Witaj
Gość

Wątek: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!  (Przeczytany 15579 razy)

  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 26, 2011, 08:58:54 am »
EA i tak dyktuje warunki tworzenia gier przez bioware. Kiedys bio bylo firma ktora tworzyla co chciala i kiedy chciala a teraz ino na kase kase kase... Tak samo jak wydawcy gier typu sony i microsoft do konsol, do PC ma to sie troszke inaczej. Glownie zmienila sie polityka firmy bo jest dyktowana przez EA.
Ale z twoim diablo to fail ze masakra.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 26, 2011, 09:07:35 am »
EA i tak dyktuje warunki tworzenia gier przez bioware. Kiedys bio bylo firma ktora tworzyla co chciala i kiedy chciala a teraz ino na kase kase kase... Tak samo jak wydawcy gier typu sony i microsoft do konsol, do PC ma to sie troszke inaczej. Glownie zmienila sie polityka firmy bo jest dyktowana przez EA.
Ale z twoim diablo to fail ze masakra.
a ty od 2ch strony piszesz ze ea przejala bioware .
TAK WIEMY TO, TAKZE SKONCZ PISAC SWOJE ZALE.
Po drugie jaki jest sens tworzenia gry film? film ogladalem i to kilka razy, a chce zagrac w cos co naiwazuje do sw chociazby tym ze sa tam miecze swietlne, chcesz pograc w harrego pottera to idz, bedziesz mial fabule identyczna jak film. sw to nie jest tylko film ale tez inne rzeczy z nia zwiazane.
ea tez przejala maxis tworce simsow i co to zmienia? ludzie dalej graja w to gowno..
tak samo digital illusions tworce bf... i wyszlo im to na dobre..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 09:15:47 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:30:50 pm »
Tak ale polityka gier teraz jest nie obliczalna studio ktore tworzylo Battlefield Bad Company ma sie ok ale to nic nowego, teraz beda to powielac x20.
Takie bioware stworzylo do 2007 roku wiele wspanialych gier w tym mass effect czesc 1 i dragon age czesc 1. Pracowali nad tymi grami jak jeszcze EA nie byl wlascicielem tej firmy i wydali po przejeciu jej czyli listopad. Po wydaniu Mass effect 2 i dragon age 2 tak te gry sie zepsuly ze przechodzilem je z niechecia.

Takie SW KOTOR mialo cos w sobie chociaz nie nawiazywalo do ogolnego zarysu sw. Jaki sie zna, bo dzialo sie 4000 Lat przed wydazeniami z filmow.
Teraz umiejscowienie calej fabuy tego mmo miedzy wszystkimi wydanymi grami zeby bylo spojne z fabua calego star warsa, a nie odbiegalo i tworzylo nowa historie nie mozliwe to jest. Bo gier troszke powstalo. To co cale MMO ma odbiegac od SW i tworzyc nowa historie przez updaty? Nie wydana w wersji filmowych? Tylko to z ksiazek co nie zostalo napisane przez Lucasa i lekko odbiega od fabuy bo sie nie klei ?
Jedyna rzecz co bedzie wspolna z star wars to moze nazwy planet i rzeczy, no i te sithowie i jedi gdzie jak sadze ze 50% serverow to beda wlasnie oni. Beda musieli dodac jakis npc mistrzow z sagi u ktorych sie awansuje miedzy stronami mocy. Chyba ze to ma byc cos na zasadzie wowa wybierasz u npc kim chcesz byc i tyle omg...


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:34:01 pm »
EA i tak dyktuje warunki tworzenia gier przez bioware. Kiedys bio bylo firma ktora tworzyla co chciala i kiedy chciala a teraz ino na kase kase kase... Tak samo jak wydawcy gier typu sony i microsoft do konsol, do PC ma to sie troszke inaczej. Glownie zmienila sie polityka firmy bo jest dyktowana przez EA.
Ale z twoim diablo to fail ze masakra.
EA i tak dyktuje warunki tworzenia gier przez bioware. Kiedys bio bylo firma ktora tworzyla co chciala i kiedy chciala a teraz ino na kase kase kase... Tak samo jak wydawcy gier typu sony i microsoft do konsol, do PC ma to sie troszke inaczej. Glownie zmienila sie polityka firmy bo jest dyktowana przez EA.
Ale z twoim diablo to fail ze masakra.


W jakim celu mówisz coś co wszystko wiemy? Pan rozumiem z EA corp. ...


imo Stark, będzie otwarty świat i pvp/mass pvp to się utrzyma (na 80%) :P
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:21:05 pm »
ja czytalem ze na poczatku ma nie byc open swiata, tylko maja go wprowadzac stopniowo, ale jak bedzie to zobaczymy.

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 24, 2011, 10:26:43 pm »
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oneoneonoenoenoneoenoneoneo111111111111!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 25, 2011, 03:00:54 pm »
15 dolcow bedzie wynosil abonament , czyli standardowo.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 25, 2011, 06:37:03 pm »
Ta gra to i tak bedzie fail :)


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 25, 2011, 07:48:15 pm »
No napewno lepiej by wyszlo zrobic Free to play z systemem mikroplatnosci ( patrz RuOff ) . A dla reszty pozostaje modlitwa o prywatne serwery z bugami ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 25, 2011, 08:45:46 pm »
Ta gra to i tak bedzie fail :)
zgadzam się z owkiem, imo ta gra to dno i jeszcze te 15 $ lol lol
warto przypomnieć sobie co się stało z takimi tytułami jak Lord of the rings online czy warhammer online =) na początku chcieli abonament, a teraz w jakimś stopniu obydwie gry są free to play. Z drugiej jednak strony nie było to zaskoczeniem, z racji paskudnie jaskrawych kolorków, tekstur i modeli (patrz ksero WoW'a). Robienie z dark fantazy gry z grafiką zaczerpniętą z bajki troskliwe misie zwykle się źle kończy.
Tak samo z Star Wars większość fanów tej serii jest już wiekowa, więc dowalenie kolorków = fail. Nie wspominając już o Diablo 3 Q_Q.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 26, 2011, 01:59:57 am »
Tak samo z Star Wars większość fanów tej serii jest już wiekowa, więc dowalenie kolorków = fail. Nie wspominając już o Diablo 3 Q_Q.

wiekowa= stać ich na 15$/miesięcznie na grę.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 27, 2011, 08:20:57 am »
KOTOR 1 i 2 tez mial kolorowa grafike i był świetny wiec to nie ma nic do rzeczy. Też uważam ze nie bedzie rewelacji ale zobaczymy
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 29, 2011, 06:43:27 pm »
Cos mi sie wydaje ze szybko przejda na system f2p z gm shopem

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 30, 2011, 02:48:51 pm »
Cos mi sie wydaje ze szybko przejda na system f2p z gm shopem

Ogolnie wydaje mi sie ze taki system sie nawet lepiej sprawdza. Jest przyjemniejszy. Nie masz kasy w tym miesiacu nie kupujesz a pociupac mozesz dalej itd.
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 30, 2011, 03:51:40 pm »
Cos mi sie wydaje ze szybko przejda na system f2p z gm shopem

Ogolnie wydaje mi sie ze taki system sie nawet lepiej sprawdza. Jest przyjemniejszy. Nie masz kasy w tym miesiacu nie kupujesz a pociupac mozesz dalej itd.

tak, bo firma co władowała kasę myśli o tym żeby ci się przyjemniej grało za darmo...
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 01, 2011, 09:04:02 pm »
innova pewnie tez nie zaplalcila za licencje l2 na rusku


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 01, 2011, 10:43:33 pm »
Cos mi sie wydaje ze szybko przejda na system f2p z gm shopem

Ogolnie wydaje mi sie ze taki system sie nawet lepiej sprawdza. Jest przyjemniejszy. Nie masz kasy w tym miesiacu nie kupujesz a pociupac mozesz dalej itd.

tak, bo firma co władowała kasę myśli o tym żeby ci się przyjemniej grało za darmo...

Coraz wiecej gier opiera sie na mikroplatnosciach, w sumie jest to przyszlosc gier mmo wiec nie wiem czemu nie wprowadzili jeszcze tego na NA offie, napewno zwiekszylby sie online, a sama rywalizacja ktorej w l2 jest pelno spowodowałaby duze zyski.

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 01, 2011, 11:38:02 pm »
innova pewnie tez nie zaplalcila za licencje l2 na rusku

temat oest o SW:ToR. i nie planują gry za darmo tylko z mikropłatnościami. Dopóki będą mieli dobry online gra będzie płatna, ponieważ to się bardziej opłaca niż mikropłatności.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 19, 2011, 08:10:58 pm »
DarthSabaton: 

Thank you for registering your Pre-Order Code.

 8)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 20, 2011, 02:34:24 am »
Tylko ten ... instancjonowany świat ;(
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 09, 2011, 07:39:40 pm »
jest invite dla beta testa :P


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 09, 2011, 08:28:56 pm »
podziel sie


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 12, 2011, 01:37:35 am »


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 12, 2011, 02:25:10 am »
Nie wiem czy wszyscy tak dostają ale :)
http://min.us/m2Sbssr5q

:D


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 25, 2011, 01:33:41 pm »
Kogo z was zobacze na becie :P?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926