Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182888 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4725 dnia: Październik 11, 2010, 11:39:46 pm »
fajnie ze mielismy bd:/
poza tym trzeba przyznac ze asysta byla z dupy, moze dlatego ze bylo po kilka osob z roznych const...
jeszcze jeden fakt mnie ciekawi, ze ten fraps sie znalazl na tym forum, nie moj fraps;p
btw. Donku nubku skonczyles Ty z l2 wkoncu?
jeszcze jedno btw. tam nei bylo 4 osob:p sws, bd, ol, sps, sorc i ee
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 11:49:57 pm wysłana przez LeonAzif »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4726 dnia: Październik 12, 2010, 12:18:04 am »
kazdy uczy sie na bledach:)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4727 dnia: Październik 12, 2010, 01:28:25 am »
Dobra rada dla bisha, nie trzeba spamować heala na siebie, gdy okłada cię jakiś SWS + moby (on cię nei zabiję w 5 sekund, szczególnie, że masz już s80) i warto używać mass block shiled i ww. O stigmie nie wspomnę, chociaż mieliście Świnkę, więc zakładam, że ona to robiła. Magical backfire rzucony na bisha enemy potrafi spłukać mu sporo many zanim się zorientuje, że ją ma i być może ściągnie. Jeżeli na dodatek siedzi mu na dupie 2-3 dd to będzie musiał wpierw pospamować sobie heal'a, co wypłucze go nieźle z many z tym debuffem. W tego typu przedłużającym się PvP nie chodzi do końca tyle o zabicie bisha/ee, bo zaraz poleci b res/res i trudno ubić jednego i drugiego jednocześnie. Chodzi, by healerów wyssać z many.

Że nie rzuciłeś Ninka ani razu Cleanse'a, mimo że biegaliście na naprawdę fajnych debuffach to już lipa trochę. Sam mass cleanse to za mało, gdy enemy mają dobrego OL'a i ogarniętego EE/bisha.

Nie użyłeś również enlightenment'a, co w kluczowym momencie dałoby bardzo dużo.

O samym PvP nie będę nic pisał, bo skoro nasz 1 vs 3 party i nawet 1 vs to party co byliście, tyle że w pełnym składzie to lipa, to jak widać nie nadaję się do oceniania : >


----------------

Z innej beczki:



Po zdobyciu zamku wypuszczaniu frapsow zawsze sam zaczynasz pisać pod moim adresem donka lub jak Ty to nazywasz innych " haterow". Jeszcze żaden z nasz nic nie zdąży napisać a Ty już zaczynasz swoje "Patrzeć i podziwiać lamy", tak jakbyś poniekąd chciał nas sprowokować, żebyśmy obejrzeli i ocenili, bo dopiero wtedy Cie to jara, prawda?

W tym tez cos musi byc. Jak nie skomentowalem jego filmiku to az do mojego brata na gg pisal zebym wszedl na forum i -_-'nal komentarz :/ Moze nie mogl wytrzymac z podniecenia?


rozmowa z twoim bratem na gg (skoro już taki zorientowany jesteś co piszę twojemu bratu, to czytaj dokładnie, tym bardziej, że jak się okaże, rozmowa długa nei była):

Ja3 (8-10-2010 12:08)
best Amber Party production. opis filmiku ( i w krótce niezly flame odnosnie jego ; p ) i link do neigo tutaj:  http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38327.msg458262.html#new

Ariall (9-10-2010 13:08)
filmik nawet fajny ale imo to troche muzyka za słaba jak na taki tytuł ;P
Ja3 (9-10-2010 13:08)
no to Delios  soundtrack dobieral ; p



Chcesz coś jeszcze dodać?
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2010, 01:32:18 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4728 dnia: Październik 12, 2010, 01:50:36 am »
Eido i Alarion jesteście siebie warci  8) Dwaj dorośli goście sprowadzający każdy topic do analion vs kuń. Żalem i nudą wieje  :( Wydzielcie sobie może jakiś topic gdzie będziecie mogli się opluwać  8)
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4729 dnia: Październik 12, 2010, 01:56:41 am »
ale ja nic do konia póki co nei pisałem, to było odnośnie Frapsa Ninki i kolejnych historyjek QQuentima.

Co do konia, to ja pluć nie muszę, bo on sam opluwa siebie wystarczająco ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4730 dnia: Październik 12, 2010, 10:34:00 am »
... i nagle znienacka natrafiłem na coś ciekawego :P


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4731 dnia: Październik 12, 2010, 10:37:07 am »
Analion skleroza moze byc pierwszym symptomem martwicy mozgu, zdaza ci sie to coraz czesciej :/

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4732 dnia: Październik 12, 2010, 11:25:50 am »
loal :oops:
http://files.mail.ru/2U9UPN

ps1 to nie moj film xD
ps2 lol @ .divx  :noob:
/flame on

nie jest taki zly... muzyka mi sie podobala szczegolnie z 2 czesci frapsa, to party z ktorymi sie OC tluklo wcale nie jest takie slaba, ... i fakt zawsze mozna miec jakies obiekcje wobec gry jedna czy 2 postacia, imo cardi mogl by bardziej ogarniac sciaganie debuffow a sws stawac w srodku pvp jak ma resong :). all ...


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4733 dnia: Październik 12, 2010, 11:50:47 am »
Zastowie Cie Analionku dla Donka, mimo iż ewidentnie domagasz się odemnie porcji zmieszania Cie z błotem, niektórzy to lubią cóż taka maja naturę :). A póki co wystarczy mi to ze jesteś samoświadomy swojej marnej egzystencji polegającej na świecie l2


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4734 dnia: Październik 12, 2010, 12:29:11 pm »
... i nagle znienacka natrafiłem na coś ciekawego :P


damon coś w tym jest dostaliśmy w dupe na tiacie od espady co nie przeszkodziło nam wejść bez kolejki :)

nie masz siły idziesz w partyzantkę :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4735 dnia: Październik 12, 2010, 03:29:09 pm »
loal :oops:
http://files.mail.ru/2U9UPN

ps1 to nie moj film xD
ps2 lol @ .divx  :noob:
/flame on

nie jest taki zly... muzyka mi sie podobala szczegolnie z 2 czesci frapsa, to party z ktorymi sie OC tluklo wcale nie jest takie slaba, ... i fakt zawsze mozna miec jakies obiekcje wobec gry jedna czy 2 postacia, imo cardi mogl by bardziej ogarniac sciaganie debuffow a sws stawac w srodku pvp jak ma resong :). all ...
mozesz mi powiedziec, ktora chwila odnosnie tego co napisales o swsie ?;p


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4736 dnia: Październik 12, 2010, 03:49:33 pm »
LUL

po obejrzeniu

cale party kontra 4 osoby .... :oops: znam to party bilismy sie z nimi duzo razy (jeszcze jak byli w TT) , gdyby nie mieli na sobie mobow to byscie ich nie ubili :) , wasz bisz widac nie uzywa innych skili tylko heala :) a szkoda , zero asystowania - kazdy bije swoj target...
ale zdajesz sobie sprawe ze komentujesz fraps ktory zostal zrobiony dla zabawy?  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4737 dnia: Październik 12, 2010, 04:53:28 pm »
LUL

po obejrzeniu

cale party kontra 4 osoby .... :oops: znam to party bilismy sie z nimi duzo razy (jeszcze jak byli w TT) , gdyby nie mieli na sobie mobow to byscie ich nie ubili :) , wasz bisz widac nie uzywa innych skili tylko heala :) a szkoda , zero asystowania - kazdy bije swoj target...
ale zdajesz sobie sprawe ze komentujesz fraps ktory zostal zrobiony dla zabawy?  :oops:
Jak dla mnie marna próba obrony.. no ale kto by tam mnie słuchał (zaraz zaraz neural podkrada mi teksty :D )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4738 dnia: Październik 12, 2010, 07:20:31 pm »
Analion skleroza moze byc pierwszym symptomem martwicy mozgu, zdaza ci sie to coraz czesciej :/

Nie bój się o moją pamięć QQuentimku, bo z nią jest wszystko ok. Nie ukrywam, że w natłoku spraw codziennych trudno jest wszystko spamiętać, ale właśnie po to mam takie rzeczy jak archiwum gg.

Jeżeli masz już taki świetny wgląd w to co pisze twój młodszy brat na GG, to idź i potwierdź to co pisałem kilak postów wyżej odnośnei naszego ostatniego filmiku.

Wiem, że lubisz cisnąć szczególnie za czyimiś plecami, jak np. na forum OC, szkoda, że tak rzadko odważysz napisać się to samo na otwartym forum, do którego mam oficjalny wgląd ; )
--------------------


Eido, jedyna osoba z której ktoś ciśnie w pięknym stylu to ty, od tyle koniu ; )

Słyszałem, że wracacie robić miazgę ponownei do OC? To teraz wreszcie uda się tiat pewnie... ^^

I tym bardziej dam ci dobrą radę, nei martw się o cudze życie realne, skup się na swoim, szczególnei gdy kij wiesz o cudzym. To jest najbardziej żałosny sposób na kręcenie flame'u. 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4739 dnia: Październik 12, 2010, 07:35:05 pm »
LUL

po obejrzeniu

cale party kontra 4 osoby .... :oops: znam to party bilismy sie z nimi duzo razy (jeszcze jak byli w TT) , gdyby nie mieli na sobie mobow to byscie ich nie ubili :) , wasz bisz widac nie uzywa innych skili tylko heala :) a szkoda , zero asystowania - kazdy bije swoj target...
ale zdajesz sobie sprawe ze komentujesz fraps ktory zostal zrobiony dla zabawy?  :oops:
Jak dla mnie marna próba obrony.. no ale kto by tam mnie słuchał (zaraz zaraz neural podkrada mi teksty :D )
nie ja go nagrywalem i nie mialbym sie przed czym bronic :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4740 dnia: Październik 12, 2010, 07:41:33 pm »
Analion skleroza moze byc pierwszym symptomem martwicy mozgu, zdaza ci sie to coraz czesciej :/

Nie bój się o moją pamięć QQuentimku, bo z nią jest wszystko ok. Nie ukrywam, że w natłoku spraw codziennych trudno jest wszystko spamiętać, ale właśnie po to mam takie rzeczy jak archiwum gg.

Jeżeli masz już taki świetny wgląd w to co pisze twój młodszy brat na GG, to idź i potwierdź to co pisałem kilak postów wyżej odnośnei naszego ostatniego filmiku.

Wiem, że lubisz cisnąć szczególnie za czyimiś plecami, jak np. na forum OC, szkoda, że tak rzadko odważysz napisać się to samo na otwartym forum, do którego mam oficjalny wgląd ; ) 

Nie mam wgladu do niczyjego archiwum. Pisze tylko to co mowil mi brat.

A co do cisniecia za plecami. Przeciez juz kilkakrotnie nazywalem cie kretynem idiota i zlodziejem na otwartych forach wiec nie wiem o co ten bulwers :/.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4741 dnia: Październik 12, 2010, 08:58:08 pm »
xyz
A co do cisniecia za plecami. Przeciez juz kilkakrotnie nazywalem cie kretynem idiota i zlodziejem na otwartych forach wiec nie wiem o co ten bulwers :/.

owned :D w koncu cos dobrego na polaczkowo.fm, lecimy dalej  :beksa:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KewfYKJy8YU[/youtube]
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4742 dnia: Październik 12, 2010, 11:26:29 pm »
xyz
A co do cisniecia za plecami. Przeciez juz kilkakrotnie nazywalem cie kretynem idiota i zlodziejem na otwartych forach wiec nie wiem o co ten bulwers :/.

owned :D w koncu cos dobrego na polaczkowo.fm, lecimy dalej  :beksa:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KewfYKJy8YU[/youtube]

heh..wreszcie DonQQ cos ciekawego na forum wrzucil :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4743 dnia: Październik 12, 2010, 11:45:06 pm »
Analion skleroza moze byc pierwszym symptomem martwicy mozgu, zdaza ci sie to coraz czesciej :/

Nie bój się o moją pamięć QQuentimku, bo z nią jest wszystko ok. Nie ukrywam, że w natłoku spraw codziennych trudno jest wszystko spamiętać, ale właśnie po to mam takie rzeczy jak archiwum gg.

Jeżeli masz już taki świetny wgląd w to co pisze twój młodszy brat na GG, to idź i potwierdź to co pisałem kilak postów wyżej odnośnei naszego ostatniego filmiku.

Wiem, że lubisz cisnąć szczególnie za czyimiś plecami, jak np. na forum OC, szkoda, że tak rzadko odważysz napisać się to samo na otwartym forum, do którego mam oficjalny wgląd ; ) 

Nie mam wgladu do niczyjego archiwum. Pisze tylko to co mowil mi brat.

A co do cisniecia za plecami. Przeciez juz kilkakrotnie nazywalem cie kretynem idiota i zlodziejem na otwartych forach wiec nie wiem o co ten bulwers :/.

Zatem jak nei wiesz jak jest, to po prostu nie gadaj bzdur jak to zwykle robisz. Rozmowę masz wklejoną.

Swoją drogą jeszcze kilka tygodni i pewnie będzie, że to nie virisken nas okradł, tylko ja, no ale słucham dalej : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4744 dnia: Październik 13, 2010, 12:10:16 am »
Jakby ktoś uważał się za pro gracza, albo pro const, najpierw obejrzyjcie ten filmik z cadmusa :P  http://www.youtube.com/watch?v=0SYNbR-mvfU&feature=related


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4745 dnia: Październik 13, 2010, 12:14:52 am »
Jakby ktoś uważał się za pro gracza, albo pro const, najpierw obejrzyjcie ten filmik z cadmusa :P  http://www.youtube.com/watch?v=0SYNbR-mvfU&feature=related

BYLO!!!!! :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4746 dnia: Październik 13, 2010, 12:15:43 am »
Jakby ktoś uważał się za pro gracza, albo pro const, najpierw obejrzyjcie ten filmik z cadmusa :P  http://www.youtube.com/watch?v=0SYNbR-mvfU&feature=related
tos sie obudzil...
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4747 dnia: Październik 13, 2010, 12:22:36 am »
To musiałem przegapić jeśli ktoś tu to wstawiał.... No cóż a niektórzy się podniecają 1vs 3 (a grady)


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4748 dnia: Październik 13, 2010, 12:47:02 am »
Ale jesteś -_-'isty myślisz że jak pokazałeś hero party kontra100++ luda ciul wie w czym i porównasz to z naszym party to coś zyskasz w oczach chociażby qqentima?? raczej nie  a tym bardziej nikogo na forum Failuj dalej jesteś  w tym dobry. :noob:
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 01:25:24 am wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4749 dnia: Październik 13, 2010, 01:14:49 am »
Jedziesz go Neural! ; p ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker