »
no tak jak na razie 303 earth lvl 7 w dualach a co innego polacacie dla glad/pp ? wlasnie to jest dziwne ze wiele osob np znajomy th wbil holy w bron 9 lvl i bije prawie 2 razy mocniej ale skile na po enchantowane na power?? dlatego nei jestem pewien czy wszystkie skile enchantowac na eartha czy sprobowac poprostu zmienic :/ prosze o opinie osoby z dragon network


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1720 dnia: Grudzień 17, 2009, 07:14:13 am »
no tak jak na razie 303 earth lvl 7 w dualach a co innego polacacie dla glad/pp ? wlasnie to jest dziwne ze wiele osob np znajomy th wbil holy w bron 9 lvl i bije prawie 2 razy mocniej ale skile na po enchantowane na power?? dlatego nei jestem pewien czy wszystkie skile enchantowac na eartha czy sprobowac poprostu zmienic :/ prosze o opinie osoby z dragon network
lol, imo przestan grac na dragonie ;>


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1721 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:08:53 am »
wiesz szkoda mi czasu i calego sprzetu zeby od nowa zaczynac na innym serwie :/ moglby ktos odpowiedziec ?? dzieki


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1722 dnia: Grudzień 27, 2009, 11:08:32 am »
Witam mam pytanie co do gladów grających na retku.
Gram na serwie w ktorym GM-owie chca aby wszystko było jak najbliższe retailowi wcześniej był to serwer GF wczoraj wprowadzili GE i zauwazyłem że zmienił sie sposób używania Sonic Rage i Sonic Focus teraz jak jestem naladowany na 7 nie moge używać juz rage a jak na 8 focusa czy to tak ma być i ncsoft znefrowal glada i tyrka :/ czy to moi gmowie ?? prosiłbym o pewna odpowiedz
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2009, 02:49:49 pm wysłana przez ProVo »



  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1723 dnia: Grudzień 27, 2009, 02:27:27 pm »
Lolgm-owie
...


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1724 dnia: Grudzień 27, 2009, 02:45:55 pm »
ok dzieki wielkie
tak tez myslalem ze to ich blad :/

P.S. Mógłby ktoś z retaila frapsnać jak spamuje ragem bo moi Gm-owie sie upieraja że od GF soni rage do 7 ladowan i koniec lub umiescic jakis filmik na ktorym to ewidentnie widac iz mozna spamowac ragem na GF i GE z góry dzięki
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 02:53:09 pm wysłana przez ProVo »