Witaj
Gość

Wątek: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?  (Przeczytany 1809 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2012, 07:20:13 pm »
Dosc malo informacji, mi osobiscie bardziej przypadlby do gustu tryb kooperacji w skyrimie.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2012, 07:34:58 pm »
Pożyjemy zobaczymy ale nie lubię mmo gdzie są 2 strony konfliktu

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2012, 05:48:53 pm »
Cytuj
walka nie będzie odbywać się w czasie rzeczywistym ze względu na lagi. Starcia opierać się będą na pasku staminy, wykorzystywanej do biegu,  bloku, kontrataku i przerwania efektu danej zdolności przeciwnika;

Gra MMO bez walki w czasie rzeczywistym, ja sobie odpuszcze :)

Jak ktos chce wiecej informacji o tym tytule, odsylam do tego linka:
http://www.cdaction.pl/news-26351/the-elder-scrolls-online-pierwsze-konkretne-informacje.html


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2012, 06:34:39 pm »
dokladnie to co Ryane, lipa :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2012, 10:02:06 pm »
Jako fan tej serii od czasów daggerfalla, po przeczytaniu informacji jakie zostały podane dotychczas moge śmiało stwierdzić że takie mmo to profanacja bardzo dobrych gier z pod znaku elder scroll. Seria niestety powoli się kończy po rewelacyjnym pod każdym względem morrowind przez bardzo dobrego obliviona i tylko dobre moim zdaniem skyrim to co tutaj zaserwują nam to jakiś śmiech w strone graczy którym można wcisnąć dosłownie wszystko. Ani to mmo ani single player bedzie takie nie wiadomo co.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2012, 10:51:47 pm »
Jak dla mnie skyrim jest rownie rewelacyjny co morrowind, a oblivion to porazka. Malo kiedy w historii gier komputerowych zmiana gatunku byla dobrym posunieciem. W tym przypadku choc niewielka, cienko widze przyszlosc tego 'mmo'.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2013, 10:24:09 pm »
Cóż, minęło sporo czasu ale chyba wypada odświeżyć ten temat :) Jak zapewne większość już gdzieś czytała ruszyły zapisy do zamkniętej bety (dla tych co nie wiedzieli, link do zapisów znajdziecie na tej stronie http://elderscrollsonline.com/en/ ) oraz podano sporo nowych informacji dotyczących gry, większość można znaleźć na podanej przeze mnie wcześniej stronie. Co do samej gry, to moim zdaniem szykuje się godny konkurent dla WoW'a! Olbrzymi świat i jego historia daje wielkie pole do manewru dla developerów. Podobnie jak Rayne nie podoba mi się podział na frakcje w MMO, w TESO również występuje taki podział. Są 3 frakcje ale ze wstępnych informacji ich "wykorzystanie" czy to w lore czy to w PvP zapowiada się dużo ciekawiej niż w WoW. Bardzo podoba mi się pomysł by każda klasa mogła używać wszystkich broni, każdy będzie mógł łatwo dostosować postać do swojego stylu gry + nie spotkamy xxxxxxx tych samych postaci, niestety na chwile obecna brak informacji na temat rozwoju umiejętności itp. Co do systemu PvP, również nie za wiele o nim informacji, jednak z tego co pokazano/powiedziano można wywnioskować, że PvP będzie bardzo dynamiczne. Co do niektórych aspektów mógłbym rozpisać się bardziej szczegółowo ale najlepiej gdy zainteresowani obejrzą ten filmik w którym w skrócie opisano główne aspekty gry.
Kończąc, mimo iż nadal nie posiadamy wielu informacji myślę, że TESO stanie się hitem, szczególnie, że marka jaką są gry serii TES przyciągnie wielu ludzi. A co wy o tym myślicie?

PS: Sry za wall of text :P
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2013, 10:26:57 pm wysłana przez He4DSh0t »
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: The Elder Scrolls Online. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2013, 12:26:59 pm »
Hype taki sam jak na GW2 i skończy też tak samo, a do WoWa będzie mieć daleko.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia