Witaj
Gość

Wątek: Spectral Dancer / Moonlight Sentiel Oly  (Przeczytany 2662 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Spectral Dancer / Moonlight Sentiel Oly
« dnia: Listopad 12, 2011, 12:10:35 pm »
witam, mam prośbę, mógłby ktoś dać linki z filmikami do walk bd i sr na oly? najlepiej freya w HQ, tak żeby było widać paski skilli itp.
( nie bd vs sr, tylko filmiki i te, i te, widziane od ich strony:) )
oraz jakieś taktyki bd  przeciwko innym klasom :)

proszę nie pisać komentarzy typu " najpierw poczytaj forum, a później pisz tematy", forum przeglądam już 2 dni, większość filmików z bd/sr są nieaktywne ( nie można ich pobrać ), a większość tych na yt mają słabą jakość. To samo na temat taktyk, większość taktyk opiera się na osobie mającej 60 lvl na retailu, a mi chodzi o high lvl pvp mianowicie oly :)

z góry dziękuje, z poważaniem :
Degath


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Spectral Dancer / Moonlight Sentiel Oly
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2011, 03:09:43 pm »
Zaraz tu Raziel wparuje to Ci napiszę wszystko co możliwe na temat sd :P.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Dancer / Moonlight Sentiel Oly
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2011, 03:48:53 pm »
Na początek potrzebujesz Dance of Medusa enchantowany na czas oraz dagger min S grade z PvP.
Jeśli chodzi o taktykę SD vs Łucznik to podstawa na początku Deflect Arrow oraz Dance of Blade Storm no i szybko trzeba dobiec do przeciwnika i wrzucić mu Meduse. Jeśli medusa wejdzie wyciągasz dagger może być S grade Angel Slayer ważne by miał PvP założone które daje cancel jeśli będziesz miał na nim Haste tym lepiej.
Po wrzuceniu przeciwnikowi Medusy wyciągasz dagger i go bijesz w celu wykasowania mu bufów jak masz fart max 2 medusy i klient jest bez bufa a wtedy spokojnie go zabijasz.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]