Witaj
Gość

Wątek: L2w  (Przeczytany 22612 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: L2w
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2010, 08:41:51 pm »
to gl w szukaniu, jak dla mnie to jeszcze troche poszukacie, moze za pare miesiecy bedzie taki walker, a tak w ogole to rpg club ma zmienic maszyne ta? tzn x30 cos tam mial juz nie miec ss lagow od jakiegos tam czasu tylko nie wiem od kiedy :>?



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: L2w
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2010, 08:47:50 pm »
Tylko nie wiem Sebal czy OOG da rade uruchomic na rpg club. Podobno tlyko IG dzialaja


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:04:44 pm »
ciekawe po co wam l2w ;o


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: L2w
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:08:30 pm »
ciekawe po co wam l2w ;o

OMGWTFNOOBQQ xD

Do botowania. A po co innego?

Tylko nie wiem Sebal czy OOG da rade uruchomic na rpg club. Podobno tlyko IG dzialaja

Właśnie coś nie chce... a może przez l2net'a da radę :>?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:28:12 pm »
no to GL ;)


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 1

Odp: L2w
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:41:00 pm »
L2 IG działa .
<a href=http://img165.imageshack.us/img165/6799/clanmember2qo9wh5.jpg">
</a>


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: L2w
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:54:12 pm »
probowalem l2 neta...

czeste crashe i brak mozliwosci targetowania/bicia jak w przypadku OOG walkera czy tez ich OOG W Trader bota


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: L2w
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2010, 10:02:55 pm »
ciekawe po co wam l2w ;o
Do botowania. A po co innego?

Zarabianie i exp na x30 jest banalny, po co to botować?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

  • So cute
Odp: L2w
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2010, 10:18:49 pm »
ciekawe po co wam l2w ;o
Do botowania. A po co innego?

Zarabianie i exp na x30 jest banalny, po co to botować?

Bo to są nuby co nawet do sapera potrzebują cheatów, które pokażą gdzie są miny.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2w
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:10:37 am »
jak ktos ma l2w rpg-club full working prosze o linka na pm
me too..


Btw. Jak dla mnie to chlopak dobrze pisze boty przeszkadzaja w grze, w czym przeszkadzaja Ci dzieci na shoutach? Wystarczy ich poprostu olac i dziecko juz sie zamknie, PK to czesc l2 sam jak dlugo expie, i mi sie to nudzi to wole kogos pk'nac/pvp sobie naliczyc niz tylko farmic farmic i farmic
P.S. Napisalem zeby mi ktos  podal takiego walkera, bo  cos nie wierze ze ktos na tym forum go ma  :oops:

No i kogo pkniesz? Party bota? podbiegnie gościu mainem z 10x lepszym sprzętem podbiegnie i Ciebie z twoim boxem pknie
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: L2w
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:41:06 am »
jak ktos ma l2w rpg-club full working prosze o linka na pm
me too..


Btw. Jak dla mnie to chlopak dobrze pisze boty przeszkadzaja w grze, w czym przeszkadzaja Ci dzieci na shoutach? Wystarczy ich poprostu olac i dziecko juz sie zamknie, PK to czesc l2 sam jak dlugo expie, i mi sie to nudzi to wole kogos pk'nac/pvp sobie naliczyc niz tylko farmic farmic i farmic
P.S. Napisalem zeby mi ktos  podal takiego walkera, bo  cos nie wierze ze ktos na tym forum go ma  :oops:

No i kogo pkniesz? Party bota? podbiegnie gościu mainem z 10x lepszym sprzętem podbiegnie i Ciebie z twoim boxem pknie
grasz end game d grade?
Ru off > Lancer > BD > 70 lvl  24/7 on
RPG Club > New World  > sh


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2w
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:54:37 am »
jak ktos ma l2w rpg-club full working prosze o linka na pm

Tak to można sobie gadać nonstop.

Ty masz broń s+set a, a ktoś bron s+set s+++ + atrii i uj
me too..


Btw. Jak dla mnie to chlopak dobrze pisze boty przeszkadzaja w grze, w czym przeszkadzaja Ci dzieci na shoutach? Wystarczy ich poprostu olac i dziecko juz sie zamknie, PK to czesc l2 sam jak dlugo expie, i mi sie to nudzi to wole kogos pk'nac/pvp sobie naliczyc niz tylko farmic farmic i farmic
P.S. Napisalem zeby mi ktos  podal takiego walkera, bo  cos nie wierze ze ktos na tym forum go ma  :oops:

No i kogo pkniesz? Party bota? podbiegnie gościu mainem z 10x lepszym sprzętem podbiegnie i Ciebie z twoim boxem pknie
grasz end game d grade?
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2010, 01:10:47 am »
hellsign czy ty zyjesz w c2 czy na jakims chińskim officialu ??  myslisz ze tu kolesie na rpg mają party botow popuszczane i protektorów ?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2w
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 10, 2010, 01:16:40 am »
hellsign czy ty zyjesz w c2 czy na jakims chińskim officialu ??  myslisz ze tu kolesie na rpg mają party botow popuszczane i protektorów ?


na x30 grałem i wiem jak jest.

Party? są ludzie co mają po parę full pt odpalonych, z tutaj obecnych to cossho pisał o pt botów.

Gwarantuję, że na x30 możesz mieć 9postaci na bocie miesiąc online z ingerencją 1h/dzień i bana nie dostaniesz.

Gdzie tutaj uczciwość? Normalny gracz nie ma potem szans... ubij bota w cata czy cuś zaraz jakaś dupa w s++ przyleci i koniec.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 10, 2010, 02:10:43 am »
jak widzisz party botow to robisz frapsa...

bajki troche opowiadasz ale dobra, mozesz botowac nawet na x5...

to jak ty grasz ?? ze ludzie biegaja w S i sa tacy straszni? w C/B grade ??


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: L2w
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 10, 2010, 08:17:58 am »
są ludzie co mają po parę full pt odpalonych, z tutaj obecnych to cossho pisał o pt botów.

Hmm? Gdzie niby tak pisałem? Grałem na x30 trochę i nie widziałem typowego bottraina ani razu.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: L2w
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:11:41 am »
są ludzie co mają po parę full pt odpalonych, z tutaj obecnych to cossho pisał o pt botów.

Hmm? Gdzie niby tak pisałem? Grałem na x30 trochę i nie widziałem typowego bottraina ani razu.

+1 również gram juz ponad miesiac na RPG-Club i typowego bot traina nie spotkałem. HellSign coś kręcisz, może zaraz wyskoczysz że ETC stawia bota na green spocie HB :d


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2w
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:38:10 am »
są ludzie co mają po parę full pt odpalonych, z tutaj obecnych to cossho pisał o pt botów.

Hmm? Gdzie niby tak pisałem? Grałem na x30 trochę i nie widziałem typowego bottraina ani razu.

+1 również gram juz ponad miesiac na RPG-Club i typowego bot traina nie spotkałem. HellSign coś kręcisz, może zaraz wyskoczysz że ETC stawia bota na green spocie HB :d

Ktoś pisał, przelecieć wszystkie topici w dziale rpg-cluba.

Coshoo scry w takim wypadku to nie ty.

Co krece? Sam mialem tak traina ustawionego inni tak samo, etc juz nie botuje bo nie ma po co...


Na dyna/s84 nie moga botowac bo sie nie da, na epicki/kry tez nie. Recki s? phii to ot tak dla zabawy.
Botowali na starcie i to im bardzo duzo dalo, zreszta tez botuje, zreszta zobaczycie sami.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:42:09 am »
Grałem tam od pocatku przez 2 miechy wszytskie katy byly zawalone botami bo tam dropily a grade full wiec kasa byl ostra... I nie pitolcie ze nie ma botow :P


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: L2w
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:53:19 am »
Boty jak boty, rządził ten lag, który powodował możliwość ++ ench skili i inne ciekawe rzeczy :D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:10:32 pm »
nervoson tak, na poczatku serwera to nawet nei bylo rules odnosnie botowania i duala, poza tym przy 200 online to mogles sobie bota postawic w varka village i farmic S recki


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:16:41 pm »
Jak online byl 1.5k-1.7k w polowie października.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2w
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:42:38 pm »
Jak online byl 1.5k-1.7k w polowie października.

+1

Teraz jest 2200 online, załóżmy, że nikt nie ma dualboxa to z tego licznika i tak trzeba z 500-900 odjąć ...

w samych katach jest z 300 botów...
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: L2w
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:54:44 pm »
chyba tylko takie hellsingi botuja w cata, gdzie cały serwer biega juz w S grade a oni w B ;(


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: L2w
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 10, 2010, 02:30:45 pm »
Hm no nie wiem przez ostatnie kilka dni siedzimy naszym pt w FP/DO i gleboko i zywego ducha nie widac.