Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182980 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6700 dnia: Marzec 21, 2011, 04:18:41 pm »
I, że niby chcesz się pocieszyć, ze są lepsze gry niż L2?
Kiedy wracasz na Lancera?
w magmeldzie
bedzie gral wucekobedekoeswuesem!
zapomniałeś o olu !:<


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6701 dnia: Marzec 21, 2011, 04:30:37 pm »
i insprektorze

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6702 dnia: Marzec 21, 2011, 06:46:21 pm »
i insprektorze
A Ty biedaku od roku swojego expisz :(

http://www.pown.it/3351
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6703 dnia: Marzec 21, 2011, 08:23:51 pm »
on przynajmniej dal rade wbic maina na 76 , 2 suby na 75 i 3cia na 68 w ciagu kilku miesiecy solo bez pomocy :) - ile ty sub zrobiles delios w trakcie 1,5r na ruoffie? :) jedna? :)
retired


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6704 dnia: Marzec 21, 2011, 08:26:08 pm »
Uuuu poważny zarzut w stronę pierwszego nielota Lancera.  :oops:  :D


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6705 dnia: Marzec 21, 2011, 08:30:06 pm »
mam 75/75/75/70 kamalola, bd 77, ola 74 i bilion altow 6x expiac solo 2 godziny dziennie bo mnie to jara a analion to chuj

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6706 dnia: Marzec 21, 2011, 09:09:28 pm »
on przynajmniej dal rade wbic maina na 76 , 2 suby na 75 i 3cia na 68 w ciagu kilku miesiecy solo bez pomocy :) - ile ty sub zrobiles delios w trakcie 1,5r na ruoffie? :) jedna? :)

OMG OWNED WTF
; (

srsly suby>main
Ty to byś tylko expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił i expił

a i na RU gram rok z kawałkiem,
nawet czapki armaty nie dostałem Q.Q
Archeage <3


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6707 dnia: Marzec 21, 2011, 09:16:20 pm »
omg lol kurczaki xD
wiecie w ile ja zrobilem kurczaka 82/75/75/75? HA :P :oops: :bump: :noob:
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6708 dnia: Marzec 21, 2011, 09:33:12 pm »
Ale Ty nie ogarniałeś :-(
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6709 dnia: Marzec 21, 2011, 09:40:44 pm »
omg lol kurczaki xD
wiecie w ile ja zrobilem kurczaka 82/75/75/75? HA :P :oops: :bump: :noob:

retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6710 dnia: Marzec 21, 2011, 10:03:15 pm »
on przynajmniej dal rade wbic maina na 76 , 2 suby na 75 i 3cia na 68 w ciagu kilku miesiecy solo bez pomocy :) - ile ty sub zrobiles delios w trakcie 1,5r na ruoffie? :) jedna? :)

Wydaje mi się, że lepiej mieć maina +83 z 1 subką i pobawić się trochę w kierunku end game (a przynajmniej nie składać co rusz na hita na DV/LoA/siege itd.) niż 76/75/75/60++ no ale jak kto lubi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6711 dnia: Marzec 21, 2011, 10:20:07 pm »
a w jaki sposob zrobic inspektora 83? alarion plx ogarnij sie
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6712 dnia: Marzec 21, 2011, 11:12:05 pm »
to wiem, że chcecie tego inspektora, ale mówię tylko, że mało komfortowe to jest, skoro ktoś koksa półtora roku i dopiero zbliża się do celu pomału. Poza tym niestety Inspektor 80 nie przekroczy, a to też jest poważny kłopot, nie wspominając o Freyi (82 lvl), ale też różnica w wchodzeniu i resistowaniu debuffów między 80 a 85 jest kolosalna. O max lvlu OE skilli i możliwości noszenia 84 nie wspomnę. No ale korzyści też są momentami warte tego ; )

Co kto woli.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6713 dnia: Marzec 21, 2011, 11:50:56 pm »

bum!

a i btw:D

mim -_-' calych Freezow!
a dokladnie"

« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 01:16:44 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6714 dnia: Marzec 22, 2011, 09:00:07 am »
To dlatego robią qq :) a szkoda, alarion co do subek mimo że tam miało być 82 na subie od freyi to nadal jest 80 :) i co najwyżej można 100% i miliardy SP ;)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6715 dnia: Marzec 22, 2011, 09:05:30 am »
a to złodziej ostatnio 2x na pk sie zdropił ale żaden epik nie wypadł tylko vesper earring +5 :(


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6716 dnia: Marzec 22, 2011, 10:43:55 am »
wiecie w ile ja zrobilem kurczaka 82/75/75/75? HA :P :oops: :bump: :noob:
sam zrobiłeś czy z defr0? :>
tbh widziałem tryliard razy "expiącego" NoMoreQQ, który poza tym że był zalogowany i siedział na tyłku nie wnosił nic do expa dla subki defr0 :P

Wydaje mi się, że lepiej mieć maina +83 z 1 subką i pobawić się trochę w kierunku end game (a przynajmniej nie składać co rusz na hita na DV/LoA/siege itd.) niż 76/75/75/60++ no ale jak kto lubi.
chance haste nie wnosi nic do przeżywalności slh, chyba że mówisz o tych 2 śmiesznych passywach na m.def :P

rożnica pomiędzy postacią z subami i bez jest ogromna: z punktu widzenia pvp 1000 razy bardziej wolałbym bisha/ee 80/81/82 z 3 subami niż bisha/ee 83/84/85 z 0/1 subą... przy w zasadzie każdej klasie można to łatwo zauważyć w trakcie oly, gdzie te 3% w tym i 15% w tamtym na 3 sec przesądza o wyniku walki
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 10:54:35 am wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6717 dnia: Marzec 22, 2011, 11:29:46 am »
To dlatego robią qq :) a szkoda, alarion co do subek mimo że tam miało być 82 na subie od freyi to nadal jest 80 :) i co najwyżej można 100% i miliardy SP ;)
freezy ani swords ani CLf niby nie quituja

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6718 dnia: Marzec 22, 2011, 12:22:02 pm »
wiecie w ile ja zrobilem kurczaka 82/75/75/75? HA :P :oops: :bump: :noob:
sam zrobiłeś czy z defr0? :>
tbh widziałem tryliard razy "expiącego" NoMoreQQ, który poza tym że był zalogowany i siedział na tyłku nie wnosił nic do expa dla subki defr0 :P

Każdy orze, jak może prawda? Ma możliwość/czas i kumpli, którzy chcieli mu pomóc (tak samo jak Neuralowi) to czemu nie. Ty podejrzewam, że obecnie też nie miałbyś większych kłopotów by uzyskać dostęp do pewnych toonów ułatwiających exp, tyle, że jedni przychodzą tu nowi i muszą sobie na zaufanie zapracować, a inni wpadają trochę na bardziej "gotowe" bo już tu kumple jego grają. Nic w tym złego imho.

Wydaje mi się, że lepiej mieć maina +83 z 1 subką i pobawić się trochę w kierunku end game (a przynajmniej nie składać co rusz na hita na DV/LoA/siege itd.) niż 76/75/75/60++ no ale jak kto lubi.
chance haste nie wnosi nic do przeżywalności slh, chyba że mówisz o tych 2 śmiesznych passywach na m.def :P

rożnica pomiędzy postacią z subami i bez jest ogromna: z punktu widzenia pvp 1000 razy bardziej wolałbym bisha/ee 80/81/82 z 3 subami niż bisha/ee 83/84/85 z 0/1 subą... przy w zasadzie każdej klasie można to łatwo zauważyć w trakcie oly, gdzie te 3% w tym i 15% w tamtym na 3 sec przesądza o wyniku walki

Pewnego rodzaju przeżywalnością jest również możliwość zabijania. Im szybciej zabijesz, tym większa szansa, że przeżyjesz, no nie? SLH jeszcze we freyi w dużej mierze mógł operować na Regularach, teraz faktycznie nacisk jest na jego magiczną stronę, ale Delios długo w H5 nie grał : )

Co do całokształtu twojej wypowiedzi to bzdura, bo bishop/ee 80 to pizda nie profka. Praktycznei znikome możliwości enchantu skilli (wbij skille z 3 profki na 80 w okolice +10, albo z 2 profki w okolice 15++), brak kluczowych skilli (Enli, sublime, BoE, passywy z 82 i 81). i diametralna różnica w częstotliowści rezistowania i wrzucania debuffów.

Nie kwestionuję, że subki się  przydają, ale tak naprawdę mając celkę (mówię o EE/cardi) Tragedii nei ma. UD jest trochę gorsze od celki (ale najlepiej mieć oba) a spirit z summonera to już bardziej wisienka na torcie niż boost pokroju tej celki.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6719 dnia: Marzec 22, 2011, 01:19:11 pm »

Cytuj
rożnica pomiędzy postacią z subami i bez jest ogromna: z punktu widzenia pvp 1000 razy bardziej wolałbym bisha/ee 80/81/82 z 3 subami niż bisha/ee 83/84/85 z 0/1 subą... przy w zasadzie każdej klasie można to łatwo zauważyć w trakcie oly, gdzie te 3% w tym i 15% w tamtym na 3 sec przesądza o wyniku walki

 TylkoPaweł miał perm hero bez wykoksanych subek. Ale przyznam na mas Pvp jest różnica mieć all trigery, chociaż uważam że 84lvl + sprzęt i enchant daje bardzo dużo, nawet bez subek.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6720 dnia: Marzec 22, 2011, 01:25:10 pm »
Paweł miał ten bonus ze zawsze był z przodu bo gral od początku, reszta była nieco za nim wiec stad  ta duza różnica. Teraz jak serwer go dogonił Paweł nie był juz taki kozak. Co nie zmiena faktu ze szacun dla jego gry.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6721 dnia: Marzec 22, 2011, 01:31:53 pm »
EE bez 83 to chuj nie ee i wiem co mówie. Subskille imo głównie pod oly, na open pvp jak się załączą to ratują czasem dupe, ale generalnie szału nie robią, więc nie wiem co wy tak nad nimi piejecie.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6722 dnia: Marzec 22, 2011, 01:34:25 pm »
sam zrobiłeś czy z defr0? :>
tbh widziałem tryliard razy "expiącego" NoMoreQQ, który poza tym że był zalogowany i siedział na tyłku nie wnosił nic do expa dla subki defr0 :P

to co tu napisales to jest lekko mowiac strzal kula w plot. ale rozumiem ze nie wszyscy wiedza takie rzeczy.

jak sam sie pewnie domysliles ciezko jest efektywnie expic kamaelem ale poniewaz kazdy na kazdego ma u nas passy to nawet widzac siedzacego nomoreqq, mscicela (sws) czy innych w 95% powinienes byc pewny ze Mscici3l operuja tam treinami. ofc bijac na innej postaci (czy to wlem na jakiej subce czy deska, itp). akurat on jest jednym z wiekszych manioli w pozytywnym tego slowa brzmieniu. potwierdza to osoby ktorych w jakims stopniu subki sa wykoksane przez Msciciela (czasem w mniejszym czasem z znacznym stopniu)


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6723 dnia: Marzec 22, 2011, 01:53:06 pm »
Ja siedząc w Fogu i expiac łucznika siedziałem na WLu Msciciela zazwyczaj pomagał mi Riestonek ewentualnie Defro :) więc Mściciel miał tyle wspólnego co jego postać(oczywiście chwała mu za to że udestępnia swoją postać :) ), kto chce się expić to znajdzie dobry sposób na to tak btw do fogu już nie chodzę znalazłem lepszy spot :).
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6724 dnia: Marzec 22, 2011, 02:20:51 pm »
loled.... macie problemy z interpretacją buziek i tekstu czytanego?!
wiem, że defr0 miał bardzo duży wkład w exp NoMoreQQ i tyle, ilekroć spotykałem expiącego qrczaka nie było na nim żywego Msciciela... nie dopowiadajcie kolejnych faktów!! wiem jak się lvluje pewne klasy i jakie są obecnie możliwosci ale co ma piernik do wiatraka :D

Alarion i pokrewni healerzy:
rożnica pomiędzy postacią z subami i bez jest ogromna: z punktu widzenia pvp 1000 razy bardziej wolałbym bisha/ee 80/81/82 z 3 subami niż bisha/ee 83/84/85 z 0/1 subą... przy w zasadzie każdej klasie można to łatwo zauważyć w trakcie oly, gdzie te 3% w tym i 15% w tamtym na 3 sec przesądza o wyniku walki
różnica jest w 1 skillu z 83 i 3 skillach z subek... tylko tyle i aż tyle, bo bish z celką/ud pożyje dużo dłużej niż ze skillem 83

nauczcie się czytać lub przestańcie operować skrajnościami :]
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)