Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1177523 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5425 dnia: Grudzień 03, 2010, 04:14:38 pm »
Co do tej AM-ki to kolega sam przyznał w jednym z postów, że sobie ją wziął w zamian za PA. Chyba, że ja nie rozumiem po polsku. Więc proponuję, niech odda AM-kę, Hartkory dadzą mu 32kk i po sprawie...jedynie niesmak zostanie

Ta wypowiedz bardziej powinna się odnosić do Kabulka niż do nas, bo ta sprawa z hartkorami nie ma nic wspólnego, sam Kabulek nie jest już u nas w conscie. To raczej chodzi o kryształ 12 która ukradł inny osobnik niż ten od am-ki, jedynym pokrzywdzonym jest kabulek bo obie rzeczy były jego. Z ta różnicą ze tylko 12 kryształ ma z nami związek bo ukradł go Osama który grał na postaci Kabulka kolo miesiąca, będąc w naszym conscie. A twoja wypowiedz ze powinniśmy mu zwrócić za pa 32kk, z jakiej racji skoro sam grając zmarnował 20 dni go zanim stracił postać i kto zwróci -6% które zrobił ten osobnik? tym bardziej ze go do kupna PA nikt nie zmuszał co usilnie próbuje wmówić co innego. Nikt nigdy nie był przymuszany do kupna PA w naszym conscie, wiec za co mamy mu dać te 32kk za zrobienie -6%? Czy za to ze dobrze klamie i kradnie?

 Czyli rozumiem ze skoro errory już tu nie graja to można im powiedzieć ze byli słabi, i osoby które kupiły postacie po nich bardziej ogarniają niż oni sami, bo na to by wychodziło?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2010, 04:34:07 pm wysłana przez Eido »


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5426 dnia: Grudzień 03, 2010, 04:48:34 pm »
A gdzie ktoś napisał że errory byli słabi?


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5427 dnia: Grudzień 03, 2010, 04:55:01 pm »
No i co ma ogar pojedynczej postaci ( o tym chyba dyskutowaliscie? )  do zgrania pt ?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5428 dnia: Grudzień 03, 2010, 05:31:12 pm »
Czyli rozumiem ze skoro errory już tu nie graja to można im powiedzieć ze byli słabi, i osoby które kupiły postacie po nich bardziej ogarniają niż oni sami, bo na to by wychodziło?

z calym szacunkiem ale jest pojebany. wlasnie chodzi o to ze ty sobie jakies historyjki wymyslasz a moze tak ocen ludzi po ich grze najpierw? taka rada


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5429 dnia: Grudzień 03, 2010, 05:40:29 pm »



 Czyli rozumiem ze skoro errory już tu nie graja to można im powiedzieć ze byli słabi, i osoby które kupiły postacie po nich bardziej ogarniają niż oni sami, bo na to by wychodziło?

ze skrajnosci w skrajnosc...piszesz szybciej niz myslisz czy tylko mi sie wydaje?
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5430 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:03:19 pm »
Wieje sandałem w tym temacie non stop się rozchodzi o to czy moje imho > twoje imho :<


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5431 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:03:35 pm »
Czyli rozumiem ze skoro errory już tu nie graja to można im powiedzieć ze byli słabi, i osoby które kupiły postacie po nich bardziej ogarniają niż oni sami, bo na to by wychodziło?

z calym szacunkiem ale jest -_-'. wlasnie chodzi o to ze ty sobie jakies historyjki wymyslasz a moze tak ocen ludzi po ich grze najpierw? taka rada

Errora grę widziałem, a teraz możesz mi pokazać swoja PLS?
Uwielbiam jak się pro gracze bronią rożnymi bajkami , o to ze graja kupionymi postaciami bo oszczędzają czas, blel blee blee.... ze wydanie 6 k złotych na grę to dla nich inwestycja, czy tam prawie żaden wydatek...
Tak jak Alarion sie "poprawił" kiedy go wyśmiewałem z tego ze zbyt angażuje się emocjonalnie w grę peace :P.
Tak pozwólcie mi się z was teraz pośmiać, "prozakupione" postacie  z tego, ze jak się zapłaciło  6k za postać, to się wraz z nią "skilla" kupiło :D


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5432 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:07:30 pm »
Spoko Ty sobie kup mozg....


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5433 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:11:44 pm »
Spoko Ty sobie kup mozg....

Skąd się w tobie bierze tyle negatywnej energii?Podobno u dzieci granie w brutalne gry, i oglądanie brutalnych filmów wywołuje mnóstwo agresji, wiec może mały odpoczynek od l2?


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5434 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:18:06 pm »
Spoko Ty sobie kup mozg....

Skąd się w tobie bierze tyle negatywnej energii?Podobno u dzieci granie w brutalne gry, i oglądanie brutalnych filmów wywołuje mnóstwo agresji, wiec może mały odpoczynek od l2?
tylko ze akurat ja jestem postronna osoba. widze poprostu jest ktos ma siano w glowie  :D


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5435 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:39:24 pm »
Eido jest fajny bo ma 83 konia i ogarnia, leave Eido alone!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5436 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:54:35 pm »
Eido jest fajny bo ma 83 konia i ogarnia, leave Eido alone!
Chcesz zostać moim wirtualnym kolega :P?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5437 dnia: Grudzień 03, 2010, 07:15:21 pm »
Spoko Ty sobie kup mozg....

Skąd się w tobie bierze tyle negatywnej energii?Podobno u dzieci granie w brutalne gry, i oglądanie brutalnych filmów wywołuje mnóstwo agresji, wiec może mały odpoczynek od l2?
I vice versa, skąd w tobie tyle "butthurt", że czepiasz się ludzi, że wydają kasę na grę? Ich pieniądze, Ich życie i za przeproszeniem Co Ci K*rwa Do Tego? to, że Ty nie możesz nie znaczy, że inni nie mogą.

p.s. tylko 83? lol

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5438 dnia: Grudzień 03, 2010, 07:22:47 pm »
Errora grę widziałem, a teraz możesz mi pokazać swoja PLS?

ja tez i co w zwiazku z tym?

trzeba bylo ogladac oly jak ptysiek robil hero to bys widzial jak msciciel gra tyrantem :)


eido odpisalem na twoj post i udowodnilem brak argumentow a ty dalej brniesz piszac opowiesci kapitana misia


widze ze jestes kolejnym z tych ktorzy uwazaja ze nic ich nei przekona ze biale jest biale a czarne jest czarne...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5439 dnia: Grudzień 03, 2010, 07:50:16 pm »
Czyli rozumiem ze skoro errory już tu nie graja to można im powiedzieć ze byli słabi, i osoby które kupiły postacie po nich bardziej ogarniają niż oni sami, bo na to by wychodziło?

Hm, a jakoś chętnych na 50kk za wygranie z nami pvp nie było. Teraz to najwyżej możesz sobie pogdakać ;p
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5440 dnia: Grudzień 03, 2010, 08:59:37 pm »
Bo widocznie bardziej oplacalo sie was kupic anizeli brac po 50kk :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5441 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:21:10 pm »
Spoko Ty sobie kup mozg....

Skąd się w tobie bierze tyle negatywnej energii?Podobno u dzieci granie w brutalne gry, i oglądanie brutalnych filmów wywołuje mnóstwo agresji, wiec może mały odpoczynek od l2?
I vice versa, skąd w tobie tyle "butthurt", że czepiasz się ludzi, że wydają kasę na grę? Ich pieniądze, Ich życie i za przeproszeniem Co Ci K*rwa Do Tego? to, że Ty nie możesz nie znaczy, że inni nie mogą.

p.s. tylko 83? lol

83 bo l2 to nie moje życie, a jakaś tam nie wielka cześć. Skoro dla ciebie sytuacja wydania 6k na postać, która u mnie wywołuje jedynie śmiech na twarzy, jest negatywnymi emocjami. To albo ja źle rozumiem pojecie negatywnych uczuć, albo ty masz jakieś skrzywienie.
I nie zazdroszczę ze ma tyrka 85 lvl bo wolałbym je wydąć na Piwo, pizze, kobiety etc.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5442 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:36:27 pm »


83 bo l2 to nie moje życie, a jakaś tam nie wielka cześć. Skoro dla ciebie sytuacja wydania 6k na postać, która u mnie wywołuje jedynie śmiech na twarzy, jest negatywnymi emocjami. To albo ja źle rozumiem pojecie negatywnych uczuć, albo ty masz jakieś skrzywienie.
I nie zazdroszczę ze ma tyrka 85 lvl bo wolałbym je wydąć na Piwo, pizze, kobiety etc.

nie zebym sie czepial ale ty placisz kobietom za spotkania? :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5443 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:49:22 pm »


83 bo l2 to nie moje życie, a jakaś tam nie wielka cześć. Skoro dla ciebie sytuacja wydania 6k na postać, która u mnie wywołuje jedynie śmiech na twarzy, jest negatywnymi emocjami. To albo ja źle rozumiem pojecie negatywnych uczuć, albo ty masz jakieś skrzywienie.
I nie zazdroszczę ze ma tyrka 85 lvl bo wolałbym je wydąć na Piwo, pizze, kobiety etc.

nie zebym sie czepial ale ty placisz kobietom za spotkania? :D

A ty jak zabierasz dziewczyne do kina to każesz jej płacić za siebie?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5444 dnia: Grudzień 03, 2010, 10:06:47 pm »
google -> prostytutki -> go  :D

co Ci sie eido urabalo to 6k?:D
dla Twojej informacji ludzie, ktorzy kupili te postacie sa w ciul do przodu z kasa, ale z Toba to jak grochem o sciane
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5445 dnia: Grudzień 03, 2010, 10:17:48 pm »
Spoko Ty sobie kup mozg....

Skąd się w tobie bierze tyle negatywnej energii?Podobno u dzieci granie w brutalne gry, i oglądanie brutalnych filmów wywołuje mnóstwo agresji, wiec może mały odpoczynek od l2?
I vice versa, skąd w tobie tyle "butthurt", że czepiasz się ludzi, że wydają kasę na grę? Ich pieniądze, Ich życie i za przeproszeniem Co Ci K*rwa Do Tego? to, że Ty nie możesz nie znaczy, że inni nie mogą.

p.s. tylko 83? lol

I nie zazdroszczę ze ma tyrka 85 lvl bo wolałbym je wydąć na Piwo, pizze, kobiety etc.
no proszeeee cieeeee opamietaj sie czlowieku...nie wiesz co piszesz
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5446 dnia: Grudzień 03, 2010, 10:50:57 pm »
wiesz Eido, sam bym kupił np tego Errora, ale wiesz po co? Nie po to żeby nim grać, ale sprzedać 3/4 jego equp., pchnąc adene i byłbym kilkakrotnie do przodu. Były tylko 2 kłopoty:

Akurat tyle nie miałem (albo inaczej: nie miałbym na bieżące wydatki)

Oprócz Errora wyprzedało się całe jego party prawie, a jest to zbyt duża podaż adeny na polskie comunity i miałby 2 wyjścia:

a)czekać odpowiednio długo, aż cena się trochę ustabilizuje
b) pchnąć szybko za mniejszą kwotę, co też dzięki temu wyszedłbym na spory +, ale nie tak duży jak adena po 1 zł.

Także jak widzisz można to potraktować jaką nawet nienajgorszą inwestycję, tylko trzeba mieć spory kapitał i trochę cierpliwości.

Jeżeli ktoś kupił to całkowicie dla siebie, to nic mi do tego. Jego pieniądze i naprawdę ch** mi do czyjegoś reala i na co on wydaje pieniądze. Tak jak pisałem, sam nie kupiłbym adeny w czystym tego słowa znaczeniu, ale jak zrobi to ktoś inny co to kogo obchodzi?


A co do ogarniania postaci, to już ci pisałem, oprócz tego trochę się też motasz co już ci wytknęło kilka osób.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5447 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:14:40 pm »


83 bo l2 to nie moje życie, a jakaś tam nie wielka cześć. Skoro dla ciebie sytuacja wydania 6k na postać, która u mnie wywołuje jedynie śmiech na twarzy, jest negatywnymi emocjami. To albo ja źle rozumiem pojecie negatywnych uczuć, albo ty masz jakieś skrzywienie.
I nie zazdroszczę ze ma tyrka 85 lvl bo wolałbym je wydąć na Piwo, pizze, kobiety etc.

nie zebym sie czepial ale ty placisz kobietom za spotkania? :D

A ty jak zabierasz dziewczyne do kina to każesz jej płacić za siebie?

tak bo azex to rycerz ady wiec jest za równouprawnieniem, zjadła niech płaci :D. Polać mu.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5448 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:30:58 am »
Oprócz Errora wyprzedało się całe jego party prawie, a jest to zbyt duża podaż adeny na polskie comunity i miałby 2 wyjścia:

Mówiłem elolowi, że za bezcen się sprzedaje, ale jeszcze tylko zapierdolił baiuma i chuj. Za sprzęt mógł zgarnąć dużo więcej, no ale jego wybór dawać komuś zarobić ~~
---
ShiningWill - Me haz shield!


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5449 dnia: Grudzień 04, 2010, 02:06:15 am »
wiesz Eido, sam bym kupił np tego Errora, ale wiesz po co? Nie po to żeby nim grać, ale sprzedać 3/4 jego equp., pchnąc adene i byłbym kilkakrotnie do przodu. Były tylko 2 kłopoty:

Akurat tyle nie miałem (albo inaczej: nie miałbym na bieżące wydatki)

Oprócz Errora wyprzedało się całe jego party prawie, a jest to zbyt duża podaż adeny na polskie comunity i miałby 2 wyjścia:

a)czekać odpowiednio długo, aż cena się trochę ustabilizuje
b) pchnąć szybko za mniejszą kwotę, co też dzięki temu wyszedłbym na spory +, ale nie tak duży jak adena po 1 zł.

Także jak widzisz można to potraktować jaką nawet nienajgorszą inwestycję, tylko trzeba mieć spory kapitał i trochę cierpliwości.

Jeżeli ktoś kupił to całkowicie dla siebie, to nic mi do tego. Jego pieniądze i naprawdę ch** mi do czyjegoś reala i na co on wydaje pieniądze. Tak jak pisałem, sam nie kupiłbym adeny w czystym tego słowa znaczeniu, ale jak zrobi to ktoś inny co to kogo obchodzi?


A co do ogarniania postaci, to już ci pisałem, oprócz tego trochę się też motasz co już ci wytknęło kilka osób.
Na Twoim miejscu nawet bym się nie wysilał z tłumaczeniem bo on i tak tego nie zrozumie... Grochem o ścianę. ;)