Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 489922 razy)

  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2425 dnia: Kwiecień 16, 2010, 09:21:46 pm »
Wyfarmienia w sensie ? Ze juz full atri,skill enchant etc ? czy np tylko powiedzmy enchantowany ten skill do leczenia ?
A jesli potrzebuje Wyfarmienia,to jaka klasa tak jak pisałem :  a grade/s grade jeszcze brak atri,nie enchantowane skille etc) z takim czyms daje juz rade ? Glad moze tyr ?
Jestem pure newbie więc prosze bez jakis skrótów etc :)

Dziękuje slicznie Kwadrat :)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2426 dnia: Kwiecień 16, 2010, 09:57:31 pm »
Wyfarmienia w sensie ? Ze juz full atri,skill enchant etc ?
ta, ale wtedy za to sklada all
A jesli potrzebuje Wyfarmienia,to jaka klasa tak jak pisałem :  a grade/s grade jeszcze brak atri,nie enchantowane skille etc) z takim czyms daje juz rade ? Glad moze tyr ?
daje rade, ale duzo lepiej wyglada to gdy jest wyfarmiony. niestety to jest postac w ktora raczej trzeba wlozyc duzo adeny


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2427 dnia: Kwiecień 16, 2010, 10:03:44 pm »
To kogo mi proponujesz własnie zeby juz w tym a/s grade miatał na pvp dobrze ? :D
Tak btw,mówie tutaj o privie,x10 wiec problemu jakiegos wielkiego ze sprzetem nie będzie,ale wolę juz na pvp pobawic się wczesniej,w tym pierwszych tygodniach serva etc.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2428 dnia: Kwiecień 16, 2010, 10:17:36 pm »
To kogo mi proponujesz własnie zeby juz w tym a/s grade miatał na pvp dobrze ? :D
tyrant


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2429 dnia: Kwiecień 19, 2010, 02:05:30 pm »
dagger tez powinien dac rade. AS+150ele, skille nawet na +1 ele i go :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2430 dnia: Kwiecień 19, 2010, 06:04:09 pm »
Który z orkowych wojów lepiej się sprawuje na Dexboundzie? Normalnie kończą mi się pomysły co do serwów i zamierzam iść na Ariona. Chodzi mi zarówno o PvP jak i PvE.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2431 dnia: Kwiecień 19, 2010, 10:48:35 pm »
chciałbym ci napisać destro ale proponowałbym tyrka xd
:oops: :D :) :( :o :shock: :bump: :? 8) :x :P :afro: :noob:


RPG-CLUB  x15 NADCHODZĘ!!


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2432 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:05:28 pm »
siemka chce zaczac grac na kronice gracia final lecz nigdy na n iej nie gralem zawsze wybierale interlude. nie wiem zbytnio jakie zmiany wprowadzono w gracii wzgledem postaci i tu mam pytanie jaka postac byscie polecili pod ta kronike i maly opis wyboru dlaczego, zawsze gralem de najczesciej AW SH SK wiec moze cos z tych 3 lub jakas inna propozycje lubie pvp zgory dzieki:) najbardziej zastanawiam sie nad SH AW


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2433 dnia: Kwiecień 22, 2010, 12:13:23 am »
no troche sie różnią postacie na tych kronikach, sh całkiem dobrze sobie radzi to samo sk, kamaele tez łądnie jadą ;d
:oops: :D :) :( :o :shock: :bump: :? 8) :x :P :afro: :noob:


RPG-CLUB  x15 NADCHODZĘ!!


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2434 dnia: Kwiecień 22, 2010, 10:10:40 am »
Hmmm a ja mam prośbę do Was, proszę o doradzenie mi postaci, którą dość ciekawie, ale żeby nie strasznie trudno się expiło, lecz jeśli ktoś by mi przeszkadzał żebym dał radę się dość długo utrzymać i zabić. Postać na serv x13, zaczynam od 0....
Kamaele mi się znudziły troszkę ;d Myślałem pomiędzy Overlordem, a Warcryerem, a P.Summonerem, ewentualnie jakimś warriorem ;)
Czekam na Wasze propozycję, z góry dziękuję :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2435 dnia: Kwiecień 22, 2010, 02:44:32 pm »
a jak wyglada AW na graci final?


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2436 dnia: Kwiecień 22, 2010, 03:13:16 pm »
Hmmm a ja mam prośbę do Was, proszę o doradzenie mi postaci, którą dość ciekawie, ale żeby nie strasznie trudno się expiło, lecz jeśli ktoś by mi przeszkadzał żebym dał radę się dość długo utrzymać i zabić. Postać na serv x13, zaczynam od 0....
Kamaele mi się znudziły troszkę ;d Myślałem pomiędzy Overlordem, a Warcryerem, a P.Summonerem, ewentualnie jakimś warriorem ;)
Czekam na Wasze propozycję, z góry dziękuję :)

rotfl, od 2 miesięcy spamujesz gdzie sie da o tym ze wybierasz sie na nowy serwer, a to nie wiesz czym sie gra, a to jak sie gra, przeciez to mozna znaleźć w internecie, bez robienia z siebie błazna, plz daruj sobie, fanboiu failgh


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2437 dnia: Kwiecień 22, 2010, 05:00:34 pm »
Hmmm a ja mam prośbę do Was, proszę o doradzenie mi postaci, którą dość ciekawie, ale żeby nie strasznie trudno się expiło, lecz jeśli ktoś by mi przeszkadzał żebym dał radę się dość długo utrzymać i zabić. Postać na serv x13, zaczynam od 0....
Kamaele mi się znudziły troszkę ;d Myślałem pomiędzy Overlordem, a Warcryerem, a P.Summonerem, ewentualnie jakimś warriorem ;)
Czekam na Wasze propozycję, z góry dziękuję :)

rotfl, od 2 miesięcy spamujesz gdzie sie da o tym ze wybierasz sie na nowy serwer, a to nie wiesz czym sie gra, a to jak sie gra, przeciez to mozna znaleźć w internecie, bez robienia z siebie błazna, plz daruj sobie, fanboiu failgh

no i oczywiście musiał się odezwać wielki fanboiii Raziela, hm? jak tam dobiłeś wreszcie 50lvl tym palkiem, rofl


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2438 dnia: Kwiecień 22, 2010, 10:04:59 pm »
Don gust ma racje zakładasz x topiców o x postaciach a tak i tak skończysz na graniu jakims daggerem. nie wiem robisz to żeby sobie nabic posty czy ci sie nudzi ?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2439 dnia: Kwiecień 23, 2010, 02:06:14 pm »
Hmmm a ja mam prośbę do Was, proszę o doradzenie mi postaci, którą dość ciekawie, ale żeby nie strasznie trudno się expiło, lecz jeśli ktoś by mi przeszkadzał żebym dał radę się dość długo utrzymać i zabić. Postać na serv x13, zaczynam od 0....
Kamaele mi się znudziły troszkę ;d Myślałem pomiędzy Overlordem, a Warcryerem, a P.Summonerem, ewentualnie jakimś warriorem ;)
Czekam na Wasze propozycję, z góry dziękuję :)

rotfl, od 2 miesięcy spamujesz gdzie sie da o tym ze wybierasz sie na nowy serwer, a to nie wiesz czym sie gra, a to jak sie gra, przeciez to mozna znaleźć w internecie, bez robienia z siebie błazna, plz daruj sobie, fanboiu failgh

no i oczywiście musiał się odezwać wielki fanboiii Raziela, hm? jak tam dobiłeś wreszcie 50lvl tym palkiem, rofl

selfowned  :noob:


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Wysyłam zaproszenia na lockerz.com!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2440 dnia: Kwiecień 30, 2010, 09:41:30 am »
a ja chciałem się zapytać jaka klasa posiada oprócz Spsa i Kamaela cancel , bo będę grał na HR z fullbuffem bo takie ściąganie buffów wkur*** , i czy w ogóle istnieje taka klasa ;) ?


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2441 dnia: Kwiecień 30, 2010, 09:44:04 am »
sk/da/sorc


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Wysyłam zaproszenia na lockerz.com!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2442 dnia: Kwiecień 30, 2010, 09:48:37 am »
świetnie SK zamierzałem grac! 


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2443 dnia: Kwiecień 30, 2010, 02:38:48 pm »
dagger{Pvp} i też masz cancela.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2444 dnia: Kwiecień 30, 2010, 03:01:12 pm »
na 99% hr nie sciagniesz zadnego buffa SK lub nawet DA, poniewaz tody zle dzialaja a cancel pantery praktycznie nigdy nie wchodzi, dlatego jesli chcesz buffa sciagac to tylko sorc/sps/sb


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Wysyłam zaproszenia na lockerz.com!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2445 dnia: Kwiecień 30, 2010, 03:31:45 pm »
mozesz mi napisac jak nazywa sie ten cancel SK bo nie potrafilem tego znalezc


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2446 dnia: Kwiecień 30, 2010, 03:53:22 pm »
Tacz of did!


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2447 dnia: Kwiecień 30, 2010, 04:38:34 pm »
mozesz mi napisac jak nazywa sie ten cancel SK bo nie potrafilem tego znalezc


Touch of Death
Sacrifices oneself to pronounce an Dark curse on an enemy. Cancels up to 5 buffs with 25% probability and consumes 90% CP. For 2 minutes, decreases Max CP by 90% and the power of received HP recovery magic by 30%. Increases susceptibility to de-buff by 30%.


DA ma jeszcze dodatkowo na 83
Insane Crusher
Unleashes a powerful Dark Curse that cancels at least one of the enemy's buffs, and decreases their maximum CP, resistance to de-buff attacks and the effectiveness of HP recovery magic. Requires a sword or blunt weapon. Ignores shield defense. Critical hit and over-hit are possible. Power 6468.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 04:44:37 pm wysłana przez Mateles »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2448 dnia: Kwiecień 30, 2010, 08:50:04 pm »
i jeszcze każda klasay fisty/pole/daggerki cancelujące może nosić


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2449 dnia: Maj 04, 2010, 09:18:51 pm »
Chciałbym spróbować pograć kamaelem, ale kompletnie ich nie rozróżniam, mógłby ktoś napisać którego odpowiednikiem kamaela jest dana profka ze starego l2? Wiem tylko, że berserk to destro, ale on odpada. Aha i czy każdy kamael korzysta z dusz (te ładunki)? :D
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2010, 09:29:24 pm wysłana przez Dexter69 »