Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger + suba  (Przeczytany 2646 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Spellsinger + suba
« dnia: Styczeń 12, 2011, 12:21:12 am »
Witam gram spelsingerem + tk (tample knight), otóż zdobyłam horna, oddałam temu gostoki w aden wziełam u niego subka.. przełączyłam na tk.. przeczytałam skille przełączyłam spowrotem na spellsingera i mam te skilel tk + sps. Ale nie widze różnicy w statach, jedynie co zaopserwowałam to to że mam poprostu skille tk. Moje pytanie dotyczy co dalej? Jak mam grać? co muszę zrobić aby wykorzstać w 100% moje subnięte klasy? Jakich używać skilli? Co zrobić ? itp, itd. Prosze pisać jak do noobki, ktorą jestem bo gram dopiero 2tyg. nie znam żadnych skrotów.. nazewnictw itp. itd. Prosze napisać wszystko co wiecie, nawet najmiejsze szczgóly się przydadzą
Z góry dziękuje !


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Spellsinger + suba
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2011, 08:11:30 am »
Nie ten dzial. -> Dragon Network jak sadze.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Spellsinger + suba
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:19:00 pm »
Napisz jaki to serwer. Na normalnym serwerze umiejętności z subclass nie stackują się. Tzn albo jesteś spellsinger, albo klasą, którą wybrałeś podczas wybierania subclassy. Jeśli to Dragon Network z kolei, to zły dział - wtedy przeniosę.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger + suba
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2011, 02:39:41 pm »
Tak to jest dragon network. Skille mi się złączyły , ale statystyki nie, i nie wiem jak korzystać z tych skilli i kiedy, w jakiej sytuacji co i jak.


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger + suba
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2011, 10:24:46 pm »
statystyki się nie łączą. Możesz się przełączać miedzy statystykami obu klas, czyli możesz być albo spellsingerem ze skillami TK, albo TK ze skillami SPS. Wybór wydaje się oczywisty, czyli będziesz grać na statystykach maga czyli spellsingera.
Nie ma tak, że robiąc sube dostajesz ciężkozbrojnego tanka z wielkim p defem i m def, który jednocześnie bije z magii tak szybko i mocno jak SPS.
Jednak skille z TK są bardzo przydatne nawet na statach maga. Dzięki temu dostaniesz od TK trochę szybszą regeneracji many, cubiki które potrafią atakować albo leczyć, kilka selfbuffów na p def i m def. Spore wzmocnienie tarczy, dzięki któremu postoisz trochę dłużej. Dostajesz też parę skilli toggle jak guard stance i shield fortress które zwiększają obronę, warto je mieć odpalone w pvp. Masz też deflect arrow co pomaga w starciach z łucznikami. Po 3 profesji dostajesz shield bash, touch of life i magical mirror co odbija debuffy.
Musisz po prostu przetestować sama te wszystkie umiejętności i zobaczyć co jest przydatne a co nie.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger + suba
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2011, 12:27:02 pm »
statystyki się nie łączą. Możesz się przełączać miedzy statystykami obu klas, czyli możesz być albo spellsingerem ze skillami TK, albo TK ze skillami SPS. Wybór wydaje się oczywisty, czyli będziesz grać na statystykach maga czyli spellsingera.
Nie ma tak, że robiąc sube dostajesz ciężkozbrojnego tanka z wielkim p defem i m def, który jednocześnie bije z magii tak szybko i mocno jak SPS.
Jednak skille z TK są bardzo przydatne nawet na statach maga. Dzięki temu dostaniesz od TK trochę szybszą regeneracji many, cubiki które potrafią atakować albo leczyć, kilka selfbuffów na p def i m def. Spore wzmocnienie tarczy, dzięki któremu postoisz trochę dłużej. Dostajesz też parę skilli toggle jak guard stance i shield fortress które zwiększają obronę, warto je mieć odpalone w pvp. Masz też deflect arrow co pomaga w starciach z łucznikami. Po 3 profesji dostajesz shield bash, touch of life i magical mirror co odbija debuffy.
Musisz po prostu przetestować sama te wszystkie umiejętności i zobaczyć co jest przydatne a co nie.

zapomniales o calej masie UD, ktore tank ma do zaoferowania ;p