Witaj
Gość

Wątek: sps/ee vs ne/ee  (Przeczytany 1767 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

sps/ee vs ne/ee
« dnia: Lipiec 28, 2010, 12:52:53 am »
Witam wszystkich, dwa dni temu wróciłem na dragona dn. Aktualnie mam dwie postacie: bd 47 i sps 57. Mój problem jest następujący: Zastanawiam się nad poprawnością mojego wyboru. Mam zamiar zrobić sps/ee i bd/se ponieważ jest to najkrótsza droga do zapewnienia postaci niejakotako full buffa (pow/emp/sirrene i inne niuanse). Zastanawia mnie co by było gdyby skonfrontować ze sobą ne/ee i sps/ee (z buffami bd/se).
Moim 2gim problemem jest... mutant w skórze dwarfa... z tego co wyczytałem na forum to: w przeciwieństwie do normalnego mutanta trzeba zacząć od porządanej klasy, poprzez retail i na końcu golkę. I tutaj proszę WAS abyście powiedzieli (TYLKO POTWIERDZONE INFORMACJE!) czy tak naprawdę jest, nie chcę aby na 7x levelu okazało się że... skiełbasiłem postać i 7(?) dni poszło na marne...

P.S. Chciałbym zaznaczyć jeszcze iż ostatnimi czasy na dn wiele c.d. magów się zmieniło (crity dostali)

A przy okazji chciałbym się przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post.
Pozdrawiam Niedzwiadeek


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: sps/ee vs ne/ee
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2011, 05:41:51 pm »
Powiem tyle sps/ee by rozwalil ne/ee z palcem wiecie gdzie...
Taki casting i kryty zapewniaja pewna wygrana. Zalezy tez jaki gracz jest ogarniety
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: sps/ee vs ne/ee
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:31:55 pm »
ne/ee na statach EE ma prawie taki sam cast i m.crit rate jak sps/ee ale jako, ze jest to mutant nie oplaca sie go robic poniewaz nie bedziesz w stanie nauczyc sie Forgotten Scrolli, wbic 80++ oraz zabrac certyfikowanych skili z retaila