Witaj
Gość

Wątek: Prophet [PP]  (Przeczytany 106938 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #525 dnia: Maj 26, 2011, 05:20:03 pm »
moze i grasz pp 5 lat, ale zdecydowana wiekszosc twojego doswiadczenia to PvE + ew oly ktorym faktycznie widac, ze sie interesujesz (chociaz pytanie jak idzie tobie samemu). Multum wyexpionych toonow do koxu, wiec watpie, by twoje doswiadczenie w open pvp ta klasa bylo jakies specjalne. Zreszta gdybys je mial, to ty by pisal te przemyslenia odnosnie profki, a nie Orlok.  Sorry
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #526 dnia: Maj 26, 2011, 05:30:45 pm »
Cytuj
Moje zdanie o zdaniu "znafców" na temat PP jest takie, że wyrobili sobie pogląd w czasach, gdy PP uważany był za suckera exp, gdy po zbufowaniu full party musiał siedzieć pozostały czas do rebufa na d... i odnawiać manę.
A z czego chce mi się śmiać? Mało live PP na serwach, znafcy albo w ogóle nie znają tej postaci i opierają się na plotkach, pogłoskach, youtubach i innych środkach masowego przekazu (włącznie z głuchym telefonem) albo mają jedynie boxa na którego wchodzą tylko po to, żeby opróżnić plecak. Albo od święta wejdą na niego, przejrzą skille i uważają, że go znają. I wygłaszają jedynie słuszne teorie.
Ja gram PP 5 lat. I nadal Pytho często mnie zaskakuje tym co widzę np. na Olimpiadzie.


czemu od razu z taka pogarda kolego? bo urazilem Twoja ukochana klase? niestety taka jest brutalna prawda, niektore klasy najlepiej sprawdzaja sie jako box w miescie i taki poglad wyrobilem sobie niestety nie ogladajac youtuba ale podczs pvp z najmocniejszymi pt na lancerze

edit. czuje sie dotkniety tym minusem  :beksa:
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 05:32:29 pm wysłana przez Sarin. »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #527 dnia: Maj 26, 2011, 07:21:12 pm »
Nie trzeba grać jakąś klasą, żeby być 'znafcą'. Wystarczy przejrzeć skille, sety, trochę pomyśleć i ma się już pogląd na ten temat. Oczywiście można być ograniczonym i wtedy nic Ci nie pomoże dopóki czegoś nie zobaczysz na własne oczy. On napisał z taką samą pogardą jak wszyscy inni (pp? co to za propaganda i herezje, miasto i chuj tam ma siedzieć). Ciekawe jakby zagrały topowe party na Lancerze przeciwko party innemu niż 95% ich przeciwników, nie znając nawet skilli(ofc oprócz tych rzucanych w mieście :D) postaci i tego jak i kiedy może ich użyć.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #528 dnia: Maj 26, 2011, 09:07:27 pm »
Ciekawe jakby zagrały topowe party na Lancerze przeciwko party innemu niż 95% ich przeciwników, nie znając nawet skilli(ofc oprócz tych rzucanych w mieście :D) postaci i tego jak i kiedy może ich użyć.
Przeszły by się po takim wynalazku i nawet nie zauważyły że tam był pp.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #529 dnia: Maj 26, 2011, 09:10:45 pm »
Ciekawe jakby zagrały topowe party na Lancerze przeciwko party innemu niż 95% ich przeciwników, nie znając nawet skilli(ofc oprócz tych rzucanych w mieście :D) postaci i tego jak i kiedy może ich użyć.
Przeszły by się po takim wynalazku i nawet nie zauważyły że tam był pp.

Pomyśleli by że mieli 2 bp :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #530 dnia: Maj 26, 2011, 09:27:46 pm »
moze i grasz pp 5 lat, ale zdecydowana wiekszosc twojego doswiadczenia to PvE + ew oly ktorym faktycznie widac, ze sie interesujesz (chociaz pytanie jak idzie tobie samemu). Multum wyexpionych toonow do koxu, wiec watpie, by twoje doswiadczenie w open pvp ta klasa bylo jakies specjalne. Zreszta gdybys je mial, to ty by pisal te przemyslenia odnosnie profki, a nie Orlok.  Sorry
1. Nie farmię olimpiady. Żadnym z toonów. Zbieram sobie czasami książki i tyle.
2. Na na prawdę poważne pojedynki mnie nie stać. Jak czytam o Antkach, Valakasach i innych tego typu przedmiotach, to się tylko uśmiecham. Radzicie ludziom że praktycznie bez tego ani rusz. A wystarczy się zastanowić - ile razy na serwie padł Valakas, i ile może być tych biżuterii. A wydawać 2 czy 5 bilionów za przedmiot to dla mnie poroniony pomysł.
3. Frytka czy Zaken odkąd są w instancji, dają większe prawdopodobieństwo. Teraz za frytkę śpiewają 150-160 kk. Chyba czas sobie kupić :)
4. Na zrobienie 3-4 broni magicznych i wbicie w nie pożądanego augmentu potrzeba w uj kasy. Każdy o tym wie, kto choć raz próbował. Ponieważ nie posiadam takowych posługuję się Fistami +4 Divine PvP (przydają się na suba GK), Valhalą +10 oraz Draconikiem +3 150 Fire (korzysta też z niego Saggi).
5. Nie mam wykręconych w kosmos Enchantów. Resity +12, większość bufów +9 na cost, Pasywki na +10, PoF +6, Root +12 Porównajcie sobie _ilość_ skilli do enchantu u PP i _jakiegokolwiek_ dd. O innych "buferach" (SE, EE) nie wspominając. Nie mówię o WC i OL, bo mają niewiele mniej. Kasa, kasa, kasa...
6. Wciąż biegam w Dynasty Robe i teraz, po dobiciu 84, zabieram się za craft Morai. Albo może coś kupię gotowego. Zobaczę. Dodatkowo mam Dynasty LA.
7. Word of Fear - siadalność na moby czy w PvP jest tak znikoma, że praktycznie nie używam skilla.
8. Block WW, Block Shield - jeszcze mi nigdy nie siadły na olimpiadzie. Pewnie ze względu na posiadany sprzęt. No, może raz, dwa, tyle, ze nie pamiętam.
9. Najpiękniej siada root. Raz nawet na dlm'a :D
10. Nie mam żadnych złudzeń w starciu z wykoksowanymi/wyposażonymi boterami. Aczkolwiek CC działa ładnie.
11. Nie cierpię Trance. Jeszcze nie udało mi się wygrać z EE. Muszę sobie enchantnąć Mind i kupić kolczyk z TW.
12. Wygrane pojedynki mam z różnymi klasami - w większości support - na poziomie sprzętowym podobnym do mojego. SD, SM, DC. Z DD czasami mi się uda pojechać nukerów. Jak zadziała CC na ich krytyki, ja się zdążę leczyć, a im zabraknie many :D Jak im wejdzie krytyk to z reguły jest pozamiatane.
Taktyki?
PP to taki Forest Gump. Biega, by przeżyć. Praktyka w kamie 56 się przydaje :D
Podstawowy używany skill to Battle Heal. Mam Kardynała na subie i prayer z niego, więc nie jest tak źle z tym healem. Jak jest bezpiecznie to w zależności od klasy, ale z reguły Mana burn na przemian z rootem. Root oczywiście na melee, a nie łuczników czy nukerów. Jak pisałem - block ww siada mi słabo, więc rzadko go używam. Jak widzę, że mana burn zrobiła swoje włączam Fisty i canceluję bufy. Jak wejdzie root - odbiegam i biję z łuku. Nie używałem jeszcze Turn to Stone. Jakoś nie było okazji. Może kiedyś trzeba będzie wypróbować. Na jakieś frenzy. Może się uda przetrzymać deskę/tyrka :D
Tyle co mi na szybko przychodzi do głowy.

Pozdrawiam
PS. Ja gram w L2 dla przyjemności, dlatego tyle toonów i dlatego mam na mainie 84/79/76/78 a nie 85/75/75/75. I suby brane dla siebie - do grania, a nie pod maina.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #531 dnia: Maj 26, 2011, 09:46:27 pm »
jeszcze przed wjesciem freyi przydatnosc pp jako 6 support w party byla dla mnie o niebo lepsza. ogromny boost z racji resistow w dobie kiedy mozna bylo miec 1 element w armorze i zwiekszony dmg z tego elementu realnie podnosil przezywalnosc. teraz to co oferuje pp jest dla mnie nie wystarczajace, chociaz nie twierdze, ze nie da sie w takim pt nic ugrac.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #532 dnia: Maj 27, 2011, 07:37:44 am »
Część armoru dalej masz tylko 240. Dorzucisz elementale to wyciągniesz 280. Jakieś clan skille, pasywki, armor bonusy etc i może uda ci się wskoczyć na 300. A przeciwnik zazwyczaj bije z 340-350 a czasem więcej (jak np slh, który się cieszy, że ludzie pozmieniali pelerynki i nie noszą już 30 dark :) ).
W tym zakresie zgarniasz około 20% więcej dmg. Nie wiem jak u was, ale u nas healerzy zawsze proszą o konkretne resisty i są to właśnie te 240 z armoru. Wiele osób ma ciągle braki w elemencie. Dlatego czasem po moim surrender i vortex+gloom od necro dmg jest zaskakujący.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #533 dnia: Czerwiec 27, 2011, 01:04:39 am »
na co zrobic Wisdom na metnal attack , hold czy sleep postac pod oly na kronice GF


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #534 dnia: Czerwiec 27, 2011, 02:46:38 am »
mentale, na roota masz resist z aq i oly ring(które musisz mieć bo dają root chance)
Trance chyba też podpada pod mentale

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #535 dnia: Czerwiec 27, 2011, 07:43:36 am »
Nie, sleep to nie mental atack
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #536 dnia: Czerwiec 27, 2011, 08:28:07 am »
Więc co jest jeszcze mental attackiem?
Trick i switch są chyba. Rozumiem, że debuffy OLa i inne debuffy to są po prostu "debuffs", a nie "mental attacks".

W mental shield jest opis Increases resistance to Hold/Sleep/Mental attaks by 30 for 20 minutes.

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #537 dnia: Czerwiec 27, 2011, 10:47:30 am »
Więc co jest jeszcze mental attackiem?
Trick i switch są chyba. Rozumiem, że debuffy OLa i inne debuffy to są po prostu "debuffs", a nie "mental attacks".

W mental shield jest opis Increases resistance to Hold/Sleep/Mental attaks by 30 for 20 minutes.
skile Ola to abnormal attack, tak przynajmniej mi sie wydaje :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 11:49:25 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #538 dnia: Czerwiec 27, 2011, 02:00:19 pm »
Ja mam na Mental Attack. Jak na mój gust więcej korzyści. Ale to tylko mój gust.
BTW Mental:
http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=206511

Patchnote do C5:
Cytuj
9. The attacks for the skills below have been added.
    *      Holy Strike, Disrupt Undead, Might of Heaven – Sacred Attacks
    *      Horror, Lure, Switch, Trick, Forget, Peace – Mental Attacks
(...)
43. The effect of Mental Shield has decreased.
Żródło: http://www.lineage2.com/news/chronicle5_04.html

Aaa i jeszcze cóś takiego:
Cytuj
Also paralysis is different type of attack, not a mental one.

Derangement (Mental)
o Antharas' Fear and Debuff
o Arcane Chaos
o Curse of Doom
o Forget
o Horror
o Lure
o Peace
o Requiem
o Seal of Mirage
o Seal of Silence
o Shield Slam
o Silence
o Switch
o Sword Symphony
o Trick
o Valakas' Fear
o Veil
Źródło: http://www.foruml2cr.com/showthread.php?p=152429[/i]

A tutaj macie linka do pm funa z tematem:
http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=11&t=28491&start=15
Nie chce mi się przeklejać wszystkiego.


A poszerzając temat i uprzedzając późniejsze pytania macie tutaj:
Cytuj
Sleep and Hold skills are obvious (well, moreso than usual) so I'm not including them.

      Bleed
          o Bleed
          o Critical Bleed (weapon SA)
          o Sting
          o Various monster bleed skills.
                + Drain skills that inflict bleed such as in Forest of the Dead are Bleed element, not Darkness.

      Darkness
          o Curse Death Link
          o Curse of Shade
          o Dark Vortex
          o Death Spike
          o Drain Energy
          o Gehenna
          o Judgment
          o Mass Curse of Shade
          o Shadow Flare
          o Shadow Spark
          o Steal Blood
          o Vampiric Claw
          o Vampiric Touch
          o various monster skills with the typical drain animation
          o There are several player skills which look like they should be Darkness but aren't. Be aware of this when an Overlord drains you for 1k damage even though you had Elemental Protection and Song of Invocation or whatever.

      Derangement (aka Mental, Charm - the name given is inconsistent)
          o Antharas' Fear and Debuff
          o Arcane Chaos
          o Aura Flash
          o Banish Seraph
          o Curse of Doom
          o Day of Doom
          o Forget
          o Horror
          o Lure
          o Mass Fear
          o Peace
          o Requiem
          o Seal of Mirage
          o Seal of Silence
          o Shield Slam
          o Silence
          o Song of Silence
          o Switch
          o Sword Symphony
          o Trick
          o Valakas' Fear
          o Veil
          o Monster skills that silence

      Earth
          o Antharas' Breath (monster)
          o Dance of Medusa
          o Decay
          o Spoil (overenchanted only)
          o Spoil Festival (overenchanted only)

      Fire
          o Antharas' Bite attack
          o Blaze
          o Blaze Quake
          o Blazing Circle
          o Boom Attack
          o Burning Fist
          o Chill Flame
          o Corpse Burst (summon)
          o Fire Vortex
          o Flame Strike
          o Freezing Flame
          o Frost Flame
          o Inferno
          o Prominence
          o Rain of Fire
          o Seal of Flame
          o Valakas' Breath, Tail and Meteor Storm attacks
          o Volcano
          o Wyvern Breath
          o various monsters, you can identify it easily by the casting animation
                + Includes when they explode

      Holy
          o Disrupt Undead
          o Holy Strike
          o Light Vortex
          o Might of Heaven
          o Solar Flare
          o Solar Spark
          o Touch of Life

      Paralyze
          o Anchor
          o Binding Cubic
          o Hold Undead
          o Lightning Strike
          o Magic Paralyze SA
          o many monsters paralyze

      Poison
          o Corpse Plague
          o Critical Poison SA
          o Curse Poison
          o Poison
          o Poison Blade Dance
          o Poisonous Cloud
          o Seal of Poison
          o Toxic Smoke
          o Venom
          o various monsters, as long as the skill inflicts poison
          o Note: Viper Cubic is not considered Poison attribute and no skills, passives or armor set bonuses that have resistance to Poison will resist Viper Cubic.

      Shock
          o Armor Crush
          o Bluff
          o Critical Stun SA <-does Resist Shock or Majestic reduce SA'd weapons' damage on a critical?
          o Cursed Strike
          o Hammer Crush
          o Shield Bash
          o Shield Stun
          o Shock Blast
          o Shock Stomp
          o Soul Breaker
          o Spark Cubic
          o Stun Attack
          o Stun Shot
          o Stunning Fist
          o Thunder Storm
          o Wild Stun (hatchling of wind)
          o various monster skills that do the telltale stun effect

      Water
          o Aqua Cubic
          o Aqua Splash
          o Aqua Swirl
          o Blizzard
          o Freezing Shackle
          o Freezing Strike
          o Frost Bolt
          o Frost Wall
          o Ice Dagger
          o Ice Vortex
          o Hydro Blast
          o Ice Bolt
          o Raging Waves
          o Summon Hydro Blast
          o various monsters use water skills

      Wind
          o Cyclone
          o Demon Wind
          o Hurricane
          o Mega Storm Strike
          o Tempest
          o Twister
          o Wind Strike
          o Wind Vortex
          o lots of monsters have wind attacks. Surprised? I knew you would be.
Źródło: http://l2p.l2wh.com/attributes.html

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 02:18:54 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #539 dnia: Lipiec 30, 2011, 03:11:35 pm »
jakie certyfikaty sa najlepsze dla pp ?
i jakie dye najlepiej wsadzic ?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #540 dnia: Lipiec 30, 2011, 09:25:26 pm »
Ja mam nie "najodpowiedniejsze" bo suby robiłem do grania i dla przyjemności a nie pod certy. Ja mam healtha z bishopa, MDef z Saggitariusa i focus z GK.
Pytałem FatHipsa. Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu miał celke, ud i health.
A 65/70 brał w zależności od sytuacji. MDef, MDef/PDef.

Pozdrawiam

//Edit: błąd w druku - z Cardi mam prayer - pasywkę, a nie triggera.     /MastJedi
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 11:15:39 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #541 dnia: Lipiec 30, 2011, 09:46:10 pm »
Celka, UD, Spirit

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #542 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:13:58 pm »
Celka, UD, Spirit
No właśnie ten spirit jest dyskusyjny. PP, jakby nie patrzeć, nie jest magiem. Ani healerem. Jest raczej wojownikiem z umiejętnościami magicznymi. Dlaczego tak sądzę? Kradzież many jest tylko podczas bicia (choć łukiem też działa :P). A samoleczenie podczas oly ma kolosalne znaczenie. Nawet to niskolewelowe wystarczy, aby uratować d... przed wieloma klasami. Nawet nukerem, o ile mu nie wejdą 2-3 krytyki. Miałem kilka walk, gdzie nuker wypruł się z many, siadał i mówił gf :P
Dlatego poszedłem za FatHipsem i sobie wziąłem Prayer :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #543 dnia: Sierpień 06, 2011, 04:10:49 pm »
jakie dye wziąć najlepiej ?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #544 dnia: Sierpień 06, 2011, 04:46:40 pm »
Zależy jak grasz. Jeśli PP jest buferem/healerem jak kiedyś (buff i siad na d.. do regeneracji many) to ja miałem +5Wit/Men (+cast speed/ -MP,MDef) oraz +4con/str (do szybszego biegania).
A jeśli masz drugiego bufera w party (DC/OL) i aktywnie bijesz (duale/dagger/fisty/cokolwiek) to raczej bym nie odejmował od STR, no i zupełnie bym nie ruszał magicznych atrybutów. Jednak dodatkowy MDef się przydaje. Może podbić STR, tylko kosztem czego? jeszcze wolniejszego biegania, które i tak jest masakrycznie wolne? czy tez podatnością na stuna/unikami? Albo jeszcze mniejszą ilością szotów w inventory? Przecież 2k szotów w zupełności wystarcza... na buff rundę :P
Ja obecnie mam stare dye   Wit/Men oraz Str/Con. Do zabijania mam wilka, albo party :)

W ogóle ludzie maja najbardziej zbalansowane statystyki.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #545 dnia: Sierpień 06, 2011, 05:30:56 pm »
+con do szybszego biegania

???


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #546 dnia: Sierpień 07, 2011, 02:24:49 am »
yy błąd w druku :D oczywiście DEX. z pamięci pisałem, a wkładałem daaaaawno temu :P
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #547 dnia: Sierpień 22, 2011, 05:59:35 pm »
Daggerzy - Root i pole i dagger lezy . No chyba ze ma luk pod reka xD albo zaatakuje nas z nienacka  Ogolnie pole polecam przy wszystkich postaciach meele .



 :noob: :noob: :noob: :noob: :noob:


nie wiem czy wiesz, ale dagger ma skilla escape shackle co pozwala mu na uwolnienie z roota :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 06:01:10 pm wysłana przez Sythri »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #548 dnia: Sierpień 22, 2011, 06:23:35 pm »
jakie ku wa pole? Sprzedajesz jakies pole? Kupujesz bo nie wiem.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #549 dnia: Sierpień 22, 2011, 06:44:51 pm »
nie wiem czy wiesz, ale dagger ma skilla escape shackle co pozwala mu na uwolnienie z roota :D

Nie wiem czy wiesz, ale ten skill nie działa na roota magicznego  :noob:
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+