Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1177585 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5175 dnia: Listopad 10, 2010, 09:20:07 am »
strata czasu bo go failujecie....
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5176 dnia: Listopad 10, 2010, 09:32:29 am »
No sory ja bylem na Tiacie 1 raz od kiedy był on robiony z LR-ami, ile było prób wcześniej tego nie wiem.... Wiem jedno główny powód ostatniego niepowodzenia było to ze moje constant było poza klanem, i to ze ludzie nie słuchają co się do nich mówi :) Sprzętowo i lvlowo powinniśmy go połknąć na 2 portale, potrzeba tylko trochę lepszej koncentracji co niektórych :). Możesz gadać co chcesz, jaki jest powód moje twierdzenia ze się nie opłaca, ale ja zdanie o tym wyrobiłem sobie za czasów kiedy go robiliśmy z wami. Nasze cale constant jakby mogło to by się przed chodzeniem na niego broniło rekami i nogami, a chodzą tylko dlatego ze są przymuszani :P 


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5177 dnia: Listopad 10, 2010, 10:48:04 am »
A tego antharasa juz zabili czy aaa ? Bo niby problmy są z nim.
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5178 dnia: Listopad 10, 2010, 10:57:53 am »
ta poszlismy z eido i ja walilem stuna a on wyjebal krater
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5179 dnia: Listopad 10, 2010, 11:16:58 am »
Ta , a problem był tylko dlatego ze ktoś zapomniał tarczy i nici ze stuna :)


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5180 dnia: Listopad 10, 2010, 12:04:59 pm »
Ja tam sądzę , że tu nie chodzi o Tiata czy jakieś tam wary tylko o udowodnienie sobie, że się dobrze postąpiło.

A ja sadze ze tu chodzi o powiekszenie wirtualnego penisa (btw na xvideos sporo reklamm o tym sie pojawilo, moze warto skorzystać). Nasz problem polega na tym ze zyjemy w kraju gdzie wiekszosc ludzi to zlodzieje (na ten temat zaraz pewnie bedzie kolejna drama :>), idioci, pijacy i awanturnicy, poza nielicznymi wyjatkami :]. Kazdy robi tak nie zeby mial lepiej, tylko zeby drugi mial przejebane i zeby go wysmiac. Taka jebana polska mentalnosc, ale co zrobic? Hitler probowal i nie wyszlo :<

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5181 dnia: Listopad 10, 2010, 12:52:01 pm »
Skończcie płakać i chodźcie do LR, jeżeli nie chcecie to przestańcie beczeć i zajmijcie się swoim klanem. Bo jakby nie patrzeć to nawet bez was sobie dobrze radzimy(a z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej ;p ), co ofc nie znaczy że nie chcemy abyście do nas doszli;p.

A co do straty czasu na tiata.... siur booki z 81/82 sa ch**owe,  (pomijając adene :) )
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 12:54:58 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5182 dnia: Listopad 10, 2010, 01:06:37 pm »
Skończcie płakać i chodźcie do LR, jeżeli nie chcecie to przestańcie beczeć i zajmijcie się swoim klanem. Bo jakby nie patrzeć to nawet bez was sobie dobrze radzimy(a z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej ;p ), co ofc nie znaczy że nie chcemy abyście do nas doszli;p.

A co do straty czasu na tiata.... siur booki z 81/82 sa ch**owe,  (pomijając adene :) )
Sam biegałeś poza klanem, bardzo długo by farmic w spokoju PI, sam dobrze wiesz ze będąc w LR-ach było by to prawie nie możliwe :)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5183 dnia: Listopad 10, 2010, 01:08:57 pm »
tylko ze squnik biegal bo jego const nie istanial w zasadzie i albo farmil solo albo w duo z arim/hotim :)

widzisz roznice miedzy solo a party?

a poza tym on nie lubi tego klanu bo nie ma praw do ch :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5184 dnia: Listopad 10, 2010, 01:45:08 pm »
Ja wiem , dlatego samego powodu i ja bylem poza OC. Chodzi o konsekwencje wypowiedz z jednej strony piszecie jak to świetnie nie jest z wojnami ze się szybciej expi , jak dobrze jest w LR, z 2 strony jednak niektóre osoby nie maja wyjścia jak biegać poza nim. Tak samo jak twierdzenie ze od 82+ raczej powraca sie do farminia solo, wiec co ma do tego czy się ma cosnt czy nie? Próbuje wam to wyjaśnić, ale się nie da... będąc zerkiem,tyrkiem, destro(nie problem wygrać pvpv 1vs1), ogólnie wojem ma się multi spotów pod exp, wywala Cie z jednego idziesz na 2. Dla magów natomiast w praktyce istnieje tylko 1 spot na solo duo i jest nim PI, a zróżnicowanie tam masz ogólnie bo chodzą zarówno A gradowcy jak i s84(hero) pomyśl ze w tym jednym miejscu expia wszystkie klany gdzie się nie ruszysz na pewno spotkasz wojnę, tu się naprawdę z wojnami szybciej nie expi. To samo powie wam sqnik i dlatego nie ma wyjścia jak biegać poza klanem, wasz klan to głownie mele,wiec to nie jest wielkim problemem. A magowie no cóż logowanie się po 23 na PI, nie każdemu sie podoba. Ta kronika jest tak z dupy zrobiona ze spotami pod magów, ze to jest parodia...
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 01:47:53 pm wysłana przez Eido »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5185 dnia: Listopad 10, 2010, 01:53:22 pm »
akurat nuki maja spot pod farm w full party czyli stakote


Zreszta czym innym jest farm i pvp mele czym innym w nukach. Pvp nuków jest zazwyczaj szybkie :)

 zreszta pogadaj z szatanami oni jak juz mieli full sklad to zaczeli farmic w fogu i wojny im nie przeszkadzaly. majac wojny jestes zmuszony do grania z live ludzmi kazdy box to obciazenie w pvp i ten system mobilizuje ludzi do grania. Jak ktos moze farmic na boxie to ma wyjebane czy sie logowac czy nie. % i tak wpadna. poza tym takie wykoksane w cieplarnianej atmosferze party idzie na pvp i ups mamy sprzet lev i 0 zgrania bo jedyne co umiemyto masowki podczas traina...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5186 dnia: Listopad 10, 2010, 02:24:28 pm »
Wszystko się rozbija o to, czy dla kogoś L2 to jest pvp z dodatkiem farmienia, czy odwrotnie. Jednemu nie będzie przeszkadzało, że czasem poexpi w tył, a drugi będzie sobie włosy wyrywał ze złości. Dlatego jest jako taki wybór, bo akurat tak się klany ułożyły.

Bardziej podoba mi się polityka LR, jak ktoś napisał 300 spartan, bo to jest gra i można się tak bawić, co z tego, że przegrasz nic na tym nie tracisz, ale tak jak w pierwszym zdaniu napisałem, dla każdego się liczy co innego. Chociaż osobiście uważam, że jeśli liderzy mają głowę na karku to prędzej czy później (na ten moment raczej później) merge tych klanów nastąpi na jakichś warunkach. Sensowne wydaje mi się połączenie ludzi "dużo pvp, farma dodatek" i tych pośrednich, a niestety ludzie sama farma do innego klanu. Chyba, że to już teraz taki podział macie, to już więcej się chyba nie wyciśnie :P

Poza tym chyba nie macie jakiegoś takiego lidera, który to wszystko pociągnie (tak przynajmniej zrozumiałem), więc trochę ciężko takie sprawy ruszyć.

Najlepiej wychodzą osoby grające w ruskich klanach, nie wiem czy to tam jedno pt czy więcej, nie mają "polskich" problemów.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5187 dnia: Listopad 10, 2010, 02:49:51 pm »
Skończcie płakać i chodźcie do LR, jeżeli nie chcecie to przestańcie beczeć i zajmijcie się swoim klanem. Bo jakby nie patrzeć to nawet bez was sobie dobrze radzimy(a z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej ;p ), co ofc nie znaczy że nie chcemy abyście do nas doszli;p.

A co do straty czasu na tiata.... siur booki z 81/82 sa ch**owe,  (pomijając adene :) )
Sam biegałeś poza klanem, bardzo długo by farmic w spokoju PI, sam dobrze wiesz ze będąc w LR-ach było by to prawie nie możliwe :)

Rozumiem ok, spoko ale jaki to ma zwiazek z tym ze nie mozecie / nie chcecie dolaczyc do LR a ciagle co niektorzy placza o jednym silnym klanie ?

A poza tym to "ja" osobiscie gralem do poludnia i pod wieczor :), zadko kiedy gralem po 23 ( przewaznie ktos mnie sobie odpalal i sie expil ).

Co do wojny - rzeczywiście jest z tym problem, ale przeważnie na "najlepszych" spotach,  jeżeli poexpisz na "boku" to żadko kiedy na kogoś wpadniesz.

Co do wychodzenia z klanu - od czasu do czasu dzieki temu mialem w miare rowne szanse z 3x liczniejszym enemy bo czy jestem w klanie czy nie jestem i tak sie nieustannie z nimi bije/bilem

No i gtfo z tym noobskim ch :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 02:54:22 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5188 dnia: Listopad 10, 2010, 03:17:23 pm »
Wszystko się rozbija o to, czy dla kogoś L2 to jest pvp z dodatkiem farmienia, czy odwrotnie. Jednemu nie będzie przeszkadzało, że czasem poexpi w tył, a drugi będzie sobie włosy wyrywał ze złości. Dlatego jest jako taki wybór, bo akurat tak się klany ułożyły.
.


Pod warunkiem ze siedzisz 5h na dzień robisz 5% z czego przez wojnę tracisz 0,5%, , w takim wypadku to dla nich jest  lepiej mieć wara z całym serwerem inaczej jeśli nie jesteś "nolifem", a jak siedzisz 2h max dziennie już masz problem


Skończcie płakać i chodźcie do LR, jeżeli nie chcecie to przestańcie beczeć i zajmijcie się swoim klanem. Bo jakby nie patrzeć to nawet bez was sobie dobrze radzimy(a z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej ;p ), co ofc nie znaczy że nie chcemy abyście do nas doszli;p.

A co do straty czasu na tiata.... siur booki z 81/82 sa ch**owe,  (pomijając adene :) )
Sam biegałeś poza klanem, bardzo długo by farmic w spokoju PI, sam dobrze wiesz ze będąc w LR-ach było by to prawie nie możliwe :)

Rozumiem ok, spoko ale jaki to ma zwiazek z tym ze nie mozecie / nie chcecie dolaczyc do LR a ciagle co niektorzy placza o jednym silnym klanie ?

A poza tym to "ja" osobiscie gralem do poludnia i pod wieczor :), zadko kiedy gralem po 23 ( przewaznie ktos mnie sobie odpalal i sie expil ).

Co do wojny - rzeczywiście jest z tym problem, ale przeważnie na "najlepszych" spotach,  jeżeli poexpisz na "boku" to żadko kiedy na kogoś wpadniesz.

Co do wychodzenia z klanu - od czasu do czasu dzieki temu mialem w miare rowne szanse z 3x liczniejszym enemy bo czy jestem w klanie czy nie jestem i tak sie nieustannie z nimi bije/bilem

No i gtfo z tym noobskim ch :P

 Z góry zakładasz ze tylko OC do LR innej możliwości nie ma, i właśnie tym dajesz powód, niechęci do ich połączenia z 2 strony, poniekąd stawiasz im warunek bez wyjścia, bez możliwości jakiegokolwiek wpływy na to, jaka go czeka przyszłość, z obawami ze zawsze będzie "tym z OC". nie wspominając ze połączenie to dogadanie sie 2 stron pod rożnymi aspektami, a w tym wypadku to nie było by połączenie a wchłoniecie bez możliwości jakiegoś wpływu na politykę i funkcjonowanie klanu, co nie każdemu sie podoba, włącznie ze mną


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5189 dnia: Listopad 10, 2010, 03:27:10 pm »
eido od wojny tracisz 0,1%....
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5190 dnia: Listopad 10, 2010, 03:28:34 pm »
Czytajac wasze posty odnosze wrazenie iz wydaje wam sie ze OC nie ma wojen . OC ma wojny z 4 klanami z 7 najsilniejszych na serwie . Na top spotach pvp idzie prawie naokraglo . :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5191 dnia: Listopad 10, 2010, 03:31:41 pm »
tytus a co ty masz na mysli mowiac top spoty?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5192 dnia: Listopad 10, 2010, 03:59:45 pm »
eido od wojny tracisz 0,1%....

No tak, ale nie zakładasz chyba ze wciągu 5 h raz zginiesz od wara, ja policzyłem 1 zgon na godzinę=0,5


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5193 dnia: Listopad 10, 2010, 04:02:33 pm »
pewnie fog i gc


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5194 dnia: Listopad 10, 2010, 04:04:39 pm »
Czytajac wasze posty odnosze wrazenie iz wydaje wam sie ze OC nie ma wojen . OC ma wojny z 4 klanami z 7 najsilniejszych na serwie . Na top spotach pvp idzie prawie naokraglo . :D
wymien mi te 4 top klany :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5195 dnia: Listopad 10, 2010, 04:14:15 pm »
Wedlug l2on.ru stan na dzis - wojne mamy z 3/4/6/7

1.     Swords (194)    Aegis    Махасик    3723
2.     CLF (194)    Aegis    Valenrod    3703
3.     1 (178)    Revival    Cut    3427
4.     Espada (145)    Revival    scr    2849
5.     Ассассинс (144)    Furious    Hottler    2801
6.     WOLFs (146)    —    UnforgivenCerber    2629
7.     Fame (145)    YoungGods    KoRn    2434
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5196 dnia: Listopad 10, 2010, 04:56:47 pm »
wybacz ale wolfs to nie jest top klan :)

jak fame jest wstanie wystawic na siege sporo ludzi i do tego 2 cc na tiata towolfs gdyby nie pomoc espady na kazdym siege nic by nie mieli. W wolfsach nie ma jednego sensownego party...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5197 dnia: Listopad 10, 2010, 04:58:43 pm »
o boszzze axex poucza ludzi ile sie procent od wojny traci 
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5198 dnia: Listopad 10, 2010, 04:59:48 pm »
omg l2on.ru mierdzi

espada przed ass  :oops:


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5199 dnia: Listopad 10, 2010, 05:12:03 pm »
Nie chce mi się szukać, ale chyba Azex kiedyś zrobił zestawienie, top klanów nie pamiętam kolejności, ale chyba umieścił LR w top 7 a tu ich brakuje....