Witaj
Gość

Wątek: Bishop - prezentacja  (Przeczytany 62702 razy)

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 08, 2009, 04:46:21 pm »
W moim przypadku to się nazywa "cytowanie selektywne" ; p

Nie twierdzę, że trzymanie holy ma jakikolwiek sens. uczepiłem się tylko tego 3 vs 3, co wg mnie miało bardzo duży potencjał i bardziej nastawiało na elementy taktyczne, podczas gdy 1 vs 1 szanse ma tylko KILKA profesji, a 95% to feeding. Chyba nie takie było założenie olimpiady ; <
to drugie akurat do Masta bylo :P


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 22, 2010, 05:11:38 pm »
widać nie wyraziłem się dość jasno w moim ostatnim poście, chodziło mi konkretnie o to czy założenie jakiegokolwiek elementu na broń dla bishopa zwiększy jego 'healing rate', nie mam zamiaru bawić się w żadne 3 vs 3 oly czy solo ganki na inqu


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 22, 2010, 05:17:57 pm »
nie
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 23, 2010, 05:59:14 pm »
o i takiej odpowiedzi oczekiwałem

dzięki ;]


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:24:15 am »
Witam, gram na rpg-club /gracia final/ bishem i mam dylemat jaki set bardziej pasuje na high lvl. Wiem że MA set powinien być niby lepszy przez te elemental resisty, ale z tak niskim cast. speedem czasem naprawdę ciężko wyrobić z healem, szczególnie przy pvp. Widzę też że prawie wszyscy healerzy w lepszych klanach biegają jednak w DC albo dynasty, więc zastanawiam się czy noszenie tego MA ma w ogóle jakiś sens?


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 26, 2010, 07:01:04 am »
Witam, gram na rpg-club /gracia final/ bishem i mam dylemat jaki set bardziej pasuje na high lvl. Wiem że MA set powinien być niby lepszy przez te elemental resisty, ale z tak niskim cast. speedem czasem naprawdę ciężko wyrobić z healem, szczególnie przy pvp. Widzę też że prawie wszyscy healerzy w lepszych klanach biegają jednak w DC albo dynasty, więc zastanawiam się czy noszenie tego MA ma w ogóle jakiś sens?
sam sobie odpowiedziales ;p


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 26, 2010, 01:13:41 pm »
jak cie nie stac na dynasty to MA lepszy, chyba, że chcesz aby jakis dagger ci zrobil shadow step -> backstab i zaraz po tym cale party lezy


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 26, 2010, 01:18:18 pm »
jak cie nie stac na dynasty to MA lepszy, chyba, że chcesz aby jakis dagger ci zrobil shadow step -> backstab i zaraz po tym cale party lezy

A to brezow nie ma?
new future.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 26, 2010, 01:19:15 pm »
jak cie nie stac na dynasty to MA lepszy, chyba, że chcesz aby jakis dagger ci zrobil shadow step -> backstab i zaraz po tym cale party lezy
w MA tez moze ci jakikolwiek dagger latwo zrobic onestab, a z dupy c.speed na prawde boli, imo lepiej wziac DC i jak najszybciej zlozyc dynasty


a co do tego ze cale party zaraz lezy to musialyby byc straszne nieogary, bez EE i bez brezow na pvp?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 26, 2010, 04:02:37 pm »
to jest tak -> resniesz bisha, chwila potem znow padnie, i tak caly czas, az kazdy bedzie sie resal wzajemnie ;S mialem juz taka sytuacje raz
ja preferuje MA, +resist stun tez sie przyda


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 26, 2010, 04:32:37 pm »
to jest tak -> resniesz bisha, chwila potem znow padnie, i tak caly czas, az kazdy bedzie sie resal wzajemnie ;S mialem juz taka sytuacje raz
ja preferuje MA, +resist stun tez sie przyda

Dynasty>>>DC>MA
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 27, 2010, 09:54:02 am »
to jest tak -> resniesz bisha, chwila potem znow padnie, i tak caly czas, az kazdy bedzie sie resal wzajemnie ;S mialem juz taka sytuacje raz
ja preferuje MA, +resist stun tez sie przyda

i healujesz tylko greater battle healem?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 22, 2010, 01:53:10 pm »
Jaki wziąć skill z SE/EE dla bishopa?

Zastanawiam się nad party recall vs clarity


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 22, 2010, 02:55:15 pm »
stigma


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 22, 2010, 04:36:02 pm »
imho bzdura. Jeżeli party posiada EE/SE (a każde party powinno mieć 1 ładowarkę chociaż) to EE bierze tego skilla. On jest tylko support healem dla bisha i ma więcej czasu na stigmowanie enemy niż bishop.

No chyba, że do koksu tylko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 22, 2010, 05:19:21 pm »
imho bzdura. Jeżeli party posiada EE/SE (a każde party powinno mieć 1 ładowarkę chociaż) to EE bierze tego skilla. On jest tylko support healem dla bisha i ma więcej czasu na stigmowanie enemy niż bishop.

No chyba, że do koksu tylko.
purify > stigma dla EE


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 22, 2010, 05:34:20 pm »
Na pewno nie wezmę stigmy, bo każdy EE z jakim grałem stigmę ma.

Clarity - bo łatwiej bić solo
PR - przydatne na wojnach
Inne opcje???

Co wybrać?^^


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 22, 2010, 07:06:58 pm »
Na pewno nie wezmę stigmy, bo każdy EE z jakim grałem stigmę ma.
to kazdy EE z jakim grales jest z deka failem ;f albo ma zamiar zmienic skilla po wbiciu 85 :>


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 22, 2010, 09:44:49 pm »
Na pewno nie wezmę stigmy, bo każdy EE z jakim grałem stigmę ma.
to kazdy EE z jakim grales jest z deka failem ;f albo ma zamiar zmienic skilla po wbiciu 85 :>

Co ty nie powiesz XD

Ja szczerze jakoś nie widzę bishopa asystującego i rzucającego stigmę na każdego moba:P
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 09:46:58 pm wysłana przez Falconek »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 22, 2010, 09:55:12 pm »
Ja szczerze jakoś nie widzę bishopa asystującego i rzucającego stigmę na każdego moba:P
dlaczego nie? moze nie w aoe ale normalnie expiac dlaczego nie?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 23, 2010, 12:06:13 am »
Przemyślałbym bless the blood na twoim miejscu. na PvE na bank się przydaje, na PvP czasem też może się ogarnąć, a nóż ci ci kilka x te 800 HP zwróci jak lać będą; )

od stigmy jest EE i koniec
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 23, 2010, 09:45:46 am »
od stigmy jest EE i koniec
po co komu pufiry jak bish na para stoi


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 23, 2010, 09:56:08 am »
Rób jak uważasz, bo takich sytuacji jak tą co podałeś, to możemy sobie dziesiątki podawać. Mądrzejsi gracze wymyślili taki setup, a nie inny. Chcesz to bierz stigmę, zakładam, że ogarnięte party będzie baaardzo zadowolone z twojego wyboru jako bisha.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 23, 2010, 10:16:50 am »
dlaczego nie? moze nie w aoe ale normalnie expiac dlaczego nie?

Dlatego, że  po pierwsze ma inne rzeczy do roboty. Są takie lokacje do "normalnego expa" gdzie bishop przeważnie nie ma czasu napisać emotki na party chacie, więc... A po drugie duża część moich party to właśnie AOE.

To bless the blood to nawet ciekawa opcja. Kilka osób polecało mi PR, ale to kolejna rzecz, której trzeba by pilnować a nie chcę, żeby potem ludzie marudzili, że miałem PR a nie użyłem :P Nie chcę się przeciążać :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 23, 2010, 11:26:18 am »
bless the blood do AOe jest bardzo fajnym skillem. Każdy atack w kogoś ma około 30% szansy na zwrócenie mu prawie 800 HP. To taki prawie że dodatkowy VR na AOE trainy. A i w PvP mi się całkiem przydawało, jak rzucałem to na bisha (grając jeszcze SE w final gracii) i miał na sobie zmasowany atak tyrka, tanka i jakiegoś daggera, to mu tak np. 4 x pod rząd zwróciło te 800 hp i miał czas zareagować swoim healem. Nie jest to może uber wybitne, ale sam zadecyduj. z PR-em sam wiesz jak jest. Zazwyczaj jeżeli EE leży, to ty gryziesz glebę już wcześniej.

BTW, gdzie grasz? Teon?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker