Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382626 razy)

  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2325 dnia: Luty 09, 2012, 07:34:47 pm »
10? a on byl wbijany na 10 tylko zawsze? mi sie wydawalo ze 30
teraz max to 20.
30 było a teraz własnie nie wiem . Defro ty masz Tyra z glada? Może kiedyś potestujemy jak to wygląda w wolnej chwili , ile to daje i jak się sprawdza? Ciekawe jak wygląda szansa enchantu tego ile % .


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2326 dnia: Luty 26, 2012, 11:12:17 am »
W interludzie bonus z epikow na critical dmg (aq, baium) dawał bonus do krytyków ze skilli czy nie?


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2327 dnia: Luty 26, 2012, 11:44:54 am »
nie liczac blow'ow daggerow to nie i nigdy czegos takiego nie bylo  :o


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2328 dnia: Luty 26, 2012, 03:57:08 pm »
No tak mi sie wydawało ale gladem nigdy na interludzie nie grałem więc wolałem spytać.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2329 dnia: Kwiecień 21, 2012, 05:10:49 pm »
Jak teraz Gladiatorzy sobie radzą drodzy panowie ? Na tych najnowszych kronikach. Przestałem grać na Gracii part 2 więc trochę jak myślę mnie ominęło :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2330 dnia: Kwiecień 21, 2012, 05:12:26 pm »
gladiator (jak i berserker, warsmith, warlord, destroyer, tyrant) jest teraz od 85 jako Tyr Warrior i różnią się tylko skillami rasowymi
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2331 dnia: Kwiecień 21, 2012, 05:44:07 pm »
Jesli chodzi o H5 to gladiotor to kosa

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2332 dnia: Kwiecień 21, 2012, 05:48:56 pm »
o ile nei natrafi na party operujące mana burnem, wtedy glad jest słabiutki.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2333 dnia: Kwiecień 22, 2012, 12:31:33 pm »
o ile nei natrafi na party operujące mana burnem, wtedy glad jest słabiutki.
Jak każdy inny dd bez many  :o


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2334 dnia: Kwiecień 22, 2012, 01:05:58 pm »
tyrek deska daje rade:D póki sa limity

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2335 dnia: Kwiecień 22, 2012, 01:48:30 pm »
nawet dagger bez many może COŚ zrobić (duall daggery i cancel buffów na max atack speedzie i crit rate). Glad bez many może usiąść i nic nie robić. 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2336 dnia: Kwiecień 22, 2012, 10:05:25 pm »
dante palil soe do ch

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2337 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:25:33 am »
Dante powalał ludzi samą swoją obecnością na polu walki ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2338 dnia: Maj 27, 2012, 02:55:37 pm »
Witam
od niedawna gram gladem i prosilbym o fachowa pomoc odnośnie tej postaci bo mam pare watpliwosci
a wiec tak kronika H5 tak dla jasnosci  od razu zastrzegam ze chce zrobic postac typowo pod pvp

1. Dye  +4 Str +4 Con -8 Dex ale to standard i teraz polecono mi +4 wit - 4 int z tego co zaobserwowalem dodanie do wita zmniejszylo reus masowek o ok 0,5 sec nie wiem czy zostawic wita czy dodac jeszcze do str  osobiscie bym zostawil ze wzgledu na lepszy reus
2. set mam moiraia ale uwazam ze vesper noble fund bedzie lepszy mimo braku rezista na stuna ze wzgladu na p def i p atk
3. duale i tu mam najwiekszy dylemat bo nie do konca rozumiem jak dziala might w vesperach fundach http://base.l2j.ru/index.php?p=2&id=16150 czy dodaje do bazowych statystyk postaci czy duali bo jesli duali to maja wtedy 533 p atk i sa lepsze od eternali  czy to lipa i lepiej skladac periele
4. skile tu mam tylko 1 problem masowki czy enchantowac pod element czy duel  który enchant daje wiekszy dmg
5. certy spiryt/ud/ceelka  i z 65 70 lvl nie wiem czy dodawac wszystko do m defa czy jak mi polecono dodac do p atk p defa i m defa po 2 bo ponoc do 2 najwiecej dodaje a potem kazdy nastepny + to lipa

« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2012, 02:59:18 pm wysłana przez Waldi90 »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2339 dnia: Maj 27, 2012, 07:10:24 pm »
Witam
od niedawna gram gladem i prosilbym o fachowa pomoc odnośnie tej postaci bo mam pare watpliwosci
a wiec tak kronika H5 tak dla jasnosci  od razu zastrzegam ze chce zrobic postac typowo pod pvp

1. Dye  +4 Str +4 Con -8 Dex ale to standard i teraz polecono mi +4 wit - 4 int z tego co zaobserwowalem dodanie do wita zmniejszylo reus masowek o ok 0,5 sec nie wiem czy zostawic wita czy dodac jeszcze do str  osobiscie bym zostawil ze wzgledu na lepszy reus
2. set mam moiraia ale uwazam ze vesper noble fund bedzie lepszy mimo braku rezista na stuna ze wzgladu na p def i p atk
3. duale i tu mam najwiekszy dylemat bo nie do konca rozumiem jak dziala might w vesperach fundach http://base.l2j.ru/index.php?p=2&id=16150 czy dodaje do bazowych statystyk postaci czy duali bo jesli duali to maja wtedy 533 p atk i sa lepsze od eternali  czy to lipa i lepiej skladac periele
4. skile tu mam tylko 1 problem masowki czy enchantowac pod element czy duel  który enchant daje wiekszy dmg
5. certy spiryt/ud/ceelka  i z 65 70 lvl nie wiem czy dodawac wszystko do m defa czy jak mi polecono dodac do p atk p defa i m defa po 2 bo ponoc do 2 najwiecej dodaje a potem kazdy nastepny + to lipa
1. Wita nie wplywa na re use. No chyba ze grasz na l2joke to inna psrawa. Na offie lepiej dac + 5 str bo to wplywa na crita z masowki. Zeby zmiejszyc minimalnie re use nalezy zasosowac trik. Wrzucic skilla w macro.  Wtedy skraca sie nie tyle re use skila co animacja skilla i szybciej działa.
2. Najlpiej miec moraia i vespera. Morai fundation da +10,4 % p ataku chyba wiec nie kiepsko.
3. najlepiej nosić Eternale>Perile>Vesper. Kazdy z nich ma +10 % pvp bonusu o ile wsadzisz do nich PVP moda i kolejny bonus za +4.
4.Masowki element. Tlumaczone było wyżej. Ale skoro duel daje wiekszy dmg to po co pytasz.
5. Ja wolalbym Haste/Celka/Spiryt. Ud daje raptem 200-300 p def m def. Niewiele. A haste wplyanie na szybkosc casta masowki.
Skille brac raczej +6xmdef. Ale skoro u Ciebie kazdy kolejny emergency daje lipe to jak uwazasz.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2340 dnia: Maj 27, 2012, 08:12:16 pm »
Cytuj
1. Wita nie wplywa na re use. No chyba ze grasz na l2joke to inna psrawa. Na offie lepiej dac + 5 str bo to wplywa na crita z masowki. Zeby zmiejszyc minimalnie re use nalezy zasosowac trik. Wrzucic skilla w macro.  Wtedy skraca sie nie tyle re use skila co animacja skilla i szybciej działa.
2. Najlpiej miec moraia i vespera. Morai fundation da +10,4 % p ataku chyba wiec nie kiepsko.
3. najlepiej nosić Eternale>Perile>Vesper. Kazdy z nich ma +10 % pvp bonusu o ile wsadzisz do nich PVP moda i kolejny bonus za +4.
4.Masowki element. Tlumaczone było wyżej. Ale skoro duel daje wiekszy dmg to po co pytasz.
5. Ja wolalbym Haste/Celka/Spiryt. Ud daje raptem 200-300 p def m def. Niewiele. A haste wplyanie na szybkosc casta masowki.
Skille brac raczej +6xmdef. Ale skoro u Ciebie kazdy kolejny emergency daje lipe to jak uwazasz.

1, 2 ,5 pkt dzieki za rade ale
 3 chodzi mi o porownanie vespa funda z bonusem p atk [ktory nie wiem na jakiej zasadzie dziala  "http://base.l2j.ru/index.php?p=2&id=16150"] i periela. Ktore duale sa lepsze ?
4  chodzilo mi o to ktory enchant masowek daje wiekszy dmg  pod element czy pod duel [mozliwe ze to pytanie bylo wczesniej ale nie bylem pewny co do kroniki co do ktorej byly wypowiedzi]


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2341 dnia: Maj 27, 2012, 09:09:25 pm »
Cytuj
1. Wita nie wplywa na re use. No chyba ze grasz na l2joke to inna psrawa. Na offie lepiej dac + 5 str bo to wplywa na crita z masowki. Zeby zmiejszyc minimalnie re use nalezy zasosowac trik. Wrzucic skilla w macro.  Wtedy skraca sie nie tyle re use skila co animacja skilla i szybciej działa.
2. Najlpiej miec moraia i vespera. Morai fundation da +10,4 % p ataku chyba wiec nie kiepsko.
3. najlepiej nosić Eternale>Perile>Vesper. Kazdy z nich ma +10 % pvp bonusu o ile wsadzisz do nich PVP moda i kolejny bonus za +4.
4.Masowki element. Tlumaczone było wyżej. Ale skoro duel daje wiekszy dmg to po co pytasz.
5. Ja wolalbym Haste/Celka/Spiryt. Ud daje raptem 200-300 p def m def. Niewiele. A haste wplyanie na szybkosc casta masowki.
Skille brac raczej +6xmdef. Ale skoro u Ciebie kazdy kolejny emergency daje lipe to jak uwazasz.

1, 2 ,5 pkt dzieki za rade ale
 3 chodzi mi o porownanie vespa funda z bonusem p atk [ktory nie wiem na jakiej zasadzie dziala  "http://base.l2j.ru/index.php?p=2&id=16150"] i periela. Ktore duale sa lepsze ?
4  chodzilo mi o to ktory enchant masowek daje wiekszy dmg  pod element czy pod duel [mozliwe ze to pytanie bylo wczesniej ale nie bylem pewny co do kroniki co do ktorej byly wypowiedzi]
3. Nie wiedzialem o takim bonusie. No ale jesli w vesper found wyjdzie wiecej to je bierz. Skoro maja miec Might 3 tzn ze bonus do p ataku stały chyba.
4. Raczej element IMO

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2342 dnia: Maj 27, 2012, 09:18:07 pm »
wlasnie o to chodzi ze nie wiem na jakiej zasadzie dziala ten bonus z tego co pisze dodaje 51.26 p atk ale nie wiem czy do statow duali czy do glownych


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2343 dnia: Maj 27, 2012, 09:36:24 pm »
raczej napewno do duali.
Morai fundation daje wlasnie takie szczatkowe bonusy. Rekawiczki (nie znam dokladnych warotści) np +3,4 % p ataku i tyle tez dodaje do głównego konta. Ale czy eternale nie będa miały wiecej p ataku? Nawet jesli nie sa foundation. Bo chyba maja koło 540.

2 plusy za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 04:51:52 pm wysłana przez Apocalyptik »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2344 dnia: Maj 27, 2012, 09:42:46 pm »
eternale maja 532 p atk z tu jesli jest jak mowisz ze do daje do duali to wychodzi 533   ale nie mam pojecia juz z tym bonusem


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2345 dnia: Maj 29, 2012, 08:45:00 pm »
wlasnie o to chodzi ze nie wiem na jakiej zasadzie dziala ten bonus z tego co pisze dodaje 51.26 p atk ale nie wiem czy do statow duali czy do glownych
do statów głównych. Imo Eternale/Periely o wiele lepsze od Vesperów found.
A co do certów to haste załącza się tylko podczas regularnego ataku o ile się nie mylę, zatem w przypadku glada niewiele Ci on da. Imo Celka/UD/spirit. UD na oly owszem kopa nie daje, ale na mpvp świetna sprawa, daje bardzo fajne rezultaty. Jeżeli interesuje Cię tylko olympiada, to możesz dać sobie resist trait/Boost CP zamiast UD.
A emergent certy ja brałbym jednak 6x na p atk.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2346 dnia: Lipiec 11, 2012, 08:22:15 am »
Haste zawsze się przyda do expa, gdzie na dV moby mają weaknessa, a wtedy nawet  glad dobrze bije z liścia.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2347 dnia: Lipiec 11, 2012, 03:24:54 pm »
Haste zawsze się przyda do expa, gdzie na dV moby mają weaknessa, a wtedy nawet  glad dobrze bije z liścia.
Ale glad to jednak postać na open pvp, nie na expa.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2348 dnia: Lipiec 11, 2012, 08:45:43 pm »
emergent certy tylko 6x m.def


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #2349 dnia: Lipiec 18, 2012, 04:40:04 pm »
Szybkie pytanko, gdzie najlepiej farmić gladem żeby sie dorobić w miare sprzętu? mam na myśli farmę 76+ na H5