Witaj
Gość

Wątek: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna  (Przeczytany 270266 razy)

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1400 dnia: Wrzesień 19, 2009, 12:11:18 am »
http://www.filefront.com/14555551/New-track-1.avi/
ojapierdolequality niczym z WMM


btw, niby gdzie na tym "frapsie" ze tak to sobie pozwole nazwac dowod ze oni sa na bocie oprocz slow "gf bot" ?


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1401 dnia: Wrzesień 19, 2009, 12:16:18 am »
Poza tym, ze bufferzy maja charakterystyczne follow, to nic. Swoja droga jesli frapsowac, to zachowajcie odrobine przyzwoitosci i przynajmniej robcie to na legit kliencie...


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1402 dnia: Wrzesień 19, 2009, 09:38:56 am »
Poza tym, ze bufferzy maja charakterystyczne follow, to nic.

Z siebie robisz idiote czy z nas? Może kompletnie nie masz pojęcia o L2?
Boxy to 100% bot. Follow zupełnie inaczej się zachowuje. Postać nie wejdzie na MA po jego zgonie itd.

BOTERZY Z DA!  :P

Swoja droga jesli frapsowac, to zachowajcie odrobine przyzwoitosci i przynajmniej robcie to na legit kliencie...

Bardzo słuszna uwaga! Oto fota jednego z członków DA
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ff699e8c5364d8d9
Co na niej widzimy? MODYFIKOWANY system!

CHEATERZY Z DA !  :P

Większość z nas nie gra legit ale przynajmniej mamy jaja, żeby się do tego przyznać.



Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1403 dnia: Wrzesień 19, 2009, 11:08:15 am »
Poza tym, ze bufferzy maja charakterystyczne follow, to nic.

Z siebie robisz idiote czy z nas? Może kompletnie nie masz pojęcia o L2?
Boxy to 100% bot. Follow zupełnie inaczej się zachowuje. Postać nie wejdzie na MA po jego zgonie itd.


Chyba nie bardzo zrozumiales co bylyforumowicz mial na mysli, poczytaj to jeszcze pare razy i moze dasz rade ;)
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1404 dnia: Wrzesień 19, 2009, 01:46:04 pm »
Hehe, no to sie legit chlopaki popisaly xD Piszac we wczesniejszych postach ze DA gra w 30% legit myslalem ze akurat te osoby z klanu sa czyste a tu taka niespodzianka :o Oj nieladnie nieladnie.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1405 dnia: Wrzesień 19, 2009, 02:16:58 pm »
b00ty som zue
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1406 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:15:23 am »
Poza tym, ze bufferzy maja charakterystyczne follow, to nic.

Z siebie robisz idiote czy z nas? Może kompletnie nie masz pojęcia o L2?
Boxy to 100% bot. Follow zupełnie inaczej się zachowuje. Postać nie wejdzie na MA po jego zgonie itd.


Chyba nie bardzo zrozumiales co bylyforumowicz mial na mysli, poczytaj to jeszcze pare razy i moze dasz rade ;)
Heh miałem zacytować
btw, niby gdzie na tym "frapsie" ze tak to sobie pozwole nazwac dowod ze oni sa na bocie oprocz slow "gf bot" ?

 :D

Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1407 dnia: Wrzesień 21, 2009, 03:59:44 pm »
Pozdrawiam legot da
http://www.filefront.com/14555551/New-track-1.avi/ (brat cla w akcji)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2009, 04:35:14 pm wysłana przez mdh »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1408 dnia: Wrzesień 22, 2009, 01:19:39 pm »
Pozdrawiam legot da
http://www.filefront.com/14555551/New-track-1.avi/ (brat cla w akcji)
Przypomniała mi się ta akcja Stop Bot czy jakoś tak wymyślona przez DA XD Hipokryzja górą XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1409 dnia: Wrzesień 22, 2009, 01:35:08 pm »
Przypomniała mi się ta akcja Stop Bot czy jakoś tak wymyślona przez DA XD Hipokryzja górą XD
proponuje Miłorząb japoński (Ginkgo biloba), akcja wymyslona przez serwis gier MMO24

ogarnijcie sie troche to jest 1 osoba na caly klan, ale taka przywara polska, jak ktos pokazuje, ze mozna cos w miare uczciwie zrobic, zorganizowac i dobrze sie bawic to najlepiej zgnoic, zmieszac z blotem, zeby byl podobny do mnie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1410 dnia: Wrzesień 22, 2009, 03:13:22 pm »
Jedna osoba to akurat została przyłapana. Pewnie jest ich więcej.

Czy ta postać i jej boxy jest dalej w DA ????
Pewnie otrzymała "kolejną szansę"  :D

Hahahaha
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 06:34:52 pm wysłana przez Astilia »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1411 dnia: Wrzesień 22, 2009, 09:50:22 pm »
Jedna osoba to akurat została przyłapana. Pewnie jest ich więcej.

Czy ta postać i jej boxy jest dalej w DA ????
Pewnie otrzymała "kolejną szansę"  :D

Hahahaha
True tam gdzie jest jedna mrówka niedaleko jest całe mrowisko

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1412 dnia: Wrzesień 22, 2009, 10:17:16 pm »
Jedna osoba to akurat została przyłapana. Pewnie jest ich więcej.

Czy ta postać i jej boxy jest dalej w DA ????
Pewnie otrzymała "kolejną szansę"  :D

Hahahaha
True tam gdzie jest jedna mrówka niedaleko jest całe mrowisko

Jak śmiesz, przecież on zbłądził. ;(

BÓG JEST KURWA MIŁOSIERNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1413 dnia: Wrzesień 22, 2009, 10:37:04 pm »
Jedna osoba to akurat została przyłapana. Pewnie jest ich więcej.

Czy ta postać i jej boxy jest dalej w DA ????
Pewnie otrzymała "kolejną szansę"  :D

Hahahaha
True tam gdzie jest jedna mrówka niedaleko jest całe mrowisko

Jak śmiesz, przecież on zbłądził. ;(

BÓG JEST -_-'A MIŁOSIERNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wybacz jestem Deistą dla mnie on ma mnie w dupie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1414 dnia: Wrzesień 23, 2009, 03:53:04 pm »
Jedna osoba to akurat została przyłapana. Pewnie jest ich więcej.

Czy ta postać i jej boxy jest dalej w DA ????
Pewnie otrzymała "kolejną szansę"  :D

Hahahaha
True tam gdzie jest jedna mrówka niedaleko jest całe mrowisko



Jak śmiesz, przecież on zbłądził. ;(

BÓG JEST -_-'A MIŁOSIERNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wybacz jestem Deistą dla mnie on ma mnie w dupie

A ja jestem Apostatą.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 04:20:23 pm wysłana przez YaYaYami! »
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1415 dnia: Wrzesień 24, 2009, 12:38:00 pm »
Kard w jednym ze swoich postow tutaj napisales ze klanowicz ktory zostanie przylapany na botowaniu wylatuje z klanu. Wiec moje pytanie do Ciebie: Dlaczego wciaz widze wiesie z waszym crestem skoro zostal przylapany? :D Czyzby niektorzy mogli u was bezkarnie botowac? :P


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1416 dnia: Wrzesień 24, 2009, 12:54:31 pm »
chcesz porozmawiac czy poflejmowac? bo jak to drugi to akurat szkoda mi czasu

jak chcesz porozmawiac i uzyskac informacje to kultura wymaga by odpowiadac na pytania, rozumiesz ja zadaje ty odpowiadasz, ty zadajesz ja odpowiadam, bo nie mam powodu z czegokolwiek ci sie tlumaczyc, wiec najpier odpowiedz na moje pytanie
Btw sadze ze ta dyskusja i tak do niczego nieprowadzi bo ty bedziesz meznie bronil swojego klanu( co jest zupelnie zrozumiale) a mnie tak naprawde nieobchodzi jak gracie bo niemama z wami nic wspolnego. Wiec zycze milej zabawy w grze i preznego rozwijania klanu.
skoro cie nie obchodzi jak gramyn to dlaczego o takie rzeczy wypytujesz naszych klanowiczy, dlaczego postujesz na naszym forum rekrutacyjnym?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1417 dnia: Wrzesień 24, 2009, 01:08:29 pm »
chcesz porozmawiac czy poflejmowac? bo jak to drugi to akurat szkoda mi czasu

jak chcesz porozmawiac i uzyskac informacje to kultura wymaga by odpowiadac na pytania, rozumiesz ja zadaje ty odpowiadasz, ty zadajesz ja odpowiadam, bo nie mam powodu z czegokolwiek ci sie tlumaczyc, wiec najpier odpowiedz na moje pytanie
Btw sadze ze ta dyskusja i tak do niczego nieprowadzi bo ty bedziesz meznie bronil swojego klanu( co jest zupelnie zrozumiale) a mnie tak naprawde nieobchodzi jak gracie bo niemama z wami nic wspolnego. Wiec zycze milej zabawy w grze i preznego rozwijania klanu.
skoro cie nie obchodzi jak gramyn to dlaczego o takie rzeczy wypytujesz naszych klanowiczy, dlaczego postujesz na naszym forum rekrutacyjnym?

Juz odpowiadam, bo pomimo tego ze nieobchodzi mnie to jak gracie to nielubie klamstwa i klanow/ludzi ktorzy zaprzeczaja sami sobie i swoim zasadom. Skoro tak bardzo broniles dobrego imienia swojego klanu i wypierales sie ze niebotujecie to czemu w rzeczywistosci na to pozwalacie? Ludzie/klany na ktorych tak najezdzacie ze botuja przynajmniej maja honor sie do tego przyznac, a u was sie bezkarnie botuje i wpieracie jeszcze ludziom ciemnote ze gracie legit :D

P.S Podobno wasz cl tez ladnie na bocie od czasu do czasu sobie pocina.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1418 dnia: Wrzesień 24, 2009, 01:28:52 pm »
chcesz porozmawiac czy poflejmowac? bo jak to drugi to akurat szkoda mi czasu

jak chcesz porozmawiac i uzyskac informacje to kultura wymaga by odpowiadac na pytania, rozumiesz ja zadaje ty odpowiadasz, ty zadajesz ja odpowiadam, bo nie mam powodu z czegokolwiek ci sie tlumaczyc, wiec najpier odpowiedz na moje pytanie
Btw sadze ze ta dyskusja i tak do niczego nieprowadzi bo ty bedziesz meznie bronil swojego klanu( co jest zupelnie zrozumiale) a mnie tak naprawde nieobchodzi jak gracie bo niemama z wami nic wspolnego. Wiec zycze milej zabawy w grze i preznego rozwijania klanu.
skoro cie nie obchodzi jak gramyn to dlaczego o takie rzeczy wypytujesz naszych klanowiczy, dlaczego postujesz na naszym forum rekrutacyjnym?

Juz odpowiadam, bo pomimo tego ze nieobchodzi mnie to jak gracie to nielubie klamstwa i klanow/ludzi ktorzy zaprzeczaja sami sobie i swoim zasadom. Skoro tak bardzo broniles dobrego imienia swojego klanu i wypierales sie ze niebotujecie to czemu w rzeczywistosci na to pozwalacie? Ludzie/klany na ktorych tak najezdzacie ze botuja przynajmniej maja honor sie do tego przyznac, a u was sie bezkarnie botuje i wpieracie jeszcze ludziom ciemnote ze gracie legit :D

P.S Podobno wasz cl tez ladnie na bocie od czasu do czasu sobie pocina.

czyli flejmik :)
jak chcesz:
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?
co do honoru i odwagi to nadal sie nie przedstawiles, czyzby strach?

ps. podobno masz malego siusiaczka (to odnosnie cl-a)

a tak na powaznie, nie masz pojecia jak ludzie graja w l2 i jakiego sprzetu do tego uzywaja, z wieskiem gramy od poczatku tego serwa i mamy do niego wieksze zaufanie (zreszta jak i do innych klanowiczy) niz do jakiegos vinuza ksywka piti-scamer, ktory nagrywa filmik pokazujacy bota na bocie,

wiesiek twierdzi, ze nie uzywal bota i ma to udowodnic, a nam sie nie spieszy, zeby to zrobic to trzeba troche czasu, by wszystko tak poustawiac jak bylo to w momencie nagrania filmu, jesli bysmy wywalali ludzi z klanu po kazdej takiej akcji to juz bysmy nie istnieli, bo mamy grono zagorzalych fanboyow, ktorzy nagrali godziny filmow z nami z nadzieja, ze moze uda sie udowodnic, ze uzywaja bota, radaru itp. i moze to by wyjasnilo czemu majac przewage lvl i sprzetu wciaz dostaja wpierdal w pvp
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1419 dnia: Wrzesień 24, 2009, 01:52:57 pm »
''Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.'' Tutaj wciskacie ta ciemnote.

Moj nick jest juz ten sam co na forum. Sin3r.


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1420 dnia: Wrzesień 24, 2009, 02:11:30 pm »
Kard jesteś żałosny. Totalna hipokryzja.
Minie też nie interesuje jak gracie. Ważne, żeby chętni na dołączenie do DA zdawali sobie sprawę, że opowieści typu
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca.
nie dotyczą wszystkich. Są wybrańcy którzy mogą mogą jechać ba bocie ile chcą a motłoch niech się męczy legit. Ważne jest żeby DA postrzegano jako legit klan.
Po mojemu to przynajmniej połowa DA to perma boty.

Tak BTW co do wypowiedzi:
ps. podobno masz malego siusiaczka (to odnosnie cl-a)
to o tobie się mówi, że zupełnie nie posiadasz i stąd te kompleksy.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1421 dnia: Wrzesień 24, 2009, 03:14:01 pm »
"nie używa botów!"
i
"gracie legit"

czytanie ze zrozumieniem = szkola podstawowa

nigdzie nie ma, ze jestesmy legit, a to z jednego powodu: dla kazdego legit znaczy cos innego np.:
- legit = gra bez bota
- legit = gra bez bota, bez kupowania postaci
- legit = gra bez bota, bez kupowania postaci, bez kupowania adeny
- legit = gra bez bota, bez kupowania postaci, bez kupowania adeny, bez zmienionego systemu
- legit = gra bez bota, bez kupowania postaci, bez kupowania adeny, bez zmienionego systemu, bez handlowania z botami
- legit extrem = nie granie w l2

co do botowania to mam w d... czy ktos to robi czy nie, ja wiem, ze tego nie robie i mi wystarczy, a ponadto po co mam narazac sie na strate postaci

a dlaczego w klanie nie tolerujemy botow?
bo ta gra to dla nas relax i zabawa, mozliwosc spotkania ludzi podobnych nam i pogadania z nimi, nie chcemy grac z komputerem lub by komputer gral za nas, jak sie zaloguje to chce pojsc w party na pvp, a nie czekac, az operator bota skonczy swoj dyzur, bo nie bawi konczenie ludzi z L2 po banie, nie musimy od razu wszystkich ownowac, a fun z pvp mamy na kazdym poziomie, nie bawi nas puszczanie przez rok bota, by wreszcie na 85 lvl bawic sie w L2
moze to rozjasni pomroki twojego umyslu

to o tobie się mówi, że zupełnie nie posiadasz i stąd te kompleksy.
kompleksy to tylko ty masz dziecko, przejrzy te posty, w ogóle mnie nie interesuje, ani jak grasz, ani co piszesz, nie musze latac za toba z wlaczonym frapsem i sledzic cie w grze

i debilku jak bysmy lecieli na bocie, przy naszej organizacji, to takie pajace jak ty nawet by o nas nie slyszaly bo gralibysmy w innej lidze

ps. co do oszukiwania ludzi, zapraszam na nasze forum do dzialu rekrutacja i zobacz nowe posty rekrutacyjne, ktore pojawily sie po filmie vinuza ksywa piti-scamer i jakie sa odpowiedzi na pytanie skad sie o nas dowiedzieli :P , jak na razie zyskujemy na tym flejmiku a nie tracimy :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 03:26:59 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1422 dnia: Wrzesień 24, 2009, 04:17:01 pm »
1.
nigdzie nie ma, ze jestesmy legit

Ale twierdziłeś baranie, że nie jedziecie na botach. Film pokazuje co innego. Postać i boxy dalej jest w DA więc jest przyzwolenie na botowanie. Ośmieszasz się.


2. To, że jesteś ćwokiem wiemy wszyscy.
To, że (jak twierdzisz) TYLKO TY grasz legit to już nowość.
Przynajmniej wyjaśniło się, że DA to zwykłe lamki, które boją się przyznać do botowania.

Pozdrowienia dla mistrzów bsoe i kupcie wreszcie biżu dla suhego bo obciach jest jak hero dostaje po 19k hity (pewnie brak adeny ale zawsze jest allegro).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 04:22:58 pm wysłana przez Astilia »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1423 dnia: Wrzesień 24, 2009, 04:25:00 pm »
To, że jesteś ćwokiem wiemy wszyscy.
To, że (jak twierdzisz) TYLKO TY grasz legit to już nowość.
Przynajmniej wyjaśniło się, że DA to zwykłe lamki, które boją się przyznać do botowania.

Pozdrowienia dla mistrzów bsoe i kupcie wreszcie biżu dla suhego bo obciach jest jak hero dostaje po 19k hity (pewnie brak adeny ale zawsze jest allegro).

Wszyscy to znaczy kto? takie niedorobine stworzenia ja ty? ktore tylko pluc i zgrzytac zebami potrafia? to musze cie uswiadomic, ze to nie sa wszyscy, to nawet nie jest mniejszosc, to tylko ty.
a adenki nie mamy bo wszystko od nas wykupiles...
DA to przynajmniej widaomo kto, a ty jakis randomniewiadomoskad, ktory musi niezle -_-'al zbierac i juz nie wnikam gdzie czy w grze czy w realu, a jedyna szansa na dowartosciowanie sie to forum i wyzywanie innych
zal mi cie

Ale twierdziłeś baranie, że nie jedziecie na botach. Film pokazuje co innego. Postać i boxy dalej jest w DA więc jest przyzwolenie na botowanie. Ośmieszasz się.
debilu naucz sie czytac (patrz 6 postow wyzej), bo sie zaplujesz na smierc
i nie baw sie w lepera bo nawet do niego ci daleko - nie jedziecie tylko od poczatku jak stanela luna pierwszy raz udalo wam sie nagrac film na ktorym 1 osoba prawdopodobnie jedzie na bocie
i dajesz "a twoja stara..." :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 04:34:05 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1424 dnia: Wrzesień 24, 2009, 06:19:36 pm »
debilu naucz sie czytac (patrz 6 postow wyzej), bo sie zaplujesz na smierc
i nie baw sie w lepera bo nawet do niego ci daleko - nie jedziecie tylko od poczatku jak stanela luna pierwszy raz udalo wam sie nagrac film na ktorym 1 osoba prawdopodobnie jedzie na bocie
i dajesz "a twoja stara..." :P


Wybacz, ze się wtrącam, ale ten filmik pokazuje EWIDENTNEGO botera, gram, a raczej grałem 3 lata, botowałem i mogę ze stu procentową pewnością powiedzieć,że osoba na tym filmiku zapieprzała na bocie, aż miło. Wynika to z tego charakterystycznego follow jakie jest na bocie (range mi wygląda tam na ~200-150), follow z z L2 wygląda zupełnie inaczej. Tak samo wejście na truchło martwego targetera, charakterystyczna cecha bota. Chłopak, przyznaj się.

Nie ładnie mydlić ludziom oczka.
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.