Witaj
Gość

Wątek: Jaki dagger na valkirie x9 ???  (Przeczytany 1401 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Jaki dagger na valkirie x9 ???
« dnia: Grudzień 07, 2010, 02:06:48 pm »
Hej, waham się przy wyborze daggera i myślę o:

th/pp
th/wk
pw/sws

zależy mi żeby lethale wchodziły jak najczęściej. Postać ma być nastawiona na pvp głównie z łukami bo pełno ich na serwerze, a dodatkowo przydatna od czasu do czasu na RB - mogę ją ubrać w Draco bow albo może biegać za rb z nożykiem nie wiem jak lepiej. Myślałem o TH bo już nim kiedyś grałem na innym serwerze i postać nie była zła.

EQ jakie na razie mam dla postaci to:
DC Light set
Tallum Heavy set
Soul Separator +3
Draco Bow

No więc moje pytanie - która postać będzie NAJCZĘŚCIEJ (a nie najmocniej) bić krytykami?(pw/sws? th/pp?)
No i która będzie przydatna na rb? (th/wk bo ma kota czyli dodaje do crt. dmg?)

Pozdrawiam i dzięki za pomoc:)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaki dagger na valkirie x9 ???
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2010, 12:53:03 pm »
pw/sws


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Jaki dagger na valkirie x9 ???
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2010, 02:39:43 pm »
rób th/wk, bedziesz jedyny na serwerze (bo ja już nie gram :D). Tylko zacznij od th bo będziesz miał zbugowany atk speed, a gma o naprawę nie da się doprosić.  Jak dobijesz 80 lvl będziesz miał divine beast z transformacji, która ma kupe hp (na full buffie z 16k) i z 2k p def i 2 def i przypieprzyć też potrafi. Odpalasz transfer pain, ud na summona i jesteś nie do ruszenia. Poza tym th/wk ma cubiki co często ratuje dupe w pvp.
Masz też warrior i mage bane, praktycznie zawsze wchodzi (tylko musisz mieć homka z acu do castowania tego).
Grałem tym jakiś czas i bardzo mi się ta suba podobała, chociaż miałem zbugowany atk speed (bo zacząłem od wk)
No i obowiązkowo musisz mieć AS ze 150 (minimum) elementu, bez tego to się tylko rozczarujesz dmg daggera :P

A w ogóle nie wiem czy jest sens robienia czegokolwiek na valkyrii jak prawie nikt już tam nie gra :d