Witaj
Gość

Wątek: Prophet [PP]  (Przeczytany 107116 razy)

  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #500 dnia: Maj 25, 2011, 08:24:25 am »
Coż Arimas, możemy/nie robimy/nie chcemy bo jak dla nas ssie :D
Jest dyskusja, więc każdy wypowiada swoje zdanie. Jak dla mnie tworzycie jakieś science-fiction, robiąc z -_-' klasy zabijake.
A poza tym jestem wredny i lubie się nabijać z ludzi :P
czy oni kurfa napisali ze PP zgarnia fragi?? PP tylko ułatwia to takiemy gladowi/tyrowi czy innemu DD, ja osobiscie wolał bym grac w pt ktore nie jest stricte x4 dd bo to "ssie" jak dla mnie wolał bym :
glad-imba dmg
tyr-imba dmg/cancel
sk- sos/hex machine/aggro
PP- hex overbuff/cancel
WC-buff i to co wc robi
bd-buff aggro
EE-stigma i to co ee robi
SWS-buff agro/cancel
bish-wskrzesza leczy krzyczy!
wy macie errora w pt wiec nie musicie się martwic o brak dps'u ale patrzcie na to z innej strony jaki dmg by wycisnac mogl by msciciel z swojego tyrka  jak by wpadł z full buffem/sos'em na sobie gdy taki biedny bishop ma sobie stigme/hex/g might/block shield/percing/ aggro enchantowane w -% p def :)

@@@-cancel czytaj dagger z PVP :)

Co do tego to  SOS z tyrkiem fajnie działa:))) nawet bardzo fajnie (ALE ku... na ciula tego LOL PP tam wciskacie tutaj każda postać by się lepiej sprawdzała) PALEK 2 tyrant deska, PP ze wszystkich klas zajmuje 3 miejsce od końca... 2 ostatnie to SWS i BD którzy już są w tym party...

Ktoś tam wcześniej pisał o agro diskerów to teraz troche Teori:
 macie 3 dd i IMBA PP party przeciwnika ( zakładam ten gorszy wariant dla was) ma standardowo sws bd i tank no i co się dzieje PP robi imba debuf overbuff a dd maja perma agro i nic nie robią...
 
drugi wariant  mają 4 dd (tak jak to u nas jest ) 4 dd nie ma jak agrować 2 zawsze biega , w party z I M B A PP po agro zostaje 1 dd wolny zakładam że party przeciwnika odpuści agro najsłabszemu DDkowi (jaki by on nie był) i niech mi nikt nie mówi że 1 dd ubije BP czy EE który ma 1800 resista. 2 dd z party przeciwnika może mieć z tym problem ale ich szanse są i tak 1,5 raza większe (dlaczego 1,5 a nie 2 bo mamy I M B A PP)

Oczywiście to tylko teoria bo można mieć boxa na SWS lub BD lub ktoś agruje moby czy cholera wie co.

P.S Orlok coś pisał o tym ze disko agruje disko spoko wtedy to dopiero bym się bał co robi 4 DD bez agro .


Jeszcze jedno grę PP w party bym przyrównał do finezji w walce, ale jak dla mnie nie liczy się finezja a PIERDOLNIĘCIE :D

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 09:29:35 am wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #501 dnia: Maj 25, 2011, 10:43:26 am »
Echh neural ty masz zaślepki na oczach, jedna to Defro a druga to ErrorCrC <.<

btw. wynocha robić dramę w dziale lancera anie tutaj próbujecie wciskać swoje mądrości ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #502 dnia: Maj 25, 2011, 12:07:23 pm »
czemu wy traktujecie agro BD/SWS jako perma lock? Mają to co jakieś 4-5 sekund i naprawdę wystarczy jedynie patrzeć na swój target pilnie. Co ma innego DD poza ew assystowaniem i pilnowaniem targetu? Niewiele. Gorzej bishem/EE/SE, bo nei dosyć, że trzeba umieć targetować (tak samo jak DD), pilnować zmiany target (w końcu healera też czasem agrują), debuffować, healować, ściągać debuffy.

Co innego mass agro tanka, to jest chwilowy perma lock.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #503 dnia: Maj 25, 2011, 12:46:04 pm »
to w koncu agrowanie dd jest problemem czy nie skoro chcecie marnowac tak zajebisty skill jak mystic immunity zeby was bd/sws nie agrowal?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #504 dnia: Maj 25, 2011, 01:07:25 pm »
mistic im. chroni wtedy przy okazji przed tym + innymi syfami w tym czasie rzucanymi. Szczególnie na agro przydaje się, gdy w grę wchodzi jeszcze tank enemy (dodatkowe 3 agro)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #505 dnia: Maj 25, 2011, 01:27:33 pm »
czemu wy traktujecie agro BD/SWS jako perma lock? Mają to co jakieś 4-5 sekund i naprawdę wystarczy jedynie patrzeć na swój target pilnie. Co ma innego DD poza ew assystowaniem i pilnowaniem targetu? Niewiele. Gorzej bishem/EE/SE, bo nei dosyć, że trzeba umieć targetować (tak samo jak DD), pilnować zmiany target (w końcu healera też czasem agrują), debuffować, healować, ściągać debuffy.

Co innego mass agro tanka, to jest chwilowy perma lock.

stary ty chyba nie miales dobrego agro na twarzy ze strony discera...Dobry SWS/BD jest wstanie kompletnie uniemozliwic ci skuteczne bicie przeciwnika, szczegolnie jesli party jest odpowiednio mobilne. Przekonałem sie o tym nie raz.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #506 dnia: Maj 25, 2011, 02:53:45 pm »
Cytuj
da się zbindować więcej niż 3 paski? oO
oświeć mnie pls

G15 i np cp poty na pasku 5, alt f5 - hit cp pots - alt f1 pętla. Zobacz na filmie jasinn ile potków w walce używa i nie specjalnie jesteś w stanie znaleźć je na paskach.

Cytuj
stary ty chyba nie miales dobrego agro na twarzy ze strony discera...Dobry SWS/BD jest wstanie kompletnie uniemozliwic ci skuteczne bicie przeciwnika, szczegolnie jesli party jest odpowiednio mobilne. Przekonałem sie o tym nie raz.

To czemu piszecie, że mistic immunity nie jest w tym zakresie skuteczne? Mieliśmy w składzie kiedyś hero titana. Na hero zerku jechał pięknie.
Ale potem spadła jego aktywność i przestał być hero. Wtedy naprawdę nie narzekał jak dostał do party pp i mistic immunity.

Cytuj
to w koncu agrowanie dd jest problemem czy nie skoro chcecie marnowac tak -_-' skill jak mystic immunity zeby was bd/sws nie agrowal?

Jak jest problemem to użycie mi nie jest zmarnowaniem skilla. Jak problemem nie jest agro tylko np fear, to skill ten zyskuje inne zastosowanie.


Słuchajcie, to jest dział poświęcony PP. Jest pewna grupa graczy, która zdecydowała się grać aktywnie tą klasą i to dla nich są porady, co zrobić, żeby być najbardziej efektywnym. To czy wsz const chciałby mieć PP czy uważa, że to strata slotu nikogo tak naprawdę nie obchodzi.
To są porady dla ludzi, którzy grają PP, są otwarci na testowanie nowych konfiguracji i jeżeli nie zrobią rerolla to niech wiedzą czego w takim razie powinni szukać.
Party się tworzy pod konkretny cel. Dla jednych będzie to zabicie bossa i nie spojrzą chętnie na niektórych słabszych lub bardziej technicznych dd. Dla innych będzie to codzienne 9vs9 i będą szukali rozwiązania które zapewni im największą liczbę zwycięstw. Dla kolejnych będzie to sige party, które w 9vs9 radzi sobie średnio a na sige jest czynnikiem decydującym.
PP ma szansę się w tym odnaleźć, ale napewno nie będzie robił tego z ludźmi, którzy "już wiedzą swoje".
I pamiętajcie, że gracz to nie tylko klasa którą driveruje. Liczy się też zapał, zdolności organizacyjne, spostrzegawczość i wyczucie.
Ja znam 2 PP, którzy potrafią być ostrym factorem w starciu. Jeden z nich ma pełen support, którym potrafi grać - cardi, sws,bd,wc. Wszystkich ma dobrze ubranych, wyexpionych i przygotowanych. Ale na sige brany jest na PP i nikt nawet nie pomyśli, żeby prosić go o gre inną klasą (może ktoś pamięta Fathipsa).
Przypominają mi się trochę stare gry karciane gdzie gracz tworzył własny deck (MtG). Początkujący zazwyczaj stawiał na napór i jak miał stado mocnych creature to czuł się pewnie. Wyjadacze w swoich taliach często nie mieli już żadnych lub pojedyńcze :)


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #507 dnia: Maj 25, 2011, 03:18:49 pm »
orlok z calym szacunkiem nie wiem jak wy tam sobie teraz gracie na na/eu, ze slh klepie 3 archerow, najlepsze siege party to 3 slh+kon, mage party oparte na 3 slh sa skuteczniejsze niz normalne oparte na nukerach czy w koncu te opowiastki o pp. nie wiem moze nie bylem godzien zobaczyc takich konfiguracji w wykonaniu odpowiednich ludzi, moze malo gralem, moze faktycznie bladze ale poki nie zobacze na wlasne oczy to nie uwierze, bo teaoretyczne rozpisywanie tabelek na forum z zaletami  klas srednio przeklada sie na realia gry i cos takiego mnie nie przekonuje.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 03:20:42 pm wysłana przez Sarin. »


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #508 dnia: Maj 25, 2011, 03:43:38 pm »
Sarin, możesz mi nie wierzyć, możesz twierdzić że zmyślam, możesz twierdzić że wygrane mojego klanu 90 vs 400 to tylko propaganda, możesz uważać PP za martwy slot, możesz nie wierzyć że slh jest w stanie robić silny dmg a 3slh jest w stanie rozniesć dowolny cel i szczerze mówiąc średnio mnie to obchodzi.
Ale jak już tu piszesz i osoby podobne tobie to chociaż dajcie jedną radę dla PP.
Niestety wasza rada to będzie tylko, żeby zrobić rerolla i to najlepiej na tyranta.
Wiesz doskonale, że jak slh był przegięty to setki osób robiło rerolla na slh. Jak jakakolwiek klasa okaże się silna to zaraz znajduje setki zwolenników. Ale żeby coś okazało się dobre i skuteczne, najpierw musi się znaleźć ktoś z determinacją do testów i poznawania a nie tylko podążania za gotowym schematem.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #509 dnia: Maj 25, 2011, 03:56:20 pm »
czyli fakt, ze live pp jestes w stanie policzyc na palcach jednej reki nie znaczy nic? myslisz,ze 99% nie jest w stanie dostrzec "oczywistych" zalet tej postacii i nie chce nia grac?. jak dla mnie to poprostu slaba klasa a moje posty tu oprocz przedstawienia mojej opinii moze dadza komus do myslenia ze zammiast gry na pp jest jakas lepsza klasa, z ktorej bedzie wiekszy pozytek w partyi wcale nie mowie tu o tyrantach.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #510 dnia: Maj 25, 2011, 03:58:09 pm »
Tylko ze tu nikt nie ma Cie o niczym przekonywać

Cytuj
Słuchajcie, to jest dział poświęcony PP. Jest pewna grupa graczy, która zdecydowała się grać aktywnie tą klasą i to dla nich są porady, co zrobić, żeby być najbardziej efektywnym. To czy wsz const chciałby mieć PP czy uważa, że to strata slotu nikogo tak naprawdę nie obchodzi.
Offtopu nie ma więc co się sadzisz- rozmawiamy o PP w końcu, a nie o dupie maryny. Miałeś już ari zajawke na uber konia co sam całe pt składa, zerka co niszczy regularami bez many na oly, teraz kolej na overbuff PP :D

Ale jak już tu piszesz i osoby podobne tobie to chociaż dajcie jedną radę dla PP.
Niestety wasza rada to będzie tylko, żeby zrobić rerolla i to najlepiej na tyranta.

Toć dajemy rade- koksaj go, a będziesz miał -_-' boxa. Pare stron temu padło pytanie, czy PP jest brany do pt i czy warto go brać, więc parę osób wypowiedziało swoje zdanie na ten temat i tyle.
A co do rad, to dziwnym trafem nie wypowiada się żaden doświadczony PP, tylko powieściopisarze zafascynowani tą klasą
czyli fakt, ze live pp jestes w stanie policzyc na palcach jednej reki nie znaczy nic? myslisz,ze 99% nie jest w stanie dostrzec "oczywistych" zalet tej postacii i nie chce nia grac?. jak dla mnie to poprostu slaba klasa a moje posty tu oprocz przedstawienia mojej opinii moze dadza komus do myslenia ze zammiast gry na pp jest jakas lepsza klasa, z ktorej bedzie wiekszy pozytek w partyi wcale nie mowie tu o tyrantach.
Nic dodać nic ująć.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 04:01:59 pm wysłana przez xkurakx »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #511 dnia: Maj 25, 2011, 04:24:47 pm »
Ech kurak nie ma to jak przytaczać coś totalnie nie związanego z tematem a na dodatek wyjęte z kontekstu..

Co wy jeszcze chcecie udowodnić? bo już trochę tego nie rozumiem.. pisaliście już w kilku postach dokładnie to samo, że pp to i tamto..
Dobra to wasze zdanie ale ile razy można to wałkować? Jak już pisałem chyba, wasze party jest uprzedzone do jakichkolwiek nie konwencjonalnych układów party więc ta dyskusja nie ma sensu bo Wy i tak macie swoje zdanie.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #512 dnia: Maj 25, 2011, 05:43:47 pm »
Każdy ma swoje zdanie, jednak bez odpowiednich frapsów nikt nie może nic udowodnić. Praktyka, praktyka, albo zadziała albo nie. Tu tez zależy wszystko od ogaru, sprzętu i oczywiście szczęścia bo np: taki pp może nie zdążyć nic zrobić jak go pomyła z bishem jak ktoś pisał wcześniej(co jest pewnym plusem), albo zrobi z przeciwników kaleki. Jak dla mnie skreślenie go i mówienie, że jest beznadziejny w Pt i, ze szkoda na niego miejsca jest śmieszne.  Wszystko ma swoje + i -
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #513 dnia: Maj 25, 2011, 05:45:36 pm »
Cytuj
ze slh klepie 3 archerow

Zawsze preferowałem walki 1vs wielu. Tak było i jest. Nejlepsza opinia to opinia innych:
Cytuj
Mne by celkem zajimalo, jak se da tohle zmrsit? Jednu chvili honi 5 FSek jednoho kamaela z novy (aspon to tak vypadalo) a hned nato prchaji. Pred jednim kamaelem z novy
 


Tvuj boj trval asi 3 vteriny, co jsem se dival...


Źródło - http://forum.fansite.cz/index.php?topic=11758.2600
Myślę, że czeski nie stanowi tu problemu.

Cytuj
tylko powieściopisarze zafascynowani tą klasą

Tu masz temat z polskimi hero na oficjalnych serwerach:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,18444.0.html

Adernahael to ja, Misiu to PP na którym grywam.
Więc chyba jakieś doświadczenie w sprawach slh jak i PP jeszcze mam.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #514 dnia: Maj 25, 2011, 06:10:09 pm »
O kurna ja mam w party pp i ol'a (melee pt) to znaczy, ze z miasta nie powinnismy wychodzic?  :beksa:
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #515 dnia: Maj 25, 2011, 06:32:05 pm »
O kurna ja mam w party pp i ol'a (melee pt) to znaczy, ze z miasta nie powinnismy wychodzic?  :beksa:

No raczej......
Cytuj
ze slh klepie 3 archerow

Zawsze preferowałem walki 1vs wielu. Tak było i jest. Nejlepsza opinia to opinia innych:
Cytuj
Mne by celkem zajimalo, jak se da tohle zmrsit? Jednu chvili honi 5 FSek jednoho kamaela z novy (aspon to tak vypadalo) a hned nato prchaji. Pred jednim kamaelem z novy
 


Tvuj boj trval asi 3 vteriny, co jsem se dival...


Źródło - http://forum.fansite.cz/index.php?topic=11758.2600
Myślę, że czeski nie stanowi tu problemu.

Cytuj
tylko powieściopisarze zafascynowani tą klasą

Tu masz temat z polskimi hero na oficjalnych serwerach:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,18444.0.html

Adernahael to ja, Misiu to PP na którym grywam.
Więc chyba jakieś doświadczenie w sprawach slh jak i PP jeszcze mam.


Orlok daj jakiegoś linka jak bijecie się 9 vs 9 czy to wasze party czy party z PP bardziej z perspektywy PP bo naprawdę jestem ciekaw jak sobie radzi party z 3 slh.
Ech kurak nie ma to jak przytaczać coś totalnie nie związanego z tematem a na dodatek wyjęte z kontekstu..

Co wy jeszcze chcecie udowodnić? bo już trochę tego nie rozumiem.. pisaliście już w kilku postach dokładnie to samo, że pp to i tamto..
Dobra to wasze zdanie ale ile razy można to wałkować? Jak już pisałem chyba, wasze party jest uprzedzone do jakichkolwiek nie konwencjonalnych układów party więc ta dyskusja nie ma sensu bo Wy i tak macie swoje zdanie.

Nie chodzi o to że jest uprzedzone, nie konwencjonalne nie znaczy dobre jak się chcecie bawić w pp to się bawcie z chęcią bym zobaczył  9 vs 9 z naszym party  (1 tyrantem nie z 2 w tej chwili skład to tyrant biały nija 2 ninja tylko z łukiem i kusza).  Tak jak nevada pisał o praktyce najlepiej to zweryfikować :).
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #516 dnia: Maj 25, 2011, 06:41:20 pm »
O kurna ja mam w party pp i ol'a (melee pt) to znaczy, ze z miasta nie powinnismy wychodzic?  :beksa:

nie. przeczytaj ostatnich pare stron jeszcze raz to  moze zrozumiesz..... albo pomoge Ci: sa lepsze opcje niz pp ale jak masz jakiegos zapalenca i wam sie dobrze gra to grajcie tak dalej.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #517 dnia: Maj 25, 2011, 07:10:33 pm »
G15 i np cp poty na pasku 5, alt f5 - hit cp pots - alt f1 pętla. Zobacz na filmie jasinn ile potków w walce używa i nie specjalnie jesteś w stanie znaleźć je na paskach.
takie same możliwości mam na oscarze... użycie nawet czasów rzędu 1ms na pojedyńczy klik powoduje że i tak widzę to w kliencie gry... specjalnie dzisiaj raz jeszcze przeglądnałem sobie povy Jasinna i na 100% jestem pewien, że ma cp poty zbindowane w makrze na 1. pasku (np. w rennovatio7 pod f12) - na żadnym z nich nie ma efektu przełączania pasków co byłoby widoczne gołym okiem
sam gram w ten sposób, bo moje próby sprzed mniej wiecej roku z innymi paskami powodowały, że skillowanie było skazane na kilkukrotne przerywanie akcji lub "nietrafianie" we właściwą komendę - dzisiaj ponownie to testowałem i grać się tak nie da, więc koleś ze screena w 100% używa software'owych syfów

EDIT: posty i screeny z 23 lutego 2010 - to było przed nerfem LS = zabicie 5 osób nie było super wyjatkowym osiągnieciem - powiedziałbym nawet że to była norma tą klasą (ofc o ile operator ogarniał :)), widziałem povy gdzie slh sam 9 osób bił i ustał :]

a tak ontopowo:
pomimo przedstawianych przez Ciebie argumentów w dalszym ciągu uważam, że live pp pomimo wielu zalet nie jest w stanie dać tyle melee pt co inny "techniczny" (zwłaszcza sk/pal) lub kolejny healer, co nie oznacza że kombinować nie można ale jednak dps-u nim nie zastąpisz zwłaszcza kiedy przeciwko masz tyrków, którym mana naprawdę niekoniecznie jest potrzebna ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 07:28:50 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #518 dnia: Maj 25, 2011, 07:40:32 pm »
Cytuj
takie same możliwości mam na oscarze... użycie nawet czasów rzędu 1ms na pojedyńczy klik powoduje że i tak widzę to w kliencie gry... specjalnie dzisiaj raz jeszcze przeglądnałem sobie povy Jasinna i na 100% jestem pewien, że ma cp poty zbindowane w makrze na 1. pasku (np. w rennovatio7 pod f12) - na żadnym z nich nie ma efektu przełączania pasków co byłoby widoczne gołym okiem
sam gram w ten sposób, bo moje próby sprzed mniej wiecej roku z innymi paskami powodowały, że skillowanie było skazane na kilkukrotne przerywanie akcji lub "nietrafianie" we właściwą komendę - dzisiaj ponownie to testowałem i grać się tak nie da, więc koleś ze screena w 100% używa software'owych syfów

Ja na klawiaturze microsoftu też nie mogę i mam to co opisujesz. Ale G15 ma mniejsze czasy niż 1ms i tam się da.
Ale tak ,koleś ewidentnie używa soft. Tylko co innego o tym świadczy bardziej niż cp potki.

Cytuj
EDIT: posty i screeny z 23 lutego 2010 - to było przed nerfem LS = zabicie 5 osób nie było super wyjatkowym osiągnieciem - powiedziałbym nawet że to była norma tą klasą (ofc o ile operator ogarniał ), widziałem povy gdzie slh sam 9 osób bił i ustał :]

No tak, ale wtedy miałem 82 lvl :). Dopiero w maju na b.day zrobiłem 84, a dopiero niedawno uznałem że warto zrobić 85 :)
Także walka była bez LS. Nie zmienia to faktu, że lubię 1vs wielu i dalej to praktykuję. Wreszcie mam maszynę zdolną frapsować sensownie i możliwe, że coś nagram. Ale powoli zastanawiam się czy to ma sens.

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 07:44:50 pm wysłana przez orlok »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #519 dnia: Maj 25, 2011, 08:25:20 pm »
Chętnie poczytał bym jakieś porady/ciekawe informacje na temat PP a nie ciągnącą się dyskusje(a raczej kłótnie) o tym, że PP się nie/nadaje do party

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #520 dnia: Maj 25, 2011, 08:41:43 pm »
Ktoś z administracji nie grał/gra przypadkiem pp na offie? Możliwe, że coś źle kojarzę

//Acid -- MastJedi gra.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 08:58:32 pm wysłana przez Acid »


Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #521 dnia: Maj 25, 2011, 11:20:56 pm »
Ktoś z administracji nie grał/gra przypadkiem pp na offie? Możliwe, że coś źle kojarzę

//Acid -- MastJedi gra.
pve party z tyrkiem w pagan, doswiadczenie swietnie pasujace do dyskusji


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #522 dnia: Maj 26, 2011, 04:04:43 pm »
Tak czytam, czytam i z podziwu wyjść nie mogę ilu to znafców PP się nagle znalazło i się tutaj wypowiada.
Widzisz orlok, niektórzy nawet nie grając daną klasą i tak wiedzą lepiej :D
A Pytho to widzieli raz czy 2 na obrazku.

Ale co ja tam wiem.

Pozdrawiam
PS. Żeby nie było - zdecydowanie popieram punkt widzenia orloka. I odpowiem tylko na jedno pytanie - dlaczego jest tak mało live PP. Bo tą postać trzeba lubić/kochać, a 99% chce ołnować i nabijać fragi coby im conieco urosło aż pod sufit, czym PP jest bardzo trudno.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #523 dnia: Maj 26, 2011, 04:42:02 pm »
jakoś wątpie by SE/EE/Bish/SWS/BD/WC/OL  chcieli nabijać fragi, a jednak gra ich dużo.

Kluczową kwestią jest to, że poprzednei kroniki miała inną mechanikę (mało defensywy, co powodowało, że niczym dziwnym był dagger ściągający piżamę na 1-2 staby, a obecnie czasem 2-3DD musi się napocić, by takiego zabić), a sam PP nie oferował wtedy specjalnych rozwiązań, bo liczyło się by szybko zatłuc enemy, gdzie pojedynki na palenie many i survi były rzadkością.

Teraz coraz więcej end game'owych PvP sprowadza się do tego, które party pozbawi enemy healerów many jako pierwsze. Bo choćby party nei wiem jak super DPS miało, to resować może nei tylko EE i bish, a źródło odnowy many jest ograniczone w czasie 1 PvP i nie zawsze każde dostępne (długie reuse'y niektórych skilli jak sublime, BoE, Salva, mass recharge etc.) Jednym słowem w tej kronice jeżeli ma się możliwości (tzn support jest dobrze ubrany by odpowiednio długo przeżyć) można tworzyć bardzo ciekawe i niekonwencjonalne typy party.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #524 dnia: Maj 26, 2011, 05:05:04 pm »
Moje zdanie o zdaniu "znafców" na temat PP jest takie, że wyrobili sobie pogląd w czasach, gdy PP uważany był za suckera exp, gdy po zbufowaniu full party musiał siedzieć pozostały czas do rebufa na d... i odnawiać manę.
A z czego chce mi się śmiać? Mało live PP na serwach, znafcy albo w ogóle nie znają tej postaci i opierają się na plotkach, pogłoskach, youtubach i innych środkach masowego przekazu (włącznie z głuchym telefonem) albo mają jedynie boxa na którego wchodzą tylko po to, żeby opróżnić plecak. Albo od święta wejdą na niego, przejrzą skille i uważają, że go znają. I wygłaszają jedynie słuszne teorie.
Ja gram PP 5 lat. I nadal Pytho często mnie zaskakuje tym co widzę np. na Olimpiadzie.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;