Witaj
Gość

Wątek: Pare pytań?  (Przeczytany 3033 razy)

  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: -3

  • Każdy Ponad Każdym
    • Ostry Hardcore!
Pare pytań?
« dnia: Lipiec 31, 2011, 04:31:37 pm »
Kiedy ma zamiar wejść H5?
Jak się plasują klany? Są jakieś PL/International z otwarta rekrutacja dla pojedynczych graczy ?
Czy tylko CP ?
Jaki jest online?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2011, 04:36:11 pm »
1) H5 ma wejść na początku sierpnia lub w jego połowie.
2) Polskie klany na H5 przy dobrych wiatrach będą w stanie bić instancjowanego Zakena, Frintezze i Freyę
3) Polskie klany, to w większości zbiór chamstwa, korupcji, kolegów na których pracuje reszta itd. Więc gra poza CP nie jest dobrym wyjściem, ponadto nie dostałbyś z tych instancji dropa jako gracz SOLO.



ONLINE jest wysoki, 4000 - 5000 z czego pewnie z 2k + to aktywni gracze.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2011, 04:56:06 pm »
1) H5 ma wejść na początku sierpnia lub w jego połowie.
2) Polskie klany na H5 przy dobrych wiatrach będą w stanie bić instancjowanego Zakena, Frintezze i Freyę
3) Polskie klany, to w większości zbiór chamstwa, korupcji, kolegów na których pracuje reszta itd. Więc gra poza CP nie jest dobrym wyjściem, ponadto nie dostałbyś z tych instancji dropa jako gracz SOLO.



ONLINE jest wysoki, 4000 - 5000 z czego pewnie z 2k + to aktywni gracze.

wszystko gówno prawda poza 1pktem.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2011, 05:06:47 pm »
Kiedy ma zamiar wejść H5?
Jak się plasują klany? Są jakieś PL/International z otwarta rekrutacja dla pojedynczych graczy ?
Czy tylko CP ?
Jaki jest online?
1. w polowi sierpnia
2. sa jakies tam polskie klany, ale prezentuja bardzo niski poziom, dla przykladu poszedlem suba sws ostatnio z polaczkami na soi, to mi plakali ze za duzo songow daje i mam dawac tylko 4 :O
3. cp daje duzo korzysci, jak wejdzie h5 duzo bedziesz mogl zrobic solo, wiec nie masz sie co martwic o sprzet
4. online w granicach 5k, jako iz ciagle jest gracia final i ludzie zmuszeni sa grac w cp, boxow duzo nie ma, moze poza sklepikami, oczywiscie znajda sie tacy ktorzy wyskocza z teoriami, ze jezeli 2 boxy +main sa dozwolone to trzeba online przez 3 dzielic, nic bardziej blednego


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2011, 05:07:05 pm »
Twoja wypowiedź Pardi była strasznie pomocna.


Polskie klany = FAIL na RPG serwerem rządzi QQ, OOC, SH,
Grać na serwerze solo, gdzie praktycznie cała reszta gra w CP to też niezły fail
No i wiadomo jak to jest w polaczkowych klanach.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2011, 05:24:42 pm »
Ale co za problem grac w cp, cp przynosi same korzysci, jesli chodzi o online w pt to sa tez takie cp ktore graja lasnie 2-3h dziennie.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: -3

  • Każdy Ponad Każdym
    • Ostry Hardcore!
Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2011, 05:33:23 pm »
Dzięki wielkie za odpowiedź.


btw. Hellsign jak sie wiedzie na L2 MAx ? JA znalazlem poki co prace i dygam po 10h. Jeszcze cały next tydzień. A do was jest sens udeżać na 4fun.+


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2011, 06:26:53 pm »
Dzięki wielkie za odpowiedź.


btw. Hellsign jak sie wiedzie na L2 MAx ? JA znalazlem poki co prace i dygam po 10h. Jeszcze cały next tydzień. A do was jest sens udeżać na 4fun.+

1 baium nasz 1 wara, F4rt nobla ma, ja mam WK 79/Cardi 76 i nie chce mi się robić MMSów ale przysiądę dzisiaj albo jutro, w miarę do przodu, tylko z 13 warów 2 nam oddały i trochę z tym lipa, ale gram bo i tak zmieniam grę niedługo, a na lidera PT się nie nadaję :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 01, 2011, 04:05:53 pm »
RPG serwerem rządzi QQ, OOC, SH,
jak ich już od dawna nie ma :P


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 01, 2011, 04:17:03 pm »
Ale co za problem grac w cp, cp przynosi same korzysci, jesli chodzi o online w pt to sa tez takie cp ktore graja lasnie 2-3h dziennie.
jakbys nadupczal na 3 zmiany to tez bys widzial problem  :afro:


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:13:50 am »
Ale co za problem grac w cp, cp przynosi same korzysci, jesli chodzi o online w pt to sa tez takie cp ktore graja lasnie 2-3h dziennie.
LOL, tak sie sklada, ze CP to ogromny problem. Nawet jesli znajdziesz cp, ktore gra 2-3h (co moim zdaniem graniczy z cudem, 98% ogloszen jakich widzialem to 6h+) to beda to godziny wieczorne a wiec juz w tym momencie odpadaja Ci wszystkie wyjscia na piwo, kursy jezykowe, silownia, basen, sztuki walki etc.

btw. zgadzam sie zarowno z HellSingiem jak i Lokoczem: polskie klany to jeden wielki fail wypelniony buractwem. Wystarczy spojrzec na WolfPack albo NC (choc nie mam pojecia czy to jest klan stricte PL, czy tylko wiekszosc to PL)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 11:17:11 am wysłana przez Yoker »


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 06, 2011, 06:46:57 pm »
znalesc 9 osob  do party  ktore beda graly  synchronicznie do  3 zmianowego systemu pracy  graniczy z wygrana w totolotka  wiem bo przerabialem polskie  klany o jeee byli kozaki co to mieli ownic  ale spuchli, przez grzecznosc nie bede wymienial  nazwy :p  co bardziej ogarnieci grali w international

moje osobiste zdanie  jest takie ze jako narod mamy tak skonstuowana psychike ze dopoki ktos cie nie przycisnie do sciany nie ma szans dogodzic wszystkim  dlatego ciagle jest jakies ale  ,bole , pretensje ,  zale,  placze i  bog jeden wie co ;gdyby wiekszosc polakow poswiecila tyle czasu an farmienie  co na placze i obrzucanie sie blotem nie byloby takiego serwera na ktorym by nie byli w scislej czolowce


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Pare pytań?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 06, 2011, 07:19:36 pm »
Ale co za problem grac w cp, cp przynosi same korzysci, jesli chodzi o online w pt to sa tez takie cp ktore graja lasnie 2-3h dziennie.
LOL, tak sie sklada, ze CP to ogromny problem. Nawet jesli znajdziesz cp, ktore gra 2-3h (co moim zdaniem graniczy z cudem, 98% ogloszen jakich widzialem to 6h+) to beda to godziny wieczorne a wiec juz w tym momencie odpadaja Ci wszystkie wyjscia na piwo, kursy jezykowe, silownia, basen, sztuki walki etc.

btw. zgadzam sie zarowno z HellSingiem jak i Lokoczem: polskie klany to jeden wielki fail wypelniony buractwem. Wystarczy spojrzec na WolfPack albo NC (choc nie mam pojecia czy to jest klan stricte PL, czy tylko wiekszosc to PL)
Trzeba sie dostosowac, pt time 21-22 i ja tam jakos mam czas na wszystko ;p wyjatek to czasem epiki o 18/19
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77