Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182990 razy)

  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4600 dnia: Październik 04, 2010, 05:56:28 pm »
ta bo nie da sie wyzwac po ludzku tylko musi te swoje bzdury zaczynac :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4601 dnia: Październik 04, 2010, 05:58:29 pm »
Drama musi być :P inaczej to forum umrze ( dział Lancera )
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4602 dnia: Październik 04, 2010, 06:10:16 pm »
nie wiem czemu to dla niektorych szok  :D Grałem już na kilku ruski privach i z zawsze zamiarem bicia ruskich w pseudo polskim klanie ale rzeczywistość bywa brutalna :> Chłopaki poprstu zweryfikowali cele i nie maja innego wyjscia jak ładować sie w "brudne"  czy tez "desperate alliance"sojusze jak chca sie piąć w hierarchi serwa ;>

Trafnie to ująłeś.
Tak zweryfikowaliśmy cele i dla nas nie jest spełnieniem marzeń zabijanie Tiata czy Zakena i/lub ewentualne leżenie w siege zone i farmienie famu.
W pojedynkę nic nie można osiągnąć, a ta wyśmiewana przez niektórych Rossija, nie była taką "bandą noobów" jak ją teraz na siłę chcecie wykreować gdy sami z nimi byliście w ally.
Zapomnieliście już te wcale nie tak dawne czasy ?
W 2 tygodnie bez sojuszu udało nam się dogadać z większą liczbą klanów niż przez ostatnie pół roku gry na serwerze.
Dlaczego ?
Ano dlatego że nie lejemy wszystkiego co się rusza byle tylko sobie podbudować ego.

Każdy ma swoją wizję prowadzenia klanu. Jedni chcą wojny totalnej ze wszystkimi, a my wolimy przemyślaną strategię. Czas pokaże kto miał rację
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4603 dnia: Październik 04, 2010, 06:15:54 pm »


A do RedBoxa brak mi słów nie wiem czy masz te 14 lat czy mniej ale twoje teksty mnie bawią :) to co piszesz w grze i na forum :P ( może 2 inne osoby ?? hmm rozdwojenie jaźni ?? )


mam 6. Ostatnio razem sie w przedszkolu bawilismy, byłeś moim koniem. A w grze do ciebie nigdy nie pisałem gdyz uwazam zeby pisac z kims trzeba byc na jego poziomie ja niestety nie mialem zamiaru schodzic z 10 pietra i jeszcze sie kłaść aby dorównac TObie o moj pro benku.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4604 dnia: Październik 04, 2010, 06:38:14 pm »
nie wiem czemu to dla niektorych szok  :D Grałem już na kilku ruski privach i z zawsze zamiarem bicia ruskich w pseudo polskim klanie ale rzeczywistość bywa brutalna :> Chłopaki poprstu zweryfikowali cele i nie maja innego wyjscia jak ładować sie w "brudne"  czy tez "desperate alliance"sojusze jak chca sie piąć w hierarchi serwa ;>

Trafnie to ująłeś.
Tak zweryfikowaliśmy cele i dla nas nie jest spełnieniem marzeń zabijanie Tiata czy Zakena i/lub ewentualne leżenie w siege zone i farmienie famu.
W pojedynkę nic nie można osiągnąć, a ta wyśmiewana przez niektórych Rossija, nie była taką "bandą noobów" jak ją teraz na siłę chcecie wykreować gdy sami z nimi byliście w ally.
Zapomnieliście już te wcale nie tak dawne czasy ?
W 2 tygodnie bez sojuszu udało nam się dogadać z większą liczbą klanów niż przez ostatnie pół roku gry na serwerze.
Dlaczego ?
Ano dlatego że nie lejemy wszystkiego co się rusza byle tylko sobie podbudować ego.

Każdy ma swoją wizję prowadzenia klanu. Jedni chcą wojny totalnej ze wszystkimi, a my wolimy przemyślaną strategię. Czas pokaże kto miał rację

właśnie dlatego się śmiejemy. Party w składzie 7 dd ol i bd albo inne w takiej konfiguracji. Mieliśmy zamek który dostaliśmy od clf bo wpadło sporo ludzi a nie że rosija taka zajebista.

z wojen od nas nie dostaliscie nic. Te od swordsów do tau team wam załatwił. My dostalismy za to od assasins
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4605 dnia: Październik 04, 2010, 07:46:52 pm »

Trafnie to ująłeś.
Tak zweryfikowaliśmy cele i dla nas nie jest spełnieniem marzeń zabijanie Tiata czy Zakena i/lub ewentualne leżenie w siege zone i farmienie famu.
W pojedynkę nic nie można osiągnąć, a ta wyśmiewana przez niektórych Rossija, nie była taką "bandą noobów" jak ją teraz na siłę chcecie wykreować gdy sami z nimi byliście w ally.
Zapomnieliście już te wcale nie tak dawne czasy ?
W 2 tygodnie bez sojuszu udało nam się dogadać z większą liczbą klanów niż przez ostatnie pół roku gry na serwerze.
Dlaczego ?
Ano dlatego że nie lejemy wszystkiego co się rusza byle tylko sobie podbudować ego.

Każdy ma swoją wizję prowadzenia klanu. Jedni chcą wojny totalnej ze wszystkimi, a my wolimy przemyślaną strategię. Czas pokaże kto miał rację
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4606 dnia: Październik 04, 2010, 07:58:30 pm »


A do RedBoxa brak mi słów nie wiem czy masz te 14 lat czy mniej ale twoje teksty mnie bawią :) to co piszesz w grze i na forum :P ( może 2 inne osoby ?? hmm rozdwojenie jaźni ?? )


mam 6. Ostatnio razem sie w przedszkolu bawilismy, byłeś moim koniem. A w grze do ciebie nigdy nie pisałem gdyz uwazam zeby pisac z kims trzeba byc na jego poziomie ja niestety nie mialem zamiaru schodzic z 10 pietra i jeszcze sie kłaść aby dorównac TObie o moj pro benku.


Pomyliłeś mnie z kimś i graty nie rozmawiając ze mną znasz mój poziom i oceniasz ludzi . Ja z Tobą nie muszę rozmawiać żeby wiedzieć co piszesz :) ( zresztą wystarczy poczytać tu :P )
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4607 dnia: Październik 04, 2010, 10:29:37 pm »



zapomniał wół jak bydlęciem był ...
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4608 dnia: Październik 05, 2010, 02:40:45 am »
Toz to polaczkowo, na przykladzie axexa widzisz doskonale ze oprocz gadania bzdur na nic wiecej ich nie stac ;)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4609 dnia: Październik 05, 2010, 09:29:20 am »
e tam jakie aspiracje o czym mowa? antharasa nie ubjecie baiuma tez, drop zobaczycie jedynie na drop liscie. Zamku nie zdobędziecie chyba ze clf to za was zrobia na fame moze nie bedziecie lezec ale za to crp na eventach oddacie wiecej. Pamietacie scene z south parku z murzynami na placu bitwy? Na mass pvp wiekszosc  z was ma 1 FPS wiec o jakiej zabawie mowa?  Bylismy z nimi w ally w momencie kiedy byli ze tak powiem bardziej znaczacy niz teraz mimo to ssali po same bile i uwierz mi Lemp ze wiele sie w tej kwestii nie zmieni, ludzie sie podfarmia i przejda do którejś ze stron . Na serwie sa 2 side i ich pieski my nie jestesmy niczyimi pieskami i chyba nikt z tego powodu nie placze.W tym kiepawym LR sa ludzie ktorzy nigdy stamtąd nie odejda bo nie maja po co, byly ciezkie chwile ale mimo to przetrwalismy wojen nie brakuje tiata bijemy sami niedlugo frytke pewnie za pół roku freye ale co z tego? zawsze bedziemy poł roku za ruskimi ale nikt z tego powodu nie płacze.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4610 dnia: Październik 05, 2010, 09:45:23 am »
Toz to polaczkowo, na przykladzie axexa widzisz doskonale ze oprocz gadania bzdur na nic wiecej ich nie stac ;)

by kolo bez postaci :)

Donk jedyne co ty potrafisz to pisać na forum. Ja ciagle gram bawie się świetnie a tobie tylko płacz na forum pozostaje :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4611 dnia: Październik 05, 2010, 10:23:15 am »
Na serwie sa 2 side i ich pieski
Na serwie jest 5 stron : Aegis, ass ass in s, 1+espada,  LR i  lucyferion (AVE SATAN i..i / ) który tworzy ostre ally z żółwiowymi czapkami  :noob:


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4612 dnia: Październik 05, 2010, 10:38:49 am »
ale masz parcie na ta czapke :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4613 dnia: Październik 05, 2010, 10:42:08 am »
przeciez juz ma (nawet nie chce znać zródła finansowania tej "investycji")


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4614 dnia: Październik 05, 2010, 10:46:44 am »
czapka zostala wypozyczona na czas oly jako ze ptysiek gra w turtel team na oly :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4615 dnia: Październik 05, 2010, 10:57:49 am »
czapka zostala wypozyczona na czas oly jako ze ptysiek gra w turtel team na oly :)

czas oly? toż to kiedyś sie kończy?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4616 dnia: Październik 05, 2010, 11:00:13 am »
31 października tak mi sie zdaje :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4617 dnia: Październik 05, 2010, 11:27:17 am »
przeciez juz ma (nawet nie chce znać zródła finansowania tej "investycji")
Miałeś na myśli że znowu cię okradłem ? Jaki ty biedny :D przytulić cię ? hahaha


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4618 dnia: Październik 05, 2010, 12:01:10 pm »
przeciez juz ma (nawet nie chce znać zródła finansowania tej "investycji")
Miałeś na myśli że znowu cię okradłem ? Jaki ty biedny :D przytulić cię ? hahaha
Przyznaj się ,że lubisz przytulać szczególnie mężczyzn  hahaha
cashed out


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4619 dnia: Październik 05, 2010, 12:19:47 pm »
przeciez juz ma (nawet nie chce znać zródła finansowania tej "investycji")
Miałeś na myśli że znowu cię okradłem ? Jaki ty biedny :D przytulić cię ? hahaha

 :oops:


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4620 dnia: Październik 05, 2010, 12:47:40 pm »
przeciez juz ma (nawet nie chce znać zródła finansowania tej "investycji")
Miałeś na myśli że znowu cię okradłem ? Jaki ty biedny :D przytulić cię ? hahaha
Przyznaj się ,że lubisz przytulać szczególnie mężczyzn  hahaha
napiszmy że "chłopców"  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4621 dnia: Październik 05, 2010, 12:51:05 pm »
DonBox sie ucieszy  :P
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4622 dnia: Październik 05, 2010, 05:04:28 pm »
slabo slabo, jestes strasznie ograniczony pol roku te same teksty i bzdury ktore nawet wtedy smieszne nie byly  :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4623 dnia: Październik 06, 2010, 12:11:53 am »
Obawiam się ze Donk ma większy fun na forum niż grając w l2, w sumie czasem mu się nie dziwie :P. Jeśli chodzi o ally z rosija to niech chłopaki eksperymentują, bo gorszego ally niż z LR chyba nie może być . Nie mam tu na myśli nic złego w stronę LR-ow ale po prostu ten sojusz był martwy, poza 4 tiatami chyba nigdy nie było żadnej współpracy miedzy OC i LR chociażby jakieś mass pvp. Jakoś polak z polakiem się w życiu nie dogada będąc w 2 rożnych "ugrupowaniach", jeżeli nawet są po tej samej stronie. A wystarczyło zebrać to wszystko do 1 klanu, ale 1 constant musi być faktorami nawet za cenę siedzenia na posługach w ruskim klanie, inne z kolei uważa bycie w polskim klanie za tak wielka ujmę ze również wola siedzieć  u ruskow, bo gdzieś tam wieki temu na lolprivie klan o podobnie brzmiącej nazwie biegał w a gradach i w 100 nie mogli na epickich walkach zabić ich 2 ubranych w s1000. Z kolei jeden z polskich klanów uważna się za topfactorow z jeszcze bardziej nie pojętą polityka, nie wspominając już o klanie "dlaczego to my do nich, a nie oni do nas"....Zastanawiał się ktoś kiedyś co by było, jakby te wszystkie polskie konsta wsadzić do jednego worka, moze Assasyni lub CLF by to nie byli , ale takie klany jak Fame, Rosyja, Wolfsi czy inne były by zjadane na dzień dobry. Dobra pofantazjowałem troszkę :p, a teraz można wrócić o ględzeniu o niczym, szczekaniu jakim się jest factrorem i ilu się nie zabiło mając 8 boxow na plecach, lub na odwrot płacząc ile to sie ich miało i dlatego przegrało, nie dajcie sie Donkowi nudzić :)


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4624 dnia: Październik 06, 2010, 12:16:04 am »
assasins to ukraiński klan jełopie :D