Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye [HE]  (Przeczytany 188815 razy)

  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #700 dnia: Październik 04, 2009, 03:02:40 pm »
A ja jestem ciekaw. Skoro dagger z dużym elementem w skillach i nożu umi rozwalić tanka z palcem w dupie
nie kazdego:>
to tak samo da rade uk? Czy to akurat nie da się przejść.
nie da rady


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #701 dnia: Październik 04, 2009, 08:00:35 pm »
Posłuchajcie bo mam problem,dopiero zaczynam grać HE znaczy chciałbym,ale nie wiem jakiech skili używać,pomożecie?

nie masz ich za duzo..

I to zalezy od sytuacji i z kim sie bijesz.

Ogolnie to tylko
Stun Shot (do unieruchomienia przeciwnika, stosowac tylko w 1vs1, ew w healerow na mass)
Double Shot
Lethla Shot (po 76)

a tak to lukiem glownie z regularow sie bije :)

A ja jestem ciekaw. Skoro dagger z dużym elementem w skillach i nożu umi rozwalić tanka z palcem w dupie to tak samo da rade uk? Czy to akurat nie da się przejść.

Lucznikiem tanka nie zabijesz...dagger tez nie ma lekko. Wszystko zalezy od roznicy lvlu i sprzetu.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #702 dnia: Październik 05, 2009, 03:51:45 pm »
Ja mam takie pytanko nie wiedzialem gdzie umiescic wiec pytam tutaj:
Jesli jaki HE mnie zaczyna stunowac (tzn dopiero zaczyna castowac skilla) to jesli zdarze szybko zalozyc MJ to mi doda tego resista podczas tego strzalu czy bedzie bralo to wszystko tak jakby w momencie odpalania skilla?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #703 dnia: Październik 05, 2009, 04:03:01 pm »
hmmm wydaje mi się, że w momencie uderzenia, a nie rozpoczęcia skilla.
Przynajmniej tak byłoby logicznie.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #704 dnia: Październik 05, 2009, 04:05:30 pm »
Jak pisał Mast, według logiki jak uderzy. I zrób se najlepiej macro na zakładanie całego seta :]
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #705 dnia: Październik 05, 2009, 04:06:13 pm »
hmmm wydaje mi się, że w momencie uderzenia, a nie rozpoczęcia skilla.
Przynajmniej tak byłoby logicznie.

Pozdrawiam
to jest tak samo jak z backstabem, castujesz go w plecy, oponent sie obraca i "niby" dostaje facestaba, ale dmg wchodzi.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #706 dnia: Październik 05, 2009, 04:18:42 pm »
Jak pisał Mast, według logiki jak uderzy. I zrób se najlepiej macro na zakładanie całego seta :]
No bez tego to by ciężko było szybko zmienić seta :)

Cytuj
to jest tak samo jak z backstabem, castujesz go w plecy, oponent sie obraca i "niby" dostaje facestaba, ale dmg wchodzi.
Czyli w momencie rozpoczęcia skilla..
W sumie to sprawdze z kolegą, ale będzie trzeba przynajmniej ze 20 stunów normalnie ile razy wejda i potem 20 z szybka zmianą.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #707 dnia: Październik 06, 2009, 06:33:59 am »
Posłuchajcie bo mam problem,dopiero zaczynam grać HE znaczy chciałbym,ale nie wiem jakiech skili używać,pomożecie?

nie masz ich za duzo..

I to zalezy od sytuacji i z kim sie bijesz.

Ogolnie to tylko
Stun Shot (do unieruchomienia przeciwnika, stosowac tylko w 1vs1, ew w healerow na mass)
Double Shot
Lethla Shot (po 76)

a tak to lukiem glownie z regularow sie bije :)

A ja jestem ciekaw. Skoro dagger z dużym elementem w skillach i nożu umi rozwalić tanka z palcem w dupie to tak samo da rade uk? Czy to akurat nie da się przejść.

Lucznikiem tanka nie zabijesz...dagger tez nie ma lekko. Wszystko zalezy od roznicy lvlu i sprzetu.

Dzięki mdh za pomoc naprawde jestem wdzięcznya  takto to wszystko?


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #708 dnia: Październik 11, 2009, 07:27:27 pm »
Nie chce mi sie czytac te 36 stron, wiec zadam pytanie tutaj. Mam mozliwosc zrobienia drugiego boxa, jakiego buffera zrobic dla HE? Najlepiej by mial buffki pod pvp, a pve juz mnie tak bardzo nie interesuje. Mam dylematy i niestety nei mam pojecia co wybrac.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #709 dnia: Październik 11, 2009, 08:16:12 pm »
Prophet
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #710 dnia: Październik 12, 2009, 01:17:46 am »
PP niby fajny, ale ja sobie w erze daggerow nie wyobrazam bez cop-a z miasta wylazic. Zerk jest useless na pvp, btb/bts to z ch kazdy wezmie, a resisty o dupe rozbic, bo i tak all z armora praktycznie idzie(chyba, ze grasz na offie i masz zamiar temu pp wbic 85 i resisty na +30 xD)
...


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #711 dnia: Październik 13, 2009, 11:41:03 am »
DC FTW a nawet jak nie masz CH to btb5 z buffsticka mozna miec
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #712 dnia: Październik 13, 2009, 11:51:49 am »
jak to gracja final to zrób ol albo wc all bufki będziesz miał.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #713 dnia: Listopad 30, 2009, 07:51:30 pm »
Nie śledziłem na bieżąco patch notes, ale znalazłem pewną wypowiedź na innym forum:

Cytat: BasicBasics
1k range + 50(Archery)+50(archer's will)+100(restring)+200(snipe)+100(subclass skill)=1,5k range for HE 1300 normal...

LINK



Napisałeś +100 restring a ten skill jest dla Warsmitha na 49 lvl ... Czy mozna w jakiś sposób pozyskać ten skill dla HE ?

Pozdrawiam...


Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #714 dnia: Listopad 30, 2009, 09:56:48 pm »
Nie śledziłem na bieżąco patch notes, ale znalazłem pewną wypowiedź na innym forum:

Cytat: BasicBasics
1k range + 50(Archery)+50(archer's will)+100(restring)+200(snipe)+100(subclass skill)=1,5k range for HE 1300 normal...

LINK



Napisałeś +100 restring a ten skill jest dla Warsmitha na 49 lvl ... Czy mozna w jakiś sposób pozyskać ten skill dla HE ?

oczywiscie ... zrobic warsmitha na boxa ...


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #715 dnia: Grudzień 06, 2009, 05:35:05 pm »
Siema. Tak ostatnio od niedawna zaczalem sobie pogrywac lucznikiem wybralem postac HE. No i od jakiegos czasu zaczelo mnie juz powoli denerwoac cos z atk speed lucznikow. Na HE mam teraz 800 atk speeda i bije w sumie dosc wolno moobki. Jednak zdziwilo mnie to ze ze inne postacie napieprzaja x2 szybciej niz ja mimo ze maja taka sama ilsoc lub zblizona w atk speed. Zrobilem z ciekawsosci paladyna zbuffowalem go odpowiednio pod atk speeda no i wyciagnal niemal tyle samo co moj HE. Jednak kiedy zaczalem bic llukiem moobki i pozniej paladynem okazalo sie ze ten przy takich samych statach uderzal prawie x2 szybciej niz ja oO. O co tutaj chodzi skoro atk speed niczym się nie rozni a jednak roznica jest i to dosc spora...



//mdh: po co zakladac nowy watek z pytaniami o HE skoro takowy juz istenie??
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 05:37:48 pm wysłana przez mdh »


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #716 dnia: Grudzień 06, 2009, 08:09:53 pm »
Poza strzeleniem trza jeszcze przeladowac strzale (ten czerwony pasek nad glowa) mozesz miec i 18254154kk a.spd ale i tak musisz poczekac na zaladowanie nowej strzaly.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #717 dnia: Grudzień 08, 2009, 11:47:25 pm »
a co jesli bedziemy używać skilli na przemian z zwykłą strzałą ? wydaje się szybciej (czytaj) efektowniej.... jesli chodzi o PvP bo PvM nikt sie nie wyrobi z manną :) ... Czy mi się tylko coś przyśniło :P :)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #718 dnia: Grudzień 09, 2009, 07:01:41 am »
a co jesli bedziemy używać skilli na przemian z zwykłą strzałą ? wydaje się szybciej (czytaj) efektowniej.... jesli chodzi o PvP bo PvM nikt sie nie wyrobi z manną :) ... Czy mi się tylko coś przyśniło :P :)

przysnilo Ci sie :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #719 dnia: Grudzień 09, 2009, 05:40:27 pm »
chyba nie... bo gdy wypuszczasz strzałe pasek musi dojść do połowy aby nią strzelić, nazwijmy to naciągnięcie cięciwy (której nie ma :P), później możesz biec lub stać a kolejna połowa paska niech to będzie załadowanie nowej strzały jak to wyżej napisał Vanquish musi się załadować do końca aby znów proces mógł się powtórzyć ... a co się stanie jeśli proces załadowania się nowej strzały zamienić z skillem ZYSKUJEMY (całe 50% z strzału o ile w odpowiednim momęcie włączysz skilla) na tym że nie czekamy :P oczywiście tracimy z taktyki hit run hit run ... ale ma to sens, jak wiadomo skille nie potrzebują strzał by ich urzyć :P zwykły strzał możesz przerwać skillem ale skilla zwyką strzałą nie :P... Sprawdz sam :)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #720 dnia: Grudzień 09, 2009, 06:15:33 pm »
Imo to mija sie z celem bo czas na przeladowanie strzaly nie jest az tak dlugi, abys mial czas na wycastowanie np. double shota.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #721 dnia: Grudzień 10, 2009, 12:16:45 am »
Ale jak rzucisz DS zadasz zdecydowanie większy Dmg. W l2 tak już jest im coś jest mocniejsze tym dłużej się to rzuca... Dla mnie zwykła strzała a po 50% DS or SS jest korzystnym i efektownym rozwiązaniem :) :P .Czas zwraca się w DMG .


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #722 dnia: Grudzień 10, 2009, 03:01:59 am »
na full buffie z dobrym draco i epikami zwykly hit>>>dmg ze skilla
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 10, 2009, 07:01:01 am »
na full buffie z dobrym draco i epikami zwykly hit>>>dmg ze skilla
Chyba cryt>skill>hit

Biorac jeszcze pod uwage ile "castujesz" DS. 1 vs. 1 To przedewszytkim stun i spamowanie skill i modlic sie zeby starczylo MP :P party vs. party  nie ma czasu na skille, albo stun.

Normalnymi hitami lucznik ssie pałe.

@SounDee

Nie wiem gdzie grasz trudno mi to ocenic :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2009, 07:07:55 am wysłana przez Nervoson »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye [HE]
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 10, 2009, 05:38:31 pm »
a ja myślałem że : cryt skill>cryt>skill>hit  Jeśli nie prosze o sprostowanie :)

Oczywiście macie rację ! ale w tym co napisałem też jest sens :D :P
Pamiętajcie że opisałem jedną z wielu taktyk jakie można wybrać, mówiliśmy o danej chwili a teraz już jest mowa o pt vs pt 1vs1 :P które nie trwają 0,5 sek :P  Przecież wiadomo że jeśli bedziesz chciał do kogoś podbiec nie włączysz snipe, kiedy będziesz walczył z szybszym daggerem nie zastosujesz strategi hit run hit run, pewne rzeczy są oczywiste... ja widzę to tak jest walka 1vs1 range do 900, podbiegasz do tych 900set hit i w połowie  ładujesz stuna ... na chita powiedzmy wykorzystałeś 0,5sek nie 1sek czyli jesteś do przodu, a jesli wejdzie cryt z tego hita przeciwnik na bank go odczuje chyba że jest w heavy :P po stunie znowu hit odbiegasz a po chwili pach kolejny hit i w połowie znów leci stun( jesli stoisz na nogach to twój przeciwnik musi być ogłuszony jak wiadomo stun ma 50% szans na wejście), znów o ułamek sekundy jesteś do przodu, a zgodzisz się ze mną że niekiedy jeden hit decyduje kto stoi dalej na nochach a kto wącha kwiatki :)

To jest tylko kolejna technika która może się sprawdzić ale nie musi :) Lineage to matematyka, wystarczy że zrobisz dobre obliczenia a wyjdziesz na swoim :)



« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2009, 05:40:35 pm wysłana przez SounDee »