Witaj
Gość

Wątek: QQ  (Przeczytany 10913 razy)

  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: QQ
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:15:33 pm »
nf ma cla ktory kompletnie nie ogarnia wiec czego sie dziwic ze im zgraja NOOBOW  zabrala zamek  :o

zerg>all

Moze by zawiazac koalicje przeciwko ETC i pokazać im co mozna z nimi robic ;D? Moje idealistyczne marzenie. Fuzja wszystkich polskich klanow i zawiazanie strong ally <3 juz czuje te pvp o epiki <3


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: QQ
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:16:47 pm »
nf ma cla ktory kompletnie nie ogarnia wiec czego sie dziwic ze im zgraja NOOBOW  zabrala zamek  :o

zerg>all

Moze by zawiazac koalicje przeciwko ETC i pokazać im co mozna z nimi robic ;D? Moje idealistyczne marzenie. Fuzja wszystkich polskich klanow i zawiazanie strong ally <3 juz czuje te pvp o epiki <3

Polskie klany zawsze się nap******** między sobą i nie sądzę aby miało to się zmienić.
Pzdr, Widel



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: QQ
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:31:29 pm »
Nie zrobisz strong pl ally bo nie ma strong pl klanów, sad but true. Sorrow moze coś pokaże.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: QQ
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:34:09 am »
zróbcie spisek przeciwko ETC  :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: QQ
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:56:42 am »
I co wy chcecie zrobic ze swoim 81 max 82 levelem zrobionym na varce/ketrze + bez hero + bez epiców + bez dynasty setów. Jedno tylko top const pt z ETC (party Lire) jest warte jakies 5 party ludzi z 7x levelem. A ETC ma tych const wiecej (3 melee grp i 3 mage grp z tego co pamietam ze 2 tygodnie od kiedy poszedl /quit). Teraz jak doszly im jeszcze vesper weapony (Vesper thrower to jak +12 DB) to GL z waszymi smiesznymi s grade bez SA. ETC outfarmiło wszystkich jak sie da tylko. Dead, 1 sided servur.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: QQ
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2009, 03:08:38 am »
Inni też farmią S80 i nie tylko oni mają S80, zobaczymy jak się to rozwinie.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

Odp: QQ
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2009, 09:18:59 am »
nf ma cla ktory kompletnie nie ogarnia wiec czego sie dziwic ze im zgraja NOOBOW  zabrala zamek  :o

zerg>all

Moze by zawiazac koalicje przeciwko ETC i pokazać im co mozna z nimi robic ;D? Moje idealistyczne marzenie. Fuzja wszystkich polskich klanow i zawiazanie strong ally <3 juz czuje te pvp o epiki <3
I bez fuzji na aq/zakena mozna sie etc bez problemowo wjebac.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: QQ
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 02, 2009, 05:34:30 pm »
Spisek polskich klanów hahaha, a to dobre :)

Polski klan z zagranicznym się dogada,
Zagraniczne z zagranicznymi dogadują się bez problemu....

Niestety jak jest polskie ally, to jeden zły tekst do drugiej osoby, jazda i koniec :D
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: QQ
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:45:05 pm »
I to jest ta slabosc nad ktora tam ubolewam :< A pierdolic to. Myslicie ze jakies ally z serva ma szanse zastapic ETC w najblizszym czasie :D? znudzil mi sie ich crest na słupie hero xd


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: QQ
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:47:17 pm »
imo redcross, ayotechy i sorrow, tylko musieliby ich zergiem póki co brać :d


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: QQ
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 08, 2009, 01:01:37 pm »
nf ma cla ktory kompletnie nie ogarnia wiec czego sie dziwic ze im zgraja NOOBOW  zabrala zamek  :o

Nie ma to jak mała ciota wypowiadajaca sie na temat o jakim nie ma zielonego pojęcia ;p
Btw ten Valinor czy jak mu tam w sygnaturze to jakis selfownage? Slyszałem ze grupa płaczków żydowskich zakładała ten serv. To jak to było?

I co wy chcecie zrobic ze swoim 81 max 82 levelem zrobionym na varce/ketrze + bez hero + bez epiców + bez dynasty setów. Jedno tylko top const pt z ETC (party Lire) jest warte jakies 5 party ludzi z 7x levelem. A ETC ma tych const wiecej (3 melee grp i 3 mage grp z tego co pamietam ze 2 tygodnie od kiedy poszedl /quit). Teraz jak doszly im jeszcze vesper weapony (Vesper thrower to jak +12 DB) to GL z waszymi smiesznymi s grade bez SA. ETC outfarmiło wszystkich jak sie da tylko. Dead, 1 sided servur.

umarł server niech żyje server, jednego [Ciach] mniej na liczniku jak mniemam :)

//Rickert
Obrażanie innych użytkowników, jest zabronione - Ostrzeżenie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2009, 03:15:55 pm wysłana przez Rickert »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: QQ
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 08, 2009, 02:37:05 pm »
nf ma cla ktory kompletnie nie ogarnia wiec czego sie dziwic ze im zgraja NOOBOW  zabrala zamek  :o

Nie ma to jak mała ciota wypowiadajaca sie na temat o jakim nie ma zielonego pojęcia ;p
Btw ten Valinor czy jak mu tam w sygnaturze to jakis selfownage? Slyszałem ze grupa płaczków żydowskich zakładała ten serv. To jak to było?

I co wy chcecie zrobic ze swoim 81 max 82 levelem zrobionym na varce/ketrze + bez hero + bez epiców + bez dynasty setów. Jedno tylko top const pt z ETC (party Lire) jest warte jakies 5 party ludzi z 7x levelem. A ETC ma tych const wiecej (3 melee grp i 3 mage grp z tego co pamietam ze 2 tygodnie od kiedy poszedl /quit). Teraz jak doszly im jeszcze vesper weapony (Vesper thrower to jak +12 DB) to GL z waszymi smiesznymi s grade bez SA. ETC outfarmiło wszystkich jak sie da tylko. Dead, 1 sided servur.

umarł server niech żyje server, jednego gejucha mniej na liczniku jak mniemam :)

Człowieku, wartośc merytoryczna twoich postów jest znikoma, a w dodatku obrażasz innych co jest niezgodne z regulaminem.

Take it easy, to tylko gra uważaj bo ci żyłka pierdnie :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: QQ
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 08, 2009, 11:21:02 pm »
Ciekawe ally dzisiaj powstalo, z 4businnes i meaow, moze w koncu bedzie warback i cos powalcza. Wczoraj kilka ciekawych pvp mielismy w tym z Nofear 3v2 pt (Lire + Jacky pt) i powiem szczerze ze pare osob od nas padlo. Jestem swierzy w const Lire i nie moge na razie poflejmowac sie bardziej noi sie oswajam z polityka i nowa dla mnie kronika ale znajomi mi pomagaja i juz widze ze jest jeszcze szansa na troche zabawy, oby ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: QQ
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 09, 2009, 01:18:04 am »
Ciekawe ally dzisiaj powstalo, z 4businnes i meaow, moze w koncu bedzie warback i cos powalcza. Wczoraj kilka ciekawych pvp mielismy w tym z Nofear 3v2 pt (Lire + Jacky pt) i powiem szczerze ze pare osob od nas padlo. Jestem swierzy w const Lire i nie moge na razie poflejmowac sie bardziej noi sie oswajam z polityka i nowa dla mnie kronika ale znajomi mi pomagaja i juz widze ze jest jeszcze szansa na troche zabawy, oby ;p

Owszem :), Jak będzie 3sided to się fajnie pobawimy:D
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: QQ
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 09, 2009, 10:37:26 pm »
4buissnes... klan nowy, nie chce miec z nimi war jak z miałami, bo raz ze mam tam kolege, a dwa ze s to chyba wszyscy maja ; o
btw. forgotten x2, draco bow  failed :< zle tym krafterom na miescie z oczu patrzy ;p


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: QQ
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 15, 2009, 03:09:58 pm »
nf ma cla ktory kompletnie nie ogarnia wiec czego sie dziwic ze im zgraja NOOBOW  zabrala zamek  :o

za to ty jestes pro clem ktory niszczy w 1 pt wszystkie servery, nie znasz Demonosa, nie wiesz jak prowadzi klan to sie dzieciaku niewypowiadaj, a co do zgraji nobow to masz racje, tylko ta zgraja noobow wylizala dupe ETC i zamek maja tylko i wylacznie dzieki ETC, sami vs NF to padali jak kaczki na strzelnicy


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: QQ
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 15, 2009, 07:25:34 pm »
nf ma cla ktory kompletnie nie ogarnia wiec czego sie dziwic ze im zgraja NOOBOW  zabrala zamek  :o

za to ty jestes pro clem ktory niszczy w 1 pt wszystkie servery, nie znasz Demonosa, nie wiesz jak prowadzi klan to sie dzieciaku niewypowiadaj, a co do zgraji nobow to masz racje, tylko ta zgraja noobow wylizala dupe ETC i zamek maja tylko i wylacznie dzieki ETC, sami vs NF to padali jak kaczki na strzelnicy


Dokładnie, Maniac ty już naprawdę powinieneś skasować konto na tym forum, bo twoje posty są takie, że aż:

Strach się bać co jeszcze nam napiszesz
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: QQ
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:21:39 am »
Maniac + 1 byłem w tym clanie przez 1 dzien i stwierdam że to jest zgraja nobów


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: -1

Odp: QQ
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 23, 2009, 12:29:07 pm »
Przez jeden dzień to ty mogłes sie dowiedzieć...


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: QQ
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:03:23 pm »
NIE CHCIELI DAC ITEMQW NA START :((((((


btw gf NF dzisiaj na baiumie, wiecej nam klopotow zrobili niz meow.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: QQ
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 28, 2009, 07:27:11 am »
Największy minus NF to lol clan craft :d


  • Wiadomości: 229

  • Pochwał: -1

Odp: QQ
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 28, 2009, 11:10:40 am »
Z tym, ze oni myslą ze clan craft jest zajebisty ;).
Pamiętam jak plakali na AQ, że u nas jedni biegają w S grade, a inny w A grade. lol
w8ing for rpg club 5x.
-----------------------------
League of Legends
Shaco.
Ashe.
Master Yi.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: QQ
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:45:45 pm »
Z tym, ze oni myslą ze clan craft jest -_-'isty ;).
Pamiętam jak plakali na AQ, że u nas jedni biegają w S grade, a inny w A grade. lol


Takich ludzi to kurwa do klanów nie przyjmować...

Przekładać jakieś chujowe piksele nad ludzi ...
System kraftu o czym tym chłopie piszesz ...


Bardzo spoko cl(niestety nie chciało mi się na rpg już grać/święta) ... vcl także..


Nie płaczcie.. problem tam z kraftem jest dla randomów jak w tym klanie 80% ludzi to const party(odłamki klanów)  z wrath/bfdr i paru innych

Jakoś problemów z itemkami nie ma, jak się wykarzesz pewno też dostaniesz... recka s też można dostać..


No, ale wchodzi jeden z drugim do klanu z tekstem "Siema Zi0male gdzie mój secik s gr?"
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 229

  • Pochwał: -1

Odp: QQ
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 28, 2009, 01:06:44 pm »
Po pierwsze nie ja wspomnialem o clan crafcie w NF. Natomiast opisałem sytuacje ETC vs NF. Jak ich wbilismy w ziemie, a potem leżeli i płakali. Co drugi to wymyślał, że u nas jest 'chujowy' system craftingu i że leader ma reszte w dupie, a tu z0nk bo tam sobie kazdy sam crafcil, tzn w const. grupach + itemki z epików, które rozdawał leader.
w8ing for rpg club 5x.
-----------------------------
League of Legends
Shaco.
Ashe.
Master Yi.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: QQ
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 28, 2009, 01:54:07 pm »
Kolejny obrońca NF, kto tu mówi o itemkach S, zapytajmy się lepiej jak tam u was sprawa S80 wygląda?