Witaj
Gość

Wątek: OL/ES czy OL/PS???  (Przeczytany 3047 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

OL/ES czy OL/PS???
« dnia: Styczeń 05, 2010, 02:56:16 pm »
Zastanawiam się jaka suba dla ol lepsza OL/ES czy OL/PS każda z nich ma swoje zalety i wady, chciałbym się dowiedzieć co Wy o tym sądzicie. Prosił bym również o podanie tych owych plusów i minusów. Z góry dziękuję.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: OL/ES czy OL/PS???
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2010, 03:48:29 pm »
Dzięki es łatwiej z mana która dla OLa jest akurat bardzo potrzebna ;]
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: OL/ES czy OL/PS???
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2010, 06:25:21 pm »
Chciał bym jedynie dodać iż chodzi mi konkretnie o serwer arena 200x gdzie full buf nie jest problemem. Chciałbym się dowiedzieć czysto o zaletach i wadach na pvp tych 2 klas.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: OL/ES czy OL/PS???
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:13:30 pm »
Chciał bym jedynie dodać iż chodzi mi konkretnie o serwer arena 200x gdzie full buf nie jest problemem. Chciałbym się dowiedzieć czysto o zaletach i wadach na pvp tych 2 klas.

 nie ma zabardzo czegu tutaj porownywac, ale jak juz sie upierwasz to ja widze to tak OL/PS ma duzego czarnego summona ktory ma niewyobrazalna ilosc HP oraz skill agro... PS jest wolniejszy ale ma wiekszy m.atack (grasz na arenie wiec z mana nie ma problemu), OL/SE ma szybszy regen many lepsze m.crity konika ktory ma skila poprawiajacego re-use naszych skili(magicznych tylko)... osobiscie wybralbym OL/PS :>


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: OL/ES czy OL/PS???
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2010, 06:11:27 pm »
Jeśli chodzi o sube dla OL'a to brałbym necro. Transfer + soul guard. Nie grałem tym osobiście, ale widziałem kumpla w akcji. Ładnie tym kosił. A z wymienionych przez ciebie to chyba PS'a bym brał. Moim zdaniem najlepszy summoner w l2.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: OL/ES czy OL/PS???
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2010, 06:46:53 pm »
Ol/es radzi sobie bardziej od ol/necro. Czemu? nie wiem, ale to widać z tego co się dzieje na serwerze.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: OL/ES czy OL/PS???
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2010, 11:57:54 am »
Roznica miedzy es/ol a ps/ol jest glownie taka ze masz duzo mocniejszego summona sporo wiecej m atacku z racji tego ze grasz na statach ps,troche mniejszy cast.
Moim zdaniem ol/ps jest lepszy.Ciut mniejszy cast nadrabia m atackiem ma tez kilka fajnych debufow.
Obie te subki beda miec problem z mana na fullbufie  :P .
ps/ol wypruje sie z many po 15 sec a es/ol po 10 hehhe.
Obie te postacie na fullbufie sa duzo skuteczniejsze niz nec/ol.