Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1177553 razy)

  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9550 dnia: Wrzesień 08, 2011, 01:08:40 pm »
Acid, nic się na Lancerze teraz ciekawego nie dzieje i dziać nie będzie aż do Goda.. ;P


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9551 dnia: Wrzesień 08, 2011, 04:05:40 pm »
ZIAAFFFFFF

Cytuj
Screeny, PvP i Flame na Lancer
Cytuj
Screeny, PvP i Flame na Lancer
Cytuj
Screeny, PvP i Flame na Lancer
juz myslalem ze pomylilem forum jak ari zaczal wrzucac screeny z tego gufna  :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9552 dnia: Wrzesień 08, 2011, 04:37:49 pm »
juz myslalem ze pomylilem forum jak ari zaczal wrzucac screeny z tego gufna  :D

myslalem ze to screeny z god'a. taki szajs, ze az sie zimnym potem oblalem


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9553 dnia: Wrzesień 08, 2011, 04:49:35 pm »
Acid, nic się na Lancerze teraz ciekawego nie dzieje i dziać nie będzie aż do Goda.. ;P

Jeszcze miesiac temu bym sie moze zgodzil, ale ostatnie tygodnie dobitnie pokazuja, ze ludzi wiecej, zarowno na eventach i gankach. W zasadzie, ktorego dnia nie spojrzalem do hv to min kilka enemy pt. Takze to tylko weak excuses, ze do GoD-a wszyscy sie nudza i dlatego nie graja. Inna sprawa, ze i u nas ostatnie 2 tyg byly slabe, no ale albo ktos bez neta, albo ktos jeszcze wyjechal, a teraz ja jestem bez do jutra bez kompa : p

Ale przynajmniej nie lece usprawiedliwieniem, ze nie gralismy bo nudno bylo.

A nawet abstrahujac od casual gankow, dziwne dla mnie, ze ostatnio tyle walki o epici itd. A swords nie widac. Wiem, ze to nie wasza wina, bo nie wy jestescie liderami klanu, ale slyszalem, ze swords uroslo w sile po failach espady i freedoms. :d
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9554 dnia: Wrzesień 08, 2011, 06:07:03 pm »
a co z clf? dalej taka porazka z online na eventach?
retired


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9555 dnia: Wrzesień 08, 2011, 06:17:01 pm »
Aktualnie to chyba w kazdym klanie sa wieksze lub mniejsze dziury w constach. Mi sie tyz ostatnio logowac nie chce. Gdzie ten GOD.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9556 dnia: Wrzesień 08, 2011, 06:50:35 pm »
a co z clf? dalej taka porazka z online na eventach?

Tak, online jest chujowy (80-90), ale na szczescie jak to bywa: jakosc>ilosc i poki co to clf ma aden (tu byl blad swordsow, ze odeszli od ally, bo z nimi ilosc enemy przekraczalaby 3 krotnie nasza ilosc, a tak freedoms+espada jest tylko 2-2,5x wiecej niz nas)

Poki co tez nasze ostatnie 3-4 smoki i wiekszosc baiumow. Wardy mamy wse poza 3. Kazdy event poza antharasem ostatnim to dlugie mass pvp, wiec jest naprawde fun. Zreszta jak mi komp pozwoli, sprobuje zrobic frapsa. W koncu musze go jakos oslabic, bo jako uzytkownik lower details most of the time used to 5-8 FPS, moge dostac zawalu i nieogarniac jeszcze bardziej z nowym kompem po 5 latach O_o

Acid, kwestia czego oczekujesz. Usprawiedliwiac sie, ze nic sie nie dzieje? A co chcesz zeby sie dzialo? Enemy na spotach przybywa (koniec wakacji i ludzie chca troche jeszcze pograc przed GoD-em) + mass pvp, jakich ten serwer nie mial praktycznie od roku. Po to farmiliscie ponad rok, by teraz czekac na nowa kronike, ktora jakby nie bylo, z poczatku tez bedzie ostra farma i wyscigiem szczurow?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9557 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:10:47 pm »
W koncu musze go jakos oslabic, bo jako uzytkownik lower details most of the time used to 5-8 FPS, moge dostac zawalu i nieogarniac jeszcze bardziej z nowym kompem po 5 latach O_o

Nie ciesz się tak, na mass pvp dalej będziesz miał tyle fps :P
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9558 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:22:04 pm »
Mysle, ze 8gb ramu +dysk ssd da fajnego kopa nawet na mass pvp, choc wiadomo, ze +60fps nie oczekuje : p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9559 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:27:14 pm »
dziekuje bardzo za linki! :)

a teraz jeszcze do SPS'a jesli mozna :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 08:31:47 pm wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9560 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:43:57 pm »
Mysle, ze 8gb ramu +dysk ssd da fajnego kopa nawet na mass pvp, choc wiadomo, ze +60fps nie oczekuje : p

Ja mam 4 GB RAM (i nie jest wykorzystany w całości) i dysk ssd. Uwierz mi - na mass jest te 5-8 fps :P
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9561 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:46:10 pm »
No to jakim kurna cudem u niektorych na siege frapsach to dziala w miare normalnie...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9562 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:52:58 pm »
ZIAAFFFFFF

Cytuj
Screeny, PvP i Flame na Lancer
Cytuj
Screeny, PvP i Flame na Lancer
Cytuj
Screeny, PvP i Flame na Lancer
juz myslalem ze pomylilem forum jak ari zaczal wrzucac screeny z tego gufna  :D
Aktualnie grałeś? )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9563 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:02:21 pm »
Ari, ale serio po co gadac tu o pve grze? : d

Zreszta mozesz walnac topic o nazwie tej gry i tam nawijac o niej, dont you? ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9564 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:03:52 pm »
No to jakim kurna cudem u niektorych na siege frapsach to dziala w miare normalnie...?

Nie mam pojęcia. Niektórzy twierdzą, że mają na siege 40 fps na full detalach oO Ale dowodów brak :P Z drugiej strony na frapsach widać, że można cieszyć się płynną grą, ale czy chodzi tu o sprzęt czy coś innego to nie wiem.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9565 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:03:56 pm »
12gb, dysk ssd i gf 470 zotac amp i nie pomaga na siege wyciagnac wiecej niz 10-15fps, w duzym tlumie 5-8fps wiec sie Alarion nie spodziewaj cudów , na ofie mi nigdy nie lagowalo na siege (nawet za czasow gdzy online byl bardzo wysoki) tak jak tutaj
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9566 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:27:24 pm »
Ari, ale serio po co gadac tu o pve grze? : d

Zreszta mozesz walnac topic o nazwie tej gry i tam nawijac o niej, dont you? ^^
Żeby cie po wk*rwiać   :D

I nadal chyba nie zrozumiałeś tego, że nie wszędzie musi być pvp, żeby było fajnie.
Zresztą są PvP guildy które zajmują się ustawkami więc nie wiem do czego pijesz

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9567 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:57:11 pm »
12gb, dysk ssd i gf 470 zotac amp i nie pomaga na siege wyciagnac wiecej niz 10-15fps, w duzym tlumie 5-8fps wiec sie Alarion nie spodziewaj cudów , na ofie mi nigdy nie lagowalo na siege (nawet za czasow gdzy online byl bardzo wysoki) tak jak tutaj

Wyjasnij mi co maja lagi do FPS-ow? Ekspertem informatycznym nie jestem, ale o ile mi wiadomo lagi to jedno, a wyciagi sprzetowe w postaci ilosci fps to drugie. Ja akurat na siege lagow nie mam prawie w ogole i sprawdzajac regularnie ping do lancera mam ~40, podczas gdy np. Rapid u nas w party ma ~80++, a na siege pewnie jeszcze gorzej

Ja regularnie widuje frapsy z siege i o dziwo dziala to dosyc plynnie. W czym tkwi ten sekret? Skoro twierdzicie, ze ram jest wykorzystywany tylko do pewnego stopnia, grafika tez watpie by miala jakis zbawienny wplyw, dysk ssd niektorzy maja, so?

Zreszta w sobote sie juz przekonam (o ile kurier jutro dotrze wg obietnic i wszystko bedzie w 1 kawalku) jak to bedzie u mnie.

Ari, ale kogo wkurwiasz? Postami o tej gierce zaklocasz jedynie potencjalnie rozwijajace sie dramy : p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9568 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:07:25 pm »
dziekuje bardzo za linki! :)

a teraz jeszcze do SPS'a jesli mozna :)
http://la2portal.com.ua/movies-lineage2/spellsinger/

Rozejrzyj sie na tej stronie, tu masz filmy z wszytkich klas.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9569 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:38:38 pm »
No to jakim kurna cudem u niektorych na siege frapsach to dziala w miare normalnie...?

Nie mam pojęcia. Niektórzy twierdzą, że mają na siege 40 fps na full detalach oO Ale dowodów brak :P Z drugiej strony na frapsach widać, że można cieszyć się płynną grą, ale czy chodzi tu o sprzęt czy coś innego to nie wiem.
o ile sie nie myle na full detalach, siege giran mialem ~ 30 fpsow jak znajde to dam screena
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9570 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:23:01 pm »
MSCICIEL! pograł byś z nami w vindi :D spodobało by ci się

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9571 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:25:13 pm »
o ile sie nie myle na full detalach, siege giran mialem ~ 30 fpsow jak znajde to dam screena

Daj screena z fpsami jak stoisz w aden przy monumencie i patrzysz w stronę sklepików. No i ofc jaki masz sprzęt i jakich magicznych sztuczek używasz :P
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9572 dnia: Wrzesień 09, 2011, 12:23:21 am »
Alarion w grze o ile ścin nie masz ( ssd) a jedynie małą ilość fps( ~10) Fraps i tak będzie ci to nagrywał z fps jaki ustawisz sobie w nim np 30, normalnie ci gra zamula a na filmiku jest płynnie.
Do płynnej i przyjemniej gry wystarczy jakieś ~20 fps..
Ostatnio dla testów podłączyłem starszą kartę graficzną xfx hd 4870 ( ktoś z forum tu pisał że na starszych lepiej chodzi)  ilość fps podobna, za to szybkość wczytywania się postaci w miastach znacznie uległa wydłużeniu ..
Kilka osób mówiło/ pisało że wyciągają na siegach po 40 fps na full detalach, więc bardzo proszę tak jak napisał Naver, stanąć na szczycie schodów w Aden, poczekać aż się wszyscy doczytają i zerknąć na monument i wkleić screena.. może uda nam się złożyć konfig na którym l2 będzie każdemu śmigało.. ;)
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2011, 12:36:59 am wysłana przez Fatality »


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9573 dnia: Wrzesień 09, 2011, 06:50:36 am »
Alarion w grze o ile ścin nie masz ( ssd) a jedynie małą ilość fps( ~10) Fraps i tak będzie ci to nagrywał z fps jaki ustawisz sobie w nim np 30, normalnie ci gra zamula a na filmiku jest płynnie.
Do płynnej i przyjemniej gry wystarczy jakieś ~20 fps..
Ostatnio dla testów podłączyłem starszą kartę graficzną xfx hd 4870 ( ktoś z forum tu pisał że na starszych lepiej chodzi)  ilość fps podobna, za to szybkość wczytywania się postaci w miastach znacznie uległa wydłużeniu ..
Kilka osób mówiło/ pisało że wyciągają na siegach po 40 fps na full detalach, więc bardzo proszę tak jak napisał Naver, stanąć na szczycie schodów w Aden, poczekać aż się wszyscy doczytają i zerknąć na monument i wkleić screena.. może uda nam się złożyć konfig na którym l2 będzie każdemu śmigało.. ;)
Wiadomo, że na frapsie lepiej to będzie wyglądało chociaż nie zawsze bo w niektórych momentach możesz mieć nagły spadek FPS i wtedy fraps nagra to tak jakby komp Ci zamulił.
Grafa nie ma za bardzo znaczenia z jednego prostego powodu - grafika w L2 od początku tej gry dużo się nie zmieniła czyli wystarczy jakaś średnia karta.
40 FPS da rade wyciągnąć i tym bardziej kiedy masz zrobić screena nie ruszając się, chyba wiesz że fpsy uciekają kiedy widzisz więcej animacji, ruchów?  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9574 dnia: Wrzesień 09, 2011, 07:42:40 am »
chce Ci sie Dolendil siadac na kompa przed szkola?:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %