Witaj
Gość

Wątek: OL/?? - gra na statach Dominatora  (Przeczytany 1691 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

OL/?? - gra na statach Dominatora
« dnia: Maj 04, 2010, 10:44:08 am »
Witam. Chciałem zaczerpnąć małej informacji bo widzę pełno postów na temat ol/tyr tyr/ol lecz wszystkie na jedno kopyto tzn gra na statach tyrka. A nurtuje mnie pytanko co gdybym chciał zrobić subke z OL na tyr lub destro lecz grać na statach OLa... Postać najbardziej uniwersalną tj. przydatna na mass pvp/oly/pvp. Czy jest taka gra możliwa/ma sens? I jeśli nastawiam się na grę właśnie na statach maga to w tym momencie co lepiej zrobić tyr czy destro? Co o tym sądzicie Wy i co byście wybrali?

Podsumowując:

ol/destro - zyskam różne resisty (Infernal Form, War Frenzy, Lionheart) oraz więcej HP (Boost HP, Battle Roar). Dojdzie też (nie wiem czy przydatne bo taki OL z bluntem nie bije raczej ręcznie) : Sword/Blunt Mastery oraz Crash of Doom.

ol/tyr -  zyskam różne resisty (Infernal Form, War Frenzy) oraz przy założeniu,że posiadam fisty, które szybko zmieniam żeby "zarzucić" konkretne skille, tj.: Force blaster (atak kulą ognia co miałoby jakiś sens przy enchancie skilli +1 fire dla OLa) oraz totemy: Rabbit (szybkość poruszania się) oraz Ogre Totem (większy p.def i m.def)


Dzięki za samo przeczytanie od początku do końca. Zapraszam do małej dyskusji (mogłem coś przeoczyć i o ile komuś się  tu jeszcze coś chce pisać :) )
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2010, 11:57:11 am wysłana przez LordVampir »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: OL/?? - gra na statach Dominatora
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2010, 07:48:13 pm »
No więc tak jestem posiadaczem tyr/ol i na statach ol grałem co prawda tylko przy 3rd no i muszę powiedzieć, że skoro już się tak upierasz, że chcesz grać na statach ol, a nie chcesz mutanta to jest najlepsze rozwiązanie. Tylko nie wiem po co jak lepiej na statch tyrka bardzo fajna postać na oly. Więc nie wiem zastanów się trochę i odpowiedz sobie czy chcesz tak bardzo grać na statch maga, bo jeśli tak to bez sensu będzie tyr/ol jak to będzie porażka ponieważ nie ma suby dla ol w jego klasie (jeśli chcemy pozostać przy statch maga) pomijając ol/wc. Chyba, że tak jak mówię na siłe grać na statch ol tyr/olem. Jak się zastanowisz to napisz i jeśli wybierzesz mutanta z OL to na pewno ja lub ktoś inny Ci doradzi.