Witaj
Gość

Wątek: Carebears przedstawia....  (Przeczytany 13858 razy)

  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 28, 2011, 09:05:06 pm »
Co się tak czepiacie Rzepka ?

Sorki że nie używamy 3rd programów do autotargetowania  i chwilę zejdzie jak się w tłumie  4 party znajdzie właściwy target



Mass PvP całkiem nice, ale ciekawi mnie tylko, dlaczego tam z początku było jakieś PT Freedmos, co znalazło się między wami a espadą (biedactwa...).

Przyjrzyj się uważnie i tam nie ma party freedomsów tylko ich  CC, a także CC CLF i dopiero nadbiega CC z espady
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2011, 09:09:32 pm wysłana przez lempartus »
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 28, 2011, 09:09:25 pm »
a kto ich używa grając na ru offie z Polaków?

Hello, to nei oficjal EU/NA ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 28, 2011, 11:07:46 pm »
zassałem.... i
nawet JA tam JESTEM - to już duży plusik :P... tylko 2 akcje, ale na początku wiec chyba najlepsze :P
a tak na poważnie fajnie zmontowane, tak jak pisał Ither nuddddy nie ma ;)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 29, 2011, 02:28:34 am »
 te Loa nie do końca całkiem pokazane ponieważ biliśmy się z kilkoma pt które padały i wracały, a assist troszkę trudno bo ja to sam targety łapie i podaje ale ani ja ani Rzepa nie rozpoznawaliśmy głosów bo byliśmy gościnie i przy takim naporze wartagów musisz zastanowić się kto to powiedział i szukać na liście. Fraps ogólnie fajnie skręcony.  Loa + Fryta to tylko skrawek wycięty z długiego wygranego pvp z dobrymi klanami, niestety dużo walk na poziomie nie zostało frapsowanych. 
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 29, 2011, 08:04:04 am »
SwS lekko się mota no i kupiłby sobie cp poty..:P .
Frapsik fajny, przerywniki filmowe świetne /Lempartus chociaż bys się umył jak robią frapsa :p/ muza jak dla mnie obleci choć kicha :)
Więcej ludziska frapsów to i ludzie będą napływac na ruoff z Polski.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 29, 2011, 08:34:30 am »
O rzesz, ty kurwa w dupę jebany!!! Good fraps!

P.S.
Co do Natusa, to tak żałosnej deski dawno już nie widziałem. Na początku mojej przygody z Assassins Papa Hottler wyjebał ją z klanu za "troganie centralnego kryształa". Ave Satan!!! \m/


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 29, 2011, 09:51:26 am »
a who cares o piłkę nożną? ; p
nawet jeżeli to był sarkazm, to są rzeczy święte ....


co do filmiku, to ee pov imba jest, a reszta taka sobie, może dla  tego, że sws pov jest nudny, a rzepek więcej stał niż bił, spodziewałem się po nim więcej ;x


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2011, 12:04:58 pm »
Nie wiem po co to Paskudny pisałeś, ale jeżeli jesteś jednym z tych kolejnych, co poszliby dać komuś w ryj, jeżeli jego ulubiona drużyna nie wygra, albo chociaż chodzi wkurwiony przez xx czasu po jej porażce, to współczuję.

Piłka nożna sport jak każdy inny. To że najbardziej chyba popularna na świecie, nie znaczy, że jedyny słuszny i jakieś ważne mecze mają oglądać nagle wszyscy. Ja np. aktywnie gram w tenisa ziemnego i często lubię spojrzeć na dobre turnieje na Euro sporcie, ale w żadnym wypadku finał np. Nadala, czy Federera na np. Rolland Garosie, nie powoduje u mnie momentu uświęcenia, jakie regularnie widuję u zapalonych fanów piłki nożnej.


------------------

Co do CP potek, fakt, że aktywnie używał ich głównie Shandis. W sumie nie mogę tylko za bardzo skumować, czemu nie widziałem chyba ani razu Deski latającej na 60% HP z młotkiem risk focus + 2 x AQ (zakładam, że Aranel je ma) + FI od palka + zealot. Skoro ma się takie toony w party, to trzeba korzystać z takich bajerów, bo jest różnica, czy z kryta walnie za 2-3k czy za 6-7k. 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 29, 2011, 12:11:50 pm »
Panie jako biszop się dziwisz! Przecież balance to ulubiony spell każdego kardynałka także nawet jakby chciał to z młotkiem nie poszaleje :)


Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 29, 2011, 12:50:57 pm »
Ładny frapsik, oby takich więcej. Fajne PVP pod Frytką, szkoda, że musiałem wtedy siedzieć na Cardim. :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 29, 2011, 01:30:48 pm »
Fajne PVP pod Frytką,
nom hehe to wlasnie to na ktorym z jednej bani wyrwalem 12pvp a mef ze swojej podobnie :)
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 29, 2011, 02:25:51 pm »
tylko 12? :D dante z masówek co pvp tyle zjada :P

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 29, 2011, 03:22:52 pm »
Co do CP potek, fakt, że aktywnie używał ich głównie Shandis. W sumie nie mogę tylko za bardzo skumować, czemu nie widziałem chyba ani razu Deski latającej na 60% HP z młotkiem risk focus + 2 x AQ (zakładam, że Aranel je ma) + FI od palka + zealot. Skoro ma się takie toony w party, to trzeba korzystać z takich bajerów, bo jest różnica, czy z kryta walnie za 2-3k czy za 6-7k. 

Mam, ale pożyczyłem drugiej desce z consta i teraz nie mogę młotka używać.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 29, 2011, 05:22:58 pm »
@Daglas
nieprawda. Gdybyś chciał próbować (a sam wiesz ile ostatnio grasz i ile masz czasu w tym na PvP) to byśmy działali. Inna sprawa, że 300 w młotku nei masz, ale Aranale gra sporo dłużej od ciebie, więc raczej dawno młotek z risk focusem 300 holy ma na stanie ; p


FI + w kluczowym momencie odpalone PT UD daje całemu PT niesamowitą przeżywalność. Jeżeli Pal jeszcze wrzuci sobie double FI (AI + FI) to jego P def i m def jest w sumie wyższy niż na jakimś UD, a speeda ma 250. Jeżeli obawia się transferu damage'u, to wrzuca na siebie ToL'a + bish odpala divine power i wyspamuje heal zwykły + ew restore.

Nie mówię, że deskę bez balance da się utrzymać przez pełne 2 minuty na limitach, ale odpowiednio długo by pokarała kilka osób z jakimś debuffem jak najbardziej. Zależy od ogaru enemy i twojego party.


-------------------------

Paskudny@

Tak jak wypada chodzić do kościoła raz na jakiś czas, bo w końcu Polska to rzekomo katolicki kraj, tak>? : >

Wbrew pozorom duża część osób nie interesuje się piłką nożną w ogóle, więc... Zresztą to nie temat o tym

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 29, 2011, 05:46:51 pm »
Alarion tyle teoria, a teraz zastosuj to na takich mass pvp jakie są na frapsie i wrzuć wasz filmik.

dziękuję
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 29, 2011, 06:41:11 pm »
akurat deska nie jest najlepszym przykładem do mass PvP. Na mass PvP dominują arcgerzy, magowie , glady i tyrki (ew zerki i SB).

Miałem na myśli bardziej pt vs pt

I nie jest to trudne tak bardzo, trzeba poćwiczyć trochę, a efekty są piorunujące.

Filmiku z deską na PvP chyba nei damy, bo Daglas loguje się raz w tygodniu, a niedługo wyjeżdża na kilka miesięcy.

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 29, 2011, 07:06:59 pm »
Dobra tak więc odnośnie filmiku.


Moim zdaniem całkiem dobry poziom reprezentuje wasz Elven Elder.
Odnośnie POVów to kiepsko to wygląda(słabe komputery), a mała rozdzielczość no cóż nie jest super przekonywująca, ale zawsze coś.


Alarion tyle teoria, a teraz zastosuj to na takich mass pvp jakie są na frapsie i wrzuć wasz filmik.

dziękuję


To jest jak z Karate, bez dłuuuugiej praktyki nie będziesz wstanie tego osiągnąć i to jest oczywiste. :)

RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: -3

  • Każdy Ponad Każdym
    • Ostry Hardcore!
Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 29, 2011, 07:31:00 pm »
Fraps według mnie otrzyma ocene 7/10. Muzyka po dłuższym czasie staje się męcząca i nie trzyma w napięciu. Jeśli chodzi o gre SWS mnie osobiście się bardzo podobało pomimo wyszukiwania targetów. Jeśli chodzi o tyranta wypadł dość słabo. Według mnie za mało akcji z EE. Pozdrawiam


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 29, 2011, 07:36:07 pm »
Shandis ( EE) ma słabego kompa, i w momencie kiedy włącza frapsa  dość mocno to odczuwa w czasie gry, ale zobaczymy co da się z tym zrobić
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2011, 08:22:51 pm »
haterzy, kogo obchodzi zdanie haterow, siedza i wylewaja cale swoje gowno na forum, bo sami nie umieja nic zrobic na pvp, Alarion do tej twojej teori to pewnie i tak nikt sie nie stosuje u was w pt z toba wlacznie bo co innego jak sie bijesz na pvp a co innego jak ogladasz filmik, co do gry tego tyrka na tym frapsie, nic specjalnego, po pierwszym zabitym bishopie szuka nastepnych healerow i przez pol minuty czyli 80% calej akcji jak juz przedmowca wspomnial lata nic nie bijac, troche zal bo przeciez wiadomo ze juz dawno powinien spamowac next target i zabijac bdkow, swsow tankow i wctow


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 30, 2011, 01:51:45 pm »
darujcie sobie wasze wjazdy , to niejest topic o tym :P
co do limitow i 60% jak ktos zauwazyl teoria i praktyka to 2 rozne rzeczy. kiedy mozemy to stosujemy takie rozwiazania.
nasz sws ma straszne lagi co zreszta widac (na slowacji podobno nosza internet w wiadrach :D ) i niezawsze jest w stanie targetowac i agrowac.
ee wiadomo- gry hero sie niekomentuje :P
 rzepek niestety ale podstawowy blad, uzywanie skili myszka... twoj kursor ma byc przedluzeniem twoich fistow  i szukanie skili na pasku zamiast szukania targetow tak pozniej sie konczy, ze stoisz bezczynnie. 

alarion niemasz sie do czego doczepic to znalazles sobie temat CP potek? wiec prosze  oswiec mnie jak mam to robic zeby starczalo mi cp na cale pvp (czasami kilka pvp pod rzad), gdzie spamer potrafi rzygnac 300cp/minute (tyle cp miesci sie w plecaku na malym przeciazeniu + 500 na wilku) co w sumie daje max 3 min gdzie moge pobawic sie WC w tanka :P
L2 Paradise  Zayl- glad
L2 DEX Zayl- PP
Lancer Gorst- WC
Skelth Gorst- WC


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 30, 2011, 02:51:52 pm »
Dziekuje za wasze opinie. Szczerze to oczekywalem wieksza krytyke biorac pod uwage, ze na ruoffie gram stylem weekendowego gracza (tzn. mam v pici :D ). Sam wiem, ze swsem da sie grac lepiej, i opracowanie tez moglo byc lepsze, gdyby nie brak checy/czasu.

peace


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 30, 2011, 09:08:26 pm »
imo tyranta macie lol i to w uj :D co do sws'a  dobrze zbiera targety w dobrych momentach skille, a EE bardzo ładnie co widac umie chlopak grac


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 30, 2011, 10:37:55 pm »
imo tyranta macie lol i to w uj :D co do sws'a  dobrze zbiera targety w dobrych momentach skille, a EE bardzo ładnie co widac umie chlopak grac
Miszczu pokaż swojego frapsa, porównamy


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Carebears przedstawia....
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 31, 2011, 01:28:21 am »
Wiem, że nie powinienem zabierać głosu bo driveruje postać u Alariona, a nie wykoksałem jej od zera (o czym często tutaj się przypomina, chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie), ale jednak spróbuje...
W Amber jestem od niedawna, Alarion nie przeciągnął mnie jeszcze na ciemną stronę mocy, więc wydaje mi si,że mogę być dość obiektywny.
I tak czytając posty Alariona i Panów z OC to wydaje mi się, że ciągle jest mowa o 2 różnych pvp(i nie ma tu żadnej złośliwości) bo lempartusowi chodzi chyba o nasze wcześniejsze pvp, w którym dostaliśmy po dupie, a niedaleko widziałem OC, więc mogliście skopać dupska ClFom, jak my daliśmy "to Village", a Alarion mówi o pvp przed naszym ostatnim spotkaniem w loa z Wami, kiedy to faktycznie zostało się 2 dd bez mp i prawie hp, jak wpadliście i "pomogliście" nam ich dobić. Jednak siadło na nas sporo mobów i liczyliśmy teraz na Waszą pomoc, a Wy poszliście głębiej w loa i nam pozostał jedynie pr....samo pvp trwało na 100% nie mniej jak 6min, za to wcześniej były 2 sytuacje gdy padliśmy po <2min, więc obie teorie wydają sie by słuszne.
Tak czy siak gz należy sie OCkom za wygranie pvp bo enemy nie było najgorsze, a nam także bo jednak mieliśmy box bd i ee, który pierwszy raz był na postaci, a sprawdził sie całkiem przyzwoicie, a mimo to 2 razy wygraliśmy.


Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D