Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1177560 razy)

  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6425 dnia: Marzec 03, 2011, 01:13:14 pm »
coś mi się wydaje że ta sytuacja jest na własne życzenie...
jak można tak naiwnie zaufać zupełnie obcej osobie, w dodatku takiej która nie przeszła akademii w OC?? rozumiem gdyby ktoś kogo DOBRZE znam rekomendował mi kogoś na drivera = ryzyko scamu jest milion razy mniejsze niż w opisywanej sytuacji a tak sami sobie jesteście winni, więc po co wylewać żale na forum?
Koleś zmieni nick, znowu poczuje się bezkarny i tyle będzie z wpisu Alariona...
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6426 dnia: Marzec 03, 2011, 02:33:13 pm »
Mogli go poprosić o screen legitymacji szkolnej! o tak :bump:
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6427 dnia: Marzec 03, 2011, 03:24:54 pm »
coś mi się wydaje że ta sytuacja jest na własne życzenie...

No fakt, mogliśmy nei szukać drivera tylko boxować do końca życia ; )

jak można tak naiwnie zaufać zupełnie obcej osobie, w dodatku takiej która nie przeszła akademii w OC??

Deep, gdybym wiedział, że to on, to na 110% bym go nei próbował przyjąć do party. Wiem, że gimli był retardem już w OC, więc nawet bym nie próbował, ale skąd miałem wiedzieć? Nie powiedział mi, że jego konto na forum ma jakieś posty (zrozumiałem z rozmowy z nim, że ma je tylko do przeglądania postów), ani tym bardziej czy próbował grać na ru ofie (mówił bodajże, że nie)

rozumiem gdyby ktoś kogo DOBRZE znam rekomendował mi kogoś na drivera = ryzyko scamu jest milion razy mniejsze niż w opisywanej sytuacji a tak sami sobie jesteście winni, więc po co wylewać żale na forum?

To są żale? O_o Gdybyśmy mieli dobrze znaną osobę, to byśmy ją wzięli bez pisania wątku rekrutacyjnego, ot co, nieprawdaż?

Chcialem po prostu powiedzieć comunity tego forum, z jakim ścierwem mogą mieć ew do czynienia, bo takich trzeba tępić.

Koleś zmieni nick, znowu poczuje się bezkarny i tyle będzie z wpisu Alariona...

Może i tak, ale mi napisanie tego posta zajęło 2-3 minuty, a on musi zrobić nowe konto na forum (mimo, że tu już jakąś renomę miał, lepiej być znanym trochę, niż totalnym randomem, jakiego będzie musiał teraz udawać). Dodatkowo musi udawać inne imię i miejsce zamieszkania. Musiałby również zmienić GG, a to są komplikacje z jego znajomymi (o ile takie gówno ma znajomych), gdzie będzie musiał się tłumaczyć, czemu zmienia gg itd. itd.

Podsumowując, ja 2-3 min. on sporo więcej kombinowania, jeżeli jeszcze go ru off podkusi kiedyś. Dla mnie deal wart tego krótkiego zachodu, jeżeli ty byś przymknął oczy, to twoja sprawa.


Dziękuję Deep za twoją "troskę" wobec nas, ale naprawdę nie musisz z nas robić takich idiotów, bo ci poszczególne punkty wypisałem. Następnym razem może to spotkać kogoś z OC i nie byłoby miło, gdybym nie znając dokładnei sytuacji pisał "W sumie to na wasze życzenie, więc dobrze wam tak" , prawda?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6428 dnia: Marzec 03, 2011, 03:50:09 pm »
Cytuj
Musiałby również zmienić GG, a to są komplikacje z jego znajomymi (o ile takie -_-' ma znajomych), gdzie będzie musiał się tłumaczyć, czemu zmienia gg itd. itd

Wystarczy ze zrobi nowe gg tylko do l2, wymiany, sprzedaze, scamy itp :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6429 dnia: Marzec 03, 2011, 04:00:57 pm »
mimo wszystko musi ścierwo teraz pokombinować trochę i to mi wystarczy ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6430 dnia: Marzec 03, 2011, 04:06:20 pm »
Pytanie do fachowców: ile kosztuje dyna/moirai robe sett? Dyna mace/icarus spirit+acu_300 attri? I ile trzeba dać za nuka 78+?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6431 dnia: Marzec 03, 2011, 05:05:02 pm »
to ten koles co alarion mowiles ze nie moze gadac na tsie bo mu sie usb rozpiepszylo w kompie? przecierz mowilem ze on smierdzi z daleka , ja sie jak na razie nie pomylilem co do driverow na naszych postaciach (vide nasz ostatni operator swsa). Moje zdanie sie oczywiscie nie liczy bo ty bierzesz ludzi bez sprawdzenia nawet nicka czy nawet pelnej konsultacji (po prostu wchodzisz i oswiadczasz nam ze jest nowy drajwer) - a wystarczy nawet w gogole wpisac nick i zobaczyc przeszlosc czlowieka(koles mial kilkanascie podan w roznych klanach na roznych serwerach w ciagu ostatniego pol roku) , dzisiaj nikt nie jest anonimowy - wpisz nawet swoj nick w google to sie przekonasz, aczkolwiek nie napisze - A NIE MOWILEM.
 hahaha hahaha
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6432 dnia: Marzec 03, 2011, 05:11:06 pm »
z mojego nicku wynika ze mam soccer klub <koks>

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6433 dnia: Marzec 03, 2011, 08:13:26 pm »
to ten koles co alarion mowiles ze nie moze gadac na tsie bo mu sie usb rozpiepszylo w kompie? przecierz mowilem ze on smierdzi z daleka , ja sie jak na razie nie pomylilem co do driverow na naszych postaciach (vide nasz ostatni operator swsa). Moje zdanie sie oczywiscie nie liczy bo ty bierzesz ludzi bez sprawdzenia nawet nicka czy nawet pelnej konsultacji (po prostu wchodzisz i oswiadczasz nam ze jest nowy drajwer) - a wystarczy nawet w gogole wpisac nick i zobaczyc przeszlosc czlowieka(koles mial kilkanascie podan w roznych klanach na roznych serwerach w ciagu ostatniego pol roku) , dzisiaj nikt nie jest anonimowy - wpisz nawet swoj nick w google to sie przekonasz, aczkolwiek nie napisze - A NIE MOWILEM.
 hahaha hahaha

Tak Darth, jesteś wspaniałym lustratorem, mógłbyś brać adene od const party jako selekcjoner driverów, w końcu jesteś nieomylny  :afro:
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6434 dnia: Marzec 03, 2011, 09:04:55 pm »
to ten koles co alarion mowiles ze nie moze gadac na tsie bo mu sie usb rozpiepszylo w kompie? przecierz mowilem ze on smierdzi z daleka , ja sie jak na razie nie pomylilem co do driverow na naszych postaciach (vide nasz ostatni operator swsa). Moje zdanie sie oczywiscie nie liczy bo ty bierzesz ludzi bez sprawdzenia nawet nicka czy nawet pelnej konsultacji (po prostu wchodzisz i oswiadczasz nam ze jest nowy drajwer) - a wystarczy nawet w gogole wpisac nick i zobaczyc przeszlosc czlowieka(koles mial kilkanascie podan w roznych klanach na roznych serwerach w ciagu ostatniego pol roku) , dzisiaj nikt nie jest anonimowy - wpisz nawet swoj nick w google to sie przekonasz, aczkolwiek nie napisze - A NIE MOWILEM.
 hahaha hahaha

Tak Darth, jesteś wspaniałym lustratorem, mógłbyś brać adene od const party jako selekcjoner driverów, w końcu jesteś nieomylny  :afro:


Lepiej tego nie ujmę xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6435 dnia: Marzec 03, 2011, 09:07:14 pm »
widze ze alarion ma nowego lizodupa
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6436 dnia: Marzec 03, 2011, 09:34:32 pm »
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6437 dnia: Marzec 03, 2011, 10:59:42 pm »
widze ze alarion ma nowego lizodupa

Przynajmniej nie pierdoli co chwilę jak ty ; )


@Delios

Czuję tu pewną aluzją w twoich ostatnich postach, chcesz tu kogoś wywołać? xD xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6438 dnia: Marzec 03, 2011, 11:24:20 pm »
Nie, tak się składa że nawet o tym nie pomyślałem :D
Archeage <3


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6439 dnia: Marzec 04, 2011, 07:44:53 am »
Dziękuję Deep za twoją "troskę" wobec nas, ale naprawdę nie musisz z nas robić takich idiotów
WTF?! jedynie skomentowałem posty @lukasz09091 i @TheMyth...
co więcej, skomentowałem celnie - potwierdzenie w poście Dartha:
to ten koles co alarion mowiles ze nie moze gadac na tsie bo mu sie usb rozpiepszylo w kompie? przecierz mowilem ze on smierdzi z daleka , ja sie jak na razie nie pomylilem co do driverow na naszych postaciach (vide nasz ostatni operator swsa). Moje zdanie sie oczywiscie nie liczy bo ty bierzesz ludzi bez sprawdzenia nawet nicka czy nawet pelnej konsultacji (po prostu wchodzisz i oswiadczasz nam ze jest nowy drajwer) - a wystarczy nawet w gogole wpisac nick i zobaczyc przeszlosc czlowieka(koles mial kilkanascie podan w roznych klanach na roznych serwerach w ciagu ostatniego pol roku) , dzisiaj nikt nie jest anonimowy - wpisz nawet swoj nick w google to sie przekonasz, aczkolwiek nie napisze - A NIE MOWILEM.
 hahaha hahaha
ostatnio mocno w oczy rzuca się, że coś nie halo jest w Amber pt w zakresie doboru ludzi - duża rotacja na supporcie, quit Deliosa tylko to potwierdzają... to są fakty, bez złośliwości z mojej strony

jedyne co to się dziwię, że tak łatwo dostać się do Waszego consta, ale to już Twoja decyzja  :oops:, ale po co potem zakładać takie topici jak w linkach powyżej?? zmiana loginów na forach/komunikatorach i gościa nie ma - that's all about
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6440 dnia: Marzec 04, 2011, 12:39:56 pm »
Deep, gdybyś znał podejście dartha do mnie, wiedziałbyś, że z jego słów nigdy nie padło nic więcej poza krytyką w moją stronę, tak jak gra tutaj już od pół roku. Sam jest zawsze bez winy i wszystko tak zajebiście wie, ale jak dochodzi co do czego, to pzoa gadaniem niewiele robi, za to marudzi za dziesięciu. Nie chce mi się dalej odpisywać w tym aspekcie, ale wolałem szukać BD, niż siedzieć bezczynnie z założonymi rękami. Niestety Deltherion musiał przestać grać u nas na BD, bo praca na 3 zmiany nie pozwala grać w zasadzie w ogóle w constans. Za to aktualny BD (Fosil) gra świetnie i póki co nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń.

Trafił się jeden idiota, gdybym wiedział, że to on, to by nie było o czym gadać.

Darth za to wie najlepiej, kiedy sam walnął emo w środku frintezy i zniknął na 2 dni, kiedy akurat ten scamer był u nas w Pt, więc jak zawsze jest najlepiej doinformowany i na wszystko ma najlepszy komentarz.

No ale nie będę się spierał, tak jak mówię, on musi udawać teraz kogoś innego, a mi napisanie posta, że jest ścierwem zajęło ile? 3 minuty? Tak jak powtarzam, dla mnie deal opłacalny, że choć trochę mogłem mu życie uprzykrzyć : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6441 dnia: Marzec 04, 2011, 03:30:53 pm »
Tak jak powtarzam, dla mnie deal opłacalny, że choć trochę mogłem mu życie uprzykrzyć : )

Uprzykrzyć życie w pixelach?
Mocno mi się wydaje, że ktoś tutaj chyba się za bardzo wczuł i pomylił świat wirtualny z realnym. Internetowe spiny FTW.  :roll:

Darth za to wie najlepiej, kiedy sam walnął emo w środku frintezy i zniknął na 2 dni, kiedy akurat ten scamer był u nas w Pt, więc jak zawsze jest najlepiej doinformowany i na wszystko ma najlepszy komentarz.


Nie ma to jak publicznie prać brudy, które na dobrą sprawę nie powinny wychodzić poza party, tym bardziej od PL.   :oops:


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6442 dnia: Marzec 04, 2011, 03:45:14 pm »
scamowanie w grze wiaze sie z real lifem bo to czlowiek scamuje a nie pixele

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6443 dnia: Marzec 04, 2011, 04:22:22 pm »
Co nie zmienia faktu, że pisanie o uprzykrzaniu/zniszczeniu życia na forum o pixelach jest bynajmniej dla mnie dość żałosne.



  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6444 dnia: Marzec 04, 2011, 04:31:56 pm »
Deep, gdybyś znał podejście dartha do mnie, wiedziałbyś, że z jego słów nigdy nie padło nic więcej poza krytyką w moją stronę, tak jak gra tutaj już od pół roku. Sam jest zawsze bez winy i wszystko tak -_-'ście wie, ale jak dochodzi co do czego, to pzoa gadaniem niewiele robi, za to marudzi za dziesięciu. Nie chce mi się dalej odpisywać w tym aspekcie, ale wolałem szukać BD, niż siedzieć bezczynnie z założonymi rękami. Niestety Deltherion musiał przestać grać u nas na BD, bo praca na 3 zmiany nie pozwala grać w zasadzie w ogóle w constans. Za to aktualny BD (Fosil) gra świetnie i póki co nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń.

Trafił się jeden idiota, gdybym wiedział, że to on, to by nie było o czym gadać.

Darth za to wie najlepiej, kiedy sam walnął emo w środku frintezy i zniknął na 2 dni, kiedy akurat ten scamer był u nas w Pt, więc jak zawsze jest najlepiej doinformowany i na wszystko ma najlepszy komentarz.

No ale nie będę się spierał, tak jak mówię, on musi udawać teraz kogoś innego, a mi napisanie posta, że jest ścierwem zajęło ile? 3 minuty? Tak jak powtarzam, dla mnie deal opłacalny, że choć trochę mogłem mu życie uprzykrzyć : )


Nie ma to jak publicznie prać brudy, które na dobrą sprawę nie powinny wychodzić poza party, tym bardziej od PL.   :oops:


jaki on PL jak on tylko party sklada na pvp i pve i w dodatku dodaje w okreslonej kolejnosci graczy (najpierw dd, potem ee etc etc)
retired


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6445 dnia: Marzec 04, 2011, 06:30:31 pm »
Analion Analion

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6446 dnia: Marzec 05, 2011, 01:23:43 am »
i znów ktoś wypuścił QQuentima ze smyczy : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6447 dnia: Marzec 05, 2011, 10:19:30 am »
Czyjesz sie obrazony? Oh noes, tylko mi nie niszcz zycia tak jak Gimliego plizz. Mam plany na przyszlosc, rodzine, jestem mlody, czasami nawet pije piwo i jaram sie tym na forum. Blagam Cie nie niszcz mi zycia.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6448 dnia: Marzec 05, 2011, 02:00:12 pm »
Generalnie takich jak ty, Donqkutasso itd. to ja na forum chętnie bym zostawił, bo jest mieć z kogo pompę ; ) Szkoda, że Madith banuje czasem takich : (

A to co piszesz, to świadczy, że virisken mógłby być teraz twoim dobrym kumplem : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6449 dnia: Marzec 05, 2011, 02:27:00 pm »
A wiec i moja przygoda z Amber sie zakonczyla - powodzenia !
retired