Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382719 razy)

  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2000 dnia: Październik 18, 2010, 06:45:31 am »
Ale żeby coś pofarmić to jednak trzeba mieć dobry sprzęt i skille bo tak jak pisał Blitz wysoko lvl dagger nasz zjecie mag ma małe szanse jedynie może sps z tankami trzeba mieć dużo szczęścia czy wejdzie tod i czy siądą nam jakieś ładne kryty ale też nasze szanse nie są duże tak samo z deska wiadomo że jak nam na oly wybiegnie zbita deska to jednak ciężko ją zabić bo robimy jej trochę mały dmg a wybiegać nie ma jak ale zawsze możemy liczyć na jakieś kryty a co do ee/bp/se jak go nie zjemy na początku walki jakimś dobrym krytem to już możemy napisać gf bo glad bez mp to może się posmyrać chyba że możemy jeszcze się pobawić z wbiciem stuna  :) ale przy dobrym sprzęcie i garści szczęścia można zabić każdego  :D


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 0

  • NICK = Jyq
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2001 dnia: Październik 19, 2010, 05:55:24 pm »
Mam pytanie co do glada czy daje sobie rade w epilogu-freyi? i czy bedzie dawał w H5? bo z tego co tutaj czytałem to magowie go jada z enli na vort+crusher,deska go zjada,tanki go jedzą,daggerzy 83 go jedzą,ee/bishop go jedzą on w ogóle może coś zabic? ja to wnioskuje bo przeczytaniu paru tematów na tym forum więc jak to jest ze jest chłopcem do bicia T-T
Nie wiem gdzie to slyszales ale niestety Twoje 'zrodla informacji' myla sie :# Glad to najlepsza postac do pvp moze doslownie zmiesc przeciwnika z pola walki(gdy sie ogarnie)
Jyq=WejdeCiDoWanny


W życiu najważniejszy jest fuks...


thx mpxx24


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2002 dnia: Październik 19, 2010, 06:07:36 pm »
Pw i aw zjedza glada w wiekszosci przypadkow(chyba, ze glad total end game 5na5 epic i stun +30). Z tankami nie ma startu. Ale fakt,  ze klasy bez unikania skilli/ud kara sie niesamowicie. Nawet pomimo nerfu ele dmg nadal jest ok(bo szczerze mowiac to wczesniej byl z deka za duzy xD)
...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2003 dnia: Październik 19, 2010, 06:11:40 pm »
zapomniales o tyrancie i ee/bp


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 0

  • NICK = Jyq
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2004 dnia: Październik 20, 2010, 03:47:29 pm »
Pw i aw zjedza glada w wiekszosci przypadkow(chyba, ze glad total end game 5na5 epic i stun +30). Z tankami nie ma startu. Ale fakt,  ze klasy bez unikania skilli/ud kara sie niesamowicie. Nawet pomimo nerfu ele dmg nadal jest ok(bo szczerze mowiac to wczesniej byl z deka za duzy xD)
Na pw i Aw trzeba miec swoj sposob ktory ja odnalazlem i przegrywam moze 1 na 10 walk z aw i 1 na 5 z pw :P na tanka tez trzeba miec sposob.Np moj kolega przegra jedynie z tk.
Jyq=WejdeCiDoWanny


W życiu najważniejszy jest fuks...


thx mpxx24


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2005 dnia: Październik 20, 2010, 04:00:10 pm »
przeciez taki paladyn to cie zje jak dziecko tak samo DA.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2006 dnia: Październik 20, 2010, 05:48:29 pm »
Np moj kolega przegra jedynie z tk.
moze gra z retardami albo na l2j


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2007 dnia: Październik 20, 2010, 06:00:49 pm »
Imo jedyna szansa z PK/DA to latać na rs i modlic sie, zeby slama dalo rade odbic...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2008 dnia: Październik 21, 2010, 12:30:29 am »
Tyrant jest luzem do ubicia gdy p attack jest ponad 4k- nie warto wtedy uzywac innych skilli(zwlaszcza tyrant ma z tego malo korzysci z racji max power rzedu 3k) niz aoe, a ze obydwaj spamuja tak samo, to jest juz loteria(i zawsze mozesz wyrwac disarma na pysk i jest posprzatane). Chociaz we freyii ponoc reuse podniesli delikatnie- jak tak to znowu tyrant ma lepiej. Bp zawsze moze spasc na crit z tssa wiec nie jest zle(w warunkach oly ofc), + moze wyrwac stuna. Gorzej z ee, ktory raz ze ma wiecej defa to jeszcze resist shock.
...


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2009 dnia: Październik 22, 2010, 12:10:01 pm »
Pw i aw zjedza glada w wiekszosci przypadkow(chyba, ze glad total end game 5na5 epic i stun +30). Z tankami nie ma startu. Ale fakt,  ze klasy bez unikania skilli/ud kara sie niesamowicie. Nawet pomimo nerfu ele dmg nadal jest ok(bo szczerze mowiac to wczesniej byl z deka za duzy xD)
Na pw i Aw trzeba miec swoj sposob ktory ja odnalazlem i przegrywam moze 1 na 10 walk z aw i 1 na 5 z pw :P na tanka tez trzeba miec sposob.Np moj kolega przegra jedynie z tk.

haha, zgaduje ze ten sposob to: grac na odpowiednim servie ?

@Scorpion
Tak, we Freyi podniesli reuse o jakies 1s na skilach, jako tyrek ciezko przegrac z gladem 1v1, no ale jeden kryt moze wszystko zmienic.
Co do bisza to sa tacy co lataja z res shock i wtedy jest kapa.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2010 dnia: Październik 23, 2010, 03:48:35 pm »
Siemano
Jaki element najlepszy dla glada? Albo inaczej, na jaki ele moge enchantowac skille ?
Z gory thx


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2011 dnia: Październik 23, 2010, 03:55:24 pm »
na każdy element oprócz holy/dark


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 0

  • NICK = Jyq
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2012 dnia: Październik 26, 2010, 06:44:17 pm »
Na freyi lepiej enchantowac jednak skille na duel:P
Jyq=WejdeCiDoWanny


W życiu najważniejszy jest fuks...


thx mpxx24


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2013 dnia: Październik 26, 2010, 09:10:10 pm »
 Kurde z kroniki na kronike glad słabnie :< ... Z racji nazwy powinien być najlepszy w 1 vs 1 :/... Kurrrnnnnnnnn nooo czemu Interlude nie mogło trwać wiecznie :P... Tam to glad karał wszystko prócz OLa... problemem glada to lipny m.def z czego zauważyłem i brak jakiegoś dobrego selfbuffa/selfresa...  Jedyna szansa glada to jak ktoś wymienił wysokie oe skilli w okolicy +30, epic i fart... bo zwykly glad taki jak ja (150 ele +9 oe skilli) dostaje po dupsku... Dagger na UE prawie zawsze mie rozpierdzieli a pw tym bardziej(olly), Berek rozwali na disarmie, heallerzy spala mane i znukuja na inqu :<, a magowie to nawet z full resem padne na 2 mag.crit :/


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2014 dnia: Październik 26, 2010, 09:36:48 pm »
Kurde z kroniki na kronike glad słabnie :< ... Z racji nazwy powinien być najlepszy w 1 vs 1 :/... Kurrrnnnnnnnn nooo czemu Interlude nie mogło trwać wiecznie :P... Tam to glad karał wszystko prócz OLa... problemem glada to lipny m.def z czego zauważyłem i brak jakiegoś dobrego selfbuffa/selfresa...  Jedyna szansa glada to jak ktoś wymienił wysokie oe skilli w okolicy +30, epic i fart... bo zwykly glad taki jak ja (150 ele +9 oe skilli) dostaje po dupsku... Dagger na UE prawie zawsze mie -_-' a pw tym bardziej(olly), Berek rozwali na disarmie, heallerzy spala mane i znukuja na inqu :<, a magowie to nawet z full resem padne na 2 mag.crit :/
to sie naucz grac dobry glada kara all


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2015 dnia: Październik 26, 2010, 09:45:56 pm »
Cytuj
dobry glada kara all
Od kiedy? oO


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2016 dnia: Październik 26, 2010, 11:25:04 pm »
Kurde z kroniki na kronike glad słabnie :< ... Z racji nazwy powinien być najlepszy w 1 vs 1 :/... Kurrrnnnnnnnn nooo czemu Interlude nie mogło trwać wiecznie :P... Tam to glad karał wszystko prócz OLa... problemem glada to lipny m.def z czego zauważyłem i brak jakiegoś dobrego selfbuffa/selfresa...  Jedyna szansa glada to jak ktoś wymienił wysokie oe skilli w okolicy +30, epic i fart... bo zwykly glad taki jak ja (150 ele +9 oe skilli) dostaje po dupsku... Dagger na UE prawie zawsze mie -_-' a pw tym bardziej(olly), Berek rozwali na disarmie, heallerzy spala mane i znukuja na inqu :<, a magowie to nawet z full resem padne na 2 mag.crit :/

Nigdy nie lubilem glada takie ociezale wolne krowsko :P Na IL byl dobry na oly, ale poza?(na th rzadko przegrywalem, glada prawie ciagle mozna bic backstabami, lucznikiem przegrac to cud, destrem, spsem tez) Imo pozniej byl lepszy, chociaz nie koniecznie na freyi. Na rpg clubie mozesz grac, tam glad jest mocny, ale i tak wole tyranta :P

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2017 dnia: Październik 27, 2010, 05:00:06 am »
Cytuj
glada prawie ciagle mozna bic backstabami
Mhm...

Glad nigdy nie byl silniejszy niz na gracji final/epilogue. We freii mozna powiedziec, ze go znerfili troche- z tym, ze ten nerf jest dla kazdej klasy w grze wiec w/e.
...


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2018 dnia: Październik 28, 2010, 08:31:31 pm »
nie zgodzę się... Glad nigdy tak jak w IL nie będzie już silny... nie było takiego rate magic crytów i systemu elemental atrybute (ciężko zresistować na chwilę obecną cały dmg z ele przeciwnika, chyba ze mamy takiego farta ze zrobiliśmy cały secik pod jeden ele i na takiego gościa trafiliśmy)... nie było kamaeli (zerk daje we znaki gladowi disarm boli), SB był użyteczny i nie zjadał charge, dash nie zjadał charge...
Tak wiem że z ele glad wyciska uber dmg, ale inni też wyciskają, a bez tego całego systemu glad lepiej wychodził  w dps'ie niż inne klasy według mię...

a tak btw. Interlude to była jedyna zajebista kronika gdzie magowie(czytaj nukerzy :P) byli lani jak ścierwa. od zmiany rate. magic.crit to te klasy znowu górują w pvp. Wind + vortex i huri na dobicie, całe pvp... i co kronike mają lepiej, teraz jeszcze cast 2 spelli naraz (nie mylę sie chyba taka zmiana w freyi?)... widać w jaką stronę idzie NCSOFT


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2019 dnia: Październik 28, 2010, 08:37:36 pm »
dash nie zjadał charge...

Grałeś na DEXie  :oops:?
Cytuj
Glad nigdy tak jak w IL nie będzie już silny...

IL:
1. glad max co wycisnął z TSSa crytem to 4k dmg w zbuffowanego robe usera.

GF:
2. OE duelist spirit, final secret, duale 150 earth = cryt z byle banana za 5k jak ktoś nie miał resista

ALE

przecież w IL glad był najsilniejszy!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2020 dnia: Październik 28, 2010, 08:41:34 pm »
nie zgodzę się... Glad nigdy tak jak w IL nie będzie już silny... nie było takiego rate magic crytów i systemu elemental atrybute (ciężko zresistować na chwilę obecną cały dmg z ele przeciwnika, chyba ze mamy takiego farta ze zrobiliśmy cały secik pod jeden ele i na takiego gościa trafiliśmy)... nie było kamaeli (zerk daje we znaki gladowi disarm boli), SB był użyteczny i nie zjadał charge, dash nie zjadał charge...
Tak wiem że z ele glad wyciska uber dmg, ale inni też wyciskają, a bez tego całego systemu glad lepiej wychodził  w dps'ie niż inne klasy według mię...

a tak btw. Interlude to była jedyna -_-' kronika gdzie magowie(czytaj nukerzy :P) byli lani jak ścierwa. od zmiany rate. magic.crit to te klasy znowu górują w pvp. Wind + vortex i huri na dobicie, całe pvp... i co kronike mają lepiej, teraz jeszcze cast 2 spelli naraz (nie mylę sie chyba taka zmiana w freyi?)... widać w jaką stronę idzie NCSOFT

Yyy, wiesz co moj sps 100% mcrit rate robil z pt gladow?
new future.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2021 dnia: Październik 28, 2010, 09:29:19 pm »
chyba nie wiesz co w it z duel mightem w łuku robiło pt HE to po prostu była przesada T-T


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2022 dnia: Październik 28, 2010, 09:34:25 pm »
chyba nie wiesz co w it z duel mightem w łuku robiło pt HE to po prostu była przesada T-T

Takie pt dropilem w czasie 1celki od bp...
new future.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2023 dnia: Październik 28, 2010, 10:41:36 pm »
a ja takim pt łuczników dropilem pt magów z celka od OL-a,takie pieprzenie tak czy siak jest offtop.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2024 dnia: Październik 28, 2010, 11:48:05 pm »
pierdolenie o szopenie, ja pt bh bilem wasze pt razem wziete