Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1181595 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6450 dnia: Marzec 05, 2011, 02:29:38 pm »
emo ) szkoda czasu gre


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6451 dnia: Marzec 05, 2011, 02:52:24 pm »
Generalnie takich jak ty, Donqkutasso itd. to ja na forum chętnie bym zostawił, bo jest mieć z kogo pompę ; ) Szkoda, że Madith banuje czasem takich : (

A to co piszesz, to świadczy, że virisken mógłby być teraz twoim dobrym kumplem : >

I znow historia sie powtarza. Ja mam pompe z ciebie bo niszczysz jednym postem na forum setki istnien (R.I.P. GIMLI123455), ty masz pompe ze mnie bo mam pompe z ciebie i wszyscy sa zadowoleni.

A to co pisze, swiadczy o tym ze jestes Analionem.

A teraz uprzykrzy  moje zycie jednym postem tylko plizz zostaw rodzine i bliskich, oni nic nie zawinili.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6452 dnia: Marzec 05, 2011, 02:58:35 pm »
emo ) szkoda czasu gre
grac bede dalej tylko nie w Amberach , nie selluje postaci jak ty nubie :)
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6453 dnia: Marzec 05, 2011, 04:30:22 pm »
emo ) szkoda czasu gre
grac bede dalej tylko nie w Amberach , nie selluje postaci jak ty nubie :)
pfff

poszedles za nevade do KD? )


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6454 dnia: Marzec 06, 2011, 08:19:46 am »
nie  hahaha
retired


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6455 dnia: Marzec 06, 2011, 07:53:59 pm »
Coo? Amber stracilo swojego wc?! To oznacza jedno - Alarion walnie emo quita !


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6456 dnia: Marzec 06, 2011, 08:02:16 pm »
Amber party nareszcie wyrzuciło swojego WC - myślę że jest bardziej trafnym stwierdzeniem ;-)
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6457 dnia: Marzec 06, 2011, 08:02:26 pm »
Coo? Amber stracilo swojego wc?! To oznacza jedno - Alarion walnie emo quita !
nie :D to ty walnąłeś fail posta:P

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6458 dnia: Marzec 06, 2011, 08:03:43 pm »
Mamy WC : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6459 dnia: Marzec 06, 2011, 08:04:20 pm »
instant mass reply
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6460 dnia: Marzec 06, 2011, 08:16:16 pm »
Poza tym o poprzednich członkach party nie wypada wypowiadać się źle, nawet jeżeli Darth nie lubił nigdy wypowiadać się o członkach swojego pt dobrze ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6461 dnia: Marzec 06, 2011, 08:33:10 pm »
z tego co pamietam quitnolem sam (tak samo jak ty Deliosik, jak Kuba z BDka, jak Zosiek z deski i jego brat z BDka) - na publicznym forum nie mam zamiaru pisac dlaczego bo to brudy constowe a ja nie mam zamiaru opisywac brudnej przeszlosci naszego party bo po co ? zeby kon by mial polewke ? zreszta ze starego skladu amberow (jak zaczynalem grac) to tylko alarion i stark tam juz zostali. o tobie alarion wypowiadac sie nie bede bo wszyscy ktorzy cie na tyle dobrze znaja wiedza co bym napisal
a dla deliosa mam tylko jedno http://www.youtube.com/watch?v=k_Pq56pHtnY
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6462 dnia: Marzec 06, 2011, 08:47:27 pm »
No to jest właśnie epic Darth u ciebie, że grałeś od czerwca, cały czas mając mnie za wroga, ew za osobę której chętnie byś pocisnął chętnie : )

Ale póki co, poza tym, że długi trzeba pooddawać, to skład jest domknięty i wszystko jest ok : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6463 dnia: Marzec 06, 2011, 09:01:02 pm »
Jeżeli w pracy czeka na Ciebie koperta z wypowiedzeniem, a Ty przed jej otwarciem mówisz szefowi że odchodzisz to nie oznacza to że nie zostałeś wyrzucony z pracy :- )


Kurde szkoda że ja nie nagrałem siebie jak grałem - z (głównie) Tobą, był by większy "hardkor" niż ten angry german kid
.
Współczuję ludziom którzy będą musieli z Tobą grać, o ile znajdziesz jakieś party.

Moja nerwica była za mocna na Twoje towarzystwo i czasami naprawdę już nie wytrzymywałem z dawką głupoty serwowaną na TSie.
Dodając do tego nie-ogarnianie, i narzekanie 24/7 o to że za mało farmimy i że powinniśmy expić, zarabiać kasę i najlepiej dopiero wtedy wojny i pvp - to już mieszanka wybuchowa.

Szkoda że tak późno, może by do mnie nie doszło że ta gra mnie za bardzo wku*wia...
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6464 dnia: Marzec 06, 2011, 10:21:28 pm »
no popatrz a taka sytuacja byla tylko jak na tsie byles ty i alarion  :beksa: bo obaj mieliscie wyjebane na innych i liczyl sie tylko wasz lvl i wasza kasa , ciesze sie ze przynajmniej bylem jedna z osob ktora przyczynila sie do zniesienia żyd-party-style czy kazdy sobie rzepke skrobie i w party zapanowala wspolna kasa constowa jaka ma wiekszosc party - ofc blame me for that  hahaha
na starka jeszcze bardziej narzekaliscie obaj i nawet mu prawie postac -_-' , ale ja w dalszym ciagu nie mam ochoty na wyciaganie brudow wiec wracaj delios do crysisa a alarion do insty i skonczcie to krecenie dramy

w dalszym ciagu nie mam mejla ze sprzetem z swsa wiec plz ogarnijcie to do jutra
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 10:36:17 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • Banned
  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 2

  • I saw, u die!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6465 dnia: Marzec 06, 2011, 10:30:08 pm »
Co tam jeszcze ciekawego u was się działo, bo fajnie się czyta. )))


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6466 dnia: Marzec 06, 2011, 10:35:47 pm »
a to wszystko przez starka ;p gdzie stark to i zamieszanie <3
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6467 dnia: Marzec 06, 2011, 11:00:40 pm »
a to wszystko przez starka ;p gdzie stark to i zamieszanie <3
j@p@ :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6468 dnia: Marzec 06, 2011, 11:12:22 pm »
No jesteś niezłym hipokrytą Darth, pisząc najpierw że nie będziesz prał brudów, a po poście Deliosa pisząc co ci ślina na język przyniesie (czyli jak zwykle prawie stek bzdur). W sumie nigdy nei potrafiłeś inaczej, ale skoro już lecisz, to ja napiszę tylko, że cieszę się, że obecnie jest Shogal, bo przynajmniej:

- Wie kiedy wrzucić CoV'a (a nie jak Deska i tyrek są prawie zbici)
- umie rebuffować w trakcie PvP
- Umie wrzucić sam nie mówiąc mu war chanta, jeżeli enemy okazuje się PT nuków
- Nie upiera się, że lepiej próbować debuffować (Fear, mana drain itd. szczególnie, że od h5 każdy debuff ma min 10%) niż biegać z łukiem z speedem około 160 i range 300 i mówić, że zadajesz większy DPS niż Rapid na daggerze (somehow epic story ; p )
- Nie robi QQ, że przez własną chęć zdetagowania się pada potem za full % i ma pretensje do reszty
- Ogólnie nie robi QQ prawie cały czas
- Nie wyznaje teorii jak ty i daglas, że w tej grze sprzęt to 80%, szczęście 10% i skill 10%

To chyba byłoby z grubsza na tyle, a jak pisałem, z aktualnego składu jestem happy i jakoś ostatnie dni pokazują, że na LoA/DV da się i pokoksać i mieć sporo fajnego PvP i przy tym wyjść kilka % na ++ bez kłopotu (pod warunkiem, że się nie detagujesz tak jak ty : >)


« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 11:14:59 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6469 dnia: Marzec 06, 2011, 11:28:36 pm »
czy to jest miłość, czy to jest kochanie...?  :D ;)


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6470 dnia: Marzec 06, 2011, 11:34:38 pm »
A Dolendil to cipa
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6471 dnia: Marzec 06, 2011, 11:45:20 pm »
- Nie wyznaje teorii jak ty i daglas, że w tej grze sprzęt to 80%, szczęście 10% i skill 10%

Przynajmniej byl realista. Wiem ze dalej wierzysz w swoje bajeczki Alarion jaki to ksillor jestes itd ale sam widziales ze jak Cie enemy odstawili i dalej biegales w tej swojej moirai szmacie to nagle zaczales dostawac od nubkow ktorych jechales podobno 2 party!

Nie chce mi sie juz tlumaczyc dlaczego uwazam ze 80% to sprzet + enczantowane skille bo tego nigdy nie zrozumiesz. Zapewne, 80% to skill wg ciebie ale coz, nikomu do lba sie nic nie wbije na sile.

Btw chyba pomyliles gry :)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6472 dnia: Marzec 06, 2011, 11:53:43 pm »
nie wspominajac ze "po co mi suby, celka ma tylko 3% szans odpalenia sie"  hahaha
anyway powodzenia , przez to party i tak sie jeszcze masa osob przewinie
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6473 dnia: Marzec 06, 2011, 11:59:10 pm »
- Nie wyznaje teorii jak ty i daglas, że w tej grze sprzęt to 80%, szczęście 10% i skill 10%

Przynajmniej byl realista. Wiem ze dalej wierzysz w swoje bajeczki Alarion jaki to ksillor jestes itd ale sam widziales ze jak Cie enemy odstawili i dalej biegales w tej swojej moirai szmacie to nagle zaczales dostawac od nubkow ktorych jechales podobno 2 party!

Nie chce mi sie juz tlumaczyc dlaczego uwazam ze 80% to sprzet + enczantowane skille bo tego nigdy nie zrozumiesz. Zapewne, 80% to skill wg ciebie ale coz, nikomu do lba sie nic nie wbije na sile.

Btw chyba pomyliles gry :)
Cool story, z moich obserwacji wynika, że enemy zazwyczaj ma lepszy sprzęt od mojego party ale i tak jakoś dostają po dupie mimo tego, że oni mają s84 a my s80

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6474 dnia: Marzec 07, 2011, 12:12:13 am »
Pięknie się to forum rozwija....