Witaj
Gość

Wątek: Wybór postaci na nowy serwer. Valkyria x20  (Przeczytany 1968 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Wybór postaci na nowy serwer. Valkyria x20
« dnia: Marzec 14, 2010, 10:44:44 am »
Witam. Zastanawiam się nad wyborem postaci na nowy serwer. Nie będzie tam DNET donacji icarusuów itp itd. Zastanawiam się między PW/SWS a TH/WK. Id pw/sws zajebisty evasion, m.def na magów, songi i różne debuffy. od th/wk mam trochę więcej hp, tp'ka i zajebisty p.atak.
Jak myślicie kto będzie lepszy.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Wybór postaci na nowy serwer. Valkyria x20
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2010, 12:46:51 pm »
TH/PP,PW ES forgotten scrol na niesmiertelnosc konika i ciezko cie ubic,pozdro.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Wybór postaci na nowy serwer. Valkyria x20
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2010, 04:23:46 pm »
nie chce pw/sws albo th/wk. TH/WK tp duży dmg i w miarę się trzyma. PW/SWS mniejsze blowy, ale częste kryty i wchodzenie blows. Do tego songi i debuffy. Duży dmg. PP będę miał prawdopodobnie na plecach. TH/PP więc nie wchodzi w gre jbc już th/wk


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Wybór postaci na nowy serwer. Valkyria x20
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2010, 07:49:16 pm »
Statystycznie PW, AW spisuja sie lepiej niz TH.. TH albo gra sie bo sie lubi ta postac (i umie sie nia grac), albo dlatego ze gra daggerem jest zbyt trudna.

No ale skoro dla Ciebie liczy sie p.atak u daggera, to chyba nic wiecej nie trzeba w temacie dodawac.  :)


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Wybór postaci na nowy serwer. Valkyria x20
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2010, 09:06:37 pm »
Ja polecam pw/sws wg mnie bardzo dobry dagerowiec głównie ze względu na re use skili który powoduje, że naprawdę ciężko utrzymać jest bez przerwy dłużej target walcząc z tą postacią :) Do tego spory m def, evasion no i jak sie uda załatwic to wind riding daje sporego kopa. Co do th/wk to ta postać nie jest zła, ale moim zdaniem dagerowiec nie powinien biegać z kotem bo to dużo mu nie pomoże. Do tego argument z p atk mnie rozbawił :)
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Wybór postaci na nowy serwer. Valkyria x20
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2010, 08:43:16 am »
chodziło mi o większe blowy ;p