Witaj
Gość

Wątek: Gladiator - prezentacja  (Przeczytany 66478 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:34:57 pm »
dye po h5 dla glada? ofc pod pvp i jaki set lepszy: moirari czy vesper?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:36:50 pm »
Dużo gladów widzę, że zostają przy moirai, ale jak chcesz vesper, to tylko vepser nobles, który od H5 ma trochę lepsze statystyki.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:39:37 pm »
no właśnie nie znam się na tych setach s80++ ale coś mi się wydawało, że vesper nie miał nic ciekawego do zaoferowania
dye pewnie -dex +con +str ale jakoś mi się to nie widzi bo nie wiem ile glad na tym traci, niby jest rush i RI, czekam na opinie osób bardziej doświadczonych


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 11, 2011, 04:41:30 pm »
Właśnie takie, traci trochę szybkości castowania skilla - zauważalna na oly i słabym buffie i to głównie tyle, bo reszta to mało przydatna jak dla glada.

A sety obydwa są dobre, vesper ma lepszy bonus do p. atk. w sensie więcej, ale nawet dynasty jest dobry, tu broń jest ważniejsza.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 11, 2011, 05:24:30 pm »
A przy jakim enchancie tall&dle warto wg was byłoby tam konkretne atri wsadzić na oly? 10-12++ więcej? Czy zapomnieć i icarus/vesper jedynie?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 11, 2011, 05:34:35 pm »
weeper gunz ftw ;)
Co do setu to elegia, albo weeper nobles set :p


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 11, 2011, 05:44:44 pm »
weeper gunz ftw ;)
Co do setu to elegia, albo weeper nobles set :p

Dobra nie rozpędzaj się, co prawda gram na x100, ale wszystko crafcić trzeba i muszę ogarnąć co działa a co nie  :P
Więcej pytań nie mam, dzięki i pozdro


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 19, 2011, 11:46:53 am »
Dye do PvP
+5str  -5con
+4dex -4con
Morai Hv Set
Duals S[Body Build] - imo best ale są różne opinie.
(jak mowa o ruoffie - hero to bez konkretnego enchantu skilli, 5/5, oe to i tak o hero pomarzysz, a na oly też bym się zaaaaastaaaaanowił nad only +5-5 do str(-con)


na h5 masz rushe itd, od str odejmować nie możesz, należy do niego dodać(w związku ze skill mastery)



////
Cały setup tak naprawdę zależny jest od :

a) Enchantu skilli jakie posiadasz,
b) Co chcesz tym gladem osiągnąć
c) Od Twojego Party
d) Od ilości epików



Nie można jednoznacznie określić moim zdaniem dobry Glad zaczyna się od
+5str - 5con
Morai (Full Attri)
AQ, Blessed Zaken, Frintezza
S Duals +++(10 w górę) OFC max attri jakie możesz wyciągnać
Skille  9-12 +++


/Tirius

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 03:45:06 pm wysłana przez Tirius »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 19, 2011, 01:32:09 pm »
Dye do PvP
+5str  -5con
+4dex -4con
Morai Hv Set
Duals S[Body Build] - imo best ale są różne opinie.
(jak mowa o ruoffie - hero to bez konkretnego enchantu skilli, 5/5, oe to i tak o hero pomarzysz, a na oly też bym się zaaaaastaaaaanowił nad only +5-5 do str(-con)


na h5 masz rushe itd, od str odejmować nie możesz, należy do niego dodać(w związku ze skill mastery)



////
Cały setup tak naprawdę zależny jest od :

a) Enchantu skilli jakie posiadasz,
b) Co chcesz tym gladem osiągnąć
c) Od Twojego Party
d) Od ilości epików



Nie można jednoznacznie określić moim zdaniem dobry Glad zaczyna się od
+5str - 5con
Morai (Full Attri)
AQ, Blessed Zaken, Frintezza
S Duals +++(10 w górę) OFC max attri jakie możesz wyciągnać
Skille  9-12 +++
zapomniałeś o młotku 2h do stunowania na oly
no i jakieś jewele z tw, bo nie każdego stać na epici ;D


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 19, 2011, 02:33:32 pm »
Cytuj
b) Co chcesz tym gladem osiągnąć
Ano właśnie. Z tym co przedstawiłes nie wyobrazam sobie wyrównanej rywalizacji na oly. Jestem jednak zwolennikiem zestawu vesper armor + vesper duals +5str + 4con -9dex. Z dualami S bardzo łatwo sie wypstrykać z mp zwracajac uwage na słąby (stosunkowo, porównując do potencjalu glada ;p) p.atk. Zresztą czy sie myle, czy na oly nie wlicza sie bonusu do p.atk wynikajacego z oe?


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 19, 2011, 03:07:36 pm »
Nie można jednoznacznie określić moim zdaniem dobry Glad zaczyna się od
+5str - 5con
Morai (Full Attri)
AQ, Blessed Zaken, Frintezza
S Duals +++(10 w górę) OFC max attri jakie możesz wyciągnać
dualki S  sa dla padawanow Vespera +4 maja więcej p atacku niz S grade +15/16 o ile się nie myle
set to vesper noble HV imo best z takich osiagalych rzeczy a w marzeniach elegia +3 str wtf??
QA/QA z oly/tezz z oly/zaken z oly i zakena zwykłego albo x 2  tw ringi +10% cp wiecej na gladku jednak daje wiecej niz innym klasa.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:38:36 pm »
To HellSign dostał 2 plusy, bo Tirius też dał :D A co do buildu to ja bym zrobił inny i to całkiem dużo inny :p

/Tirius: można i tak :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 10:42:31 pm wysłana przez Tirius »

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:42:30 pm »
To HellSign dostał 2 plusy, bo Tirius też dał :D A co do buildu to ja bym zrobił inny i to całkiem dużo inny :p

to napisz jaki a nie...  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:46:18 pm »
Po pierwsze nie wiem czemu od Con odejmujecie. Ta olimpiada nie polega na bieganiu tylko zabijanu. -9 dex imo.
DUALE vesper gdyz majac nawet duale S +++ to nie daja bonusu pvp takiego jak vespery +4. Set Vorpal lub vesper nobl z racji bonusu do speeda.

Po 2 primo duelist spirit + 30. Co daje hm? W połączeniu z Final secretem miazge... CHyba +60 % dmg pvp.
O młotku zapimnij.. Dobry przeciwnik zanim go zastnunujesz to cie zje. Glad ma bic nie stunowac. Przy jego masowkach przeciwnik schodzi jak smietana. Proponuje nie bawic sie w Stuny ale masowka masowka i moze na koniec TTS
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 05:49:23 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 19, 2011, 06:54:39 pm »
Bez mlotka nie ma mowy o farmie oly, na mass ofc zbedny bajer.
...


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:10:52 pm »
hm to powiem tak. ROBE SET VESPER - STUN RESIST   VORPAL LIGHT - STUN RESIST   MORAI HEAVY-STUN R... + TW bizu 2x +15% hmm troche duzo. Nie wsoniajac o farmerach EE lub bishopach z link skillem.
Uwierz ze zanim zestunujesz to zdazysz sieknac 2 mocne masowki .. no chyba ze gracie na serwie gdzie kazdy ma +15 set 1800 atri to mozesz sie bawic w smieszne stuny.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:51:43 pm »
Dual Vesper +4 >> Dual S +16. Raz, że zrobienie takich duali to olbrzymi wydatek (lepiej inwestować w epici), 2, że PvP bonus do vespera jest dużo większy jak zauważył Red.

Stun jest ważny przeciwko walce z daggerami. Raz, że ty też możesz mieć epici na +stun chance, a po drugie, stun nigdy nei missuje, podczas gdy 80% twoich skilli w PW zmissuje (w sumie ma 3 rodzaje UE). Stawiając takiego na stunie, szybciej miną mu jego UE. W robe userów zdecydowanie lepiej walić innymi skillami.

Najlepszą taktyką na robe userów jest najpierw zbicie im CP bezpiecznie masówkami, a dopiero potem ładowanie całej serii i w przypadków healerów trzeba się modlić, żeby chociaż 1 z tych skilli scrytował. W innym wypadku glad raczej przegrywa.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:49:05 pm »
Dual Vesper +4 >> Dual S +16. Raz, że zrobienie takich duali to olbrzymi wydatek (lepiej inwestować w epici), 2, że PvP bonus do vespera jest dużo większy jak zauważył Red.

Stun jest ważny przeciwko walce z daggerami. Raz, że ty też możesz mieć epici na +stun chance, a po drugie, stun nigdy nei missuje, podczas gdy 80% twoich skilli w PW zmissuje (w sumie ma 3 rodzaje UE). Stawiając takiego na stunie, szybciej miną mu jego UE. W robe userów zdecydowanie lepiej walić innymi skillami.

Najlepszą taktyką na robe userów jest najpierw zbicie im CP bezpiecznie masówkami, a dopiero potem ładowanie całej serii i w przypadków healerów trzeba się modlić, żeby chociaż 1 z tych skilli scrytował. W innym wypadku glad raczej przegrywa.
widziałem jak yubica ściągnął jednego z tych topowych necro na 2 hity ;p massówka>całe CP, TSS>yubica wins xd

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:55:23 pm »
Mnie jebaka że tak powiem ma na strzała jak mu cryt siadzie :D


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:09:41 pm »
Jak dla mnie to dye -con są największą pomyłką, ale każdy ma swój sposób na grę.
Moje ulubione zestawienie dye to: +5str +4con -9dex
A jeśli chodzi o broń to na oly używamy duali S, dopóki nie zbiją nam bonusowego hp/cp, po czym zmieniamy na coś mocniejszego ;)
Młotek się przydaje gdy walczymy z kimś kogo nie zabijemy na kilka strzałów, a jednocześnie ma słabego resista na stuna.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 20, 2011, 12:08:54 am »
Jak dla mnie to dye -con są największą pomyłką, ale każdy ma swój sposób na grę.
Moje ulubione zestawienie dye to: +5str +4con -9dex
A jeśli chodzi o broń to na oly używamy duali S, dopóki nie zbiją nam bonusowego hp/cp, po czym zmieniamy na coś mocniejszego ;)
Młotek się przydaje gdy walczymy z kimś kogo nie zabijemy na kilka strzałów, a jednocześnie ma słabego resista na stuna.
Ten bonus to jest 1 strzał QQ
Prawie każdy może mieć takie same resisty na stun  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 20, 2011, 12:14:08 am »
Uczeń może mieć tylko 1dnego mistrza, jak mówiłem ja jestem osobą stosująca body build. Można inaczej każdy build na + i -.
Po drugie w głównej mierze odnoszę się do privów.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:05:50 am »
Jak dla mnie to dye -con są największą pomyłką, ale każdy ma swój sposób na grę.
Moje ulubione zestawienie dye to: +5str +4con -9dex
A jeśli chodzi o broń to na oly używamy duali S, dopóki nie zbiją nam bonusowego hp/cp, po czym zmieniamy na coś mocniejszego ;)
Młotek się przydaje gdy walczymy z kimś kogo nie zabijemy na kilka strzałów, a jednocześnie ma słabego resista na stuna.
Mi się wydaje, że mając vesperowe duale które mają na +0 140 P.atk więcej lub Periele 163 P.atk
Szybciej kogoś zgasisz niż jakbyś miał się bawić S gradowymi aż Ci zbiją ten bonus

@HellSign: Tak się zastanawiałem nad twoją sygnaturką, i myślę, że pytał o lvl AQ bo na jakimś privie na którym grał mógł być specjalnie podniesiony :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 20, 2011, 08:27:08 am »
Co do setu na pewno nie Vorpal tylko i wyłącznie Nobles Vesper 4 str robi dużo różnicy :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator - prezentacja
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 20, 2011, 09:12:48 am »
W ogóle się zastanawiam, czy ren vorpal heavy poza BD/SWS-em jeszcze się komuś ew. ogarnia... Najgorszy set z Vorpali.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker