Witaj
Gość

Wątek: nowa stronka rpg  (Przeczytany 9901 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2010, 01:09:45 am »
gratz mi hirol, a nie pierniczycie o antybocie ktorego nigdy nie bedzie na rpg :)

najlepszym antybotem są admini współpracujący z serwerem skąd wiesz ze tak nie będzie ?
lol selfowned

why ? np. dla mnie selfowned to tracenie czasu na dexie
no lepiej grać z botami  :o
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2010, 01:10:18 am »
gratz mi hirol, a nie pierniczycie o antybocie ktorego nigdy nie bedzie na rpg :)

najlepszym antybotem są admini współpracujący z serwerem skąd wiesz ze tak nie będzie ?

to sie nie sprawdza na zadnym servie
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 01, 2010, 01:10:41 am »
dobrze ze na dexie botow nie ma.....


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2010, 01:13:59 am »
gratz mi hirol, a nie pierniczycie o antybocie ktorego nigdy nie bedzie na rpg :)

najlepszym antybotem są admini współpracujący z serwerem skąd wiesz ze tak nie będzie ?

to sie nie sprawdza na zadnym servie
co tu się ma nie sprawdzać ?



+ aktywni gmi którzy sprawdzają raporty ?

nie chodzi mi o raport na forum tak jak na dexie.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 01, 2010, 01:16:03 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów
na dexie miśq jest auto ban  :shock:
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 01, 2010, 01:18:26 am »
dobrze ze na dexie botow nie ma.....

mam zaje...ubaw jak codziennie na forum powstaje milion topicow "why im banned" etc etc

co z tego ze odpalisz bota (w krotce pewnie juz nie odpalisz) jak i tak po 3 uruchomieniu dostaniesz bana?

@pardi na offie tez jest system petycji, a ludzie jak botowali tak botuja
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 01, 2010, 01:20:21 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów

chyba pączuszku nie wiesz jak to działa. Nie sprawdza się każdego zawiadomienia. Np jeden koleś został zraportowany przez ~20 chłopa to się go sprawdza i całe party bana dostaje. A gwarantuje Ci ze raportować będzie każdy
wystarczy ze będzie to działać tak jak na offie. Co chwile banhammer i odechce się botowac.

@Razcostam ale... na offie ciagna z tego kase. Zobacze teraz na teona ile jest botow jak ja grałem jeszcze to bot gonił bota i napierdalał bote teraz z tego co mi piszą mówią po banowaniu hero leadera Xów botowac normalnym graczom się odechciało. Boty zawsze będa pisane i banowane na dexa nikt nie pisze bota bo sie nie chce. Na rpg działa bo jest ten sam co na offie za czasów Graci Final więc nie ma problemu go odpalić. Wystarczy ze zrobią mały update zakłamujący pakiety etc i będzie identycznie jak na dexie. Do czasu kiedy komuś się nie chce tego rozpracować.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 01:24:21 am wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 01, 2010, 01:22:35 am »
W ogóle Pardi przecież ty quitniesz tydzień po stracie a tak zaciekle bronisz rpg przed fanboyami dexa. Na Lineage2Polska byleś jak NightBird tego forum (co tydzień nowy low rate), tylko z Ciebie zawsze było więcej śmiechu bo do każdego z tych low rate, do których podchodzisz robisz nowa sygne :D

sry ale nie mogłem się powstrzymać.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 01, 2010, 01:24:15 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów

chyba pączuszku nie wiesz jak to działa. Nie sprawdza się każdego zawiadomienia. Np jeden koleś został zraportowany przez ~20 chłopa to się go sprawdza i całe party bana dostaje. A gwarantuje Ci ze raportować będzie każdy
wystarczy ze będzie to działać tak jak na offie. Co chwile banhammer i odechce się botowac.
słabo znasz życie i ludzką złośliwość skoro wierzysz w takie cuda;]
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 01, 2010, 01:25:09 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów

chyba pączuszku nie wiesz jak to działa. Nie sprawdza się każdego zawiadomienia. Np jeden koleś został zraportowany przez ~20 chłopa to się go sprawdza i całe party bana dostaje. A gwarantuje Ci ze raportować będzie każdy
wystarczy ze będzie to działać tak jak na offie. Co chwile banhammer i odechce się botowac.
słabo znasz życie i ludzką złośliwość skoro wierzysz w takie cuda;]
nie kazdy nazywa sie catalin i ma wszystko w dupie/nie potrafi nic......


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 01, 2010, 01:25:55 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów
na dexie miśq jest auto ban  :shock:
@up max 50/h to i tak duzo ale 2 adminow stykie przynajmniej do czasu kiedy zrobią system anti bot. A ze zrobią jest pewne. Głowny admin jest przynajmniej 2-3 razy mądrzejszy od nie wiem dajmy na to catalin'a sam zablokował oog w ten sposob ze działają funkcje ktore sam chciał zeby działały.. ( auto attack/ buff party/ patchin / skrypty nie działaja) i to nie w taki sposob ze zmienił cos w plikach klienta tylko cos zrobil w plikach servera, a ze l2 oracle działa (na swój zajebisty sposob) to już chyba tylko ich przeoczenie... w kazdym bądz razie lepiej jest moim zdaniem likwidować przyczyne niz skutek - zamiast banować boty uniemożliwić im wjazd na server... i powtorze jeszcze raz jestem przekonany w 99% ze zrobią anty bot system....  bo to jest też w ich interesie.



  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 01, 2010, 01:28:20 am »
W ogóle Pardi przecież ty quitniesz tydzień po stracie a tak zaciekle bronisz rpg przed fanboyami dexa. Na Lineage2Polska byleś jak NightBird tego forum (co tydzień nowy low rate), tylko z Ciebie zawsze było więcej śmiechu bo do każdego z tych low rate, do których podchodzisz robisz nowa sygne :D

sry ale nie mogłem się powstrzymać.

bo grałem na loltezzach i innych chujach kiedy od czasu Paradise nie było żadnego serwera który by mnie jakoś przyciągną na dłuższy czas. Sygne robiłem bo lubię się ps bawić i nie widze w tym nic dziwnego o0 jak rpg wypali to na pewno spedze tam więcej czasu a jak będzie fail to bb l2 welcome again cs1.6 na poważnie.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 01, 2010, 01:30:29 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów
na dexie miśq jest auto ban  :shock:
@up max 50/h to i tak duzo ale 2 adminow stykie przynajmniej do czasu kiedy zrobią system anti bot. A ze zrobią jest pewne. Głowny admin jest przynajmniej 2-3 razy mądrzejszy od nie wiem dajmy na to catalin'a sam zablokował oog w ten sposob ze działają funkcje ktore sam chciał zeby działały.. ( auto attack/ buff party/ patchin / skrypty nie działaja) i to nie w taki sposob ze zmienił cos w plikach klienta tylko cos zrobil w plikach servera, a ze l2 oracle działa (na swój -_-'isty sposob) to już chyba tylko ich przeoczenie... w kazdym bądz razie lepiej jest moim zdaniem likwidować przyczyne niz skutek - zamiast banować boty uniemożliwić im wjazd na server... i powtorze jeszcze raz jestem przekonany w 99% ze zrobią anty bot system....  bo to jest też w ich interesie.

Na dexie tez masz antybota, to ze teraz dziala tam jakas wersja to kwestia 2-3 tyg

btw na ktora godz planowany start rpg?
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 01, 2010, 01:31:03 am »
niby na 16 czasu polskiego


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 01, 2010, 01:32:02 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów
na dexie miśq jest auto ban  :shock:
@up max 50/h to i tak duzo ale 2 adminow stykie przynajmniej do czasu kiedy zrobią system anti bot. A ze zrobią jest pewne. Głowny admin jest przynajmniej 2-3 razy mądrzejszy od nie wiem dajmy na to catalin'a sam zablokował oog w ten sposob ze działają funkcje ktore sam chciał zeby działały.. ( auto attack/ buff party/ patchin / skrypty nie działaja) i to nie w taki sposob ze zmienił cos w plikach klienta tylko cos zrobil w plikach servera, a ze l2 oracle działa (na swój -_-'isty sposob) to już chyba tylko ich przeoczenie... w kazdym bądz razie lepiej jest moim zdaniem likwidować przyczyne niz skutek - zamiast banować boty uniemożliwić im wjazd na server... i powtorze jeszcze raz jestem przekonany w 99% ze zrobią anty bot system....  bo to jest też w ich interesie.

Na dexie tez masz antybota, to ze teraz dziala tam jakas wersja to kwestia 2-3 tyg

btw na ktora godz planowany start rpg?

serwer już stoi admini są online zrobili sobie już nawet clan xD z tego co widzę na głównej stronie otwarcie będzie o 16 naszego czasu

non steam player ;D?

nigdy nie grałem na nonsteamie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 01:33:39 am wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 01, 2010, 01:33:28 am »
 http://www.youtube.com/watch?v=rylqe_2ULW0 patrz jak gra pro player rotfl:D
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 01, 2010, 01:36:22 am »
http://www.youtube.com/watch?v=rylqe_2ULW0 patrz jak gra pro player rotfl:D

fraps w cs ftw...

kiedys tez się bawiłem w filmiki ale zawsze mi to wychodzi tak jak w l2. zapominam robić w cs demo tak jak w l2 włączać frapsa.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 01, 2010, 01:39:30 am »
szok ...
na pewno będzie chciało im się sprawdzać po 10k raportów
na dexie miśq jest auto ban  :shock:
@up max 50/h to i tak duzo ale 2 adminow stykie przynajmniej do czasu kiedy zrobią system anti bot. A ze zrobią jest pewne. Głowny admin jest przynajmniej 2-3 razy mądrzejszy od nie wiem dajmy na to catalin'a sam zablokował oog w ten sposob ze działają funkcje ktore sam chciał zeby działały.. ( auto attack/ buff party/ patchin / skrypty nie działaja) i to nie w taki sposob ze zmienił cos w plikach klienta tylko cos zrobil w plikach servera, a ze l2 oracle działa (na swój -_-'isty sposob) to już chyba tylko ich przeoczenie... w kazdym bądz razie lepiej jest moim zdaniem likwidować przyczyne niz skutek - zamiast banować boty uniemożliwić im wjazd na server... i powtorze jeszcze raz jestem przekonany w 99% ze zrobią anty bot system....  bo to jest też w ich interesie.

Na dexie tez masz antybota, to ze teraz dziala tam jakas wersja to kwestia 2-3 tyg

btw na ktora godz planowany start rpg?

serwer już stoi admini są online zrobili sobie już nawet clan xD z tego co widzę na głównej stronie otwarcie będzie o 16 naszego czasu

non steam player ;D?

nigdy nie grałem na nonsteamie.

stać stoi 2 osoby online i zablokowane wejscie pytanie czy już jest nowa maszyna czy cos zmieniaja w plikach na servie... hmm nowa maszyna raczej nie bo byloby nowe ip servera a caly czas jest te same... no chyba ze to nie byl nowy server tylko upgrade starego... nie wiem.. mam nadzieje tylko ze te specjalne zakupy na jutro nie pojda na marne ( redbule pepsi chipsy fajki i inne takie)


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 01, 2010, 01:40:13 am »
nosa lepiej kup a nie jakieś redbule lol
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 01, 2010, 01:43:13 am »
nosa lepiej kup a nie jakieś redbule lol

nosa sory ale nie czaje tego skrótu a wujek mi pokazuje cos takiego :
Nieżyt nosa – Wikipedia, wolna encyklopedia
Dr A.Olender - chirurgia plastyczna, operacje plastyczne ...
Nosal - Centrum Narciarskie - Zakopane - Aktualności
Polipy nosa - rozpoznanie i leczenie., Medical GB - Niepubliczny ...


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 01, 2010, 01:46:58 am »


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 01, 2010, 04:15:09 pm »
Старт сервера New World [x5] состоится 1 марта 18:00 /Мск/


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 01, 2010, 04:17:19 pm »
Старт сервера New World [x5] состоится 1 марта 18:00 /Мск/
18 czasu moskiewskiego, 16 naszego... tzn mial wstac :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 04:47:47 pm wysłana przez Lokocz »


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 01, 2010, 04:20:18 pm »
GMT +0 w moskwie to 18.00
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 01, 2010, 05:52:59 pm »
gratz mi hirol, a nie pierniczycie o antybocie ktorego nigdy nie bedzie na rpg :)

najlepszym antybotem są admini współpracujący z serwerem skąd wiesz ze tak nie będzie ?
lol selfowned

why ? np. dla mnie selfowned to tracenie czasu na dexie
no lepiej grać z botami  :o
Widzę że jesteś nie doinformowany.
Tak samo jak na RPG-CLUB można bota postawić, tak i na DEXie znam osoby które botuja ^^. Tylko trzeba wiedzieć jak. W necie jest opis, ale linka nie podam bo nie będę robił reklamy stronce z L2NET :D jak ktoś będzie chciał to sam znajdzie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 05:59:21 pm wysłana przez texas84 »