Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382853 razy)

  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

  • NO HEAL NO FUN xD
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1725 dnia: Grudzień 31, 2009, 05:22:36 pm »
Czy jeśli np. blastera wyenchantuje na earth a w broni bede miał 150 fire to bonus vs 0 resist bedzie mniejszy niż bym miał taki sam element w broni jak i w skilu?
>.<


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1726 dnia: Grudzień 31, 2009, 07:16:31 pm »
bonus bedzie wynosil 0, musisz miec ten sam element na skilu i w broni


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

  • NO HEAL NO FUN xD
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1727 dnia: Styczeń 01, 2010, 01:02:56 pm »
O taka odpowiedz mi chodziło, dzięki :)
>.<


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1728 dnia: Styczeń 01, 2010, 05:18:58 pm »
ok dzieki wielkie
tak tez myslalem ze to ich blad :/

P.S. Mógłby ktoś z retaila frapsnać jak spamuje ragem bo moi Gm-owie sie upieraja że od GF soni rage do 7 ladowan i koniec lub umiescic jakis filmik na ktorym to ewidentnie widac iz mozna spamowac ragem na GF i GE z góry dzięki

Bo rage można się załadować do 7 po czym dalej nim bić tyle że nie zaskoczy Ci ósmy poziom sonica. Na 8 można się załadować tylko przez focusa i maximum sonic~ z 83 lvla.

A tu masz filmik z RUoffa http://www.youtube.com/watch?v=hrtX964pVVA
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1729 dnia: Styczeń 01, 2010, 07:03:46 pm »
ok dzieki wielkie
tak tez myslalem ze to ich blad :/

P.S. Mógłby ktoś z retaila frapsnać jak spamuje ragem bo moi Gm-owie sie upieraja że od GF soni rage do 7 ladowan i koniec lub umiescic jakis filmik na ktorym to ewidentnie widac iz mozna spamowac ragem na GF i GE z góry dzięki

Bo rage można się załadować do 7 po czym dalej nim bić tyle że nie zaskoczy Ci ósmy poziom sonica. Na 8 można się załadować tylko przez focusa i maximum sonic~ z 83 lvla.

A tu masz filmik z RUoffa http://www.youtube.com/watch?v=hrtX964pVVA

wiem o tym ze do 7 sie laduje a do 8 focusem trzeba gram gladem juz 2 lata ale u mnie gmowie powiedzieli ze od GF czy GE rage nie dziala w ogóle jak sie ma 7-8 lvl focusa i nie da sie nim spamowacw ogóle pisze ze sie nie da uzyc skila i koniec kropka pokazalem im ten filmik pokazali mi ten i juz kurcze ni wiem jak to naprawde ma byc :/
http://files.mail.ru/8VTZRB i can translate some things from there
when u reach lvl 7 and using sonic rage its say :u have maximum lvl already ...best see 06:02
i niby jak jest 7 i 8 to sie w ogóle nie da tego zywac tylko to pisze ze ma max level i koniec cannot be use durind an cos tam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2010, 07:05:45 pm wysłana przez ProVo »



  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1730 dnia: Styczeń 01, 2010, 07:28:45 pm »
ok dzieki wielkie
tak tez myslalem ze to ich blad :/

P.S. Mógłby ktoś z retaila frapsnać jak spamuje ragem bo moi Gm-owie sie upieraja że od GF soni rage do 7 ladowan i koniec lub umiescic jakis filmik na ktorym to ewidentnie widac iz mozna spamowac ragem na GF i GE z góry dzięki

Bo rage można się załadować do 7 po czym dalej nim bić tyle że nie zaskoczy Ci ósmy poziom sonica. Na 8 można się załadować tylko przez focusa i maximum sonic~ z 83 lvla.

A tu masz filmik z RUoffa http://www.youtube.com/watch?v=hrtX964pVVA

wiem o tym ze do 7 sie laduje a do 8 focusem trzeba gram gladem juz 2 lata ale u mnie gmowie powiedzieli ze od GF czy GE rage nie dziala w ogóle jak sie ma 7-8 lvl focusa i nie da sie nim spamowacw ogóle pisze ze sie nie da uzyc skila i koniec kropka pokazalem im ten filmik pokazali mi ten i juz kurcze ni wiem jak to naprawde ma byc :/
http://files.mail.ru/8VTZRB i can translate some things from there
when u reach lvl 7 and using sonic rage its say :u have maximum lvl already ...best see 06:02
i niby jak jest 7 i 8 to sie w ogóle nie da tego zywac tylko to pisze ze ma max level i koniec cannot be use durind an cos tam

To przecież Ci napisałem, że po osiągnięciu 7 lub 8 poziomu dalej można używać rage. Na jakiś badziewnych l2j jest tak, że się to blokuje i można tego używać jak sonic focus CO JEST BŁĘDNE. Tak więc na Twoim serwerze jest bug, gdyż sonic rage można używać bez znaczenia na poziom załadowania mocy.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1731 dnia: Styczeń 01, 2010, 09:38:03 pm »
ok dzieki wielkie
tak tez myslalem ze to ich blad :/

P.S. Mógłby ktoś z retaila frapsnać jak spamuje ragem bo moi Gm-owie sie upieraja że od GF soni rage do 7 ladowan i koniec lub umiescic jakis filmik na ktorym to ewidentnie widac iz mozna spamowac ragem na GF i GE z góry dzięki

Bo rage można się załadować do 7 po czym dalej nim bić tyle że nie zaskoczy Ci ósmy poziom sonica. Na 8 można się załadować tylko przez focusa i maximum sonic~ z 83 lvla.

A tu masz filmik z RUoffa http://www.youtube.com/watch?v=hrtX964pVVA

wiem o tym ze do 7 sie laduje a do 8 focusem trzeba gram gladem juz 2 lata ale u mnie gmowie powiedzieli ze od GF czy GE rage nie dziala w ogóle jak sie ma 7-8 lvl focusa i nie da sie nim spamowacw ogóle pisze ze sie nie da uzyc skila i koniec kropka pokazalem im ten filmik pokazali mi ten i juz kurcze ni wiem jak to naprawde ma byc :/
http://files.mail.ru/8VTZRB i can translate some things from there
when u reach lvl 7 and using sonic rage its say :u have maximum lvl already ...best see 06:02
i niby jak jest 7 i 8 to sie w ogóle nie da tego zywac tylko to pisze ze ma max level i koniec cannot be use durind an cos tam

To przecież Ci napisałem, że po osiągnięciu 7 lub 8 poziomu dalej można używać rage. Na jakiś badziewnych l2j jest tak, że się to blokuje i można tego używać jak sonic focus CO JEST BŁĘDNE. Tak więc na Twoim serwerze jest bug, gdyż sonic rage można używać bez znaczenia na poziom załadowania mocy.

ok rozumiem czyli to bug na moim serwie tak jak myślałem dzięki za odp



  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1732 dnia: Styczeń 06, 2010, 10:14:51 am »
Jakie certyfikaty na oly proponujecie ?
Demnic - 62 Ps lancer .... jak na razie wytrwały solo player xD


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1733 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:49:04 am »
Jakie certyfikaty na oly proponujecie ?

ja mama cp boost z warriora celke z enchantera i 3 to mozna dobrac jakos albo counter haste z warrior albo ud z tanka ewentualnie mozesz cos innego dobrac ale to 2 to raczej podstawowe

A ja mam pytabnie o dokladnie dzialanie Ripost Stance pisze ze odbija 30% dmg z melle atakow czyli np. destro walnie mnie za 1k to mu oddam za 300 ?? czy tez zalezy to od p defa targetu ktoremu ripostuje i np tank na ud walnie mnie za 1k to tez mu oddam za 300 czy tez za duzo mniej bo ma duzo wiecej p defa ??



  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1734 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:44:00 pm »
Jakie certyfikaty na oly proponujecie ?

ja mama cp boost z warriora celke z enchantera i 3 to mozna dobrac jakos albo counter haste z warrior albo ud z tanka ewentualnie mozesz cos innego dobrac ale to 2 to raczej podstawowe

A ja mam pytabnie o dokladnie dzialanie Ripost Stance pisze ze odbija 30% dmg z melle atakow czyli np. destro walnie mnie za 1k to mu oddam za 300 ?? czy tez zalezy to od p defa targetu ktoremu ripostuje i np tank na ud walnie mnie za 1k to tez mu oddam za 300 czy tez za duzo mniej bo ma duzo wiecej p defa ??

Zawsze odbijasz 30% dmg. Tak samo z szansą obicia anchora czy sleepa, również jest 30% szans bez znaczenia jakim M DEF'em dysponuje przeciwnik. Ogólnie RS to chyba jeden z fajniejszych skilli w grze :P.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1735 dnia: Styczeń 16, 2010, 03:50:33 pm »
Oczywiscie Steal Divinity nie odbije?
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1736 dnia: Styczeń 16, 2010, 04:07:00 pm »
Oczywiscie Steal Divinity nie odbije?
steal divinity to inna bajka, bo steal, nie wchodzi Ci na pasek buffow jako debuff, czyli go nie odbijesz (z tego co slyszalem)



  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1737 dnia: Styczeń 16, 2010, 04:15:28 pm »
steal divinity imo nie ma w plikach dodanej opcji nie wejścia/odbicia, so - nie odbijesz.
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1738 dnia: Styczeń 16, 2010, 05:23:46 pm »
Steal divinity to cancel attack a nie debuff so... nie odbijesz


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1739 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:05:26 pm »
Riposta odbija tez dmg ze skilli np TSS? Wiem ze debufy/regular hit ale co do skilli wlasnie nie wiem.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1740 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:10:48 pm »
dmg ze skilli nie


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1741 dnia: Styczeń 17, 2010, 07:27:37 pm »
Czyli w bitce z gladem Riposta off a z tyrem włączyć? zawsze to stuna może odbić


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1742 dnia: Styczeń 17, 2010, 07:53:49 pm »
z tyrem tez wylaczony bo od stuna masz lionheart, a z rs bedziesz sie baaardzo wolno ladowal


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1743 dnia: Styczeń 17, 2010, 11:38:30 pm »
Czyli w bitce z gladem Riposta off a z tyrem włączyć? zawsze to stuna może odbić

Tylko jak spali zealota.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1744 dnia: Styczeń 23, 2010, 01:38:46 pm »
Witam wszystkich juz ktos w tym temacie zadawal to pytanie ale nie otrzymal na nie odp. wiec ponowie je gdyz mam ten sam problem. Mam 76 lv. robnie 3rd ale aby otrzymac item questowy (top quality meat) musze wykonac questa na lv 65-73. czy moge zdobyc go w jakis inny sposob? z gory thx za odp.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1745 dnia: Styczeń 23, 2010, 01:46:06 pm »
Witam wszystkich juz ktos w tym temacie zadawal to pytanie ale nie otrzymal na nie odp. wiec ponowie je gdyz mam ten sam problem. Mam 76 lv. robnie 3rd ale aby otrzymac item questowy (top quality meat) musze wykonac questa na lv 65-73. czy moge zdobyc go w jakis inny sposob? z gory thx za odp.
Mozesz go zdobyć tylko w ten sposób ale to przeciez chwila zabicie 1 dobrego moba na BF nie musisz robic calego questa tylko go wziąć i jak dostaniesz 1 itemek questowy to wystarczy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 01:47:46 pm wysłana przez ProVo »



  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1746 dnia: Styczeń 23, 2010, 01:46:46 pm »
Witam wszystkich juz ktos w tym temacie zadawal to pytanie ale nie otrzymal na nie odp. wiec ponowie je gdyz mam ten sam problem. Mam 76 lv. robnie 3rd ale aby otrzymac item questowy (top quality meat) musze wykonac questa na lv 65-73. czy moge zdobyc go w jakis inny sposob? z gory thx za odp.

Mozesz go zdobyć tylko w ten sposób ale to przeciez chwila zabicie 1 dobrego moba na BF nie musisz robic calego questa tylko go wziąć i jak dostaniesz 1 itemek questowy to wystarczy



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1747 dnia: Styczeń 23, 2010, 02:04:14 pm »
ale ten quest jest na 65-73lv a ja mam 76 i monstery nie evoluuja na 3 lv a co za tym idzie nie dropi mi mieso. a w ogóle ten quest na top quality meat jest niezbedny czy mozna go pominac? po 1,5h udalo mi sie upolowac miecho  ;))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 04:47:13 pm wysłana przez jacieniemoge »


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1748 dnia: Styczeń 23, 2010, 03:32:12 pm »
jacieniemoge tak apropo to zapraszam tu ----> http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Khais
Grand Khavatari 77+/Warcrayer 40+
Noblesse 
Outcasters Clan - Nightmare Team
RuOFF - Lancer


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1749 dnia: Styczeń 27, 2010, 07:14:08 pm »
Może ktoś poradzić jakie suby wziąć dla glada i od razu jakie skille dostane z góry thx