Witaj
Gość

Wątek: Rywal RPG-cluba  (Przeczytany 2308 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Rywal RPG-cluba
« dnia: Sierpień 06, 2012, 10:41:49 pm »
Witajcie,
znów mnie wzięło na powroty i mam problem.
Ostatni serwer jaki pamiętam to RPG-club siedziałem na nim i wszyscy płakali że nie ma jeszcze H5 a jakiś inny "ruski" rywal też na plikach OFF i ratami startował już z kroniką H5. Ludzie mówili że założył go ktoś kto uciekł z plikami servera od ekipy RPG-Cluba. Pamiętam że na niego poszedłem bo online przebijał RPG-cluba i był co ważniejsze "świeży". Pograłem na nim jakiś czas aż do wyjścia officiala GoD Innovy - okazał się kaszaną.

Teraz gdy wracam chętnie bym na nim pograł (bo widzę że RPG-club kuleje) ale za cholerę nie wbiła mi się do głowy jego nazwa dlatego proszę was o pomoc.

Ps. raty były chyba jakoś x4 lub x7 o ile się nie mylę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 10:46:19 pm wysłana przez arth »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Rywal RPG-cluba
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:57:57 pm »
http://www.gamesites200.com/lineage2/ < może znajdziesz

A co do RPG nie kuleję tylko wszyscy czekają na otwarcie nowego serwera


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Rywal RPG-cluba
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:19:54 am »
na tych toplistach nie ma nawet RPG-cluba więc tego drugiego też nie będzie. Sprawdzałem też toplistę rosyjskich privów i jest to samo.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Rywal RPG-cluba
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:39:12 am »
Raidfight może?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Rywal RPG-cluba
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:45:01 am »
Pewnie Ci o l2ws chodzi. Ten serwer jest już dawno dead. x5 się jakoś trzymał, ale w krótkim czasie padł, a jak postawili x50 to były tam same ruskie.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Rywal RPG-cluba
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2012, 02:49:20 am »
Pewnie Ci o l2ws chodzi. Ten serwer jest już dawno dead. x5 się jakoś trzymał, ale w krótkim czasie padł, a jak postawili x50 to były tam same ruskie.

Właśnie o tego chodziło - L2ws dzięki za info, szkoda bo początek był zacny.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Rywal RPG-cluba
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2012, 04:41:48 am »
Pewnie Ci o l2ws chodzi. Ten serwer jest już dawno dead. x5 się jakoś trzymał, ale w krótkim czasie padł, a jak postawili x50 to były tam same ruskie.

Właśnie o tego chodziło - L2ws dzięki za info, szkoda bo początek był zacny.
nie ma na tę chwile serwera na którym warto by zaczynać, także lepiej się wstrzymaj (na niecałe 2 miesiace) i wbij na nowy rpg ~x5 GF.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Rywal RPG-cluba
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2012, 09:54:03 pm »
Pewnie Ci o l2ws chodzi. Ten serwer jest już dawno dead. x5 się jakoś trzymał, ale w krótkim czasie padł, a jak postawili x50 to były tam same ruskie.

Właśnie o tego chodziło - L2ws dzięki za info, szkoda bo początek był zacny.
nie ma na tę chwile serwera na którym warto by zaczynać, także lepiej się wstrzymaj (na niecałe 2 miesiace) i wbij na nowy rpg ~x5 GF.
Jest L2 ashenvale jeśli ktoś nie lubi GF, i chce H5.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!