Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1181661 razy)

  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9050 dnia: Sierpień 17, 2011, 09:42:51 pm »


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9051 dnia: Sierpień 18, 2011, 01:43:37 am »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9052 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:18:34 am »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9053 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:20:38 am »
pojebalo was ?!
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9054 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:37:29 am »
-_-' was ?!
Zacznijmy od tego, że gramy w l2 ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9055 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:56:05 am »
Jak w takim tempie bedzie wam mozgi -_-' to za kilka miesiecy wydzial do walki z pedofilami bedzie mial za was premie.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9056 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:59:12 am »
Jak w takim tempie bedzie wam mozgi -_-' to za kilka miesiecy wydzial do walki z pedofilami bedzie mial za was premie.

Buhahaha  hahaha hahaha
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9057 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:07:30 pm »
Jak w takim tempie bedzie wam mozgi -_-' to za kilka miesiecy wydzial do walki z pedofilami bedzie mial za was premie.
Głodnemu chleb na myśli  :o  :D


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9058 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:19:05 pm »
Completely unrelated comment.
Poznaj kulturę internetu zanim zaczniesz postować.

also,
Nie masz tam czasem jakiegoś konta do oscamowania?
D:
Archeage <3


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9059 dnia: Sierpień 18, 2011, 01:25:52 pm »
kiedys sie zbieralo/wymienialo karteczki do segregatorow, rzucalo szokesami, zetonami. teraz jak o tym mysle to wydaje mi sie to glupie. ciekawe kiedy dzisiejsza mlodziez dojdzie do tego samego wniosku o tych kolorowych koniach co im umysly zawladnely.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9060 dnia: Sierpień 18, 2011, 01:29:21 pm »
kiedys sie zbieralo/wymienialo karteczki do segregatorow, rzucalo szokesami, zetonami. teraz jak o tym mysle to wydaje mi sie to glupie. ciekawe kiedy dzisiejsza mlodziez dojdzie do tego samego wniosku o tych kolorowych koniach co im umysly zawladnely.

Ale o co wam tak naprawdę chodzi?  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9061 dnia: Sierpień 18, 2011, 01:55:05 pm »
kiedys sie zbieralo/wymienialo karteczki do segregatorow, rzucalo szokesami, zetonami. teraz jak o tym mysle to wydaje mi sie to glupie. ciekawe kiedy dzisiejsza mlodziez dojdzie do tego samego wniosku o tych kolorowych koniach co im umysly zawladnely.

Pamiętasz niedawny szał w internecie np. na komixach "troll face, poker face" etc. etc.?  Głupie - owszem, śmieszne - dla wielu tak. Na tej samej zasadzie działa moda na pony, tylko, że to jest ogólnoświatowe i 1000X popularne wśród internatów.

Nie, jestem żadnym fanem tego, próbuję to jakoś wyjaśnić.

Moda w internecie działa identycznie jak w realu. Czy nam się to podoba czy nie, będziemy się z tym stykać, tak jak i z innymi apsektami, jak np. popularne powiedzonka przechodzące do języka potocznego i wiele innych.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9062 dnia: Sierpień 18, 2011, 02:24:12 pm »


4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9063 dnia: Sierpień 18, 2011, 02:35:57 pm »
stark zdajesz sobie sprawe ze trudno bedzie o odwzajemniona milosc? masz jakis 1 miliard konkurentow :D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9064 dnia: Sierpień 18, 2011, 02:44:41 pm »
chcialbym byc nim:D moj wzor;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9065 dnia: Sierpień 18, 2011, 02:47:20 pm »
Co tam stark, puta madrid, hala barca)) h@h@h@
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9066 dnia: Sierpień 18, 2011, 02:52:27 pm »
Co tam stark, puta madrid, hala barca)) h@h@h@
FUKS w lidze was zniszczymy

a dzisiaj:

« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2011, 02:54:15 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9067 dnia: Sierpień 18, 2011, 04:23:58 pm »
no faktycznie moda na kucyki, na tyle osob co to forum przeglada jeden delios, jeden kseroboj arimas i chyba bula ... pff niezla moda , jak sie zbieralo wkladki z gumy turbo albo wymienialo wklejkami do albumu panda gdzie cala podstawowka miala szajbe na tym punkcie to rozumiem
retired


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9068 dnia: Sierpień 18, 2011, 04:34:40 pm »
kiedys sie zbieralo/wymienialo karteczki do segregatorow, rzucalo szokesami, zetonami. teraz jak o tym mysle to wydaje mi sie to glupie. ciekawe kiedy dzisiejsza mlodziez dojdzie do tego samego wniosku o tych kolorowych koniach co im umysly zawladnely.

Pamiętasz niedawny szał w internecie np. na komixach "troll face, poker face" etc. etc.?  Głupie - owszem, śmieszne - dla wielu tak. Na tej samej zasadzie działa moda na pony, tylko, że to jest ogólnoświatowe i 1000X popularne wśród internatów.

Nie, jestem żadnym fanem tego, próbuję to jakoś wyjaśnić.

Moda w internecie działa identycznie jak w realu. Czy nam się to podoba czy nie, będziemy się z tym stykać, tak jak i z innymi apsektami, jak np. popularne powiedzonka przechodzące do języka potocznego i wiele innych.
Spoko moda moda poprostu te konie wyglądaja pedalsko, widząc je po prostu wydaje mi się że gościu albo wygląda jak te koniki ze nie wiadomo czy to chłopak czy dziewczyna albo on sam nie jest pewien czym jest, chce być. Tak kiedyś się wklejało i wymieniało nalepkami np turtlesami, piłkarzami ,lalki barbi też były, nie wiem jak teraz ale normalnie jak był gościu to miał turtlesy,piłkarzy a laski miały świtaśne różowiutkie klasery barbi. I weźcie się nie mażcie, teraz jest moda na śluby gejowskie więc koniki różowe pod pachę i za modą.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9069 dnia: Sierpień 18, 2011, 04:40:02 pm »
haters gonna hate, fanboyz gonna pray

@delios tak cie ta prawda o bajce dla pedofilii zabolala ze musiales pojechac takim suchym tekstem ?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9070 dnia: Sierpień 18, 2011, 05:28:31 pm »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9071 dnia: Sierpień 18, 2011, 05:36:08 pm »
A ja się domyślam, czemu Delios lubi takie kucyki.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9072 dnia: Sierpień 18, 2011, 05:36:35 pm »
po prostu wydaje mi się że gościu albo wygląda jak te koniki ze nie wiadomo czy to chłopak czy dziewczyna albo on sam nie jest pewien czym jest, chce być
na tyle co znam deliosa z reala musze przyznac ze - nie liczac slabej glowy do tequili - to bardzo w porzadku gosc i bardziej bym obstawial ze bedzie sobie wklejal sygnaturki z iloscia zabitych trupow z left4dead albo battlefielda niz jakies pedalskie rozowe koniki  :o
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9073 dnia: Sierpień 18, 2011, 05:37:51 pm »
Ponies generate hate: over 9000!

 :o  hahaha

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9074 dnia: Sierpień 18, 2011, 05:47:44 pm »
To zryte koniki to próba zwrócenia na siebie uwagi, tyle że to głupie i dziecinne, ciekawy jestem czy do pracy też chodzi w różowych koszulkach z kucykami czy to tylko w internecie.