Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1177525 razy)

  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 07, 2009, 01:27:32 am »
 pytanie do chłopców z LR dałoby się upchnąć do klanu jeszcze jednego destro lub glada  :D ?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 07, 2009, 11:42:51 am »
Prośba do klanowiczy Nemezis - nie spamujcie w tym temacie.

Zostawcie kolegów z LR z ich marzeniami o potędze. Szanuję Eldalote za jego wiedzę o L2 i niebanalne pomysły, ale widzę, że niektórym przydałby się porządny psychiatra (jakieś przewidzenia ze szpiegiem, mania wielkości itd.).
Powodzenia koledzy i dokumentujcie dokładnie wszystkie sukcesy - większość z nas ma niezły ubaw z waszych postów.

btw kto to wczoraj robił szybki restart ???? - a już wiem - Chiniol, dziwne to trochę, bo takiego PROGracza nie ma w Nemezis.

fajny jesteś :) ja proszę o więcej postów tego artysty od pierwszego polskiego epica aka CH na HS jest usless :) jak dla mnie to dajecie więcej frajdy takimi postami niż my naszą "manią wielkości" :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 07, 2009, 12:33:09 pm »
pytanie do chłopców z LR dałoby się upchnąć do klanu jeszcze jednego destro lub glada  :D ?

http://lastresort.ueuo.com/index.php i raczej nie glada :)


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 07, 2009, 12:56:39 pm »
nu ale z tego co tam pisze to sam support wam brak i kilku magów... dla destro robicie wyjątki xD?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 07, 2009, 12:59:59 pm »
masz forum to tam pytaj :) założenie konta na forum nie jest jakoś silnie uciążliwe
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 07, 2009, 08:02:27 pm »
LastResort nie istnieje tyle co klan Nemezis wiec i nie mogl przyjac takiej liczby ludzi do aka, bo gdzie indziej mieli sie gracze kierowac skoro to byl jedyny polski klan? Pamietam kiedys jak chcialem zaczynac na ru to mi napisaliscie ze musze czekac 5 dni na miejsce w aka. A tak naprawde chcialem wyjasnic niektorym bo chyba nie kumaja o co chodzi... to ze robimy sorkow pod mrowke i jest powiedziane ze kazdy takiego powinien posiadac nie znaczy ze za miesiac idziemy farmic AQ... I raczej w najblizszym czasie nic nie ulegnie zmianie i dalej beda bic sorcami co moze nam sie przydac w dalekiej przyszlosci. A my to wykorzystalismy po to zeby sobie zrobic troche CRP.


BTW to wy farmicie epici w random pt nie my.

Napisalem ze jedyny klan to Nemezis ale byl chyba jeszcze wtedy ZOMO, ale z nimi to sie nie dalo skontaktowac ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:10:08 am »
Dixat a kto wam kazał włazić na tę wierze? ups zapomniałem że zerki i tanki nie potrafią latać i na akcjach pt siege są usless (no tanki nie są:). Wieża jest po to żeby na niej stać a że nie da się szarży w pionie zrobić to już inna bajka. Polecam rozdawać mental shielda i zróbcie zrzute na biżu dla Damona :) Tak btw na plaster wam forteca i to jeszcze Shanty :) rozumiem że ze względu na teleporty i kupno koszulek bo epulety już wyfarmiliście na poprzednim siege :)

W LR mniej niż połowa ma PA (np ja nie mam). Ja też widziałem wasz drugi siege (LR reprezentowałem tylko ja). Muszę to frapsować bo to naprawde jest fajne :)


Co do sposobu jak farmić? LR to stare exploitery więc na bank jakimiś haxorami to robią (kopiują albo co). Jestem tylko ciekawy kto wpadł na pomysł umieszczenia szpiega u nas w akademii i kto był na tyle głupi żeby go logować na 30s i wylogowywać podczas TW :)

Co do sprzętu bubiego to tylko potwierdziła się teoria Deamon i DonK. że sprzęt na początku dostaje CL :)

To jak tam panienki 20 odznak już macie na głowę czy w sumie cały 100 osobowy klan? Tak BTW jak na 100 osób w klanie 30 online to 3 party na fortece to trochę bidnie :)

Nemezis: use skill zaklinacz rzeczywistości (taka propozycja macro) :)

dzieki za rade. fajnie bylo wczoraj zlozyc cale wasze party  :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 12:14:18 am wysłana przez damoon »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 09, 2009, 05:59:24 am »
lepiej jest zabijac w 6 osob 2 od nas i pisac gf/gg :> albo chodzic w te 6 osob na vos/bs/sos :> taaaak JESTESCIE FAJNI.

BTW moze wy nie wiecie co to znaczy gf/gg ?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:18:28 am »
hm.. dla nemezis całe party to 4 (słownie: cztery) osoby :) już rozumiem to 100 w klanie i 30 online :) "letkie" konfabulowanie :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:57:52 am »
dzieki za rade. fajnie bylo wczoraj zlozyc cale wasze party  :D
jak baba, wszystko wyolbrzymia :O
do forum warriorow z Nemezis - czy wy naprawde nie widzicie, ze piszac te wszystkie posty siebie stawiacie w zlym swietle, a nie nas?
kk, jestescie zbyt ....(wstaw odpowiednie slowo) zeby to pojac  :oops:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:59:19 am »
Oni jeden post wy dziesięć i tak w koło.... LR smierdzi Nemzezis tez, głupie przepychanki bandy gnojków i tak jesteście lepsi od nemezis a nemezis od LR... długo będziecie sie tak przepychać? bo czytanie tych postów przyprawia o mdłości mighty pro gracze.

        Gdybym miał moda w tym dziale, nie byloby takiego dziecinnego flame, Proponuje osobny topic " LR vs Nemezis i tam piszczcie sobie pierdoły na temat tego który z was jest bardziej pro kto ilu i w ilu pojechał.




  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:38:13 am »
Oni jeden post wy dziesięć i tak w koło.... LR smierdzi Nemzezis tez, głupie przepychanki bandy gnojków i tak jesteście lepsi od nemezis a nemezis od LR... długo będziecie sie tak przepychać? bo czytanie tych postów przyprawia o mdłości mighty pro gracze.

        Gdybym miał moda w tym dziale, nie byloby takiego dziecinnego flame, Proponuje osobny topic " LR vs Nemezis i tam piszczcie sobie -_-'oły na temat tego który z was jest bardziej pro kto ilu i w ilu pojechał.





Przynajmniej cos sie dzieje, nikt nikogo nie obraza za bardzo no i autor tematu sie nie skarży :)

Jak ktos zrobic porzadny post rekrutacyjny tego klanu to sie go przyklei a tutaj sie zmniei nazwe tematu np na "Flame, spam z Lancera" czy cos w ten desen i bedzie cacy :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:16:11 am »
LR ZONDZI zapisac,zapamietac,nosic na koszulkach.
btw graty dla waszej 3 za ucieczke z ancient az na starego spawna bs, dobra stara szkola pvp.
a co zamykania tego, to pytam po chuhu, bez flame wialo by tu chuhu.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:19:47 am »
Pozwolilem sobie na zmiane tematu i przeniesienie go do odpowiedniego dzialu.

Teraz mozecie spamowac,flamemowac i jezdzic po sobie (w granicach rozsadku ofc) do woli :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:30:23 am »
LR ZONDZI zapisac,zapamietac,nosic na koszulkach.
btw graty dla waszej 3 za ucieczke z ancient az na starego spawna bs, dobra stara szkola pvp.
a co zamykania tego, to pytam po chuhu, bez flame wialo by tu chuhu.

nie ma za co:) skutkiem takie szkoły było sklepanie 2 sumonerów (PS i ES) zeka sorca i krasnala przez imba party (destro sws da i th, który dobiegł w trakcie) na buffie z usless CH To że lecisz za fragiem i padacie pojedynczo to już wasz problem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 11:37:27 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:39:52 am »
w tym przypadku 3(kolo meanos anor)+2(spawn bs) nie daje 5(jedno miesjce) wiec to glupia teoria, 3na3 rowna sie 10min biegu po 4 osobe :D LR ZONDZI
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:42:25 am »
huh?? przecież all byliście w jednym miejscu i all padliście w jednym miejscu więc nie wiem jak ty to widziałeś. Naucz się gangować albo zrekrutuj sws :) Tak btw też próbowałeś uciekać ale jak zwykle bez "mental szilda" :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:46:31 am »
Jezu klocicie sie jak 2 letnie dzieci ... DonK. pokonaliscie pt LR , dobra jestescie lepsi w tym przypadku ... i nie trzeba gadac ze uciekali albo nawet spalili bsoe bo to element gry ... moze poprostu nie chcieli z wami sie bic albo wiedzieli ze nie dadza rady wiec po co ta klotnia ??:shock:


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:53:08 am »
tylko problem jest taki że to to Don był padł wraz z gang party :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:07:36 pm »
i tak najlepszy jest damon i dogu z nemezis, oni nawet nie uciekają tylko wala reloga. Takie chyba macie zasady w klanie: gdy jest nas więcej ostre pvp, gdy jest nas tylu samo albo nie daj boże mniej uciekać, robic relogi,  jestescie imba, gg neme.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:11:09 pm »
btw graty dla waszej 3 za ucieczke z ancient az na starego spawna bs, dobra stara szkola pvp.
wiesz co to kite? jak sie wie, ze nie ma sie szans w otwartym pvp to wlasnie sie kiteuje. Rozciagasz enemy, ktorzy sa tak podjarani zeby zlapac fraga, rozdzielaja sie i padaja pojedynczo. Ale widocznie mamy inne pojecie o pvp, bo dla was pvp to tylko "gank" calym party vs 3-4 farmiace osoby z LR, ktory czesto konczy sie failedem, a jak juz wygracie to musicie pisac o tym 2-3 strony na forum, zeby pochwalic sie wszystkim jacy jestecie fajni. Typowy przejaw kompleksow. Ale ciesze sie, ze to robicie przynajmniej mamy radoche :D
a zondzi to Twoj nick  8), Don, Gypsy wannabe?  :o :D :D :D :D :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 12:18:49 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:13:21 pm »
LR mialo 12 wojen teraz niema zadnej bo lider strzelil emo mode :(
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:31:39 pm »
kite'm nazywasz bieg przez pol mapy? lol rzeczywiscie mamy inne pojecie kite'u. Nie chciali sie bic?  chcieli jak bili w trojke jednego ES i nagle zanikly checi jak zgubilem traina i pobieglismy za nimi? ciekawe teorie :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:39:51 pm »
yo Gypsy, we dont care, kk?  :shock:
przeczytaj mojego posta wyzej i chociaz postaraj sie wylapac jakas puente z niego
dziwne, ze tokarz i inni nie flajmuja tylko takie dzieciaki z random rekrutacji

« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 12:41:46 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:57:11 pm »
ja dalej nie rozumiem. Dostali w tyłek i płaczą. Jak biegliśmy na farm spota i widzimy enemy to co mamy mu reca dać czy jak?  Farmimy byliśmy bez many i ja na vanguardzie więc jakie pvp? odbiegam zmieniam się restuje mane i się bawimy. To że zaliczyliście fail 5 na 4 to już nie moja wina. Wszyscy padli obok siebie niedaleko warpa na bs. To że wasz ubre sorc nie jest wstanie walnąc jednego nuka czy nie wie co to deflect magic to już nie moja wina. To że PS nei wie z jakim summonem się na pvp idzie też nie moja wina więc daruj jakieś teorie o bieganiu....
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!