Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1177524 razy)

  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #475 dnia: Lipiec 22, 2009, 09:30:46 am »
czym sie jaracie? u nas w klanie jest 55 osob, odliczajac akademie (bo w niej sa same alty), LR to jakies 35 osob, a srednio jest online ok. 20. To, ze na mumble bylo tyle osob nic nie znaczy. Nemezis ma 105 czlonkow, odliczajac akademie macie ponad 80 osob, i srednia online 30, wiec nawet nie 50%, wiec i tak LR > Neme. Skonczcie te durne porownania kto jest lepszy, bo to naprawde do niczego nie prowadzi :/
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #476 dnia: Lipiec 22, 2009, 09:38:56 am »
to co jest wskaznikiem pvp u was? liczba bsoe/relogow na tydzien?
Twoja matematyka > screen !!
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #477 dnia: Lipiec 22, 2009, 09:49:48 am »
Don Proncie to że ty czegoś nei rozumiesz to akurat żaden argument to raczej dogmat jest. Pisaliście o 30 online a ja naliczyłem 24 :)

ty mówisz o bsoe????? lol dogu chyba fortunę wydaje na te cuda nie wspominając już o tym że od bishów i ee dostaje regularne wpierdy :( No i zrekrutowaliście kolesia który gra 2 lata kamaelem czyli Kayakushi :)

Behappy go go go czekamy na więcej failpostów. Wiesz jak jest na każdym forum ktoś jest pajacem i raczej mnie nie dziwi że na tym tobie przypadłą ta rola.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #478 dnia: Lipiec 22, 2009, 09:59:44 am »
27, 3 osoby na kanale ZOMO sa od nas tylko akurat nie bylo wolnych kanalow, dodaj do tego ze oczywiscie nie wszyscy wchodza na vt wiec to nie screen z aktywnosci klanow a aktywnosci na komunikatorach glosowych, to dwie rozne rzeczy, pomimo to 27 > 9
odnosnie failpostow to juz chyba 20 strone dajecie rade, mam nadzieje ze jak sie wakacje skoncza i otworza gimnazja mniej was tu bedzie
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #479 dnia: Lipiec 22, 2009, 10:27:46 am »
czekaj bo to nie konsekwencja. Dwa posty wcześniej pisałeś że u was jest tyle ludzi na vencie więc to świadczy o aktywności teraz że nie. Ustal jedną wersje i dopiero potem obdarzaj nas swoimi mądrościami.

Do gimnazjum to ja nie chodziłem ale widzę że ciebie się jakieś sentymenty trzymają bo często o tym piszesz. Może to jedyny okres w twoim życiu kiedy ktoś tobą nie poniewierał? hm... nie wiem ale wydaje mi się że już wkrótce tą wiedzą również nas obdarzysz  :?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #480 dnia: Lipiec 22, 2009, 10:54:47 am »
ok wytlumacze jak kretynowi :)
aktywnosc na komunikatorach glosowych swiadczy o aktywnosci klanow jednak nie jest dokladna wartoscia bo nie kazdy ich uzywa, to tylko pewien punkt odniesienia
prosciej?
to ze na vt jest 27 osob nie oznacza ze online jest 27 osob
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #481 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:04:00 am »
i tak nie udowodniles ze macie wieksza aktywnosc, wiec po co sie stary dalej cisniesz?
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #482 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:07:42 am »
slowo kluczowe : punkt odniesienia
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #483 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:16:46 am »
ok wytlumacze jak kretynowi :)
aktywnosc na komunikatorach glosowych swiadczy o aktywnosci klanow jednak nie jest dokladna wartoscia bo nie kazdy ich uzywa, to tylko pewien punkt odniesienia
prosciej?
to ze na vt jest 27 osob nie oznacza ze online jest 27 osob

Wiesz, teraz się sam troszeczkę pogrążyłeś , bo w LR też tak mogło być? Nie interesuje mnie to, bo nie gram, ale tak se napisałem ot co.


Btw, jak jeszcze grałem - nic do Was nie miałem, poza paroma osobami, m.in. Dogu - świetny typu, wbijałem do gry a on od razu 'made my day' - takiego dzieciaka jeszcze nie widziałem, może poza jakimiś polaczkowo pl serwerami. A te jego pm'y "cześć , jestem z LR - gdzie expicie?" - own3d.

haha czyli teraz aktywność nie ma znaczenia? hmm zastanawiajace.

Ciekawi mnie również twoje "wrażenie", że ciagle jesteście lepsi. :oops:

Ja bym poprosił jakieś frapsy z obu stron pvp, to MY , jako obiektywna strona konfliktu, ocenimy, kto jest LEPSZY. Fraps jak to mówią, najlepszą reklamą oraz dowodem na "miashdzenie".
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #484 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:39:46 am »
ok wytlumacze jak kretynowi :)
aktywnosc na komunikatorach glosowych swiadczy o aktywnosci klanow jednak nie jest dokladna wartoscia bo nie kazdy ich uzywa, to tylko pewien punkt odniesienia
prosciej?
to ze na vt jest 27 osob nie oznacza ze online jest 27 osob

i? ten twój punkt odniesienia ma zasadniczą wade. jest też taka sytuacja że ktoś jest a vencie a nie ma go w grze bo zostawiając sklep nie wyłączył również venta, nie każdy jest zawsze na komunikatorze jak to sam ładnie napisałeś ergo twój punkt odniesienia świadczy o tym że macie ludzi na vencie aktywnych lub nie.

Męczy mnie dyskusja z tobą już wolę się w pracy nudzić :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #485 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:41:52 am »
ok wytlumacze jak kretynowi :)
aktywnosc na komunikatorach glosowych swiadczy o aktywnosci klanow jednak nie jest dokladna wartoscia bo nie kazdy ich uzywa, to tylko pewien punkt odniesienia
prosciej?
to ze na vt jest 27 osob nie oznacza ze online jest 27 osob

Wiesz, teraz się sam troszeczkę pogrążyłeś , bo w LR też tak mogło być? Nie interesuje mnie to, bo nie gram, ale tak se napisałem ot co.
zgadza sie i gdzie tu moje pograzenie? nigdzie nie napisalem ze LR ma dokladnie 9 osob, to tylko orientacyjny stosunek aktywnosci jednego klanu wzgledem drugiego oraz odpowiedz na zarzut ze nie ma u nas ponad 30 osob online, screen zrobiony bez niczyjej wiedzy i nie w godzinach najwiekszej aktywnosci wiec jak dla mnie obiektywny, inne teorie to poprostu nadinterpretacja
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #486 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:45:27 am »
czym sie jaracie? u nas w klanie jest 55 osob, odliczajac akademie (bo w niej sa same alty), LR to jakies 35 osob, a srednio jest online ok. 20. To, ze na mumble bylo tyle osob nic nie znaczy. Nemezis ma 105 czlonkow, odliczajac akademie macie ponad 80 osob, i srednia online 30, wiec nawet nie 50%, wiec i tak LR > Neme. Skonczcie te durne porownania kto jest lepszy, bo to naprawde do niczego nie prowadzi :/

Widzisz, różnica miedzy klanami jest w sposobie ich prowadzenia. LR stara sie traktowac nowych czlonkow jak idiotow, w klanie jest nieustanny flame a clan leader z jego kolesiami stara sie kosztem innych jak najszybciej sie dorobic (nie tylko moje subiektywne odczucie, ale 9 ludzi ktorzy w ciagu 1 minuty opuscili klan) tlumaczy to jego niska ilosc osob. W nemezis natomiast od samego poczatku czuć swobodna i przyjacielska atmosfere nawet dla takich zwyrodnialców jak ja czy donk ;)
Klan jest prowadzony z duzym polotem i dlatego uważam, że rozwinie sie dużo bardziej niż LR. Klany takie jak LR poprostu znikaja.. dlatego nie spodziewajcie sie ze beda traktowane powaznie zwlaszcza przeze mnie lub np. DonK'a.
Sad but true..


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #487 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:55:54 am »
Widzisz, różnica miedzy klanami jest w sposobie ich prowadzenia. LR stara sie traktowac nowych czlonkow jak idiotow, w klanie jest nieustanny flame a clan leader z jego kolesiami stara sie kosztem innych jak najszybciej sie dorobic
:o
hahahah U MADE MY DAY :D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #488 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:08:26 pm »
Ja bym poprosił jakieś frapsy z obu stron pvp, to MY , jako obiektywna strona konfliktu, ocenimy, kto jest LEPSZY. Fraps jak to mówią, najlepszą reklamą oraz dowodem na "miashdzenie".

MY? (powiedzial to ludz z LR) ludziu obudz sie. Nikt z poza LR i Nemezis tu nie zaglada :) Czesc obecnego LR byla w Neme, Czesc Neme byla w LR. Calkiem chora sytuacja. A marzenie owka o jednym klanie to w ogole fantazja ;)

Pojedyncze pvp nie statnowia o sile clanu. Trzeba oddac ze jeszcze pare dni temu to glownie strona LR przejawiala inicjatywe w szukaniu i gangowaniu Nemezis na farmie (drama ze czesto failowali). Jedyna okazja kiedy mozna bylo zrobic mass pvp z prawdziwego zdarzenia byla walka o ch ale LR woleli uciekac po gorach, lasach.. :)


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #489 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:14:32 pm »
Jedyna okazja kiedy mozna bylo zrobic mass pvp z prawdziwego zdarzenia byla walka o ch ale LR woleli uciekac po gorach, lasach.. :)
nie no Andersen :D
az nie chce mi sie tego tlumaczyc xD
prosze nie pisz nic bo wszyscy juz sikaja ze smiechu :D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #490 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:30:46 pm »
Pojedyncze pvp nie statnowia o sile clanu. Trzeba oddac ze jeszcze pare dni temu to glownie strona LR przejawiala inicjatywe w szukaniu i gangowaniu Nemezis na farmie (drama ze czesto failowali). Jedyna okazja kiedy mozna bylo zrobic mass pvp z prawdziwego zdarzenia byla walka o ch ale LR woleli uciekac po gorach, lasach.. :)


eh... pomijam że 5 osób wasze "gang" party prało aby dzwoniło jak my mieliśmy siege. Wiesz ja już rozumiem all ale ty musisz mieć kopletny przerost treści nad formą. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale tam było ponad 30 osób z triady (część w s grade). Na wasz gang to mieliśmy wylane kompletnie problem polegał tym że jak na razie nie jesteśmy wstanie walczyć z triadą a oni się uparli mieć ten ch więc żeby się tam dostać musieliśmy robić ninja akcję :(

Dammon ja rozumiem że ty na siłę chcesz pisać bardziej durne posty niż Don Proncie. Taka wewnątrz klanowa rywalizacja na pajaca miesiąca ....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 12:43:06 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #491 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:42:34 pm »
Damoon nie uciekaliśmy po lasach. Broniliśmy wtedy CH przed Triada. Było nas 5 osób, raz pojechaliśmy niecałe 2 party nemezisów to przyprowadzili prawie całe ally (neme + zomo ) i skutecznie broniliśmy się na górach wybijając przy tym z 10 czy więcej osób. Potem gdy CH się skonczyło buffowaliśmy się w ch ale neme zrobiło soe i nam triada stała przed ch ;)
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #492 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:53:31 pm »
na koniec jak juz caly serwer nie dal rady was ubic przylecial valakas przysumonowal baiuma i prawie im sie udalo...
btw od piatku koniec bsoe do ch  :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #493 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:55:21 pm »
przestajecie używać?;) powiedzcie to Dogu bo może nie wiedzieć :)


Clan Nemezis: use skill zaklinacz rzeczywistości lev 15

Poproś Triade jeszcze o pozwolenie na zapis ale co ja tam będe mówił wiesz lepiej przeca :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 12:57:30 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #494 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:57:55 pm »
LR stara sie traktowac nowych czlonkow jak idiotow, w klanie jest nieustanny flame a clan leader z jego kolesiami stara sie kosztem innych jak najszybciej sie dorobic
Noo pewnie juz Ci pisalem na pm ze jak wychodzimy z gry to oddajemy armory do cwh.

btw od piatku koniec bsoe do ch  :oops:
Od piatku war z triada?


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #495 dnia: Lipiec 22, 2009, 01:08:21 pm »
echhh teraz to juz piszecie glupoty nie no naprawde macie skila w pvp xD pojdziecie se na bufku z ch pojedziecie pare osob 6x i kur.. pro no nie ... prosze was nie piszcie ze macie skila skoro jedziecie wiare ktora nie jest na bufku jakos w poniedzialek za duzo nie zrobiliscie jak nam sie nudzilo i chodzilismy was poszukac bedac na bufie (fakt trzeba wam przyznac ze pod helmanem nas pojechaliscie) .. co do aktywnosci tez nie piszcie glupot : ---> http://img44.imageshack.us/i/beznazwyapu.jpg/ fotka byla robiona jakies 2-3 tyg temu a klan sie rozrasta. Nie wiem co chcecie udowodnic tymi swoimi tekstami no ale na razie sa to same klamstwa i pomowienia (przyklad : kret bedacy w waszym klanie ktorego nikt nie znal nicku... a na odpowiedz czemu myslimcie ze kret jest od nas to dostalem odp typu bo wiecie za duzo...[nie trudno sie domyslic ze klan nukow expi na vos albo fod,  wiekszosc informacji mogli tez powiedzie wasi klanowicze ])pokazujecie tym wlasna glupote wiem ze szukacie moze nowych rekrutow ,ale takimi tekstami nie zajedziecie daleko. Jak w piatek wam np nie wyjdzie to stracicie duzo i chyba wkoncu zaczniecie inaczej gadac bo to co o nas piszecie jest NIEPRAWDA.

BTW. chcialbym poruszyc jedna sprawe
Czy mozecie mi cie mi odpowiedziec czemu piszecie ze nie macie wojen z jakimis powazniejszymi klanami czy ally typu aegis, wsumie nie macie wara ale nie odpowiadacie na niego takim powaznym klanom jak triada, asasyni ( triada posiada zamek rune a asasyni dion) i flawless (z asasynami i flawless mieliscie niedawno wara ale chyba za mocno was bili i im wara odwolaliscie), sam rozmawialem z czlonkami tego klanu i nie darza was sympatia wsumie sie nie dziwie . Jednak moge sie mylic i to oskarzenie moze byc bezpodstawne bo nie widze waszej listy war declared i under attack. Niestety jestem wyczulony na klamstwo i takie gadanie mnie denerwuje.

Oczekuje normalnej odpowiedzi na te 2 sprawy


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #496 dnia: Lipiec 22, 2009, 01:18:03 pm »
czemu piszecie ze nie macie wojen z jakimis powazniejszymi klanami czy ally typu aegis
bo nie mamy, czego nie rozumiesz, hmm?
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #497 dnia: Lipiec 22, 2009, 01:19:33 pm »

BTW. chcialbym poruszyc jedna sprawe
Czy mozecie mi cie mi odpowiedziec czemu piszecie ze nie macie wojen z jakimis powazniejszymi klanami czy ally typu aegis, wsumie nie macie wara ale nie odpowiadacie na niego takim powaznym klanom jak triada, asasyni ( triada posiada zamek rune a asasyni dion) i flawless (z asasynami i flawless mieliscie niedawno wara ale chyba za mocno was bili i im wara odwolaliscie), sam rozmawialem z czlonkami tego klanu i nie darza was sympatia wsumie sie nie dziwie . Jednak moge sie mylic i to oskarzenie moze byc bezpodstawne bo nie widze waszej listy war declared i under attack. Niestety jestem wyczulony na klamstwo i takie gadanie mnie denerwuje.
Bo ta czesc to ogolnie /fail!


Jestes sporo niedoinformowany albo tylko cos tam slyszales ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #498 dnia: Lipiec 22, 2009, 01:21:34 pm »
Ja bym poprosił jakieś frapsy z obu stron pvp, to MY , jako obiektywna strona konfliktu, ocenimy, kto jest LEPSZY. Fraps jak to mówią, najlepszą reklamą oraz dowodem na "miashdzenie".

MY? (powiedzial to ludz z LR) ludziu obudz sie. Nikt z poza LR i Nemezis tu nie zaglada :) Czesc obecnego LR byla w Neme, Czesc Neme byla w LR. Calkiem chora sytuacja. A marzenie owka o jednym klanie to w ogole fantazja ;)

Pojedyncze pvp nie statnowia o sile clanu. Trzeba oddac ze jeszcze pare dni temu to glownie strona LR przejawiala inicjatywe w szukaniu i gangowaniu Nemezis na farmie (drama ze czesto failowali). Jedyna okazja kiedy mozna bylo zrobic mass pvp z prawdziwego zdarzenia byla walka o ch ale LR woleli uciekac po gorach, lasach.. :)

/fail, nie gram w lr od 3tyg~

Btw, żałosne są "uciekaliście po lasach", nie ubiliście i tyle.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #499 dnia: Lipiec 22, 2009, 01:23:25 pm »
pokaz liste to bede wiedzial wszystko ...