Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye [HE]  (Przeczytany 188212 razy)

  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 25, 2007, 04:42:05 pm »
ale ze jego postac pokazuje jakiego "tanka" xD mozna zrobic z HE, koles stoi na stunie czy innym tego typu shicie wali w niego cale party a do 0 HP jeszcze daleka droga :).
Nie wiem za bardzo w czym objawia sie 'wymiatanie' podczas stuna.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 26, 2007, 10:39:32 am »
ale ze jego postac pokazuje jakiego "tanka" xD mozna zrobic z HE, koles stoi na stunie czy innym tego typu shicie wali w niego cale party a do 0 HP jeszcze daleka droga :).
Nie wiem za bardzo w czym objawia sie 'wymiatanie' podczas stuna.

Wali w Ciebie cale party magów i nie sa w stanie cie dojechac, jak dla mnie to jest duze osiagniecie ^^.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 26, 2007, 10:50:18 am »
ale ze jego postac pokazuje jakiego "tanka" xD mozna zrobic z HE, koles stoi na stunie czy innym tego typu shicie wali w niego cale party a do 0 HP jeszcze daleka droga :).
Nie wiem za bardzo w czym objawia sie 'wymiatanie' podczas stuna.


Wali w Ciebie cale party magów i nie sa w stanie cie dojechac, jak dla mnie to jest duze osiagniecie ^^.

What? Czy twierdzisz że postać stojąca na stunie nie otrzymuje obrażeń?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 27, 2007, 09:02:29 pm »
Witam !
Po wlaczeniu snipe'a nie mozemy sie ruszac... Czy ten skill trwa jakis czas i musimy czekac az sie skonczy czy mozemy go wylaczyc jak acuracy czy vs ?


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 27, 2007, 10:23:04 pm »
trwa jakiś czas, ile dokładnie to Ci teraz nie powiem, ale na oko coś około 3-5 min.. jak coś to poprawcie ;)
League of Legends


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 27, 2007, 10:24:45 pm »
3 minuty.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 04, 2007, 08:29:51 am »
ja gralem na sarvie gdzie trwal 2 min :o


Silver Ranger FTW!:D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 04, 2007, 11:07:56 am »
a ja grałem na serwie na którym każdy buff był przedłużony i snipe trwało 30 minut, ud 15 xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 04, 2007, 11:40:13 pm »
nom,zmieniasz np na dagger i snipe powinien sie wylaczyc-chyba,bo tak jak gralem tak to dzialalo :)
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 08, 2007, 12:43:13 am »
witam,ile daje quick recoowery w soul bowie???
atack speeda tak na ilosc wystrezlonych strzal?? :D


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 08, 2007, 03:13:10 pm »
Ile strzal to nie wiem, ale zmniejsza re-use o 17%.

pozdro


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 11, 2007, 08:10:31 pm »
A ja mam pytanie, czy lepiej się zaopatrzyć w Carnage Bowa czy w Soul Bowa? Tzn. sprawa wygląda tak, na Carnage Bowie szybciej rzucamy wszelakie skille i mamy na nie w ciul więcej many(mana up), jednak słabiej uderzamy z normalnego hita, w Soul Bowie mamy znowu nieco większy power uderzenia ale skilli właściwie wcale nie możemy używać, bo cast jest tak wolny, że ten mag zdąży podbiec i rozerwać nas na kawałki :D Jest jeszcze jedna sprawa. Carnage jest tańszy(oooj sporo tańszy) i korzystając z tego kalkulatora: http://www.l2guru.com/l2calc/ wyszło mi że z soulem HE lvl 70(wcześniej na a grade raczej nie ujedziemy:P) ma 300 p.atk więcej(mierzone na full buffkach phropet 66 lvl), ale jako, że Carnage jest tańszy, możemy sobie pozwolić na kupno enchantów(wg. strony naszego forum Carnage jest aż 9kk tańszy czyli kupimy ok 3 enchanty A grade za to), a po zenchantowaniu Soul Bow ma już tylko niecałe 200 p.atk więcej, więc który wypada lepiej?


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 11, 2007, 08:22:21 pm »
tylko ze do Soul Bowa mozesz dac Quick Recovery i wtedy juz nie bedzie taki wolny...
emo:Soul bow


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 11, 2007, 09:35:54 pm »
ale jako, że Carnage jest tańszy, możemy sobie pozwolić na kupno enchantów(wg. strony naszego forum Carnage jest aż 9kk tańszy czyli kupimy ok 3 enchanty A grade za to), a po zenchantowaniu Soul Bow ma już tylko niecałe 200 p.atk więcej, więc który wypada lepiej?

Jeśli chodzi ci o http://www.lineage2.bo.pl/db.php?mode=weapons&rodzaj=bow to, to powiem tak, że to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywiste ceny... Ja gram na 5x serwerze i powiem tyle, że soulbow jest ZNACZNIE droższy od Carnage. Dlaczego? Dlatego że Carnage można uzyskać w queście na suba wymieniając za dowolną broń top b + trochę kryształków b (dla zainteresowanych - tutaj: http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/index.php?id=15011) Soulbowa już tak łatwo nie dostaniesz... Ale o dziwo u mnie w klanie jest dużo więcej właśnie soubowów... Jeszcze jakby co - soulbowa u mnie gość sprzedawał za 239kk... Cen carnage nie znam, ale sądzę, że nie więcej niż 150kk. Enchant A - bodajże ~20kk
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 13, 2007, 10:48:12 am »
tylko ze do Soul Bowa mozesz dac Quick Recovery i wtedy juz nie bedzie taki wolny...
emo:Soul bow
QR zmniejsza reuse skilli i to jest wszystko co robi... Z Carnage szybciej te skille castujemy(bardzo dużo szybciej), zadaje tylko mniej dmg, a SA mana up nie jest takie złe. Problem z tym, że zadaje dużo mniej dmg;/ I żeby miał p.atk równy Soul Bowowi musi być zrobiony na ok +5, wtedy oba są identyczne, tylko Carnage jest szybszy i ma trochę gorsze SA.

EDIT. Przetestowałem wszystko na kalkulatorze[http://www.l2guru.com/l2calc/] i wyszło mi, że carnage musi być na +7 a wtedy ma identyczny p.atk jak soul bow, jednak już na +5 ma na buffach phropeta 66 lvl i snipe p.atk mniejszy tylko o 89 pkt(dla HE tyle to nie aż tak dużo, jak on ma wtedy i tak p.atk sięgający 2350 :P), ale jednak może szybko i sprawnie nawalać skillami(mam także duże przypuszczenia, że szansa na critical skill zależy od zwykłego criticala bo na gladzie miałem krytyk ze skilla z taką powtarzalnością jak mieczem np. 1 krytyk na 10 skilli, albo 1 krytyk na 10 ciosów, ale na buffach by to było trochę za pięknie, jednak możliwe że sporo zwiększają szansę na wejście criticala), bez obawy o mp(hehe mana up +25% mp, może strzelać o wiele dłużej i walić więcej skilli bo i tak mp starczy ^_^). Nie wiem jeszcze do końca, ale osobiście chyba wybrałbym Carnage i trochę ryzykował przy enchantowaniu go.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2007, 11:06:56 am wysłana przez Zychu »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 13, 2007, 03:10:11 pm »
z QR strzelamy szybciej, b ozmniejsza długość ładowania strzały.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 13, 2007, 05:32:54 pm »
z QR strzelamy szybciej, b ozmniejsza długość ładowania strzały.

no i o to właśnie mi chodzilo... a jak Zychu chcesz szybko castowac skille to wybierz SR...


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 17, 2007, 08:28:09 pm »
Witam
mam pytanie jaka bron i jaka zbroja bedzie najlepsza dla tej postaci oczywiscie s grade??


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 17, 2007, 08:38:07 pm »
łuk-Draconic Bow+focus
armor- zostan przy Majesticu A grade... lepszy,tanszy i lepiej wyglądający


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 17, 2007, 11:12:15 pm »
draconic wyglada fajnie na HE ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 17, 2007, 11:52:13 pm »
draconic wyglada fajnie na HE ;p

tak jeszcze na male i do tego z Draconic Bow zlewa sie w jedna czerwona kupe... sory ale nie =p


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 18, 2007, 06:19:24 pm »
wg mnie jest niezły, dopiero na DE wyglada jak kupa ... batman czy daredevil rotfl xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 18, 2007, 07:33:34 pm »
W draconicu każda postać wygląda jak kretyn, niezależnie od rasy :P Imperial wygląda elitarnie, i podoba mi się jego wygląd, ale draconic jest brzyydki T_T, majestic light też wygląda potwornie, bo jak doom heavy... DC light też jest jakiś nie teges, nie przypomina lighta, Nightmare - n/c nic dodać nic ująć pedał pierwsza klasa a w Tallumie jak na złość wygląda bardzo fajnie, bo widać, że light armor :P A heavy są wszystkie fajne, tylko tallum trochę utyka bo wygląda trochę sztucznie...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 18, 2007, 10:19:16 pm »
co ty chcesz od dc, fajny :>
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 20, 2007, 09:52:59 am »
Aaaa właśnie, ja bym nie zakładał Maja jako HE, ale... DC light! Zobacz sobie na kalkulatorze ile wynosi na buffach różnica p.atk na buffach HE lvl 70 z soul bowem w maju a ile w DC, albo dobra powiem ci od razu. W DC mamy 7 p.atk mniej! Wooooah! I 13 atk.speed więcej(byłoby lepiej, tylko soul jest very slow i tak to lipnie wychodzi...) Jedyne co ma majestic dobrego to resist na stuna, bo to +8% p.atk to lipa trochę :P No i DC ma jeszcze plusy estetyczne - nie wyglądamy jak tank z łukiem w pomalowanym na biało doomie.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2007, 09:54:53 am wysłana przez Zychu »