Witaj
Gość

Wątek: Pytanie  (Przeczytany 5418 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

  • Oj tam, Oj tam
Pytanie
« dnia: Sierpień 30, 2011, 08:21:18 pm »
Siemka. Mam pytanie. Warto zaczynac gre na x15 czy jest to juz raczej wymierajacy powoli serwer?


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:29:36 pm »
serwer na pewno nie umiera ale ja i tak bym nie zaczynał :P
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

  • Oj tam, Oj tam
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:46:14 pm »
Dlaczego?? Online spory, stabilny, nie jakis smieszny PL serwerek


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2011, 10:02:46 pm »
Bo l2.ws startuje niedługo. Pliki H5 najnowszy part. Klient też eng i będzie podobno międzynarodowe community.

I fakt, że ma pliki oryginalne świadczy fakt, że jest na stroncę z online http://l2on.net/ 
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

  • Oj tam, Oj tam
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2011, 03:19:34 pm »
Mozesz mi powiedziec cos wiecej o tym serwerze? Ale to juz na PM xD


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2011, 03:53:42 pm »
rpg-club x15 jest to już od jakiegoś czasu jak i na obecną chwilę najlepszy international prive server.. community pochodzące jeszcze z x5 liczy już chyba ponad 2 lata, a po połączeniu serverów online na tw sięga ponad 6k online graczy. Scena polityczna na obecną chwile też nie jest martwa bo na servie są dwa sidy bijące się o epiki, wardy, odbierając sobie też zamki. Rynek tętni życiem, a ceny są dla nowych dość niskie w porównaniu z kosztami jakie ponosili nowi gracze jakiś czas temu. Exp na x15 + czapki na vita(codziennie 1h expa na ratach x45) jest dość szybki. Do tego perspektywa wprowadzenia H5pt3, który na pewno ułatwi wielu nowym podgonienie czołówki i zachęci do powrotu wielu graczy, którzy dysponują postaciami ale ostatnio nie grają, utrzymując przez to online jeszcze przez długi czas. Server dla administracji jest bardzo dochodowy i tym samym ma się dość długą perspektywę gry.
Cała reszta "mających dopiero być lepszymi privami" jeszcze nie istnieje, a czy będzie.. możliwe co nie zmienia faktu, że ten server utrzyma swoją wysoką pozycję/markę jeszcze przez długi czas. Biorąc więc całą masę ludzi grających na jakichś l2j z 200-300 online "bo server jest nowy.. może jeszcze się rozwinie" i tak co miesiąc.. odpowiedz na pytanie " czy warto zaczynać na rpg x15?" brzmi bezapelacyjnie TAK ;)


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

  • Oj tam, Oj tam
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2011, 03:56:11 pm »
dzieki wielkie, wbije dzis napewno. czy majac klienta H5 dam rade polaczyc sie z serwerem?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2011, 03:59:28 pm »
server w tej chwili oparty jest na kronice Gracia Final.. a czy uda  ci się połączyć za pomocą h5 to musisz spróbować już sam ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 31, 2011, 04:03:03 pm »
serwer na pewno nie umiera ale ja i tak bym nie zaczynał :P

Dlatego, że za 2tyg wstanie podobny serwer i też będzie długo stał, mimo wszystko lepiej zacząć Ci będzie na serwerze, który dopiero wstaje.

Serwer nie umiera, ma się bardzo dobrze z rok pewnie jeszcze pożyje pełnią życia. 
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


Odp: Pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2011, 02:54:21 pm »
Exp na x15 + czapki na vita(codziennie 1h expa na ratach x45) jest dość szybki.
skad brac te czapki tak btw?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2011, 03:26:37 pm »
u tego specjalnego npc opcja coins exchange, o ile sie nie myle =p za rur'y ofc.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


Odp: Pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2011, 03:29:29 pm »
u tego specjalnego npc opcja coins exchange, o ile sie nie myle =p za rur'y ofc.
aww ruru, w sumie to w/e na razie bo i tak event jest


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:19:51 am »
mimo wszystko lepiej zacząć Ci będzie na serwerze, który dopiero wstaje.
chyba nie

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:45:23 am »
mimo wszystko lepiej zacząć Ci będzie na serwerze, który dopiero wstaje.
chyba nie

Oczywiście że, tak przecież to że wbijasz na serwer gdzie ludzie mają po 3 epiki w pt na każdej osobie, 300 att w broni lub kilku, sety full att, niektóre z MW+6, skille +20-30 i możesz sobie .... podrapać ich po plecach.


Nie mówię, że nie da się ich zabić ale różnica między nimi a nim będzie olbrzymia, na nowym serwerze nawet jak będzie grał po 4h dziennie, nie odstanie tak bardzo od reszty.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2011, 02:33:08 pm »
mimo wszystko lepiej zacząć Ci będzie na serwerze, który dopiero wstaje.
chyba nie

Oczywiście że, tak przecież to że wbijasz na serwer gdzie ludzie mają po 3 epiki w pt na każdej osobie, 300 att w broni lub kilku, sety full att, niektóre z MW+6, skille +20-30 i możesz sobie .... podrapać ich po plecach.


Nie mówię, że nie da się ich zabić ale różnica między nimi a nim będzie olbrzymia, na nowym serwerze nawet jak będzie grał po 4h dziennie, nie odstanie tak bardzo od reszty.
jak nie bedzie w zadnym dobrym klanie to i tak po czasie roznica bedzie ta sama :)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2011, 02:37:31 pm »
mimo wszystko lepiej zacząć Ci będzie na serwerze, który dopiero wstaje.
chyba nie

Oczywiście że, tak przecież to że wbijasz na serwer gdzie ludzie mają po 3 epiki w pt na każdej osobie, 300 att w broni lub kilku, sety full att, niektóre z MW+6, skille +20-30 i możesz sobie .... podrapać ich po plecach.


Nie mówię, że nie da się ich zabić ale różnica między nimi a nim będzie olbrzymia, na nowym serwerze nawet jak będzie grał po 4h dziennie, nie odstanie tak bardzo od reszty.
jak nie bedzie w zadnym dobrym klanie to i tak po czasie roznica bedzie ta sama :)

granie w nie-top jest do bani, poza Tym Lokocz, porównaj sobie grę np. w takim Twoim PT a jakimś lol pt, zapewne mieliście 10x więcej frajdy, pasywny zysk(epiki, krysze, booki), a wszystko skupiało się na pvp, mid-low klany only farmią.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2011, 04:50:37 pm »
dużo łatwiej jest zacząć na sfarmionym serwerze,
spoty wolne, ceny niskie, a jak kazdy ma po 3 epiki to ich cena rynkowa tez jest niewielka,
na rpg w tej chwili na qa,zaka czy fryte stac przecietnego randoma

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 05, 2011, 04:48:03 am »
mimo wszystko lepiej zacząć Ci będzie na serwerze, który dopiero wstaje.
chyba nie

Oczywiście że, tak przecież to że wbijasz na serwer gdzie ludzie mają po 3 epiki w pt na każdej osobie, 300 att w broni lub kilku, sety full att, niektóre z MW+6, skille +20-30 i możesz sobie .... podrapać ich po plecach.


Nie mówię, że nie da się ich zabić ale różnica między nimi a nim będzie olbrzymia, na nowym serwerze nawet jak będzie grał po 4h dziennie, nie odstanie tak bardzo od reszty.
jak nie bedzie w zadnym dobrym klanie to i tak po czasie roznica bedzie ta sama :)

granie w nie-top jest do bani, poza Tym Lokocz, porównaj sobie grę np. w takim Twoim PT a jakimś lol pt, zapewne mieliście 10x więcej frajdy, pasywny zysk(epiki, krysze, booki), a wszystko skupiało się na pvp, mid-low klany only farmią.

a ty gdzieś grałeś w jakimś top?


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 05, 2011, 10:37:37 am »
na twoim miejscu wybral bym rpg :) nie sluchaj hell signa wcale nie trudno jest sie wyfarmic na rpg wystarczy dobry dobor postaci i ogarniecia sposobu na hajs . Moja rada dla ciebie znajdz jakiegos sumonera zeby dal ci gate na gracie kontynent (ale nie maina) kup red stony wez agationa i kamp soda ja z soda wyciagalem okolo 700kk 2-3 wypady i masz s bron 150 z sa
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 05, 2011, 05:07:52 pm »
jest jakas czapka co daje vita na 1h? bo ta z opcji Coins Exchange (afro) daje buffka tylko na 20 min


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 05, 2011, 05:49:56 pm »
moze zle zrozumiales, bo sa 3 czapki ktore daja bufa na 20min - co w sumie daje Ci 1h :)


tu masz wszystkie trzy:


1. Afro Hair
2. Horn Rimmed Glasses
3. Assassin's Bamboo Hat
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Pytanie
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 05, 2011, 06:00:42 pm »
ok, myslalem ze one sie stackuja, thx


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 05, 2011, 06:23:24 pm »
ok, myslalem ze one sie stackuja, thx

przy uzyciu stackuja sie, wiec musisz ich uzywac jedna po drugiej
reuse skilla to 12h
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

  • Oj tam, Oj tam
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2011, 02:19:39 pm »
Myslicie ze po wejsciu na H5 wbije wiecej nowych graczy?


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2011, 03:44:26 pm »
Gdyby nie startował l2.ws to na pewno by ktoś wbił a tak to śmiem wątpić :P